BEGIN:VCALENDAR VERSION:2.0 PRODID:DPCALENDAR CALSCALE:GREGORIAN X-WR-TIMEZONE:UTC BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20150301 DTEND;VALUE=DATE:20150302 UID:467aff61296e0efcc75ceff079dae26e SUMMARY:20η Αγωνιστική DTSTAMP:-00011130T000000Z DESCRIPTION:ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ \N15:00 ΕΠΙΣΚΟΠΗ - ΑΕΚ \N15:00 ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ \NΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ \N15:00 ΑΝ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΖΑΚΥΝΘΟΣ \N15:00 ΠΙΕΡΙΚΟΣ - ΤΥΡΝΑΒΟΣ \N15:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΑΖΩΡΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ \N15:00 ΦΩΚΙΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ 1926 X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:
ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
15:00 ΕΠΙΣΚΟΠΗ - ΑΕΚ
15:00 ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ
ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
15:00 ΑΝ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΖΑΚΥΝΘΟΣ
15:00 ΠΙΕΡΙΚΟΣ - ΤΥΡΝΑΒΟΣ
15:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΑΖΩΡΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ
15:00 ΦΩΚΙΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ 1926
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:20150301T224340Z X-HITS:22 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20150302 DTEND;VALUE=DATE:20150303 UID:6da9c8022cab8df49a777d7efa54cc2f SUMMARY:20η Αγωνιστική DTSTAMP:20150227T103641Z DESCRIPTION:ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ \N15:00 ΑΛΙΜΟΣ - ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ \N15:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ \N16:00 ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ - ΑΟ ΧΑΝΙΑ OTE TV \NΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ \N15:00 ΑΕΚ - ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ \N18:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ - ΛΑΜΙΑ OTE TV \N X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
15:00 ΑΛΙΜΟΣ - ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ
15:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ
16:00 ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ - ΑΟ ΧΑΝΙΑ OTE TV
ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
15:00 ΑΕΚ - ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ
18:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ - ΛΑΜΙΑ OTE TV
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:20150301T133227Z X-HITS:34 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20150304 DTEND;VALUE=DATE:20150305 UID:ebb2ea0e016ddcbe911ae44c2bad093d SUMMARY:ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ DTSTAMP:20150301T135636Z DESCRIPTION:ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ \N19:00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ \N* Η πρώτη αναμέτρηση των δύο ομάδων είχε τελειώσει με νίκη του Ηρακλή με 2-0 στην Θεσσαλονίκη. X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:
ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ
19:00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ
* Η πρώτη αναμέτρηση των δύο ομάδων είχε τελειώσει με νίκη του Ηρακλή με 2-0 στην Θεσσαλονίκη.
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:20150301T154658Z X-HITS:11 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20150305 DTEND;VALUE=DATE:20150306 UID:b1c644e845e247b83c450a379d94644d SUMMARY:ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ DTSTAMP:20150301T140128Z DESCRIPTION:ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ - ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ \N16:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΟ ΧΑΝΙΑ \N* Η πρώτη αναμέτρηση ανάμεσα στις δύο ομάδες στην Κρήτη είχε τελειώσει ισόπαλη 1-1 X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ - ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ
16:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΟ ΧΑΝΙΑ
* Η πρώτη αναμέτρηση ανάμεσα στις δύο ομάδες στην Κρήτη είχε τελειώσει ισόπαλη 1-1
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:20150301T140146Z X-HITS:10 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20150306 DTEND;VALUE=DATE:20150307 UID:d515d242c8c9a96488a331196b8730cf SUMMARY:Δ. Σ. FOOTBALL LEAGUE DTSTAMP:20150227T143336Z DESCRIPTION: X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: X-ACCESS:1 X-MODIFIED:20150228T124700Z X-HITS:7 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20150306 DTEND;VALUE=DATE:20150307 UID:cf27c28833406f666e55d046c6963ffc SUMMARY:21η Αγωνιστική DTSTAMP:20150301T140657Z DESCRIPTION:ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ \N18:00 ΛΑΜΙΑ - ΖΑΚΥΝΘΟΣ OTE TV X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
18:00 ΛΑΜΙΑ - ΖΑΚΥΝΘΟΣ OTE TV
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:-00011130T000000Z X-HITS:10 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20150307 DTEND;VALUE=DATE:20150308 UID:cdc068716ce769bda9c4138f49cb0d8a SUMMARY:21η Αγωνιστική DTSTAMP:20150301T153350Z DESCRIPTION:ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ \N18:30 ΑΕΚ - ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ OTE TV X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
18:30 ΑΕΚ - ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ OTE TV
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:-00011130T000000Z X-HITS:11 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20150308 DTEND;VALUE=DATE:20150309 UID:751a42551d2e8629916c50a1851602a2 SUMMARY:21η Αγωνιστική DTSTAMP:20150301T153707Z DESCRIPTION:NOTIOΣ ΟΜΙΛΟΣ\N15:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ \N15:00 ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ \N15:00 ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ\NΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ \N15:00 ΤΥΡΝΑΒΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ \N15:00 ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ \N15:00 ΑΠΟΛΛΩΝ 1926 - ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΕΡΡΩΝ \N15:00 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΦΩΚΙΚΟΣ\N18:00 ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ OTE TV\N X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:NOTIOΣ ΟΜΙΛΟΣ
15:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ
15:00 ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ
15:00 ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ
ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
15:00 ΤΥΡΝΑΒΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
15:00 ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ
15:00 ΑΠΟΛΛΩΝ 1926 - ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΕΡΡΩΝ
15:00 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΦΩΚΙΚΟΣ
18:00 ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ OTE TV
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:20150302T204854Z X-HITS:13 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20150309 DTEND;VALUE=DATE:20150310 UID:6f085405f25ffba620869e0faa300260 SUMMARY:21η Αγωνιστική DTSTAMP:20150302T205127Z DESCRIPTION:ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ \N18:00 ΑΟ ΧΑΝΙΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ OTE TV X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:
ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
18:00 ΑΟ ΧΑΝΙΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ OTE TV
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:20150302T205205Z X-HITS:5 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20150311 DTEND;VALUE=DATE:20150312 UID:8225e94ac93b5eeb3a9bed5cd003e6cd SUMMARY:ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ DTSTAMP:20150303T144035Z DESCRIPTION:ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ \N19:30 ΑΕΚ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ OTE TV X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ
19:30 ΑΕΚ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ OTE TV
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:-00011130T000000Z X-HITS:8 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20150313 DTEND;VALUE=DATE:20150314 UID:5b07f3a96ae714884b68abea92712a4f SUMMARY:22η αγωνιστική DTSTAMP:20150301T153853Z DESCRIPTION:BOΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ\N15:00 ΖΑΚΥΝΘΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ OTE TV \N18:00 ΤΥΡΝΑΒΟΣ - ΛΑΜΙΑ OTE TV X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:BOΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
15:00 ΖΑΚΥΝΘΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ OTE TV
18:00 ΤΥΡΝΑΒΟΣ - ΛΑΜΙΑ OTE TV
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:-00011130T000000Z X-HITS:10 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20150314 DTEND;VALUE=DATE:20150315 UID:803f9204ede9bcac35ca324009993b9a SUMMARY:22η αγωνιστική DTSTAMP:20150301T154132Z DESCRIPTION:ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ \N15:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ OTE TV X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
15:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ OTE TV
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:-00011130T000000Z X-HITS:7 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20150315 DTEND;VALUE=DATE:20150316 UID:a3aa2fa5b4771a6666eb6dd9b153659e SUMMARY:22η αγωνιστική DTSTAMP:20150301T154248Z DESCRIPTION:ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ \N15:00 ΕΠΙΣΚΟΠΗ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ \N15:00 ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ - ΑΛΙΜΟΣ \N15:00 ΑΟ ΧΑΝΙΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ \N18:00 ΦΩΣΤΗΡΑΣ - ΑΕΚ OTE TV\NΡΕΠΟ: ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ \N* ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ - ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ 3-0 α.α. \NΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ\N15:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ - ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ \N15:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ 1926 \N15:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΕΡΡΩΝ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ \N15:00 ΦΩΚΙΚΟΣ - ΑΕΛ \NΡΕΠΟ: ΠΙΕΡΙΚΟΣ X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:15:00 ΕΠΙΣΚΟΠΗ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ
15:00 ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ - ΑΛΙΜΟΣ
15:00 ΑΟ ΧΑΝΙΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ
18:00 ΦΩΣΤΗΡΑΣ - ΑΕΚ OTE TV
ΡΕΠΟ: ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ
* ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ - ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ 3-0 α.α.
15:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ - ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ
15:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ 1926
15:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΕΡΡΩΝ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
15:00 ΦΩΚΙΚΟΣ - ΑΕΛ
ΡΕΠΟ: ΠΙΕΡΙΚΟΣ
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:20150313T003152Z X-HITS:13 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20150317 DTEND;VALUE=DATE:20150318 UID:8d0e89e3850ea02c2867bbab33eaf7d6 SUMMARY:ΚΛΗΡΩΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ DTSTAMP:20150304T155524Z DESCRIPTION:13:00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΗΜΙΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:13:00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΗΜΙΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:20150304T155744Z X-HITS:5 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20150318 DTEND;VALUE=DATE:20150319 UID:58c6903edb4cdec31ad4a230275a7ec4 SUMMARY:23η Αγωνιστική DTSTAMP:20150312T222325Z DESCRIPTION:ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ \N15:00 ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ - ΑΟ ΧΑΝΙΑ \N15:00 ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ \N15:00 ΑΛΙΜΟΣ - ΕΠΙΣΚΟΠΗ \N16:00 ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ OTE TV\NΡΕΠΟ: ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ\N* ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ 0-3 α.α. \NΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ \N15:00 ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ - ΤΥΡΝΑΒΟΣ \N15:00 ΑΠΟΛΛΩΝ 1926 - ΖΑΚΥΝΘΟΣ\N15:00 ΦΩΚΙΚΟΣ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ \N15:00 ΑΕΛ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΕΡΡΩΝ \N18:00 ΛΑΜΙΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ OTE TV \NΡΕΠΟ: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
15:00 ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ - ΑΟ ΧΑΝΙΑ
15:00 ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ
15:00 ΑΛΙΜΟΣ - ΕΠΙΣΚΟΠΗ
16:00 ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ OTE TV
ΡΕΠΟ: ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
* ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ 0-3 α.α.
ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
15:00 ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ - ΤΥΡΝΑΒΟΣ
15:00 ΑΠΟΛΛΩΝ 1926 - ΖΑΚΥΝΘΟΣ
15:00 ΦΩΚΙΚΟΣ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ
15:00 ΑΕΛ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΕΡΡΩΝ
18:00 ΛΑΜΙΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ OTE TV
ΡΕΠΟ: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:20150312T222700Z X-HITS:16 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20150319 DTEND;VALUE=DATE:20150320 UID:53278e3919763c8aaca1b742e9032926 SUMMARY:23η Αγωνιστική DTSTAMP:20150312T222520Z DESCRIPTION:ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ \N18:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ - ΑΕΚ OTE TV\NΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ \N15:00 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΟΤΕ TV X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
18:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ - ΑΕΚ OTE TV
ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
15:00 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΟΤΕ TV
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:-00011130T000000Z X-HITS:9 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20150322 DTEND;VALUE=DATE:20150323 UID:e5a469042b86a0d2c8d77b20df94d363 SUMMARY:24η Αγωνιστική DTSTAMP:20150301T093707Z DESCRIPTION:ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ \N15:00 ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ - ΛΑΜΙΑ\N15:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ - ΦΩΚΙΚΟΣ\N15:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΑΖΩΡΟΥ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ \N16:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΑΕΛ OTE TV\NΡΕΠΟ: ΤΥΡΝΑΒΟΣ X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
15:00 ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ - ΛΑΜΙΑ
15:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ - ΦΩΚΙΚΟΣ
15:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΑΖΩΡΟΥ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ
16:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΑΕΛ OTE TV
ΡΕΠΟ: ΤΥΡΝΑΒΟΣ
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:20150320T193620Z X-HITS:14 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20150323 DTEND;VALUE=DATE:20150324 UID:167014057fe2fea4a9b913a03221190a SUMMARY:24η αγωνιστική DTSTAMP:20150318T193346Z DESCRIPTION:ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ \N14:45 ΕΠΙΣΚΟΠΗ - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ \N15:00 ΦΩΣΤΗΡΑΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ\N15:00 ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ \N15:00 ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ - ΑΛΙΜΟΣ ΟΤΕ TV\N18:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ OTE TV\NΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ \N15:00 ΖΑΚΥΝΘΟΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
14:45 ΕΠΙΣΚΟΠΗ - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ
15:00 ΦΩΣΤΗΡΑΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ
15:00 ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ
15:00 ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ - ΑΛΙΜΟΣ ΟΤΕ TV
18:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ OTE TV
ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
15:00 ΖΑΚΥΝΘΟΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:20150323T004021Z X-HITS:12 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20150329 DTEND;VALUE=DATE:20150330 UID:3e44ebc2c0bdd8aac52706b066c6b4f2 SUMMARY:25η αγωνιστική DTSTAMP:20150301T093727Z DESCRIPTION: X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: X-ACCESS:1 X-MODIFIED:20150313T000043Z X-HITS:13 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20150405 DTEND;VALUE=DATE:20150406 UID:b3412276744332f7b80b40a070c5c710 SUMMARY:26η αγωνιστική DTSTAMP:20150312T235957Z DESCRIPTION: X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html: X-ACCESS:1 X-MODIFIED:-00011130T000000Z X-HITS:24 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20150408 DTEND;VALUE=DATE:20150409 UID:c0d905b87a40da37839ebc9ef474cdc6 SUMMARY:KΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ DTSTAMP:20150320T194030Z DESCRIPTION:ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ \NΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ \NΗΡΑΚΛΗΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ \N* Αυτά είναι τα δύο ζευγάρια της κλήρωσης, αλλά δεν έχει οριστεί ακόμη το πρόγραμμα και ποιος θα αγωνιστεί Τετάρτη και ποιος Πέμπτη. X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ
* Αυτά είναι τα δύο ζευγάρια της κλήρωσης, αλλά δεν έχει οριστεί ακόμη το πρόγραμμα και ποιος θα αγωνιστεί Τετάρτη και ποιος Πέμπτη.
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:20150320T194123Z X-HITS:4 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20150509 DTEND;VALUE=DATE:20150510 UID:5bc547052045992ab708e8640cd82e07 SUMMARY:3η αγωνιστική Play off DTSTAMP:20150504T131735Z DESCRIPTION:3η αγωνιστική Play off\N19:00 \NΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ - ΑΕΛ \NΑΕΚ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ \NΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:3η αγωνιστική Play off
19:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ - ΑΕΛ
ΑΕΚ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:20150507T002442Z X-HITS:22 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20150510 DTEND;VALUE=DATE:20150511 UID:53703b944bc46fa4fcfd3881143a660b SUMMARY:3η αγωνιστική Play out DTSTAMP:20150504T133136Z DESCRIPTION:PLAY OUT ΝΟΤΟΣ \NΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ - ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ \NΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ - ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ \NΕΠΙΣΚΟΠΗ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ \NPLAY OUT ΒΟΡΡΑΣ \NΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ\NΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ \NΤΥΡΝΑΒΟΣ - ΖΑΚΥΝΘΟΣ X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:PLAY OUT ΝΟΤΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ - ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ - ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ
ΕΠΙΣΚΟΠΗ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ
PLAY OUT ΒΟΡΡΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ
ΤΥΡΝΑΒΟΣ - ΖΑΚΥΝΘΟΣ
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:-00011130T000000Z X-HITS:16 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20150513 DTEND;VALUE=DATE:20150514 UID:49e9920fedf3ec6a4d9e500d21550b6a SUMMARY:4η αγωνιστική Play out DTSTAMP:20150504T133357Z DESCRIPTION:ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ \NΕΡΜΙΟΝΙΔΑ - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ \NΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ - ΕΠΙΣΚΟΠΗ \NΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ \NΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ \NΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ \NΠΙΕΡΙΚΟΣ - ΤΥΡΝΑΒΟΣ \NΖΑΚΥΝΘΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ
ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ - ΕΠΙΣΚΟΠΗ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ
ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ
ΠΙΕΡΙΚΟΣ - ΤΥΡΝΑΒΟΣ
ΖΑΚΥΝΘΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:-00011130T000000Z X-HITS:11 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20150513 DTEND;VALUE=DATE:20150514 UID:a90b47f598c02a4dd59b8f79f67061ec SUMMARY:4η αγωνιστική Play off DTSTAMP:20150504T132005Z DESCRIPTION:ΑΕΛ - ΑΕΚ \NΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ \NΠΑΝΑΧΑΪΚΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:ΑΕΛ - ΑΕΚ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:-00011130T000000Z X-HITS:3 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20150517 DTEND;VALUE=DATE:20150518 UID:2b655bf48d84f7eb24affb1a5a30bc0b SUMMARY:5η αγωνιστική Play out DTSTAMP:20150504T133656Z DESCRIPTION:5η αγωνιστική \NΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ \N17:30 ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ \N17:30 ΕΠΙΣΚΟΠΗ - ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ \N17:30 ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ \NBOΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ\N17:00 ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ\N17:00 ΤΥΡΝΑΒΟΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ \NΗ αναμέτρηση ΖΑΚΥΝΘΟΣ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ματαιώθηκε, διότι η ομάδα της Κατερίνης δήλωσε πως αποχωρεί από το πρωτάθλημα. X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:5η αγωνιστική
ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
17:30 ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ
17:30 ΕΠΙΣΚΟΠΗ - ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ
17:30 ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ
BOΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
17:00 ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
17:00 ΤΥΡΝΑΒΟΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
Η αναμέτρηση ΖΑΚΥΝΘΟΣ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ματαιώθηκε, διότι η ομάδα της Κατερίνης δήλωσε πως αποχωρεί από το πρωτάθλημα.
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:20150518T151132Z X-HITS:24 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20150520 DTEND;VALUE=DATE:20150521 UID:8ec2a3f67d3699910feff4ba3af4dcaa SUMMARY:5η αγωνιστική Play off DTSTAMP:20150504T132213Z DESCRIPTION:PLAY OFF - 5η αγωνιστική\N19:00 ΑΕΚ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ \N19:00 ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΕΛ \N19:00 ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:PLAY OFF - 5η αγωνιστική
19:00 ΑΕΚ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
19:00 ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΕΛ
19:00 ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:20150517T000909Z X-HITS:1067 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20150524 DTEND;VALUE=DATE:20150525 UID:b576d7eaf547815faa233ecde052eaf2 SUMMARY:6η αγωνιστική Play out DTSTAMP:20150504T133902Z DESCRIPTION:Το πρόγραμμα των play out (Νότος)\NΚυριακή 24 Μαΐου\N\N\N\N17:00 \NΗρακλής Ψαχνών \N- \NΑχαρναϊκός \NΔημ. Στάδιο Ψαχνών\N \N\N\N17:00\N Παναιγιάλειος \N- \N Επισκοπή \NΔημ. Στάδιο Αιγίου\N \N\N\N17:00\N Ερμονίδα\N- \N Καλλιθέα \NΔημ. Κρανιδίου\N \N\N\N\NΤο πρόγραμμα των play out (Βορράς)\NΚυριακή 24 Μαΐου\N\N\N\N18:00 \NΑιγινιακός \N- \NΤύρναβος \NΔημ. Αιγινίου\N\N\N 18:00\N Αγροτικός Αστέρας\N- \N Ζάκυνθος \NΓήπεδο Ευόσμου\N\N\N\NH αναμέτρηση Αναγέννηση Καρδίτσας - Πιερικός ματαιώθηκε μετά την αποχώρηση του Πιερικού και η ομάδα της Καρδίτσας θα πάρει τη νίκη με 3-0 α.α. X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:Το πρόγραμμα των play out (Νότος)
Κυριακή 24 Μαΐου
17:00 | Ηρακλής Ψαχνών | - | Αχαρναϊκός | Δημ. Στάδιο Ψαχνών | |
17:00 | Παναιγιάλειος | - | Επισκοπή | Δημ. Στάδιο Αιγίου | |
17:00 | Ερμονίδα | - | Καλλιθέα | Δημ. Κρανιδίου |
Το πρόγραμμα των play out (Βορράς)
Κυριακή 24 Μαΐου
18:00 | Αιγινιακός | - | Τύρναβος | Δημ. Αιγινίου |
18:00 | Αγροτικός Αστέρας | - | Ζάκυνθος | Γήπεδο Ευόσμου |
H αναμέτρηση Αναγέννηση Καρδίτσας - Πιερικός ματαιώθηκε μετά την αποχώρηση του Πιερικού και η ομάδα της Καρδίτσας θα πάρει τη νίκη με 3-0 α.α.
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:20150521T085431Z X-HITS:1090 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20150525 DTEND;VALUE=DATE:20150526 UID:21142ac1551845b622264977bc5aeb9b SUMMARY:6η αγωνιστική Play off DTSTAMP:20150504T132323Z DESCRIPTION:6η αγωνιστική PLAY OFF \N\N\N\N18:00 \NΟλυμπιακός Βόλου \N- \N Απόλλων\NΕΑΚ Βόλου\N \N\N\N18:00\N ΑΕΚ \N- \N Ηρακλής \NΟΑΚΑ\NΟΤΕ TV\N\N\N18:00\N ΑΕΛ\N- \N Παναχαϊκή \NΑλκαζάρ\N\NΟΤΕ ΤV\N\N\N\N X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:6η αγωνιστική PLAY OFF
18:00 | Ολυμπιακός Βόλου | - | Απόλλων | ΕΑΚ Βόλου | |
18:00 | ΑΕΚ | - | Ηρακλής | ΟΑΚΑ | ΟΤΕ TV |
18:00 | ΑΕΛ | - | Παναχαϊκή | Αλκαζάρ | ΟΤΕ ΤV |
7η αγωνιστική PLAY OUT
NOTIOΣ ΟΜΙΛΟΣ
Κυριακή 31 Μαΐου
17:30 | Επισκοπή | - | Ηρακλής Ψαχνών | Δημ. Γάλλου | |
17:30 | Αχαρναϊκός | - | Ερμιονίδα | Δημ. Αχαρνών | |
17:30 | Καλλιθέα | - | Παναιγιάλειος | Aγίου Δημητρίου | OTE TV |
ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
Κυριακή 31 Μαΐου
17:30 | Ζάκυνθος | - | Αιγινιακός | Δημ. Στάδιο Ζακύνθου |
17:30 | Τύρναβος | - | Αν. Καρδίτσας | Αλκαζάρ |
Το παιχνίδι Πιερικός - Αγροτικός Αστέρας ματαιώνεται λόγω της απόσυρσης της ομάδας της Κατερίνης.
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:20150531T135405Z X-HITS:935 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20150531 DTEND;VALUE=DATE:20150601 UID:446561e80ad71a924df4482e7a058588 SUMMARY:7η αγωνιστική Play off DTSTAMP:20150504T132433Z DESCRIPTION:7η αγωνιστική PLAY OFF \NΚυριακή 31 Μαΐου\N\N\N\N19:00 \NΗρακλής\N-\NΟλυμπιακός Βόλου\NΚαυτανζόγλειο Στάδιο\N \N\N\N19:00\NΑπόλλων\N-\NΑΕΛ\NΓήπεδο Ριζούπολης\N \N\N\N19:00\NΠαναχαϊκή\N-\NΑΕΚ \NΔημ. Στάδιο Κορίνθου\NΟΤΕ ΤV\N\N\N X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:7η αγωνιστική PLAY OFF
Κυριακή 31 Μαΐου
19:00 | Ηρακλής | - | Ολυμπιακός Βόλου | Καυτανζόγλειο Στάδιο | |
19:00 | Απόλλων | - | ΑΕΛ | Γήπεδο Ριζούπολης | |
19:00 | Παναχαϊκή | - | ΑΕΚ | Δημ. Στάδιο Κορίνθου | ΟΤΕ ΤV |
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 3 ΙΟΥΛΙΟΥ
13:00 ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ FOOTBALL LEAGUE
13:30 ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ FOOTBALL LEAGUE
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ
Θέματα Ημερήσιας Διάταξης
1.- Επικύρωση βαθμολογίας Β΄ Εθνικής Κατηγορίας
2.- Διάφορα Θέματα
Σύγκληση Ετήσιας Τακτικής Γενικής Συνέλευσης FOOTBALL LEAGUE ΟΠΑΠ
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:20150623T095157Z X-HITS:365 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART:20150714T073000Z DTEND:20150714T073000Z UID:a3e7a772815549fd84092eb7ae17cdcb SUMMARY:Απολογίες για τα «ύποπτα» DTSTAMP:20150709T105529Z DESCRIPTION:Ο αθλητικός δικαστής έχει καλέσει σε απολογία της ΠΑΕ Ερμιονίδα, Παναιγιάλειος, Αχαρναϊκός για τα φερόμενα ως «ύποπτα» ματς των πλέι άουτ. X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:Ο αθλητικός δικαστής έχει καλέσει σε απολογία της ΠΑΕ Ερμιονίδα, Παναιγιάλειος, Αχαρναϊκός για τα φερόμενα ως «ύποπτα» ματς των πλέι άουτ.
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:20150709T105533Z X-HITS:178 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART:20150717T160000Z DTEND:20150717T160000Z UID:c9e8271d05e7bb03303b218dd444b1ca SUMMARY:Πρώτη συγκέντρωση Πανελευσινιακού DTSTAMP:20150713T150840Z DESCRIPTION:Ο Πανελευσινιακός θα πραγματοποιήσει την πρώτη συγκέντρωση ενόψει της νέας σεζόν. X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:Ο Πανελευσινιακός θα πραγματοποιήσει την πρώτη συγκέντρωση ενόψει της νέας σεζόν.
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:-00011130T000000Z X-HITS:224 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART:20150720T153000Z DTEND:20150720T153000Z UID:76bb2e89adbff41120c7619a4331ab71 SUMMARY:Πρώτη συγκέντρωση Κισσαμικού DTSTAMP:20150717T164023Z DESCRIPTION:Ο Κισσαμικός θα πραγματοποιήσει στις 18:30 την πρώτη συγκέντρωση για τη νέα σεζόν. X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:Ο Κισσαμικός θα πραγματοποιήσει στις 18:30 την πρώτη συγκέντρωση για τη νέα σεζόν.
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:-00011130T000000Z X-HITS:227 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART:20150720T160000Z DTEND:20150720T160000Z UID:2fa5195c1a54b9da598bfe384593da0c SUMMARY:Πρώτη συγκέντρωση Αγροτικού Αστέρα DTSTAMP:20150713T101936Z DESCRIPTION:Ο Αγροτικός Αστέρας θα πραγματοποιήσει στο «Δημήτρης Κοντικάκης» την πρώτη προπόνηση για τη νέα σεζόν. X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:Ο Αγροτικός Αστέρας θα πραγματοποιήσει στο «Δημήτρης Κοντικάκης» την πρώτη προπόνηση για τη νέα σεζόν.
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:-00011130T000000Z X-HITS:324 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART:20150721T100000Z DTEND:20150721T100000Z UID:e613b9acd6ff9ed8b579338f599f47df SUMMARY:ΔΣ Football League DTSTAMP:20150716T115139Z DESCRIPTION:Συνεδριάζει την Τρίτη 21 Ιουλίου 2015 και ώρα 13:00, το Διοικητικό Συμβούλιο της FOOTBALL LEAGUE ΟΠΑΠ, με Θέματα Ημερήσιας Διάταξης:\N1.- Επικύρωση βαθμολογίας2.- Πρόταση της ΟΠΑΠ ΑΕ για χορηγία 3.- Ραδιοτηλεοπτικά4.- Επιτροπές.5.- Διάφορα Θέματα. X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:Συνεδριάζει την Τρίτη 21 Ιουλίου 2015 και ώρα 13:00, το Διοικητικό Συμβούλιο της FOOTBALL LEAGUE ΟΠΑΠ, με Θέματα Ημερήσιας Διάταξης:
1.- Επικύρωση βαθμολογίας
2.- Πρόταση της ΟΠΑΠ ΑΕ για χορηγία
3.- Ραδιοτηλεοπτικά
4.- Επιτροπές.
5.- Διάφορα Θέματα.
Ο ΑΟ Τρίκαλα θα πραγματοποιήσει την πρώτη συγκέντρωση για τη νέα χρονιά στο γήπεδο της Μπάρας.
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:20150715T123513Z X-HITS:327 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20150801 DTEND;VALUE=DATE:20150802 UID:fe630922650764ff0934f8979fc93359 SUMMARY:ΦΙΛΙΚΑ DTSTAMP:20150730T151816Z DESCRIPTION:ΓΗΠΕΔΟ ΚΙΣΣΑΜΟΥ\N18.30: ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ (Κ2Ο)\NΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΡΩΝ \N18:45 ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ \NΓΗΠΕΔΟ ΕΥΟΣΜΟΥ\N19:00 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ - ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:ΓΗΠΕΔΟ ΚΙΣΣΑΜΟΥ
18.30: ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ (Κ2Ο)
ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΡΩΝ
18:45 ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ
ΓΗΠΕΔΟ ΕΥΟΣΜΟΥ
19:00 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ - ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:20150731T095405Z X-HITS:471 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20150802 DTEND;VALUE=DATE:20150803 UID:99dc109c19a941ee4d6b002925f11dd1 SUMMARY:ΦΙΛΙΚΟ: ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ DTSTAMP:20150730T234922Z DESCRIPTION:ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ \N(Προπονητικό κέντρο Αγίου Αθανασίου) \N X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ
(Προπονητικό κέντρο Αγίου Αθανασίου)
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:-00011130T000000Z X-HITS:281 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20150805 DTEND;VALUE=DATE:20150806 UID:b05963dc1c6e54cc4c88cad393b2254a SUMMARY:ΦΙΛΙΚΑ DTSTAMP:20150803T092143Z DESCRIPTION:Γήπεδο Πτολεμαΐδας\N18.15: Απόλλων Καλαμαριάς - Απόλλων Σμύρνης\NΓήπεδο Μάλεμε\N19.00: Πλατανιάς - Κισσαμικός X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:
Γήπεδο Πτολεμαΐδας
18.15: Απόλλων Καλαμαριάς - Απόλλων Σμύρνης
Γήπεδο Μάλεμε
19.00: Πλατανιάς - Κισσαμικός
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:20150805T080009Z X-HITS:431 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20150806 DTEND;VALUE=DATE:20150807 UID:f57901fabf3cef038a88e78f0b2423ce SUMMARY:ΦΙΛΙΚΟ: Ακρίτας Νευροκοπίου - Αχαρναϊκός DTSTAMP:20150805T073231Z DESCRIPTION:Ο Αχαρναϊκός στο πρώτο φιλικό της προετοιμασίας του αντιμετωπίζει τον Ακρίτα Νευροκοπίου στις 18.00. X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:Ο Αχαρναϊκός στο πρώτο φιλικό της προετοιμασίας του αντιμετωπίζει τον Ακρίτα Νευροκοπίου στις 18.00.
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:-00011130T000000Z X-HITS:329 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20150808 DTEND;VALUE=DATE:20150809 UID:6b251d53436365eaa8a231744759d5e0 SUMMARY:ΦΙΛΙΚΑ DTSTAMP:20150714T122754Z DESCRIPTION:18.00: Ακαδημία Πάντεφ - Αγροτικός Αστέρας\NΚαϊμακτσαλάν\N18.30: Πανελευσινιακός - ΠΑΣ Γιάννινα\NΓήπεδο Κρύας Βρύσης\N18.30: Απόλλων Κρύας Βρύσης - Πανσερραϊκός\NΚαρπενήσι\N18.30: Άγραφα - ΑΕΛ\NΓήπεδο ΒΑΚ\N18.30: ΟΦΗ - Κισσαμικός\NΓήπεδο Μάλεμε\N19.00: Πλατανιάς - ΑΟ Χανιά X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:18.00: Ακαδημία Πάντεφ - Αγροτικός Αστέρας
Καϊμακτσαλάν
18.30: Πανελευσινιακός - ΠΑΣ Γιάννινα
Γήπεδο Κρύας Βρύσης
18.30: Απόλλων Κρύας Βρύσης - Πανσερραϊκός
Καρπενήσι
18.30: Άγραφα - ΑΕΛ
Γήπεδο ΒΑΚ
18.30: ΟΦΗ - Κισσαμικός
Γήπεδο Μάλεμε
19.00: Πλατανιάς - ΑΟ Χανιά
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:20150808T100249Z X-HITS:567 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20150809 DTEND;VALUE=DATE:20150810 UID:a2d469c12745c8ed84c25d7a6d33f39a SUMMARY:ΦΙΛΙΚΑ DTSTAMP:20150730T154520Z DESCRIPTION:18.00: Απόλλων Καλαμαριάς - Αχαρναϊκός\NΓήπεδο Αρτεσιανού\N18.00: Διγενής Αρτεσιανού - Αναγέννηση Καρδίτσας\NΓήπεδο Πτολεμαΐδας\N18.15: Εορδαϊκός - Απόλλων Σμύρνης\NΚαρπενήσι\N18.15: Τρίκαλα - Καλλιθέα\NΓήπεδο Κάτω Αχαΐας\N18.30: Αχαϊκή - Παναχαϊκή X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:18.00: Απόλλων Καλαμαριάς - Αχαρναϊκός
Γήπεδο Αρτεσιανού
18.00: Διγενής Αρτεσιανού - Αναγέννηση Καρδίτσας
Γήπεδο Πτολεμαΐδας
18.15: Εορδαϊκός - Απόλλων Σμύρνης
Καρπενήσι
18.15: Τρίκαλα - Καλλιθέα
Γήπεδο Κάτω Αχαΐας
18.30: Αχαϊκή - Παναχαϊκή
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:20150809T100642Z X-HITS:643 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20150811 DTEND;VALUE=DATE:20150812 UID:101b37a493af42a9f58826075a842ac6 SUMMARY:ΦΙΛΙΚΑ DTSTAMP:20150731T154401Z DESCRIPTION:Γήπεδο "Slavia Stadium"\N18.00: Σλάβια Σόφιας - Αγροτικός Αστέρας\NΔράμα\N18.30: Νέστος Χρυσούπολης - Αχαρναϊκός X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:Γήπεδο "Slavia Stadium"
18.00: Σλάβια Σόφιας - Αγροτικός Αστέρας
Δράμα
18.30: Νέστος Χρυσούπολης - Αχαρναϊκός
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:20150810T075401Z X-HITS:279 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20150812 DTEND;VALUE=DATE:20150813 UID:d4d94c117ddce90e766edaa1521265bf SUMMARY:ΦΙΛΙΚΑ DTSTAMP:20150714T123303Z DESCRIPTION:ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ \N17:00 Άγραφα - Καλλιθέα\NΓήπεδο Κισσάμου\N18:30 Κισσαμικός - ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ\NΓήπεδο "Ανθή Καραγιάννη"\N18.30: Καβάλα - Πανσερραϊκός\NΔράμα\N18.30: Δόξα Δράμας - Αχαρναϊκός\NΓήπεδο Αγυιάς\N18.30: Παναχαϊκή - Ιωνικός\NΛιβάδεια Μυλοποτάμου\N18.30: Ερμής Ζωνιανών - ΑΟ Χανιά X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ
17:00 Άγραφα - Καλλιθέα
Γήπεδο Κισσάμου
18:30 Κισσαμικός - ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ
Γήπεδο "Ανθή Καραγιάννη"
18.30: Καβάλα - Πανσερραϊκός
Δράμα
18.30: Δόξα Δράμας - Αχαρναϊκός
Γήπεδο Αγυιάς
18.30: Παναχαϊκή - Ιωνικός
Λιβάδεια Μυλοποτάμου
18.30: Ερμής Ζωνιανών - ΑΟ Χανιά
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:20150812T114849Z X-HITS:475 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20150813 DTEND;VALUE=DATE:20150814 UID:c1eee3637674ba4c07a5ca9acdde0539 SUMMARY:ΦΙΛΙΚΑ DTSTAMP:20150730T170322Z DESCRIPTION:ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ\N17.00: Καλλιθέα - Ολυμπιακός Βόλου\NΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ\NΦαρκαδόνα - Τρίκαλα (ΜΑΤΑΙΩΣΗ)\NΓΗΠΕΔΟ "ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΑΖΗΣ"\N18:00 Αν. Καρδίτσας -ΑΟ Σώκρατες\NΓΗΠΕΔΟ "Π. ΜΑΓΟΥΛΑΣ"\N18.15: Νίκη Βόλου - Απόλλων Σμύρνης\NΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ\N20:00 Ατρόμητος - Λαμία X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ
17.00: Καλλιθέα - Ολυμπιακός Βόλου
ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ
Φαρκαδόνα - Τρίκαλα (ΜΑΤΑΙΩΣΗ)
ΓΗΠΕΔΟ "ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΑΖΗΣ"
18:00 Αν. Καρδίτσας -ΑΟ Σώκρατες
ΓΗΠΕΔΟ "Π. ΜΑΓΟΥΛΑΣ"
18.15: Νίκη Βόλου - Απόλλων Σμύρνης
ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
20:00 Ατρόμητος - Λαμία
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:20150813T142753Z X-HITS:322 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20150814 DTEND;VALUE=DATE:20150815 UID:cf0e7c500d26aef62a12d9d78fd65e2f SUMMARY:ΦΙΛΙΚΑ DTSTAMP:20150730T154954Z DESCRIPTION:Γήπεδο "Γ. Μητσιμπόνας"\N18.00: Οικονόμος Τσαριτσάνης - ΑΕΛ\NΓήπεδο "Δ. Κοντικάκης"\N18.15: Αγροτικός Αστέρας - Μακεδονικός\NΔημοτικό Στάδιο Κισσάμου\N18.30: Κισσαμικός - Άρης Σούδας\NΓήπεδο Λιβαδειάς\N19.00: Λεβαδειακός - Πανελευσινιακός X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:Γήπεδο "Γ. Μητσιμπόνας"
18.00: Οικονόμος Τσαριτσάνης - ΑΕΛ
Γήπεδο "Δ. Κοντικάκης"
18.15: Αγροτικός Αστέρας - Μακεδονικός
Δημοτικό Στάδιο Κισσάμου
18.30: Κισσαμικός - Άρης Σούδας
Γήπεδο Λιβαδειάς
19.00: Λεβαδειακός - Πανελευσινιακός
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:20150814T084949Z X-HITS:300 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20150816 DTEND;VALUE=DATE:20150817 UID:4f511e8cdd67ecb714bf3a3b8f1bf275 SUMMARY:ΦΙΛΙΚΟ: ΟΦΗ - ΑΟ Χανιά DTSTAMP:20150804T163220Z DESCRIPTION:Ο ΟΦΗ υποδέχεται στο προπονητικό κέντρο τον ΑΟ Χανιά σε φιλική αναμέτρηση στο πλαίσιο της προετοιμασίας των δυο ομάδων. Σέντρα στις 18:30 X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:Ο ΟΦΗ υποδέχεται στο προπονητικό κέντρο τον ΑΟ Χανιά σε φιλική αναμέτρηση στο πλαίσιο της προετοιμασίας των δυο ομάδων. Σέντρα στις 18:30
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:20150816T230914Z X-HITS:258 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20150817 DTEND;VALUE=DATE:20150818 UID:0680cf096efeb1d79932fbceba2b2a1b SUMMARY:ΦΙΛΙΚΑ DTSTAMP:20150810T113319Z DESCRIPTION:Καρπενήσι\N18.00: Ολυμπιακός Βόλου - Κύπρος Κορυδαλλού\NΠαγκρήτιο\N18:30: Εργοτέλης - Δόξα Γαλιάς\NΓήπεδο Παναιτωλικού\N20.00: Παναιτωλικός - Παναχαϊκή X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:Καρπενήσι
18.00: Ολυμπιακός Βόλου - Κύπρος Κορυδαλλού
Παγκρήτιο
18:30: Εργοτέλης - Δόξα Γαλιάς
Γήπεδο Παναιτωλικού
20.00: Παναιτωλικός - Παναχαϊκή
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:20150817T153655Z X-HITS:292 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART:20150817T100000Z DTEND:20150817T100000Z UID:35001c3f5e34cba14acf64e3396b9d62 SUMMARY:ΔΣ Football League DTSTAMP:20150816T225821Z DESCRIPTION:Συνεδριάζει την Δευτέρα 17 Αυγούστου 2015 και ώρα 13:00, το Διοικητικό Συμβούλιο της FOOTBALL LEAGUE ΟΠΑΠ, με Θέματα Ημερήσιας Διάταξης:\N1.- Εγγραφή Νέων μελών ΔΣ2.- Ορισμός ημερομηνίας έναρξης Πρωταθλήματος 2015-2016 3.- Ορισμός ημερομηνίας κλήρωσης Πρωταθλήματος 2015-20164.- Συζήτηση χορηγίας ΟΠΑΠ – Σύμβαση Τηλεοπτικών5.- Διάφορα Θέματα X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:Συνεδριάζει την Δευτέρα 17 Αυγούστου 2015 και ώρα 13:00, το Διοικητικό Συμβούλιο της FOOTBALL LEAGUE ΟΠΑΠ, με Θέματα Ημερήσιας Διάταξης:
1.- Εγγραφή Νέων μελών ΔΣ
2.- Ορισμός ημερομηνίας έναρξης Πρωταθλήματος 2015-2016
3.- Ορισμός ημερομηνίας κλήρωσης Πρωταθλήματος 2015-2016
4.- Συζήτηση χορηγίας ΟΠΑΠ – Σύμβαση Τηλεοπτικών
5.- Διάφορα Θέματα
Ο Παναιγιάλειος θα πραγματοποιήσει την πρώτη συγκέντρωση στο Δημοτικό Στάδιο ενόψει της νέας χρονιάς.
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:20150817T153627Z X-HITS:217 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20150819 DTEND;VALUE=DATE:20150820 UID:c9a0d0df0f8831a4411b90ca3a5e5e80 SUMMARY:ΦΙΛΙΚΑ DTSTAMP:20150714T123404Z DESCRIPTION:Γήπεδο "Γρ. Λαμπράκης"\N18.15: Καλλιθέα - Απόλλων Σμύρνης\NΓήπεδο "Δ. Κοντικάκης"\N18.15: Αγροτικός Αστέρας - Καβάλα\NΓήπεδο Ελευσίνας\N18.30: Πανελευσινιακός - Αχαρναϊκός\NΓήπεδο Δένδρων\N18.30: ΑΕΛ - Τύρναβος\NΓήπεδο Κοκκινοχώματος\N18.30: Βυζάντιο Κοκκινοχώματος - Πανσερραϊκός\NΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ\N19:00 Λαμία - Ολυμπιακός Βόλου X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:Γήπεδο "Γρ. Λαμπράκης"
18.15: Καλλιθέα - Απόλλων Σμύρνης
Γήπεδο "Δ. Κοντικάκης"
18.15: Αγροτικός Αστέρας - Καβάλα
Γήπεδο Ελευσίνας
18.30: Πανελευσινιακός - Αχαρναϊκός
Γήπεδο Δένδρων
18.30: ΑΕΛ - Τύρναβος
Γήπεδο Κοκκινοχώματος
18.30: Βυζάντιο Κοκκινοχώματος - Πανσερραϊκός
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ
19:00 Λαμία - Ολυμπιακός Βόλου
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:20150819T094257Z X-HITS:441 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20150820 DTEND;VALUE=DATE:20150821 UID:94d6f6fdd436cc7932692a065c3d7d5f SUMMARY:ΦΙΛΙΚΟ: Εργοτέλης - Κισσαμικός DTSTAMP:20150806T105816Z DESCRIPTION:Παγκρήτιο\N18.30: Εργοτέλης - Κισσαμικός X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:Παγκρήτιο
18.30: Εργοτέλης - Κισσαμικός
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:20150820T105114Z X-HITS:338 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20150821 DTEND;VALUE=DATE:20150822 UID:0eae4c2b3570c575ef0bf2e20fb81664 SUMMARY:ΦΙΛΙΚΟ: Κισσαμικός - Κ20 Πλατανιά DTSTAMP:20150821T092953Z DESCRIPTION:Δημοτικό Στάδιο Κισσάμου\N18.30: Κισσαμικός - Κ20 Πλατανιά X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:Δημοτικό Στάδιο Κισσάμου
18.30: Κισσαμικός - Κ20 Πλατανιά
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:20150821T114604Z X-HITS:221 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20150822 DTEND;VALUE=DATE:20150823 UID:befbe34034eaa908a6b8e3ac1779b3c5 SUMMARY:ΦΙΛΙΚΑ DTSTAMP:20150820T110904Z DESCRIPTION:Πανθεσσαλικό Στάδιο\N18.15: Νίκη Βόλου - ΑΕΛ\NΓήπεδο Ιωνικού\N19:00 Ιωνικός - Καλλιθέα X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:Πανθεσσαλικό Στάδιο
18.15: Νίκη Βόλου - ΑΕΛ
Γήπεδο Ιωνικού
19:00 Ιωνικός - Καλλιθέα
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:20150821T112009Z X-HITS:217 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20150823 DTEND;VALUE=DATE:20150824 UID:f23c46a849794706be3112846371f84a SUMMARY:ΦΙΛΙΚΑ DTSTAMP:20150806T071458Z DESCRIPTION:ΔΑΚ Καρδίτσας\N18:00: Αναγέννηση Καρδίτσας - Τύρναβος\NΓήπεδο Ζωγράφου\N18:30: Ηλυσιακός - Καλλιθέα\NΠαγκρήτιο\N18.30: Εργοτέλης - ΑΟ Χανιά\NΓήπεδο Δράμας\N20:30 Δόξα Δράμας - Πανσερραϊκός X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:ΔΑΚ Καρδίτσας
18:00: Αναγέννηση Καρδίτσας - Τύρναβος
Γήπεδο Ζωγράφου
18:30: Ηλυσιακός - Καλλιθέα
Παγκρήτιο
18.30: Εργοτέλης - ΑΟ Χανιά
Γήπεδο Δράμας
20:30 Δόξα Δράμας - Πανσερραϊκός
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:20150823T102142Z X-HITS:340 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20150824 DTEND;VALUE=DATE:20150825 UID:1cc886ee824dfe3f56c1f394d49e176c SUMMARY:ΦΙΛΙΚΑ DTSTAMP:20150814T101733Z DESCRIPTION:Εγλυκάδα\N18:00 Παναχαϊκή - Χαϊδάρι \NΓήπεδο Ριζούπολης\N18.15: Απόλλων Σμύρνης - Σπάρτη\NΓήπεδο Μενιδίου\N18.30: Αχαρναϊκός - Γλυφάδα X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:Εγλυκάδα
18:00 Παναχαϊκή - Χαϊδάρι
Γήπεδο Ριζούπολης
18.15: Απόλλων Σμύρνης - Σπάρτη
Γήπεδο Μενιδίου
18.30: Αχαρναϊκός - Γλυφάδα
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:20150823T103540Z X-HITS:388 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20150826 DTEND;VALUE=DATE:20150827 UID:54f00eaa924fac4c7d96d6302022273b SUMMARY:ΦΙΛΙΚΑ DTSTAMP:20150810T151336Z DESCRIPTION:Δημοτικό Στάδιο Φαρσάλων\N18.00: Αχιλλέας Φαρσάλων - ΑΕΛ\NΔημοτικό Αιγίου\N18:00 Παναιγιάλειος - Απόλλων Αιγίου\NΠαγκρήτιο\N18:15 Εργοτέλης - Ηρόδοτος X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:Δημοτικό Στάδιο Φαρσάλων
18.00: Αχιλλέας Φαρσάλων - ΑΕΛ
Δημοτικό Αιγίου
18:00 Παναιγιάλειος - Απόλλων Αιγίου
Παγκρήτιο
18:15 Εργοτέλης - Ηρόδοτος
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:20150826T121238Z X-HITS:409 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20150827 DTEND;VALUE=DATE:20150828 UID:7f64ce7357878a28b594f1162cbf6000 SUMMARY:ΦΙΛΙΚΟ: Αν. Καρδίτσας - Ολ. Βόλου DTSTAMP:20150821T090452Z DESCRIPTION:Δημοτικό Στάδιο Καρδίτσας\N18.00: Αναγέννηση Καρδίτσας - Ολυμπιακός Βόλου X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:Δημοτικό Στάδιο Καρδίτσας
18.00: Αναγέννηση Καρδίτσας - Ολυμπιακός Βόλου
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:20150825T160327Z X-HITS:282 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20150829 DTEND;VALUE=DATE:20150830 UID:8f700b05832ce8cd8fd7289abe9cd8cd SUMMARY:ΦΙΛΙΚΑ DTSTAMP:20150826T120846Z DESCRIPTION:Μοναχή Ελιά\N17:30 ΑΟ Χανιά - Επισκοπή\NΔημοτικό Στάδιο Καλλιθέας\N18:00 Καλλιθέα - Αστέρας Βάρης\NΓήπεδο Μεγάρων\N18:00 Βύζας Μεγάρων - Πανελευσινιακός\NΔΑΚ Λαμίας\N19:00 Λαμία - ΑΕΛ X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:Μοναχή Ελιά
17:30 ΑΟ Χανιά - Επισκοπή
Δημοτικό Στάδιο Καλλιθέας
18:00 Καλλιθέα - Αστέρας Βάρης
Γήπεδο Μεγάρων
18:00 Βύζας Μεγάρων - Πανελευσινιακός
ΔΑΚ Λαμίας
19:00 Λαμία - ΑΕΛ
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:20150829T151853Z X-HITS:395 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20150830 DTEND;VALUE=DATE:20150831 UID:46be92be3f8c03649c794d4dbf14ca9f SUMMARY:ΦΙΛΙΚΑ DTSTAMP:20150730T170438Z DESCRIPTION:Γήπεδο "Π. Μαγουλάς"\N18.00: Νίκη Βόλου - Αναγέννηση Καρδίτσας\NΓήπεδο Τυρνάβου\N18.00: Τύρναβος - Ολυμπιακός Βόλου\NΚαλαμαριά\N18:00 Απόλλων 1926 - Πανσερραϊκός\NΛουτράκι\N18:00 ΑΟ Λουτράκι - Αχαρναϊκός\NΓήπεδο Αγυιάς\N18:00 Παναχαϊκή - ΑΕ Καραϊσκάκης X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:Γήπεδο "Π. Μαγουλάς"
18.00: Νίκη Βόλου - Αναγέννηση Καρδίτσας
Γήπεδο Τυρνάβου
18.00: Τύρναβος - Ολυμπιακός Βόλου
Καλαμαριά
18:00 Απόλλων 1926 - Πανσερραϊκός
Λουτράκι
18:00 ΑΟ Λουτράκι - Αχαρναϊκός
Γήπεδο Αγυιάς
18:00 Παναχαϊκή - ΑΕ Καραϊσκάκης
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:20150828T183516Z X-HITS:520 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20150901 DTEND;VALUE=DATE:20150902 UID:0f8d49e8347e380a60f33709e46824f9 SUMMARY:Φιλικό Τρίκαλα - Οικονόμος DTSTAMP:20150827T110517Z DESCRIPTION:Δημοτικό Στάδιο Τρικάλων\N18.00: Τρίκαλα - Οικονόμος Τσαριτσάνης X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:Δημοτικό Στάδιο Τρικάλων
18.00: Τρίκαλα - Οικονόμος Τσαριτσάνης
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:20150901T073059Z X-HITS:240 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20150902 DTEND;VALUE=DATE:20150903 UID:5b30a752197e9b75318dc5f9ee7076b3 SUMMARY:ΔΣ Football League DTSTAMP:20150826T150659Z DESCRIPTION:Στα γραφεία της διοργανώτριας αρχής θα πραγματοποιηθεί μόνο ΔΣ έπειτα από την αναβολή της κλήρωσης που είχε προγραμματιστεί την ίδια ημέρα. X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:Στα γραφεία της διοργανώτριας αρχής θα πραγματοποιηθεί μόνο ΔΣ έπειτα από την αναβολή της κλήρωσης που είχε προγραμματιστεί την ίδια ημέρα.
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:20150831T195147Z X-HITS:543 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20150902 DTEND;VALUE=DATE:20150903 UID:7e08902d4bb61db3d42622243746798b SUMMARY:ΦΙΛΙΚΑ DTSTAMP:20150829T153816Z DESCRIPTION:Γήπεδο Ριζούπολης\N18.00: Απόλλων Σμύρνης - ΑΕ Κηφισιάς\NΓήπεδο Βελεστίνου\N18.00: Ρήγας Φεραίος - Ολυμπιακός Βόλου\NΓήπεδο "Θεοδώρου-Οικονομούλας"\N18.00: Φαρκαδόνα - ΑΕΛ\NΓήπεδο Πλάντραφου\N18.00: Κέρκυρα - Θεσπρωτός\NΓήπεδο Περιβολίων\N20:00 ΑΟ Χανιά - Κισσαμικός X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:Γήπεδο Ριζούπολης
18.00: Απόλλων Σμύρνης - ΑΕ Κηφισιάς
Γήπεδο Βελεστίνου
18.00: Ρήγας Φεραίος - Ολυμπιακός Βόλου
Γήπεδο "Θεοδώρου-Οικονομούλας"
18.00: Φαρκαδόνα - ΑΕΛ
Γήπεδο Πλάντραφου
18.00: Κέρκυρα - Θεσπρωτός
Γήπεδο Περιβολίων
20:00 ΑΟ Χανιά - Κισσαμικός
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:20150902T084825Z X-HITS:370 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20150903 DTEND;VALUE=DATE:20150904 UID:d8c6e82eac01dc098daaeb3b17f2485e SUMMARY:ΦΙΛΙΚΟ: Ιστιαία - Λαμία DTSTAMP:20150831T081701Z DESCRIPTION:Γήπεδο Ιστιαίας\N17.15: Ιστιαία - Λαμία X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:Γήπεδο Ιστιαίας
17.15: Ιστιαία - Λαμία
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:20150903T112126Z X-HITS:288 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20150904 DTEND;VALUE=DATE:20150905 UID:5a3fb4b2ce703f4721babf632c089ad9 SUMMARY:ΚΛΗΡΩΣΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ DTSTAMP:20150902T104203Z DESCRIPTION:Στα γραφεία της διοργανώτριας αρχής θα γίνει η κλήρωση του πρωταθλήματος. Η διαδικασία έχει προγραμματιστεί να ξεκινήσει στις 12:30. X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:Στα γραφεία της διοργανώτριας αρχής θα γίνει η κλήρωση του πρωταθλήματος. Η διαδικασία έχει προγραμματιστεί να ξεκινήσει στις 12:30.
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:20150903T112534Z X-HITS:2678 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20150904 DTEND;VALUE=DATE:20150905 UID:e422cc0277d850de2ece70098a45558b SUMMARY:ΦΙΛΙΚΟ: Καλλιθέα - Λεβαδειακός DTSTAMP:20150830T113229Z DESCRIPTION:Δημ. Στάδιο Καλλιθέας\N18.00: Καλλιθέα - Λεβαδειακός X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:Δημ. Στάδιο Καλλιθέας
18.00: Καλλιθέα - Λεβαδειακός
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:20150904T071541Z X-HITS:869 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20150904 DTEND;VALUE=DATE:20150905 UID:d105e8c7919ccc3097d4f9d84d24e959 SUMMARY:ΚΛΗΡΩΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ DTSTAMP:20150901T115018Z DESCRIPTION:Στα γραφεία της ΕΠΟ θα γίνει η κλήρωση (11:30) της Α' φάσης του Κυπέλλου Ελλάδος. X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:Στα γραφεία της ΕΠΟ θα γίνει η κλήρωση (11:30) της Α' φάσης του Κυπέλλου Ελλάδος.
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:20150903T112541Z X-HITS:296 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20150905 DTEND;VALUE=DATE:20150906 UID:f89d7076e1527129de58222d8c2b3408 SUMMARY:ΦΙΛΙΚΑ DTSTAMP:20150819T171726Z DESCRIPTION:Δημοτικό Στάδιο Αιγίου\N17.30: Παναιγιάλειος - Γλυφάδα\NAEL FC Arena\N17.45: ΑΕΛ - Αναγέννηση Καρδίτσας\NSkoda Ξάνθη Arena\N17:45 Skoda Ξάνθη - Αγροτικός Αστ.\NΓήπεδο Σιδηροκάστρου\N18.00: Πανσερραϊκός - Βέροια\NΓήπεδο Νέας Σμύρνης\N18:00 Πανιώνιος - Αχαρναϊκός\NΓήπεδο Κορωπίου\N18.00: Παναθηναϊκός - Πανελευσινιακός\NΜάλεμε\N18:30 Πλατανιάς - Κισσαμικός\NΓήπεδο Μυτιλήνης\N19.00: Καλλονή - Απόλλων Σμύρνης X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:Δημοτικό Στάδιο Αιγίου
17.30: Παναιγιάλειος - Γλυφάδα
AEL FC Arena
17.45: ΑΕΛ - Αναγέννηση Καρδίτσας
Skoda Ξάνθη Arena
17:45 Skoda Ξάνθη - Αγροτικός Αστ.
Γήπεδο Σιδηροκάστρου
18.00: Πανσερραϊκός - Βέροια
Γήπεδο Νέας Σμύρνης
18:00 Πανιώνιος - Αχαρναϊκός
Γήπεδο Κορωπίου
18.00: Παναθηναϊκός - Πανελευσινιακός
Μάλεμε
18:30 Πλατανιάς - Κισσαμικός
Γήπεδο Μυτιλήνης
19.00: Καλλονή - Απόλλων Σμύρνης
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:20150906T072209Z X-HITS:401 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20150906 DTEND;VALUE=DATE:20150907 UID:21a1d2bc5bae4cd79e6c27e27d81f6ad SUMMARY:ΦΙΛΙΚΑ DTSTAMP:20150903T112624Z DESCRIPTION:Δημ. Στάδιο Τρικάλων\N18:00 Τρίκαλα - Λαμία\NΒοηθητικό Παγκρήτιου\N18:15 Εργοτέλης - Ρούβας\NΔημ. «Σπ. Γιαλαμπίδης»\N18:30 Φωστήρας - Ελευσίνα X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:Δημ. Στάδιο Τρικάλων
18:00 Τρίκαλα - Λαμία
Βοηθητικό Παγκρήτιου
18:15 Εργοτέλης - Ρούβας
Δημ. «Σπ. Γιαλαμπίδης»
18:30 Φωστήρας - Ελευσίνα
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:20150906T143616Z X-HITS:299 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20150907 DTEND;VALUE=DATE:20150908 UID:e4247951ba4b10a3f2dc61915b8d3e5e SUMMARY:ΦΙΛΙΚΟ: Ναυπακτιακός Αστέρας - Παναχαϊκή DTSTAMP:20150907T083339Z DESCRIPTION:Γήπεδο Ναυπάκτου\N20.00: Ναυπακτιακός Αστέρας - Παναχαϊκή X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:Γήπεδο Ναυπάκτου
20.00: Ναυπακτιακός Αστέρας - Παναχαϊκή
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:-00011130T000000Z X-HITS:319 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20150909 DTEND;VALUE=DATE:20150910 UID:ddfe59bcfc00ba12bd383c3d366e251d SUMMARY:Κύπελλο: Αγροτικός Αστ. - Καλλιθέα DTSTAMP:20150904T131852Z DESCRIPTION:Στις 16:30 κοντράρονται στον Εύοσμο Αγροτικός Αστέρας και Καλλιθέα για την 1η αγωνιστική της Α' φάσης του Κυπέλλου. X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:Στις 16:30 κοντράρονται στον Εύοσμο Αγροτικός Αστέρας και Καλλιθέα για την 1η αγωνιστική της Α' φάσης του Κυπέλλου.
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:-00011130T000000Z X-HITS:366 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20150909 DTEND;VALUE=DATE:20150910 UID:ccc4707fb2e143f63fc220e6f9182a8a SUMMARY:ΦΙΛΙΚΑ DTSTAMP:20150828T090655Z DESCRIPTION:Γήπεδο Ελευσίνας\N17:30 Πανελευσινιακός - Αναγέννηση Καρδίτσας\NΓήπεδο Νέας Αγχιάλου\N18:00 Πύρασος Νέας Αγχιάλου - Ολυμπιακός Βόλου\NΓήπεδο Έδεσσας\N18:00 Εδεσσαϊκός - Ζάκυνθος X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:Γήπεδο Ελευσίνας
17:30 Πανελευσινιακός - Αναγέννηση Καρδίτσας
Γήπεδο Νέας Αγχιάλου
18:00 Πύρασος Νέας Αγχιάλου - Ολυμπιακός Βόλου
Γήπεδο Έδεσσας
18:00 Εδεσσαϊκός - Ζάκυνθος
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:20150909T110244Z X-HITS:514 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20150910 DTEND;VALUE=DATE:20150911 UID:9c7c0ea4a2f00dfce90b4df6516359d3 SUMMARY:Κύπελλο: Αχαρναϊκός - Τρίκαλα DTSTAMP:20150904T132039Z DESCRIPTION:Στις 16:30 ο Αχαρναϊκός φιλοξενεί στο Μενίδι τα Τρίκαλα στο πλαίσιο της 1ης αγωνιστικής της Α' φάσης του Κυπέλλου. X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:Στις 16:30 ο Αχαρναϊκός φιλοξενεί στο Μενίδι τα Τρίκαλα στο πλαίσιο της 1ης αγωνιστικής της Α' φάσης του Κυπέλλου.
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:-00011130T000000Z X-HITS:811 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20150910 DTEND;VALUE=DATE:20150911 UID:182ae9e231e98492461507e25f605363 SUMMARY:ΦΙΛΙΚΟ: Κέρκυρα - ΑΕ Καραϊσκάκης DTSTAMP:20150909T104915Z DESCRIPTION:ΕΑΚ Κέρκυρας\N18.00: Κέρκυρα - ΑΕ Καραϊσκάκης X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:ΕΑΚ Κέρκυρας
18.00: Κέρκυρα - ΑΕ Καραϊσκάκης
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:-00011130T000000Z X-HITS:220 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20150912 DTEND;VALUE=DATE:20150913 UID:140aba56b58c1f58ead738ae062254b5 SUMMARY:ΦΙΛΙΚΑ DTSTAMP:20150828T090743Z DESCRIPTION:Γήπεδο Θήβας\N17.30: Θήβα - Πανελευσινιακός\NΔημοτικό Στάδιο Αιγίου\N17:45 Παναιγιάλειος - Απόλλων Σμύρνης X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:Γήπεδο Θήβας
17.30: Θήβα - Πανελευσινιακός
Δημοτικό Στάδιο Αιγίου
17:45 Παναιγιάλειος - Απόλλων Σμύρνης
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:20150912T234615Z X-HITS:464 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20150913 DTEND;VALUE=DATE:20150914 UID:ddab6cc543a5749d0c12be1bef64bac5 SUMMARY:ΦΙΛΙΚΑ DTSTAMP:20150902T111759Z DESCRIPTION:Γήπεδο Καρδίτσας\N17.00: Αναγέννηση Καρδίτσας - Κέρκυρα\NΓήπεδο "Θ. Βαρδινογιάννης"\N17:30 ΟΦΗ - Εργοτέλης\NΣτάδιο Πτολεμαΐδας\N17:30 Εορδαϊκός - Ζάκυνθος\NΓήπεδο Ταύρου\N17:30 Εθνικός - Πανελευσινιακός\NAEL FC Arena\N17:45 ΑΕΛ - Πανσερραϊκός\NΕΑΚ Βόλου\N18:00 Ολυμπιακός Βόλου - Λαμία\NΓήπεδο Σπάρτης\N18.00: ΑΕ Σπάρτης - Παναχαϊκή\NΜάλεμε\N19:00 ΑΟ Χανιά - ΠΑΟ Κρουσώνα X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:Γήπεδο Καρδίτσας
17.00: Αναγέννηση Καρδίτσας - Κέρκυρα
Γήπεδο "Θ. Βαρδινογιάννης"
17:30 ΟΦΗ - Εργοτέλης
Στάδιο Πτολεμαΐδας
17:30 Εορδαϊκός - Ζάκυνθος
Γήπεδο Ταύρου
17:30 Εθνικός - Πανελευσινιακός
AEL FC Arena
17:45 ΑΕΛ - Πανσερραϊκός
ΕΑΚ Βόλου
18:00 Ολυμπιακός Βόλου - Λαμία
Γήπεδο Σπάρτης
18.00: ΑΕ Σπάρτης - Παναχαϊκή
Μάλεμε
19:00 ΑΟ Χανιά - ΠΑΟ Κρουσώνα
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:20150912T234650Z X-HITS:529 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20150915 DTEND;VALUE=DATE:20150916 UID:de977753ecea3c8233cc97991192299a SUMMARY:ΦΙΛΙΚΟ ΑΕΚ - Απόλλων DTSTAMP:20150909T133104Z DESCRIPTION:ΟΑΚΑ\N17:30 ΑΕΚ - Απόλλων X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:ΟΑΚΑ
17:30 ΑΕΚ - Απόλλων
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:-00011130T000000Z X-HITS:335 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20150916 DTEND;VALUE=DATE:20150917 UID:b6f5929800524b40c2e0bf22f867d4e1 SUMMARY:Επαναληπτικοί Κυπέλλου DTSTAMP:20150910T114436Z DESCRIPTION:Δημοτικό Στάδιο Τρικάλων\N16:00 ΑΟ Τρίκαλα - Αχαρναϊκός\NΔημ. Περιστερίου\N16:00 Καλλιθέα - Αγροτικός Αστέρας X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:Δημοτικό Στάδιο Τρικάλων
16:00 ΑΟ Τρίκαλα - Αχαρναϊκός
Δημ. Περιστερίου
16:00 Καλλιθέα - Αγροτικός Αστέρας
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:20150911T142029Z X-HITS:297 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20150916 DTEND;VALUE=DATE:20150917 UID:67071f01341ddb4b3a4fa8d2f632d018 SUMMARY:ΦΙΛΙΚΑ DTSTAMP:20150907T112758Z DESCRIPTION:Γήπεδο Ηγουμενίτσας\N17.00: Θεσπρωτός - Κέρκυρα\NΠροπονητικό Κέντρο Νέας Άμπλιανης\N17:30 Λαμία - Ευρυτανικός\NΔημοτικό Στάδιο Ελευσίνας\N19:30 Πανελευσινιακός - Παναθηναϊκός\NΔΑΚ Κατερίνης\N19.30: Πιερικός - ΑΕΛ X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:Γήπεδο Ηγουμενίτσας
17.00: Θεσπρωτός - Κέρκυρα
Προπονητικό Κέντρο Νέας Άμπλιανης
17:30 Λαμία - Ευρυτανικός
Δημοτικό Στάδιο Ελευσίνας
19:30 Πανελευσινιακός - Παναθηναϊκός
ΔΑΚ Κατερίνης
19.30: Πιερικός - ΑΕΛ
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:20150915T225838Z X-HITS:364 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20150916 DTEND;VALUE=DATE:20150917 UID:49183a5b550d08f65ece963be23837cf SUMMARY:Παρουσίαση Ολυμπιακού Βόλου DTSTAMP:20150915T093335Z DESCRIPTION:Ο Ολυμπιακός Βόλου θα παρουσιάσει (13:00) στο ξενοδοχείο «Ξενία» τα αποκτήματα. X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:Ο Ολυμπιακός Βόλου θα παρουσιάσει (13:00) στο ξενοδοχείο «Ξενία» τα αποκτήματα.
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:-00011130T000000Z X-HITS:158 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20150917 DTEND;VALUE=DATE:20150918 UID:7c7a15f79220c32f4036dab2304c6991 SUMMARY:ΚΥΠΕΛΛΟ: Κλήρωση β' φάσης DTSTAMP:20150915T111702Z DESCRIPTION:Στα γραφεία της ΕΠΟ (12:00) θα γίνει η κλήρωση της φάσης των «32» του Κυπέλλου Ελλάδος. X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:Στα γραφεία της ΕΠΟ (12:00) θα γίνει η κλήρωση της φάσης των «32» του Κυπέλλου Ελλάδος.
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:-00011130T000000Z X-HITS:285 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20150918 DTEND;VALUE=DATE:20150919 UID:e178f82b4339b58955d4bd4cc97ebe20 SUMMARY:ΦΙΛΙΚΑ DTSTAMP:20150911T174527Z DESCRIPTION:Γήπεδο Ηράκλειας\N17:00 Πανσερραϊκός - Ηρακλής Αμπελοκήπων\NΔημ. Στάδιο Καλλιθέας\N18.00 Καλλιθέα - Γλυφάδα\NΔΑΚ Λαμία\N18:00 Λαμία - Οπούντιος Μαρτίνου\NΕΑΚ ΒΟΛΟΥ\N18:30 Ολυμπιακός Βόλου - Απόλλων X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:Γήπεδο Ηράκλειας
17:00 Πανσερραϊκός - Ηρακλής Αμπελοκήπων
Δημ. Στάδιο Καλλιθέας
18.00 Καλλιθέα - Γλυφάδα
ΔΑΚ Λαμία
18:00 Λαμία - Οπούντιος Μαρτίνου
ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ
18:30 Ολυμπιακός Βόλου - Απόλλων
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:20150918T155854Z X-HITS:347 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20150919 DTEND;VALUE=DATE:20150920 UID:6b69c050c5d68543187e8c3670be4164 SUMMARY:ΦΙΛΙΚΑ DTSTAMP:20150909T085738Z DESCRIPTION:Γήπεδο "Θεοδώρου-Οικονομούλας"\N16.30 Φαρκαδόνα - ΑΟ Τρίκαλα\NΓήπεδο Αγυιάς\N17.00 Παναχαϊκή - Ερμιονίδα\NΓήπεδο Αιγίου\N17.30 Παναιγιάλειος - Δόξα Νέας Μανωλάδας\NΓήπεδο Τυρνάβου\N17:30 Τύρναβος - ΑΕΛ\NΔημοτικό Στάδιο Ζακύνθου\N18.00 Ζάκυνθος - Λεβάντε\NΠαγκρήτιο\N18.30 Εργοτέλης - Ερμής Ζωνιανών X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:Γήπεδο "Θεοδώρου-Οικονομούλας"
16.30 Φαρκαδόνα - ΑΟ Τρίκαλα
Γήπεδο Αγυιάς
17.00 Παναχαϊκή - Ερμιονίδα
Γήπεδο Αιγίου
17.30 Παναιγιάλειος - Δόξα Νέας Μανωλάδας
Γήπεδο Τυρνάβου
17:30 Τύρναβος - ΑΕΛ
Δημοτικό Στάδιο Ζακύνθου
18.00 Ζάκυνθος - Λεβάντε
Παγκρήτιο
18.30 Εργοτέλης - Ερμής Ζωνιανών
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:20150919T002445Z X-HITS:518 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20150920 DTEND;VALUE=DATE:20150921 UID:a2758bbcc523238421c53399ec618adb SUMMARY:ΦΙΛΙΚΑ DTSTAMP:20150911T114829Z DESCRIPTION:Γήπεδο Νέου Αγιονερίου\N17:00 Εθνικός Ν. Αγιονερίου - Αγροτικός Αστέρας X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:Γήπεδο Νέου Αγιονερίου
17:00 Εθνικός Ν. Αγιονερίου - Αγροτικός Αστέρας
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:20150915T225855Z X-HITS:325 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20150923 DTEND;VALUE=DATE:20150924 UID:f7a9c54c62ea389e5e6b5555f59871ed SUMMARY:ΔΣ FOOTBALL LEAGUE DTSTAMP:20150918T220244Z DESCRIPTION:ΤΕΤΑΡΤΗ 23 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ \N13:00 ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ FOOTBALL LEAGUE X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:ΤΕΤΑΡΤΗ 23 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ
13:00 ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ FOOTBALL LEAGUE
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:20150919T002508Z X-HITS:368 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20150923 DTEND;VALUE=DATE:20150924 UID:9f5a564803d984295995b781e39093d7 SUMMARY:ΦΙΛΙΚΟ: Αλμυρός - Ολυμπιακός Βόλου DTSTAMP:20150918T160141Z DESCRIPTION:Δημοτικό Στάδιο Αλμυρού\N16.00 Αλμυρός - Ολυμπιακός Βόλου X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:Δημοτικό Στάδιο Αλμυρού
16.00 Αλμυρός - Ολυμπιακός Βόλου
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:20150922T111940Z X-HITS:295 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20150925 DTEND;VALUE=DATE:20150926 UID:0da894069d6cc22a603908c869141967 SUMMARY:1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ DTSTAMP:20150918T220402Z DESCRIPTION:ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 25 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ\NΚέρκυρα - Καλλιθέα (18:00 ΟΤΕ, ΕΑΚ Κέρκυρας) X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 25 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ
Κέρκυρα - Καλλιθέα (18:00 ΟΤΕ, ΕΑΚ Κέρκυρας)
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:20160325T121403Z X-HITS:518 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20150926 DTEND;VALUE=DATE:20150927 UID:740abf4c9bc061ce20d1e92b4d95507f SUMMARY:1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ DTSTAMP:20150924T152514Z DESCRIPTION:AEL FC ARENA\NΑΕΛ - Λαμία (18:00 ΟΤΕ ΤV) X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:AEL FC ARENA
ΑΕΛ - Λαμία (18:00 ΟΤΕ ΤV)
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:20160325T121411Z X-HITS:1355 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20150927 DTEND;VALUE=DATE:20150928 UID:181d58b7274240145172628e13ba578d SUMMARY:1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ DTSTAMP:20150927T214646Z DESCRIPTION:Απόλλων - Ζάκυνθος (15:00, Γήπεδο Ριζούπολης)\NΑΟ Τρίκαλα - Κισσαμικός (16:00, Δημ. Στάδιο Τρικάλων)\NΠαναιγιάλειος - Αχαρναϊκός (16:00, Δημ. Στάδιο Αιγίου)\NΑν. Καρδίτσας - Αγροτικός Αστ. (16:00, Δημ. Στάδιο Καρδίτσας) X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:Απόλλων - Ζάκυνθος (15:00, Γήπεδο Ριζούπολης)
ΑΟ Τρίκαλα - Κισσαμικός (16:00, Δημ. Στάδιο Τρικάλων)
Παναιγιάλειος - Αχαρναϊκός (16:00, Δημ. Στάδιο Αιγίου)
Αν. Καρδίτσας - Αγροτικός Αστ. (16:00, Δημ. Στάδιο Καρδίτσας)
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:-00011130T000000Z X-HITS:86 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20150928 DTEND;VALUE=DATE:20150929 UID:8cfe7769d9ef8931d0b3ad4d48a70d24 SUMMARY:1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ DTSTAMP:20150927T214715Z DESCRIPTION:Εργοτέλης - ΑΟ Χανιά (18:00 ΟΤΕ, Παγκρήτιο) X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:Εργοτέλης - ΑΟ Χανιά (18:00 ΟΤΕ, Παγκρήτιο)
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:-00011130T000000Z X-HITS:164 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20151002 DTEND;VALUE=DATE:20151003 UID:64fe1ffffba3cb727da273f0287e7a13 SUMMARY:2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ DTSTAMP:20150928T141217Z DESCRIPTION:ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ \N2η αγωνιστική \N18:00 ΛΑΜΙΑ - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ\N{loadposition lezanta} X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ
2η αγωνιστική
18:00 ΛΑΜΙΑ - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ
{loadposition lezanta}
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:20160325T121422Z X-HITS:272 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20151003 DTEND;VALUE=DATE:20151004 UID:aef315983f9ccb017d2d9edf554a8400 SUMMARY:Φιλικό Πανσερραϊκός - Καβάλα DTSTAMP:20151003T110918Z DESCRIPTION:Γήπεδο Ηράκλειας\N16:00 Πανσερραϊκός - Καβάλα X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:Γήπεδο Ηράκλειας
16:00 Πανσερραϊκός - Καβάλα
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:-00011130T000000Z X-HITS:137 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20151003 DTEND;VALUE=DATE:20151004 UID:406e4b3428573f21ffc7b9061635a298 SUMMARY:2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ DTSTAMP:20150928T141320Z DESCRIPTION:ΣΑΒΒΑΤΟ 3 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ \N2η αγωνιστική \N16:00 ΖΑΚΥΝΘΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:ΣΑΒΒΑΤΟ 3 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ
2η αγωνιστική
16:00 ΖΑΚΥΝΘΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:20160325T121438Z X-HITS:370 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20151004 DTEND;VALUE=DATE:20151005 UID:85ce51b268d852e51b74616bfe7817da SUMMARY:2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ DTSTAMP:20150928T141536Z DESCRIPTION:ΚΥΡΙΑΚΗ 3 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ \N2η αγωνιστική \N16:00 ΑΕΛ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ \N16:00 ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ \N16:00 ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ\N16:00 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΤΡΙΚΑΛΑ \N* Οι αναμετρήσεις Παναχαϊκή - Κέρκυρα και Κισσαμικός - Πανσερραϊκός αναβλήθηκαν μέχρι να υπάρξει απόφαση από την Επιτροπή Επαγγελματικού Αθλητισμού. X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:ΚΥΡΙΑΚΗ 3 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ
2η αγωνιστική
16:00 ΑΕΛ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
16:00 ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
16:00 ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
16:00 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΤΡΙΚΑΛΑ
* Οι αναμετρήσεις Παναχαϊκή - Κέρκυρα και Κισσαμικός - Πανσερραϊκός αναβλήθηκαν μέχρι να υπάρξει απόφαση από την Επιτροπή Επαγγελματικού Αθλητισμού.
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:20160325T121452Z X-HITS:554 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20151005 DTEND;VALUE=DATE:20151006 UID:052386b5dffe70084f163812e9ce792b SUMMARY:2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ DTSTAMP:20150928T141653Z DESCRIPTION:ΔΕΥΤΕΡΑ 5 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ \N2η αγωνιστική \N18:00 ΑΟ ΧΑΝΙΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:ΔΕΥΤΕΡΑ 5 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ
2η αγωνιστική
18:00 ΑΟ ΧΑΝΙΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:-00011130T000000Z X-HITS:367 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20151007 DTEND;VALUE=DATE:20151008 UID:a293e34293896a7b6f59784669fba460 SUMMARY:Φιλικό Παναθηναϊκός - Καλλιθέα DTSTAMP:20151006T112855Z DESCRIPTION:Κορωπί\N11:00 Παναθηναϊκός - Καλλιθέα X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:Κορωπί
11:00 Παναθηναϊκός - Καλλιθέα
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:-00011130T000000Z X-HITS:458 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20151009 DTEND;VALUE=DATE:20151010 UID:af7be976c07c4037acf64dd41f82174a SUMMARY:2η αγωνιστική DTSTAMP:20151006T113024Z DESCRIPTION:Δημ. Ελευσίνας\NΠανελευσινιακός - Κέρκυρα (17:00 ΟΤΕ) X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:Δημ. Ελευσίνας
Πανελευσινιακός - Κέρκυρα (17:00 ΟΤΕ)
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:-00011130T000000Z X-HITS:231 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20151010 DTEND;VALUE=DATE:20151011 UID:8027fcb56144c81516c758252a60c5d0 SUMMARY:2η αγωνιστική DTSTAMP:20151006T113108Z DESCRIPTION:Δημ. Στάδιο Αιγίου\NΠαναιγιάλειος - ΑΕΛ (16:00 ΟΤΕ) X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:Δημ. Στάδιο Αιγίου
Παναιγιάλειος - ΑΕΛ (16:00 ΟΤΕ)
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:-00011130T000000Z X-HITS:211 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20151011 DTEND;VALUE=DATE:20151012 UID:2d91894c6693d9a9b90e51f182bb777e SUMMARY:2η αγωνιστική DTSTAMP:20151006T113401Z DESCRIPTION:Δημ. Στάδιο ΚαρδίτσαςΑν. Καρδίτσας - Παναχαϊκή (16:00)\NΠαγκρήτιο ΣτάδιοΕργοτέλης - Λαμία (16:00)\NΔημ. Στάδιο ΤρικάλωνΤρίκαλα - Καλλιθέα (16:00)\NΔημ. ΣερρώνΠανσερραϊκός - Αγροτικός Αστ. (16:00)\NΕΑΚ ΒόλουΟλυμπιακός Βόλου - ΑΟΧ (16:00)\NΔημ. Στάδιο ΖακύνθουΖάκυνθος - Κισσαμικός (16:00) X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:Δημ. Στάδιο Καρδίτσας
Αν. Καρδίτσας - Παναχαϊκή (16:00)
Παγκρήτιο Στάδιο
Εργοτέλης - Λαμία (16:00)
Δημ. Στάδιο Τρικάλων
Τρίκαλα - Καλλιθέα (16:00)
Δημ. Σερρών
Πανσερραϊκός - Αγροτικός Αστ. (16:00)
ΕΑΚ Βόλου
Ολυμπιακός Βόλου - ΑΟΧ (16:00)
Δημ. Στάδιο Ζακύνθου
Ζάκυνθος - Κισσαμικός (16:00)
Γήπεδο Ριζούπολης
Απόλλων - Αχαρναϊκός (18:00 ΟΤΕ)
Δημ. Σερρών
16:00 Πανσερραϊκός - Ολυμπιακός Βόλου
Δημ. Στάδιο Ελευσίνας
18:30 Πανελευσινιακός - Παναχαϊκή
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:20151011T215009Z X-HITS:489 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART:20151015T100000Z DTEND:20151015T100000Z UID:c89dbb4c740e774c9fb163a6c20ce5dd SUMMARY:Κλήρωση Νέων DTSTAMP:20151012T211758Z DESCRIPTION:Στις 13:00 στα γραφεία της διοργανώτριας θα γίνει η κλήρωση του πρωταθλήματος Νέων. X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:Στις 13:00 στα γραφεία της διοργανώτριας θα γίνει η κλήρωση του πρωταθλήματος Νέων.
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:20151014T113038Z X-HITS:148 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20151016 DTEND;VALUE=DATE:20151020 UID:aa30c8b26da6828119faf39cb8b3750e SUMMARY:4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ DTSTAMP:20151012T100131Z DESCRIPTION:ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 16 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΖΑΚΥΝΘΟΣ (16:00 ΟΤΕ, «Δημήτρης Κοντικάκης»)ΣΑΒΒΑΤΟ 17 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥΑΕΛ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ (18:00 ΟΤΕ, AEL FC Arena)ΚΥΡΙΑΚΗ 18 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ (16:00, Δημ. Στάδιο Αιγίου)ΚΕΡΚΥΡΑ - ΑΝ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ (16:00, ΕΑΚ Κέρκυρας) ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ - ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ (16:00, Παμπελοποννησιακό Στάδιο)ΔΕΥΤΕΡΑ 19 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ (15:30, Δημ. Στάδιο Αγίου Δημητρίου)ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ (16:00, Δημ. Αχαρνών)ΑΟ ΧΑΝΙΑ - ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ (18:00, Δημ. Περιβολίων)ΛΑΜΙΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ (18:00 ΟΤΕ, ΔΑΚ Λαμίας) X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 16 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΖΑΚΥΝΘΟΣ (16:00 ΟΤΕ, «Δημήτρης Κοντικάκης»)
ΣΑΒΒΑΤΟ 17 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ
ΑΕΛ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ (18:00 ΟΤΕ, AEL FC Arena)
ΚΥΡΙΑΚΗ 18 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ (16:00, Δημ. Στάδιο Αιγίου)
ΚΕΡΚΥΡΑ - ΑΝ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ (16:00, ΕΑΚ Κέρκυρας)
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ - ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ (16:00, Παμπελοποννησιακό Στάδιο)
ΔΕΥΤΕΡΑ 19 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ (15:30, Δημ. Στάδιο Αγίου Δημητρίου)
ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ (16:00, Δημ. Αχαρνών)
ΑΟ ΧΑΝΙΑ - ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ (18:00, Δημ. Περιβολίων)
ΛΑΜΙΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ (18:00 ΟΤΕ, ΔΑΚ Λαμίας)
Το ΔΣ της Football League συνεδριάζει στις 13:00 με θέματα ημερήσιας διάταξης:
1.- Αρχαιρεσίες Εκλογής Αντιπροέδρων
2.- Θέματα Αγωνιστικού
3.- Οικονομικά Θέματα (ενημέρωση)
4.- Διάφορα Θέματα
Παρασκευή 23 Οκτωβρίου
ΑΟ Τρίκαλα – Κέρκυρα (17:30 ΟΤΕ, Δημ. Στάδιο Τρικάλων)
Σάββατο 24 Οκτωβρίου
Πανελευσινιακός - Αναγέννηση Καρδίτσας (16:00, Δημ. Ελευσίνας)
Εργοτέλης – Παναιγιάλειος (15:00 ΟΤΕ, Παγκρήτιο)
Απόλλων – ΑΕΛ (18:00 ΟΤΕ, Γήπεδο Ριζούπολης)
Πανσερραϊκός – Παναχαϊκή (16:00, Δημ. Σερρών)
Ολυμπιακός Βόλου – Λαμία (16:00, ΕΑΚ Βόλου)
Ζάκυνθος – Καλλιθέα (16:00, Δημ. Στάδιο Ζακύνθου)
Κισσαμικός – Αχαρναϊκός (16:00, ΔΑΚ Γάλλου)
Κυριακή 25 Οκτωβριου
ΑΟ Χανιά - Αγροτικός Αστέρας (15:00, Δημ. Περιβολίων)
1ος όμιλος
Αναγέννηση Καρδίτσας - Αχαρναϊκός (17:15, Δημ. Καρδίτσας)
2ος όμιλος
Ζάκυνθος - Εργοτέλης (15:00, Δημ. Στάδιο Ζακύνθου)
4ος όμιλος
Κέρκυρα - Παναχαϊκή (17:15, ΕΑΚ Κέρκυρας)
5ος όμιλος
Απόλλων - Παναιγιάλειος (19:30, Γήπεδο «Γ. Καμάρας»)
6ος όμιλος
Καλλιθέα - Λαμία (19:30, Δημ. Καλλιθέας)
8ος όμιλος
Πανσερραϊκός - Κισσαμικός (15:00, Δημ. Σερρών)
1ος όμιλος
ΠΑΣ Γιάννινα - Ηρακλής (19:30, Εθν. «Οι Ζωσιμάδες»)
3ος όμιλος
Ολυμπιακός Βόλου - ΑΟ Χανιά (15:00, ΕΑΚ Βόλου)
7ος όμιλος
Πανελευσινιακός - ΑΕΛ (17:15, Δημ. Ελευσίνας)
1ος όμιλος
Σάββατο 31 Οκτωβρίου
ΑΟ Χανιά - Καλλιθέα (13:00, ΔΑΚ Αγίων Αποστόλων)
Παναχαϊκή - Πανελευσινιακός (13:00, Γήπεδο «Ανδρέας Κάνιστρας»)
Παναιγιάλειος - Αχαρναϊκός (15:00, Γήπεδο «Δημητρόπουλου»)
Κισσαμικός - Απόλλων (15:00, Δημ. Στάδιο Κισσάμου)
Ρεπό: Εργοτέλης
2ος όμιλος
Σάββατο 31 Οκτωβρίου
Αγροτικός Αστέρας - Λαμία (14:30, Αθλητικό Πάρκο Ευόσμου)
Ολυμπιακός Βόλου - Αναγέννηση Καρδίτσας (15:00, Βοηθητικό ΕΑΚ)
Τρίκαλα - Πανσερραϊκός (15:00, Γήπεδο Μεγαλοχωρίου)
Κυριακή 1 Νοεμβρίου
Ζάκυνθος - Κέρκυρα (11:00, Δημ. Στάδιο Μαχαιράδου)
Ρεπό: ΑΕΛ
Κυριακή 1 Νοεμβρίου
Εργοτέλης – Πανελευσινιακός (15:00, Παγκρήτιο)
Παναιγιάλειος – Απόλλων (15:00, Δημ. Στάδιο Αιγίου)
Κέρκυρα – Πανσερραϊκός (15:00, ΕΑΚ Κέρκυρας)
Παναχαϊκή – Ζάκυνθος (15:00, Παμπελοποννησιακό Στάδιο)
Λαμία – Κισσαμικός (15:00, ΔΑΚ Λαμίας)
Αχαρναϊκός - Αγροτικός Αστέρας (15:00, Δημ. Αχαρνών)
ΑΕΛ - Ολυμπιακός Βόλου (18:00 ΟΤΕ, AEL FC Arena)
Δευτέρα 2 Νοεμβρίου
Καλλιθέα - ΑΟ Χανιά (16:00 ΟΤΕ, Γήπεδο «Γρ. Λαμπράκης)
Αναγέννηση Καρδίτσας - ΑΟ Τρίκαλα (18:00 ΟΤΕ, Δημ. Στάδιο Καρδίτσας)
Παρασκευή 6 Νοεμβρίου
Κισσαμικός – ΑΕΛ (16:00 ΟΤΕ, ΔΑΚ Γάλλου)
Σάββατο 7 Νοεμβρίου
Πανσερραϊκός - Αναγέννηση Καρδίτσας (15:00, Δημ. Σερρών)
Ζάκυνθος – Κέρκυρα (15:00, Δημ. Στάδιο Ζακύνθου)
ΑΟ Χανιά – Παναχαϊκή (15:00, Παγκρήτιο Στάδιο)
Κυριακή 8 Νοεμβρίου
Πανελευσινιακός - ΑΟ Τρίκαλα (15:00, Δημ. Ελευσίνας)
Απόλλων – Εργοτέλης (15:00 ΟΤΕ, Γήπεδο Ριζούπολης)
Αγροτικός Αστέρας – Λαμία (15:00, Γήπεδο Ευόσμου)
Αχαρναϊκός – Καλλιθέα (15:00, Δημ. Αχαρνών)
Δευτέρα 9 Νοεμβρίου
Ολυμπιακός Βόλου – Παναιγιάλειος (18:00 ΟΤΕ, ΕΑΚ Βόλου)
1ος όμιλος
Σάββατο 7 Νοεμβρίου
Απόλλων - Παναχαϊκή (12:00, Δημ. Γήπεδο Πεύκης)
Εργοτέλης - Παναιγιάλειος (13:00, Μαρτινέγκο)
Καλλιθέα - Πανελευσινιακός (13:00, Γήπεδο Παραλίας Τζιτζιφιών)
Αχαρναϊκός - Κισσαμικός (14:00, Δημ. Κάτω Αχαρνών)
Ρεπό: ΑΟ Χανιά
2ος όμιλος
Σάββατο 7 Νοεμβρίου
ΑΕΛ - Αγροτικός Αστέρας (14:00, Προπονητικό ΑΕΛ - Δένδρα)
Λαμία - Ολυμπιακός Βόλου (15:00, Γήπεδο Λιανοκλαδίου)
Κυριακή 8 Νοεμβρίου
Πανσερραϊκός - Κέρκυρα (11:00, Γήπεδο Νέου Σουλίου)
Αναγέννηση Καρδίτσας - Ζάκυνθος (11:00, Γήπεδο Κρύας Βρύσης Καρδίτσας)
Ρεπό: Τρίκαλα
Κισσαμικός - Πανσερραϊκός (15:00, ΔΑΚ Γάλλου)
Παναχαϊκή - Κέρκυρα (16:00 ΟΤΕ, Παμπελοποννησιακό Στάδιο)
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:20151106T130235Z X-HITS:653 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20151114 DTEND;VALUE=DATE:20151116 UID:d9284679e8faef78e80c86d0da7759f6 SUMMARY:3η αγωνιστική Νέων DTSTAMP:20151110T144609Z DESCRIPTION:1ος όμιλοςΣάββατο 14 ΝοεμβρίουΚαλλιθέα - Απόλλων Σμύρνης (12:00, Γήπεδο Παραλίας Τζιτζιφιών)Παναιγιάλειος - Κισσαμικός (13:30, Γήπεδο «Δημητρόπουλου»)Παναχαϊκή - Αχαρναϊκός (15:00, Γήπεδο «Ανδρέας Κάνιστρας»)Κυριακή 15 ΝοεμβρίουΑΟ Χανιά - Εργοτέλης (13:00, ΔΑΚ Αγίων Αποστόλων)Ρεπό: Πανελευσινιακός\N2ος όμιλοςΣάββατο 14 ΝοεμβρίουΑΟ Τρίκαλα - ΑΕΛ (12:00, Γήπεδο Μεγαλοχωρίου)Ζάκυνθος - Λαμία (13:30, Δημοτικό Στάδιο Μαχαιράδου)Αγροτικός Αστέρας - Ολυμπιακός Βόλου (15:00, Αθλητικό Κέντρο Πάρκου Ευόσμου)Πανσερραϊκός - Αναγέννηση Καρδίτσας (15:00, Γήπεδο Σιδηροκάστρου)Ρεπό: Κέρκυρα X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:1ος όμιλος
Σάββατο 14 Νοεμβρίου
Καλλιθέα - Απόλλων Σμύρνης (12:00, Γήπεδο Παραλίας Τζιτζιφιών)
Παναιγιάλειος - Κισσαμικός (13:30, Γήπεδο «Δημητρόπουλου»)
Παναχαϊκή - Αχαρναϊκός (15:00, Γήπεδο «Ανδρέας Κάνιστρας»)
Κυριακή 15 Νοεμβρίου
ΑΟ Χανιά - Εργοτέλης (13:00, ΔΑΚ Αγίων Αποστόλων)
Ρεπό: Πανελευσινιακός
2ος όμιλος
Σάββατο 14 Νοεμβρίου
ΑΟ Τρίκαλα - ΑΕΛ (12:00, Γήπεδο Μεγαλοχωρίου)
Ζάκυνθος - Λαμία (13:30, Δημοτικό Στάδιο Μαχαιράδου)
Αγροτικός Αστέρας - Ολυμπιακός Βόλου (15:00, Αθλητικό Κέντρο Πάρκου Ευόσμου)
Πανσερραϊκός - Αναγέννηση Καρδίτσας (15:00, Γήπεδο Σιδηροκάστρου)
Ρεπό: Κέρκυρα
Σάββατο 14 Νοεμβρίου
ΑΕΛ - Αγροτικός Αστέρας (18:00, AEL FC Arena)
Κυριακή 15 Νοεμβρίου
Απόλλων – Πανελευσινιακός (15:00, Γήπεδο «Γ. Καμάρας)
ΑΟ Τρίκαλα – Πανσερραϊκός (15:00, Αλκαζάρ)
Εργοτέλης - Ολυμπιακός Βόλου (15:00, Παγκρήτιο Στάδιο)
Αναγέννηση Καρδίτσας - Ζάκυνθος (15:00, Δημ. Στάδιο Καρδίτσας)
Παναχαϊκή - Αχαρναϊκός (15:30 ΟΤΕ, Παμπελοποννησιακό Στάδιο)
Λαμία - Καλλιθέα (18:00 ΟΤΕ, ΔΑΚ Λαμίας)
Δευτέρα 16 Νοεμβρίου
Παναιγιάλειος - Κισσαμικός (15:00, Δημ. Στάδιο Αιγίου)
Κέρκυρα - ΑΟ Χανιά (18:00 ΟΤΕ, ΕΑΚ Κέρκυρας)
Το ΔΣ της Football League συνεδριάζει στις 14:00 και μεταξύ των θεμάτων ημερήσιας διάταξης είναι το αίτημα προς την ΕΠΟ για την αλλαγή των τακτικών δικαστών.
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:20151111T115631Z X-HITS:245 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20151121 DTEND;VALUE=DATE:20151123 UID:8f196c36f11269e17981e1e514655c1d SUMMARY:4η αγωνιστική Νέων DTSTAMP:20151117T150305Z DESCRIPTION:1ος όμιλοςΣάββατο 21 ΝοεμβρίουΑχαρναϊκός - Καλλιθέα (12:00, Δημ. Κάτω Αχαρνών)Εργοτέλης - Πανελευσινιακός (12:00, Μαρτινέγκο)Κισσαμικός - Παναχαϊκή (14:00, Δημ. Στάδιο Κισσάμου)ΑΟ Χανιά - Παναιγιάλειος (14:30, Γήπεδο Μοναχής Ελιάς)Ρεπό: Απόλλων Σμύρνης\N2ος όμιλοςΣάββατο 21 ΝοεμβρίουΟλυμπιακός Βόλου - Ζάκυνθος (11:00, Βοηθητικό ΕΑΚ)Τρίκαλα - Αγροτικός Αστέρας (13:00, Γήπεδο Μεγαλοχωρίου)Λαμία - Πανσερραϊκός (15:00, Γήπεδο Λιανοκλαδίου)Κυριακή 22 ΝοεμβρίουΑΕΛ - Κέρκυρα (11:30, Αλκαζάρ)Ρεπό: Αναγέννηση Καρδίτσας X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:1ος όμιλος
Σάββατο 21 Νοεμβρίου
Αχαρναϊκός - Καλλιθέα (12:00, Δημ. Κάτω Αχαρνών)
Εργοτέλης - Πανελευσινιακός (12:00, Μαρτινέγκο)
Κισσαμικός - Παναχαϊκή (14:00, Δημ. Στάδιο Κισσάμου)
ΑΟ Χανιά - Παναιγιάλειος (14:30, Γήπεδο Μοναχής Ελιάς)
Ρεπό: Απόλλων Σμύρνης
2ος όμιλος
Σάββατο 21 Νοεμβρίου
Ολυμπιακός Βόλου - Ζάκυνθος (11:00, Βοηθητικό ΕΑΚ)
Τρίκαλα - Αγροτικός Αστέρας (13:00, Γήπεδο Μεγαλοχωρίου)
Λαμία - Πανσερραϊκός (15:00, Γήπεδο Λιανοκλαδίου)
Κυριακή 22 Νοεμβρίου
ΑΕΛ - Κέρκυρα (11:30, Αλκαζάρ)
Ρεπό: Αναγέννηση Καρδίτσας
Κυριακή 22 Νοεμβρίου
Πανελευσινιακός - Πανσερραϊκός (15:00, Δημ. Ελευσίνας)
Ολυμπιακός Βόλου - Απόλλων (15:00, ΕΑΚ Βόλου)
Ζάκυνθος - ΑΟ Τρίκαλα (15:00, Δημ. Στάδιο Ζακύνθου)
Αγροτικός Αστέρας - Παναιγιάλειος (15:00, Γήπεδο Ευόσμου)
Καλλιθέα - ΑΕΛ (18:00 ΟΤΕ, Δημ. Καλλιθέας)
Λαμία - Παναχαϊκή (15:00, ΔΑΚ Λαμίας)
Δευτέρα 23 Νοεμβρίου
Κισσαμικός - Εργοτέλης (18:00 ΟΤΕ, ΔΑΚ Γάλλου)
Αχαρναϊκός - Κέρκυρα (15:00 ΟΤΕ, Δημ. Αχαρνών)
Τρίτη 24 Νοεμβρίου
ΑΟ Χανιά - Αναγέννηση Καρδίτσας (15:00, Δημ. Περιβολίων)
Παρασκευή 27 Νοεμβρίου
Ολυμπιακός Βόλου - Πανελευσινιακός (15:00 ΕΑΚ Βόλου)
Κέρκυρα - Λαμία (16:00 ΟΤΕ, ΕΑΚ Κέρκυρας)
Πανσερραϊκός - Ζάκυνθος (18:00 ΟΤΕ, Δημ. Σερρών)
Σάββατο 28 Νοεμβρίου
Απόλλων - Κισσαμικός (15:00, Γήπεδο «Γ. Καμάρας»)
Αναγέννηση Καρδίτσας - Αχαρναϊκός (15:00, Δημ. Στάδιο Καρδίτσας)
Παναχαϊκή - ΑΕΛ (19:00 ΟΤΕ, Παμπελοποννησιακό Στάδιο)
Κυριακή 29 Νοεμβρίου
ΑΟ Τρίκαλα - ΑΟ Χανιά (15:00, Δημ. Στάδιο Τρικάλων)
Εργοτέλης - Αγροτικός Αστέρας (15:00, Παγκρήτιο Στάδιο)
Παναιγιάλειος - Καλλιθέα (15:00, Δημ. Στάδιο Αιγίου)
1ος όμιλος
Σάββατο 28/11
Παναιγιάλειος - Παναχαϊκή (12:00, Δημ. Στάδιο Αβύθου Αιγίου)
Καλλιθέα - Κισσαμικός (12:00, Γήπεδο Παραλίας Τζιτζιφιών)
Απόλλων Σμύρνης - Εργοτέλης (12:00, Γήπεδο Πεύκης)
Πανελευσινιακός - ΑΟ Χανιά (13:00, Δημ. Γήπεδο Ελευσίνας)
Ρεπό: Αχαρναϊκός
2ος όμιλος
Σάββατο 28/11
Αγροτικός Αστέρας - Ζάκυνθος (10:30, Γήπεδο «Δημήτρης Κοντικάκης»)
Αναγέννηση Καρδίτσας - ΑΕΛ (12:00, Γήπεδο Κρύας Βρύσης)
Κέρκυρα - ΑΟ Τρίκαλα (13:00, Γήπεδο Σκριπερού)
Πανσερραϊκός - Ολυμπιακός Βόλου (15:00, Γήπεδο Χριστός Σερρών)
Ρεπό: Λαμία
Τρίτη 1 Δεκεμβρίου
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ - 2η αγωνιστική ομίλων
ΩΡΑ | ΟΜΙΛΟΣ | |
15:00 | Αχαρναϊκός - ΠΑΣ Γιάννινα | 1ος |
15:00 | Πανθρακικός - Ολυμπιακός Βόλου | 3ος |
17:15 | Πανιώνιος – Ζάκυνθος | 2ος |
17:15 | Λαμία - Ατρόμητος | 6ος |
19:30 | Ηρακλής - Αναγέννηση Καρδίτσας | 1ος |
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:20151130T125417Z X-HITS:907 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20151202 DTEND;VALUE=DATE:20151203 UID:e1460d1726690598a9ef7f75c83a23bd SUMMARY:ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ (2η αγωνιστική) DTSTAMP:20151106T162113Z DESCRIPTION:Τετάρτη 2 Δεκεμβρίου\NΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ - 2η αγωνιστική ομίλων\N\N\N\N ΩΡΑ\N \N \NΟΜΙΛΟΣ \N\N\N14:30\N\NΛεβαδειακός – Κέρκυρα\N 4ος\N\N\N15:00\N\NΚισσαμικός - Αστέρας Τρίπολης\N8ος\N\N\N15:00\N\NΑΕΛ - Skoda Ξάνθη\N7ος\N\N\N16:00\N\NΠλατανιάς - Απόλλων Σμύρνης\N5ος\N\N\N17:15\N\NΑΕΚ – Πανελευσινιακός\N7ος\N\N\N19:30\N\NΠαναιγιάλειος – Ολυμπιακός\N5ος \N\N\N\N X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:
Τετάρτη 2 Δεκεμβρίου
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ - 2η αγωνιστική ομίλων
ΩΡΑ | ΟΜΙΛΟΣ | ||
14:30 | Λεβαδειακός – Κέρκυρα | 4ος | |
15:00 | Κισσαμικός - Αστέρας Τρίπολης | 8ος | |
15:00 | ΑΕΛ - Skoda Ξάνθη | 7ος | |
16:00 | Πλατανιάς - Απόλλων Σμύρνης | 5ος | |
17:15 | ΑΕΚ – Πανελευσινιακός | 7ος | |
19:30 | Παναιγιάλειος – Ολυμπιακός | 5ος |
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:20151201T155057Z X-HITS:844 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20151203 DTEND;VALUE=DATE:20151204 UID:87e34937fd53a8c85389c15537d8993f SUMMARY:ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ (2η αγωνιστική) DTSTAMP:20151106T163033Z DESCRIPTION:Πέμπτη 3 Δεκεμβρίου \NΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ - 2η αγωνιστική ομίλων \N\N\N\N ΩΡΑ\N\NΟΜΙΛΟΣ\N\N\N15:00 \NΕργοτέλης – Παναιτωλικός\N2ος \N\N\N15:00\NΒέροια - Καλλιθέα\N6ος\N\N\N15:00\NΑΕΛ Καλλονής - Πανσερραϊκός\N8ος\N\N\N17:15\NΑΟ Χανιά – ΠΑΟΚ\N3ος\N\N\N19:30\NΠαναχαϊκή – Παναθηναϊκός\N4ος\N\N\N\N X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:
Πέμπτη 3 Δεκεμβρίου
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ - 2η αγωνιστική ομίλων
ΩΡΑ | ΟΜΙΛΟΣ | |
15:00 | Εργοτέλης – Παναιτωλικός | 2ος |
15:00 | Βέροια - Καλλιθέα | 6ος |
15:00 | ΑΕΛ Καλλονής - Πανσερραϊκός | 8ος |
17:15 | ΑΟ Χανιά – ΠΑΟΚ | 3ος |
19:30 | Παναχαϊκή – Παναθηναϊκός | 4ος |
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:20151201T154946Z X-HITS:537 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20151204 DTEND;VALUE=DATE:20151205 UID:66ee06b37e81e94fe392b4dcddbbff11 SUMMARY:ΔΣ Football League DTSTAMP:20151130T144906Z DESCRIPTION:Έκτακτο Διοικητικό Συμβούλιο θα πραγματοποιήσει η FOOTBALL LEAGUE την Παρασκευή 4 Δεκεμβρίου 2015 και ώρα 15:00, με Θέματα Ημερήσιας Διάταξης:\N1.- Συζήτηση για τη πορεία και την εξέλιξη του Πρωταθλήματος 2.- Διάφορα Θέματα X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:
Έκτακτο Διοικητικό Συμβούλιο θα πραγματοποιήσει η FOOTBALL LEAGUE την Παρασκευή 4 Δεκεμβρίου 2015 και ώρα 15:00, με Θέματα Ημερήσιας Διάταξης:
1.- Συζήτηση για τη πορεία και την εξέλιξη του Πρωταθλήματος
2.- Διάφορα Θέματα
1ος όμιλος
Σάββατο 5 Δεκεμβρίου
Εργοτέλης - Αχαρναϊκός (12:30, Μαρτινέγκο)
ΑΟ Χανιά - Απόλλων Σμύρνης (14:00, Γήπεδο Καθιανών)
Πανελευσινιακός - Παναιγιάλειος (14:00, Γήπεδο Παραλίας Ασπροπύργου)
Κυριακή 6 Δεκεμβρίου
Παναχαϊκή - Καλλιθέα (15:00, Γήπεδο «Ανδρέας Κάνιστρας»)
Ρεπό: Κισσαμικός
2ος όμιλος
Σάββατο 5 Δεκεμβρίου
ΑΟ Τρίκαλα - Αναγέννηση Καρδίτσας (13:00, Γήπεδο Μεγαλοχωρίου)
ΑΕΛ - Λαμία (14:00, Αλκαζάρ)
Κυριακή 6 Δεκεμβρίου
Κέρκυρα - Αγροτικός Αστέρας (11:00, Γήπεδο ΕΠΣ Κανονίου)
Ζάκυνθος - Πανσερραϊκός (11:30, Δημ. Στάδιο Μαχαιράδου)
Ρεπό: Ολυμπιακός Βόλου
Κυριακή 6 Δεκεμβρίου
Πανελευσινιακός - Ζάκυνθος (15:00, Δημ. Ελευσίνας)
Κισσαμικός - Ολυμπιακός Βόλου (15:00, ΔΑΚ Γάλλου)
Αχαρναϊκός – ΑΟ Τρίκαλα (15:00, Δημ. Αχαρνών)
Λαμία – Αναγέννηση Καρδίτσας (15:00, ΔΑΚ Λαμίας)
ΑΕΛ - Κέρκυρα (19:00, AEL FC Arena)
Δευτέρα 7 Δεκεμβρίου
ΑΟ Χανιά - Πανσερραϊκός (15:00)
Αγροτικός Αστέρας - Απόλλων Σμύρνης (15:00 ΟΤΕ, Γήπεδο Ευόσμου)
Καλλιθέα – Εργοτέλης (15:00, Δημ. Καλλιθέας)
Παναχαϊκή – Παναιγιάλειος (18:00 ΟΤΕ)
Παρασκευή 11 Δεκεμβρίου
Αναγέννηση Καρδίτσας – ΑΕΛ (18.00 ΟΤΕ, Δημ. Καρδίτσας)
Σάββατο 12 Δεκεμβρίου
Κισσαμικός – Πανελευσινιακός (15.00, ΔΑΚ Γάλλου)
Ζάκυνθος – ΑΟ Χανιά (15.00, Δημ. Ζακύνθου)
Ολυμπιακός Βόλου – Αγροτικός Αστέρας (15.00, ΕΑΚ Βόλου)
Πανσερραϊκός – Αχαρναϊκός (15.00, Δημ. Σερρών)
Εργοτέλης - Παναχαϊκή (15.00, Παγκρήτιο Στάδιο)
Απόλλων Σμύρνης – Καλλιθέα (18.00 ΟΤΕ, «Γεώργιος Καμάρας»)
Κυριακή 13 Δεκεμβρίου
Κέρκυρα - Παναιγιάλειος (15.00, ΕΑΚ Κέρκυρας)
ΑΟ Τρίκαλα – Λαμία (18.00 ΟΤΕ, Δημ. Τρικάλων)
Ο αγώνας μεταξύ των ΠΑΕ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΠΑΕ Α.Ε.Λ. θα διεξαχθεί κεκλεισμένων των θυρών σύμφωνα με την υπ΄ αριθμ. 338/26.11.2015 απόφαση της Πειθαρχικής Επιτροπής της Ε.Π.Ο.
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:20151208T121553Z X-HITS:958 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20151212 DTEND;VALUE=DATE:20151214 UID:8d6c98c6d93dd6eb2327509534e33ef5 SUMMARY:7η αγωνιστική Νέων DTSTAMP:20151208T122443Z DESCRIPTION:1ος όμιλοςΣάββατο 12 ΔεκεμβρίουΑχαρναϊκός - ΑΟ Χανιά (12:30, Δημ. Στάδιο Αχαρνών)Κυριακή 13 ΔεκεμβρίουΚαλλιθέα - Παναιγιάλειος (12:00, Γήπεδο Παραλίας Τζιτζιφιών)Απόλλων Σμύρνης - Πανελευσινιακός (15:00, Δημ. Γήπεδο Πεύκης)Ρεπό: Παναχαϊκή\N2ος όμιλοςΣάββατο 12 ΔεκεμβρίουΑναγέννηση Καρδίτσας - Κέρκυρα (11:00, Γήπεδο Κρύας Βρύσης)Λαμία - Τρίκαλα (13:00, Γήπεδο Λιανοκλαδίου)Κυριακή 13 ΔεκεμβρίουΟλυμπιακός Βόλου - ΑΕΛ (13:00, Βοηθητικό ΕΑΚ Βόλου)Πανσερραϊκός - Αγροτικός Αστέρας (14:00, Γήπεδο Σκοτούσας)Ρεπό: Ζάκυνθος X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:1ος όμιλος
Σάββατο 12 Δεκεμβρίου
Αχαρναϊκός - ΑΟ Χανιά (12:30, Δημ. Στάδιο Αχαρνών)
Κυριακή 13 Δεκεμβρίου
Καλλιθέα - Παναιγιάλειος (12:00, Γήπεδο Παραλίας Τζιτζιφιών)
Απόλλων Σμύρνης - Πανελευσινιακός (15:00, Δημ. Γήπεδο Πεύκης)
Ρεπό: Παναχαϊκή
2ος όμιλος
Σάββατο 12 Δεκεμβρίου
Αναγέννηση Καρδίτσας - Κέρκυρα (11:00, Γήπεδο Κρύας Βρύσης)
Λαμία - Τρίκαλα (13:00, Γήπεδο Λιανοκλαδίου)
Κυριακή 13 Δεκεμβρίου
Ολυμπιακός Βόλου - ΑΕΛ (13:00, Βοηθητικό ΕΑΚ Βόλου)
Πανσερραϊκός - Αγροτικός Αστέρας (14:00, Γήπεδο Σκοτούσας)
Ρεπό: Ζάκυνθος
1ος όμιλος
Αχαρναϊκός - Ηρακλής (15:00, Δημ. Αχαρνών)
Αναγέννηση Καρδίτσας - ΠΑΣ Γιάννινα (15:00, Δημ. Καρδίτσας)
2ος όμιλος
Εργοτέλης - Πανιώνιος (15:00, Παγκρήτιο)
Ζάκυνθος - Παναιτωλικός (15:00, Δημ. Ζακύνθου)
5ος όμιλος
Παναιγιάλειος - Πλατανιάς (19:30, Δημ. Αιγίου)
Απόλλων Σμύρνης - Ολυμπιακός (19:30, «Γ. Καμάρας»)
6ος όμιλος
Λαμία - Βέροια (17:15, ΔΑΚ Λαμίας)
Καλλιθέα - Ατρόμητος (17:15, Δημ. Καλλιθέας)
8ος όμιλος
Κισσαμικός - ΑΕΛ Καλλονής (15:00, Δημ. Μάλεμε)
Πανσερραϊκός - Αστέρας Τρίπολης (15:00, Δημ. Σερρών)
3ος όμιλος
ΑΟ Χανιά - Πανθρακικός (15:00, Δημ. Περιβολίων)
Ολυμπιακός Βόλου - ΠΑΟΚ (15:00, ΕΑΚ Βόλου)
4ος όμιλος
Παναχαϊκή - Λεβαδειακός (17:00, Παμπελοποννησιακό Στάδιο)
Κέρκυρα - Παναθηναϊκός (17:00, ΕΑΚ Κέρκυρας)
7ος όμιλος
ΑΕΛ - ΑΕΚ (19:30, AEL FC Arena)
Πανελευσινιακός - Skoda Ξάνθη (19:30, Δημ. Ελευσίνας)
Συνεδριάζει την Παρασκευή 18 Δεκεμβρίου 2015 και ώρα 14:00 το Διοικητικό Συμβούλιο της FOOTBALL LEAGUE, με Θέματα Ημερήσιας Διάταξης:
1.- Θέματα Δεοντολογίας
2.- Διάφορα Θέματα»
Η κλήρωση των «16» του Κυπέλλου θα γίνει στις 11:30 στην ΕΠΟ.
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:-00011130T000000Z X-HITS:108 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20151219 DTEND;VALUE=DATE:20151221 UID:4270378020312ea170a08c2995a0a899 SUMMARY:8η αγωνιστική Νέων DTSTAMP:20151216T001342Z DESCRIPTION:1ος όμιλοςΣάββατο 19 ΔεκεμβρίουΠανελευσινιακός - Αχαρναϊκός (11:30, Δημ. Γήπεδο Νέας Περάμου)Παναιγιάλειος - Απόλλων Σμύρνης (14:00, Γήπεδο Ροδιάς)Κυριακή 20 ΔεκεμβρίουΑΟ Χανιά - Κισσαμικός (13:00, ΔΑΚ Αγίων Αποστόλων)Ρεπό: ΚαλλιθέαΟ αγώνας μεταξύ των Π.Α.Ε. ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ 2005 – ΠΑΕ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ, της 8ης αγωνιστικής του 1ου Ομίλου του Πρωταθλήματος ΝΕΩΝ FOOTBALL LEAGUE ΟΠΑΠ αγωνιστικής περιόδου 2015 - 2016, αναβάλλεται και θα ορισθεί εκ νέου με νεότερο έγγραφο\N2ος όμιλοςΣάββατο 19 ΔεκεμβρίουΚέρκυρα - Λαμία (11:30, Γήπεδο ΕΠΣ Κανονίου)Τρίκαλα - Ολυμπιακός Βόλου (14:00, Γήπεδο Μεγαλοχωρίου)Αγροτικός Αστέρας - Αναγέννηση Καρδίτσας (15:00, Αθλ. Πάρκο Ευόσμου)Κυριακή 20 ΔεκεμβρίουΖάκυνθος - ΑΕΛ (11:30, Δημ. Στάδιο Μαχαιράδου)Ρεπό: Πανσερραϊκός X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:1ος όμιλος
Σάββατο 19 Δεκεμβρίου
Πανελευσινιακός - Αχαρναϊκός (11:30, Δημ. Γήπεδο Νέας Περάμου)
Παναιγιάλειος - Απόλλων Σμύρνης (14:00, Γήπεδο Ροδιάς)
Κυριακή 20 Δεκεμβρίου
ΑΟ Χανιά - Κισσαμικός (13:00, ΔΑΚ Αγίων Αποστόλων)
Ρεπό: Καλλιθέα
Ο αγώνας μεταξύ των Π.Α.Ε. ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ 2005 – ΠΑΕ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ, της 8ης αγωνιστικής του 1ου Ομίλου του Πρωταθλήματος ΝΕΩΝ FOOTBALL LEAGUE ΟΠΑΠ αγωνιστικής περιόδου 2015 - 2016, αναβάλλεται και θα ορισθεί εκ νέου με νεότερο έγγραφο
2ος όμιλος
Σάββατο 19 Δεκεμβρίου
Κέρκυρα - Λαμία (11:30, Γήπεδο ΕΠΣ Κανονίου)
Τρίκαλα - Ολυμπιακός Βόλου (14:00, Γήπεδο Μεγαλοχωρίου)
Αγροτικός Αστέρας - Αναγέννηση Καρδίτσας (15:00, Αθλ. Πάρκο Ευόσμου)
Κυριακή 20 Δεκεμβρίου
Ζάκυνθος - ΑΕΛ (11:30, Δημ. Στάδιο Μαχαιράδου)
Ρεπό: Πανσερραϊκός
Κυριακή 20 Δεκεμβρίου
Αχαρναϊκός - Ζάκυνθος (14:30, Δημ. Αχαρνών)
Αγροτικός Αστέρας - Κισσαμικός (15:00, Γήπεδο Ευόσμου)
Λαμία - Πανσερραϊκός (15:00, ΔΑΚ Λαμίας)
Παναιγιάλειος - Αναγέννηση Καρδίτσας (15:00 OTE TV, Δημ. Στάδιο Αιγίου)
ΑΕΛ - Τρίκαλα (18:00 OTE TV, AEL FC Arena)
Δευτέρα 21 Δεκεμβρίου
Παναχαϊκή - Απόλλων Σμύρνης (15:00, Παμπελοποννησιακό Στάδιο)
Πανελευσινιακός - ΑΟ Χανιά (15:00, Δημ. Ελευσίνας)
Καλλιθέα - Ολυμπιακός Βόλου (15:00 OTE TV, Δημ. Καλλιθέας)
Κέρκυρα - Εργοτέλης (18:00 ΟΤΕ TV, ΕΑΚ Κέρκυρας)
15:00 Παναιγιάλειος - Θύελλα Αιγίου (Δημ. Στάδιο Αιγίου)
15:00 Ηλυσιακός - Καλλιθέα (Δημ. Ζωγράφου)
15:00 Βυζάντιο - Πανσερραϊκός (Κοκκινόχωμα)
15:30 Αγροτικός Αστέρας - Άρης («Κλεάνθης Βικελίδης»)
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:20151230T120927Z X-HITS:153 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20160104 DTEND;VALUE=DATE:20160105 UID:dbb1ca94937c39cb1827f40fbf0415a2 SUMMARY:Αγροτικός Αστ. - Κ20 ΠΑΟΚ DTSTAMP:20160102T012030Z DESCRIPTION:ΦΙΛΙΚΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑγροτικός Αστέρας - Κ20 ΠΑΟΚ (15:00, «Δημήτρης Κοντικάκης») X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:ΦΙΛΙΚΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ
Αγροτικός Αστέρας - Κ20 ΠΑΟΚ (15:00, «Δημήτρης Κοντικάκης»)
Τρίτη 5 Ιανουαρίου
ΑΕΛ - Αστέρας Τρίπολης (17:15, AEL FC Arena)
Βέροια - Ηρακλής (19:30, Δημ. Στάδιο Βέροιας)
Τετάρτη 6 Ιανουαρίου
Πλατανιάς - Ατρόμητος (15:00, Δημ. Περιβολίων)
Λεβαδειακός - ΑΕΚ (17:15, Δημ. Λιβαδειάς)
Εργοτέλης - Πανιώνιος (17:15, Παγκρήτιο)
ΑΕΛ Καλλονής - ΠΑΟΚ (19:15, Δημ. Μυτιλήνης)
Πέμπτη 7 Ιανουαρίου
ΠΑΣ Γιάννινα - Παναθηναϊκός (15:00, Εθν. «Οι Ζωσιμάδες»)
ΑΟ Χανιά - Ολυμπιακός (17:15, Δημ. Περιβολίων)
Παρασκευή 8 Ιανουαρίου
Κισσαμικός - Καλλιθέα
Σάββατο 9 Ιανουαρίου
Πανσερραϊκός - ΑΕΛ
Κυριακή 10 Ιανουαρίου
Αγροτικός Αστέρας - Πανελευσινιακός
ΑΟ Χανιά - Αχαρναϊκός
Ζάκυνθος - Λαμία
Ολυμπιακός Βόλου - Παναχαϊκή
ΑΟ Τρίκαλα - Παναιγιάλειος
Αναγέννηση Καρδίτσας - Εργοτέλης
Δευτέρα 11 Ιανουαρίου
Απόλλων Σμύρνης - Κέρκυρα
1ος όμιλος
Σάββατο 9 Ιανουαρίου
Απόλλων Σμύρνης - Αχαρναϊκός (11:30, Γήπεδο Πεύκης)
Κισσαμικός - Πανελευσινιακός (12:30, Δημ. Στάδιο Κισσάμου)
Παναχαϊκή - ΑΟ Χανιά (14:00, Γήπεδο Ανδρέας Κάνιστρας)
Κυριακή 10 Ιανουαρίου
Εργοτέλης - Καλλιθέα (13:30, Μαρτινέγκο)
Ρεπό: Παναιγιάλειος
2ος όμιλος
Σάββατο 9 Ιανουαρίου
Ολυμπιακός Βόλου - Κέρκυρα (10:45, Βοηθητικό ΕΑΚ)
Αναγέννηση Καρδίτσας - Λαμία (14:00, Γήπεδο Κρύας Βρύσης)
Ζάκυνθος - Τρίκαλα (11:30, Δημ. Στάδιο Μαχαιράδου)
Κυριακή 10 Ιανουαρίου
ΑΕΛ - Πανσερραϊκός (15:00, Αλκαζάρ)
Ρεπό: Αγροτικός Αστέρας
Τρίτη 12 Ιανουαρίου
Ατρόμητος - Πλατανιάς (19:30, Δημ. Περιστερίου)
Τετάρτη 13 Ιανουαρίου
Ηρακλής - Βέροια (15:00, Καυτανζόγλειο Στάδιο)
ΑΕΚ - Λεβαδειακός (17:15, ΟΑΚΑ)
Αστέρας Τρίπολης - ΑΕΛ (17:15, Γήπεδο Αστέρα Τρίπολης)
Ολυμπιακός - ΑΟ Χανιά (19:30, «Γ. Καραϊσκάκης»)
Πέμπτη 14 Ιανουαρίου
Πανιώνιος - Εργοτέλης (15:00, Γήπεδο Νέας Σμύρνης)
ΠΑΟΚ - ΑΕΛ Καλλονής (17:15, Γήπεδο Τούμπας)
Παναθηναϊκός - ΠΑΣ Γιάννινα (19:30, Γήπεδο «Απόστολος Νικολαΐδης)
1ος όμιλος
Σάββατο 16 Ιανουαρίου
Απόλλων Σμύρνης - Κισσαμικός (12:00, Γήπεδο Πεύκης)
Καλλιθέα - ΑΟ Χανιά (12:00, Γήπεδο Παραλίας Τζιτζιφιών)
Αχαρναϊκός - Παναιγιάλειος (12:30, Δημ. Στάδιο Κάτω Αχαρνών)
Κυριακή 17 Ιανουαρίου
Πανελευσινιακός - Παναχαϊκή (15:00, Γήπεδο Νέας Περάμου)
Ρεπό: Εργοτέλης
2ος όμιλος
Σάββατο 16 Ιανουαρίου
Αναγέννηση Καρδίτσας - Ολυμπιακός Βόλου (14:00, Γήπεδο Κρύας Βρύσης)
Λαμία - Αγροτικός Αστέρας (15:00, Γήπεδο Λιανοκλαδίου)
Πανσερραϊκός - Τρίκαλα (15:00, Αθλητικό Πάρκο Ομόνοιας)
Κυριακή 17 Ιανουαρίου
Κέρκυρα - Ζάκυνθος (10:30, Γήπεδο ΕΠΣ Κανονίου)
Ρεπό: ΑΕΛ
Σάββατο 16 Ιανουαρίου
Αναγέννηση Καρδίτσας - Απόλλων Σμύρνης (18:00 ΟΤΕ, Δημ. Στ. Καρδίτσας)
Κυριακή 17 Ιανουαρίου
Πανελευσινιακός - Αχαρναϊκός (15:00, Δημ. Γηπ. Ελευσίνας)
Καλλιθέα - Αγροτικός Αστέρας (15:00, Δημ. «Γρ. Λαμπράκης»)
Παναχαϊκή - Κισσαμικός (15:00, Παμπελοποννησιακό Στάδιο)
ΑΕΛ - Ζάκυνθος (15:00, AEL FC Arena)
Κέρκυρα - Ολυμπιακός Βόλου (15:00, ΕΑΚ Κέρκυρας)
Παναιγιάλειος - Πανσερραϊκός (15:00, Δημ. Στ. Αιγίου)
Λαμία - ΑΟ Χανιά (18:30 ΟΤΕ, ΔΑΚ Λαμίας)
Δευτέρα 18 Ιανουαρίου
Εργοτέλης - ΑΟ Τρίκαλα (17:00 ΟΤΕ, Παγκρήτιο)
1ος όμιλος
Σάββατο 23 Ιανουαρίου
Πανελευσινιακός - Καλλιθέα (14:00, Δημ. Στάδιο Ελευσίνας)
Κισσαμικός - Αχαρναϊκός (15:00, Δημ. Στάδιο Κισσάμου)
Παναχαϊκή - Απόλλων Σμύρνης (15:00, Γήπεδο Κεραυνού Αγίου Βασιλείου)
Παναιγιάλειος - Εργοτέλης (δεν ορίστηκε)
Ρεπό: ΑΟ Χανιά
2ος όμιλος
Σάββατο 23 Ιανουαρίου
Κέρκυρα - Πανσερραϊκός (11:00, Γήπεδο ΕΠΣ Κέρκυρας)
Ολυμπιακός Βόλου - Λαμία (14:00, Βοηθητικό ΕΑΚ)
Κυριακή 24 Ιανουαρίου
Αγροτικός Αστέρας - ΑΕΛ (12:00, Αθλητικό Πάρκο Ευόσμου, Γήπεδο Μαρόκο)
Ζάκυνθος - Αναγέννηση Καρδίτσας (αναβολή)
Ρεπό: Τρίκαλα
Σάββατο 23 Ιανουαρίου
ΑΟ Χανιά - ΑΕΛ (15:00 ΟΤΕ, Δημ. Περιβολίων)
ΑΟ Τρίκαλα - Απόλλων Σμύρνης (18:30 ΟΤΕ, Δημ. Τρικάλων)
Κυριακή 24 Ιανουαρίου
Καλλιθέα - Πανελευσινιακός (15:00, Δημ. «Γρ. Λαμπράκης»)
Αχαρναϊκός - Λαμία (15:00, Δημ. Αχαρνών)
Αγροτικός Αστέρας - Παναχαϊκή (15:00, Γήπεδο «Δ. Κοντικάκης»)
Κισσαμικός - Κέρκυρα (15:00 ΟΤΕ, Δημ. Μάλεμε)
Ζάκυνθος - Παναιγιάλειος (15:00, Δημ. Στάδιο Ζακύνθου)
Ολυμπιακός Βόλου - Αν. Καρδίτσας (15:00, ΕΑΚ Βόλου)
Πανσερραϊκός - Εργοτέλης - ΜΑΤΑΙΩΣΗ
Συνεδριάζει την Πέμπτη, 28 Ιανουαρίου 2016 και ώρα 14.30, το Διοικητικό Συμβούλιο της FOOTBALL LEAGUE με Θέματα Ημερήσιας Διάταξης:
1. Ενημέρωση για την πορεία και τις τρέχουσες εξελίξεις του Πρωταθλήματος
2. Αποχώρηση ΠΑΕ ΕΡΓΟΤΕΛΗ από το Πρωτάθλημα 2015-2016
3. Διάφορα Θέματα
Παρασκευή 29 Ιανουαρίου
ΑΕΛ - Αχαρναϊκός (18:00 ΟΤΕ, AEL FC Arena)
Κυριακή 31 Ιανουαρίου
Πανελευσινιακός - Λαμία (15:00, Δημ. Ελευσίνας)
Παναχαϊκή - Καλλιθέα (15:00, Παμπελοποννησιακό Στάδιο)
Παναιγιάλειος - ΑΟ Χανιά (15:00, Δημ. Στάδιο Αιγίου)
Αναγέννηση Καρδίτσας - Κισσαμικός (15:00, Δημ. Στάδιο Καρδίτσας)
ΑΟ Τρίκαλα - Ολυμπιακός Βόλου (15:00, Δημ. Στάδιο Τρικάλων)
Απόλλων Σμύρνης - Πανσερραϊκός (18:00 ΟΤΕ, Γήπεδο «Γ. Καμάρας)
Εργοτέλης - Ζάκυνθος ΜΑΤΑΙΩΣΗ
Δευτέρα 1 Φεβρουαρίου
Κέρκυρα - Αγροτικός Αστέρας (18:00 ΟΤΕ, ΕΑΚ Κέρκυρας)
1ος όμιλος
Σάββατο 30 Ιανουαρίου
Απόλλων Σμύρνης - Καλλιθέα (11:30, Γήπεδο Πεύκης)
Αχαρναϊκός - Παναχαϊκή (12:30, Δημ. Στάδιο Κάτω Αχαρνών)
Κισσαμικός - Παναιγιάλειος ΑΝΑΒΟΛΗ
Εργοτέλης - ΑΟ Χανιά ΜΑΤΑΙΩΣΗ
Ρεπό: Πανελευσινιακός
2ος όμιλος
Σάββατο 30 Ιανουαρίου
ΑΕΛ - Τρίκαλα (13:00, Αλκαζάρ)
Ολυμπιακός Βόλου - Αγροτικός Αστέρας (14:00, Βοηθητικό ΕΑΚ)
Αναγέννηση Καρδίτσας - Πανσερραϊκός (15:00, Γήπεδο Κρύας Βρύσης)
Κυριακή 31 Ιανουαρίου
Λαμία - Ζάκυνθος ΑΝΑΒΟΛΗ
Ρεπό: Κέρκυρα
Σάββατο 6 Φεβρουαρίου
Ζάκυνθος – Απόλλων Σμύρνης (15:00, Δημ. Στάδιο Ζακύνθου)
Κυριακή 7 Φεβρουαρίου
Παναχαϊκή – Πανελευσινιακός ΑΝΑΒΟΛΗ
Αχαρναϊκός – Παναιγιάλειος (15:00 ΟΤΕ, Δημ. Μενιδίου)
Αγροτικός Αστέρας – Αναγέννηση Καρδίτσας (15:00, Γήπεδο «Δ. Κοντικάκης)
Κισσαμικός – ΑΟ Τρίκαλα (15:00, Δημ. Μάλεμε)
Ολυμπιακός Βόλου – Πανσερραϊκός (15:00, ΕΑΚ Βόλου)
ΑΟ Χανιά – Εργοτέλης 3-0 α.α.
Δευτέρα 8 Φεβρουαρίου
Καλλιθέα - Κέρκυρα (15:00 ΟΤΕ, Δημ. «Γρ. Λαμπράκης»)
Λαμία – ΑΕΛ (18:00 ΟΤΕ, ΔΑΚ Λαμίας)
Παρασκευή 12 Φεβρουαρίου
Απόλλων Σμύρνης – ΑΟ Χανιά (18:00 ΟΤΕ, Γήπεδο «Γ. Καμάρας»)
Σάββατο 13 Φεβρουαρίου
Παναιγιάλειος - Λαμία (18:30 ΟΤΕ, Δημ. Στάδιο Αιγίου)
Κυριακή 14 Φεβρουαρίου
Ολυμπιακός Βόλου - Ζάκυνθος ΜΑΤΑΙΩΣΗ
Κέρκυρα – Παναχαϊκή (15:00, ΕΑΚ Κέρκυρας)
Αναγέννηση Καρδίτσας – Καλλιθέα (15:00, Δημ. Στάδιο Καρδίτσας)
ΑΟ Τρίκαλα – Αγροτικός Αστέρας (15:00, Δημ. Στάδιο Τρικάλων)
Πανσερραϊκός – Κισσαμικός (15:00, Δημ. Σερρών)
Εργοτέλης – Αχαρναϊκός ΜΑΤΑΙΩΣΗ
Δευτέρα 15 Φεβρουαρίου
Πανελευσινιακός - ΑΕΛ (18:00 ΟΤΕ, Δημ. Γήπεδο Ελευσίνας)
Ο αγώνας μεταξύ των ΠΑΕ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΠΑΕ ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ, δεν θα διεξαχθεί σύμφωνα με την έγγραφη παραίτηση της ΠΑΕ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ από το Πρωτάθλημα FOOTBALL LEAGUE ΟΠΑΠ αγωνιστικής περιόδου 2015-2016.
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:20160214T012031Z X-HITS:1153 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20160219 DTEND;VALUE=DATE:20160223 UID:caf25cc80f2d1fadd3681360ccbefa81 SUMMARY:20ή αγωνιστική DTSTAMP:20160206T020212Z DESCRIPTION:Παρασκευή 19 ΦεβρουαρίουΑχαρναϊκός - Απόλλων Σμύρνης (15:00 ΟΤΕ, Δημ. Αχαρνών)Κυριακή 21 ΦεβρουαρίουΚέρκυρα - Πανελευσινιακός (15:00, ΕΑΚ Κέρκυρας)Αγροτικός Αστέρας - Πανσερραϊκός (15:00, Γήπεδο «Δ. Κοντικάκης»)Κισσαμικός - Ζάκυνθος (15:00, Δημ. Μάλεμε)ΑΕΛ - Παναιγιάλειος (18:00 ΟΤΕ, AEL FC Arena)Δευτέρα 22 ΦεβρουαρίουΠαναχαϊκή - Αν. Καρδίτσας (15:00, Παμπελοποννησιακό Στάδιο)Καλλιθέα - Τρίκαλα (18:00 ΟΤΕ, Δημ. «Γρ. Λαμπράκης»)\NΟ αγώνας μεταξύ των ΠΑΕ ΛΑΜΙΑ 1964 - ΠΑΕ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ δεν θα διεξαχθεί σύμφωνα με την έγγραφη παραίτηση της ΠΑΕ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ από το Πρωτάθλημα της FOOTBALL LEAGUE ΟΠΑΠ αγωνιστικής περιόδου 2015-2016.\NΟ αγώνας μεταξύ των ΠΑΕ ΧΑΝΙΑ ΑΟ – ΠΑΕ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937 δεν θα διεξαχθεί λόγω ληξιπρόθεσμων οφειλών της ΠΑΕ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ, σύμφωνα με το άρθρο 33 παράγραφος 1 & 4 του Π.Κ. της ΕΠΟ. X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:Παρασκευή 19 Φεβρουαρίου
Αχαρναϊκός - Απόλλων Σμύρνης (15:00 ΟΤΕ, Δημ. Αχαρνών)
Κυριακή 21 Φεβρουαρίου
Κέρκυρα - Πανελευσινιακός (15:00, ΕΑΚ Κέρκυρας)
Αγροτικός Αστέρας - Πανσερραϊκός (15:00, Γήπεδο «Δ. Κοντικάκης»)
Κισσαμικός - Ζάκυνθος (15:00, Δημ. Μάλεμε)
ΑΕΛ - Παναιγιάλειος (18:00 ΟΤΕ, AEL FC Arena)
Δευτέρα 22 Φεβρουαρίου
Παναχαϊκή - Αν. Καρδίτσας (15:00, Παμπελοποννησιακό Στάδιο)
Καλλιθέα - Τρίκαλα (18:00 ΟΤΕ, Δημ. «Γρ. Λαμπράκης»)
Ο αγώνας μεταξύ των ΠΑΕ ΛΑΜΙΑ 1964 - ΠΑΕ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ δεν θα διεξαχθεί σύμφωνα με την έγγραφη παραίτηση της ΠΑΕ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ από το Πρωτάθλημα της FOOTBALL LEAGUE ΟΠΑΠ αγωνιστικής περιόδου 2015-2016.
Ο αγώνας μεταξύ των ΠΑΕ ΧΑΝΙΑ ΑΟ – ΠΑΕ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937 δεν θα διεξαχθεί λόγω ληξιπρόθεσμων οφειλών της ΠΑΕ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ, σύμφωνα με το άρθρο 33 παράγραφος 1 & 4 του Π.Κ. της ΕΠΟ.
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:20160220T222101Z X-HITS:878 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20160220 DTEND;VALUE=DATE:20160222 UID:9be5db794742d18b6bbe9797cc12d936 SUMMARY:13η αγωνιστική Νέων DTSTAMP:20160216T131020Z DESCRIPTION:1ος όμιλοςΣάββατο 20 ΦεβρουαρίουΚαλλιθέα - Αχαρναϊκός (12:00, Γήπεδο Παραλίας Τζιτζιφιών)Παναχαϊκή - Κισσαμικός (13:30, Γήπεδο «Ανδρέας Κάνιστρας)Παναιγιάλειος - ΑΟ Χανιά (13:00, Γήπεδο Ροδιάς)Πανελευσινιακός - Εργοτέλης ΜΑΤΑΙΩΣΗΡεπό: Απόλλων Σμύρνης\N2ος όμιλοςΣάββατο 20 ΦεβρουαρίουΠανσερραϊκός - Λαμία (15:00, Γήπεδο Ομόνοιας)Αγροτικός Αστέρας - Τρίκαλα (15:00, Αθλητικό Πάρκο Ευόσμου)Κυριακή 21 ΦεβρουαρίουΚέρκυρα - ΑΕΛ (11:00, Γήπεδο Κανονίου)Ζάκυνθος - Ολυμπιακός Βόλου ΜΑΤΑΙΩΣΗΡεπό: Αναγέννηση Καρδίτσας X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:1ος όμιλος
Σάββατο 20 Φεβρουαρίου
Καλλιθέα - Αχαρναϊκός (12:00, Γήπεδο Παραλίας Τζιτζιφιών)
Παναχαϊκή - Κισσαμικός (13:30, Γήπεδο «Ανδρέας Κάνιστρας)
Παναιγιάλειος - ΑΟ Χανιά (13:00, Γήπεδο Ροδιάς)
Πανελευσινιακός - Εργοτέλης ΜΑΤΑΙΩΣΗ
Ρεπό: Απόλλων Σμύρνης
2ος όμιλος
Σάββατο 20 Φεβρουαρίου
Πανσερραϊκός - Λαμία (15:00, Γήπεδο Ομόνοιας)
Αγροτικός Αστέρας - Τρίκαλα (15:00, Αθλητικό Πάρκο Ευόσμου)
Κυριακή 21 Φεβρουαρίου
Κέρκυρα - ΑΕΛ (11:00, Γήπεδο Κανονίου)
Ζάκυνθος - Ολυμπιακός Βόλου ΜΑΤΑΙΩΣΗ
Ρεπό: Αναγέννηση Καρδίτσας
1ος όμιλος
Σάββατο 27 Φεβρουαρίου
Παναχαϊκή - Παναιγιάλειος (13:30, Γήπεδο «Ανδρέας Κάνιστρας»)
Κισσαμικός - Καλλιθέα (14:00, Δημ. Στάδιο Κισσάμου)
ΑΟ Χανιά - Πανελευσινιακός (15:00, Γήπεδο Νεροκούρου)
Ρεπό: Αχαρναϊκός
Ο αγώνας μεταξύ των ΠΑΕ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΠΑΕ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ δεν θα διεξαχθεί σύμφωνα με την παραίτηση της ΠΑΕ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ από το Πρωτάθλημα της FOOTBALL LEAGUE ΟΠΑΠ αγωνιστικής περιόδου 2015 - 2016.
2ος όμιλος
Σάββατο 27 Φεβρουαρίου
ΑΕΛ - Αναγέννηση Καρδίτσας (14:00, Αλκαζάρ)
Κυριακή 28 Φεβρουαρίου
Ζάκυνθος - Αγροτικός Αστέρας (11:00, Δημ. Στάδιο Μαχαιράδου)
ΑΟ Τρίκαλα - Κέρκυρα (10:00, Γήπεδο Μεγαλοχωρίου
Ρεπό: Λαμία
Ο αγώνας μεταξύ των ΠΑΕ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937 – ΠΑΕ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ δεν θα διεξαχθεί λόγω ληξιπρόθεσμων οφειλών της ΠΑΕ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937, σύμφωνα με το άρθρο 33 παράγραφος 1 & 4 του Π.Κ. της ΕΠΟ.
Κυριακή 28 Φεβρουαρίου
Πανελευσινιακός - Παναιγιάλειος (15:00, Δημ. Ελευσίνας)
Τρίκαλα - Παναχαϊκή (15:00, Δημ. Στάδιο Τρικάλων)
Απόλλων Σμύρνης - Λαμία (15:00 ΟΤΕ, Γήπεδο «Γ. Καμάρας»)
Πανσερραϊκός - Καλλιθέα (15:00, Δημ. Σερρών)
Ζάκυνθος - Αγροτικός Αστέρας (15:00, Δημ. Στάδιο Ζακύνθου)
Ολυμπιακός Βόλου - Αχαρναϊκός ΜΑΤΑΙΩΣΗ
Εργοτέλης - ΑΕΛ ΜΑΤΑΙΩΣΗ
Δευτέρα 29 Φεβρουαρίου
Αναγέννηση Καρδίτσας - Κέρκυρα (15:00 ΟΤΕ, Δημ. Στάδιο Καρδίτσας)
Κισσαμικός - ΑΟ Χανιά (18:00 ΟΤΕ, Δημ. Μάλεμε)
Λαμία - Εθνική Ενόπλων (16:00, ΔΑΚ Λαμίας)
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:-00011130T000000Z X-HITS:292 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20160305 DTEND;VALUE=DATE:20160307 UID:cf14d2524aff3b1a0e4eea585efb8494 SUMMARY:15η αγωνιστική Νέων DTSTAMP:20160301T124530Z DESCRIPTION:1ος όμιλοςΣάββατο 5 ΜαρτίουΠαναιγιάλειος - Πανελευσινιακός (12:30, Γήπεδο Ροδιάς)Κυριακή 6 ΜαρτίουΚαλλιθέα - Παναχαϊκή (12:00, Γήπεδο Παραλίας Τζιτζιφιών)Απόλλων Σμύρνης - ΑΟ Χανιά (15:00, Γήπεδο Πεύκης)Ρεπό: ΚισσαμικόςΟ αγώνας μεταξύ των ΠΑΕ ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΕ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ δεν θα διεξαχθεί σύμφωνα με την παραίτηση της ΠΑΕ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ από το Πρωτάθλημα της FOOTBALL LEAGUE ΟΠΑΠ αγωνιστικής περιόδου 2015 - 2016.\N2ος όμιλοςΣάββατο 5 ΜαρτίουΑναγέννηση Καρδίτσας - Τρίκαλα (10:30, Γήπεδο Κρύας Βρύσης)Αγροτικός Αστέρας - Κέρκυρα (11:00, Αθλητικό Πάρκο Ευόσμου)Κυριακή 6 ΜαρτίουΠανσερραϊκός - Ζάκυνθος (10:00, Γήπεδο Ομόνοιας)Λαμία - ΑΕΛ (13:00, Γήπεδο Λιανοκλαδίου) X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:1ος όμιλος
Σάββατο 5 Μαρτίου
Παναιγιάλειος - Πανελευσινιακός (12:30, Γήπεδο Ροδιάς)
Κυριακή 6 Μαρτίου
Καλλιθέα - Παναχαϊκή (12:00, Γήπεδο Παραλίας Τζιτζιφιών)
Απόλλων Σμύρνης - ΑΟ Χανιά (15:00, Γήπεδο Πεύκης)
Ρεπό: Κισσαμικός
Ο αγώνας μεταξύ των ΠΑΕ ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΕ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ δεν θα διεξαχθεί σύμφωνα με την παραίτηση της ΠΑΕ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ από το Πρωτάθλημα της FOOTBALL LEAGUE ΟΠΑΠ αγωνιστικής περιόδου 2015 - 2016.
2ος όμιλος
Σάββατο 5 Μαρτίου
Αναγέννηση Καρδίτσας - Τρίκαλα (10:30, Γήπεδο Κρύας Βρύσης)
Αγροτικός Αστέρας - Κέρκυρα (11:00, Αθλητικό Πάρκο Ευόσμου)
Κυριακή 6 Μαρτίου
Πανσερραϊκός - Ζάκυνθος (10:00, Γήπεδο Ομόνοιας)
Λαμία - ΑΕΛ (13:00, Γήπεδο Λιανοκλαδίου)
Σάββατο 5 Μαρτίου
Αχαρναϊκός - Κισσαμικός (15:00, Δημ. Αχαρνών)
ΑΕΛ - Απόλλων Σμύρνης (18:30 ΟΤΕ, AEL FC Arena)
Κυριακή 6 Μαρτίου
Αναγέννηση Καρδίτσας - Πανελευσινιακός (15:00, Δημ. Στάδιο Καρδίτσας)
Κέρκυρα - ΑΟ Τρίκαλα (15:00 ΟΤΕ, ΕΑΚ Κέρκυρας)
Παναχαϊκή - Πανσερραϊκός (15:00, Παμπελοποννησιακό Στάδιο)
Αγροτικός Αστέρας - ΑΟ Χανιά (15:00, Γήπεδο «Δ. Κοντικάκης»)
Λαμία - Ολυμπιακός Βόλου ΜΑΤΑΙΩΣΗ
Παναιγιάλειος - Εργοτέλης ΜΑΤΑΙΩΣΗ
Δευτέρα 7 Μαρτίου
Καλλιθέα - Ζάκυνθος (18:00 ΟΤΕ, Δημ. «Γρ. Λαμπράκης»)
Παρασκευή 11 Μαρτίου
Απόλλων Σμύρνης - Παναιγιάλειος (18:00 ΟΤΕ, Γήπεδο «Γ. Καμάρας»)
Σάββατο 12 Μαρτίου
Ζάκυνθος - Παναχαϊκή (15:00, Δημ. Στάδιο Ζακύνθου)
Κισσαμικός - Λαμία (15:00, Δημ. Μάλεμε)
Πανσερραϊκός - Κέρκυρα (18:30 ΟΤΕ, Δημ. Σερρών)
Κυριακή 13 Μαρτίου
ΑΟ Χανιά - Καλλιθέα (15:00, Δημ. Περιβολίων)
Αγροτικός Αστέρας - Αχαρναϊκός (15:00, Γήπεδο «Δ. Κοντικάκης»)
ΑΟ Τρίκαλα - Αναγέννηση Καρδίτσας (18:00 ΟΤΕ, Δημ. Στάδιο Τρικάλων)
Πανελευσινιακός - Εργοτέλης ΜΑΤΑΙΩΣΗ
Ολυμπιακός Βόλου - ΑΕΛ ΜΑΤΑΙΩΣΗ
1ος όμιλος
Σάββατο 12 Μαρτίου
Πανελευσινιακός - Απόλλων Σμύρνης (12:00, Γήπεδο «Γ. Ρουμελιώτης» Ελευσίνας)
ΑΟ Χανιά - Αχαρναϊκός (15:00, ΔΑΚ Αγίων Αποστόλων)
Ρεπό: Παναχαϊκή
Ο αγώνας μεταξύ των ΠΑΕ ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ – ΠΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ αναβάλλεται και θα ορισθεί με νεότερο έγγραφο.
Ο αγώνας μεταξύ των ΠΑΕ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΠΑΕ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ, δεν θα διεξαχθεί σύμφωνα με την παραίτηση της ΠΑΕ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ από το Πρωτάθλημα της FOOTBALL LEAGUE ΟΠΑΠ αγωνιστικής περιόδου 2015 - 2016.
2ος όμιλος
Σάββατο 12 Μαρτίου
Κέρκυρα - Αναγέννηση Καρδίτσας (11:30, Γήπεδο Κανονίου)
Αγροτικός Αστέρας - Πανσερραϊκός (13:00, Αθλητικό Πάρκο Ευόσμου)
ΑΟ Τρίκαλα - Λαμία (14:00, Γήπεδο Μεγαλοχωρίου)
Ρεπό: Ζάκυνθος
Ο αγώνας μεταξύ των ΠΑΕ ΑΕΛ – ΠΑΕ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937, δεν θα διεξαχθεί λόγω ληξιπρόθεσμων οφειλών της ΠΑΕ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937, σύμφωνα με το άρθρο 33 παράγραφος 1 & 4 του Π.Κ. της ΕΠΟ.
1ος όμιλος
Σάββατο 19 Μαρτίου
Αχαρναϊκός - Πανελευσινιακός (12:30, Δημ. Στάδιο Κάτω Αχαρνών)
Κισσαμικός - ΑΟ Χανιά (15:00, Δημ. Στάδιο Κισσάμου)
Κυριακή 20 Μαρτίου
Απόλλων Σμύρνης - Παναιγιάλειος (15:00, Γήπεδο Πεύκης)
Ρεπό: Καλλιθέα
Ο αγώνας μεταξύ των ΠΑΕ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΠΑΕ ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ 2005, δεν θα διεξαχθεί σύμφωνα με την παραίτηση της ΠΑΕ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ από το Πρωτάθλημα FOOTBALL LEAGUE ΟΠΑΠ αγωνιστικής περιόδου 2015 – 2016 καθώς και
I. Λόγω της σχετικής απόφασης της Ε.Ε.Α. για ανάκληση του πιστοποιητικού συμμετοχής στο Πρωτάθλημα της FOOTBALL LEAGUE ΟΠΑΠ της ΠΑΕ ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ 2005, σύμφωνα με το υπ΄ αριθμ. 463/10-03-2016 έγγραφο της Ε.Ε.Α.
II. Λόγω της κλήσης της ΠΑΕ ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ 2005 σε απολογία την Παρασκευή 18-03-2016 από το Πρωτοβάθμιο Μονομελές Πειθαρχικό Όργανο της FOOTBALL LEAGUE.
2ος όμιλος
Σάββατο 19 Μαρτίου
ΑΕΛ - Ζάκυνθος (12:00, Αλκαζάρ)
Αναγέννηση Καρδίτσας - Αγροτικός Αστέρας (13:00, Γήπεδο Μητρόπολης)
Κυριακή 20 Μαρτίου
Λαμία - Κέρκυρα (11:00, Γήπεδο Λιανοκλαδίου)
Ρεπό: Πανσερραϊκός
Ο αγώνας μεταξύ των ΠΑΕ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937 – ΠΑΕ ΤΡΙΚΑΛΑ, δεν θα διεξαχθεί λόγω ληξιπρόθεσμων οφειλών της ΠΑΕ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937, σύμφωνα με το άρθρο 33 παράγραφος 1 & 4 του Π.Κ. της ΕΠΟ.
Κυριακή 20 Μαρτίου
ΑΟ Τρίκαλα - Πανελευσινιακός (15:00, Δημ. Στάδιο Τρικάλων)
Αναγέννηση Καρδίτσας - Πανσερραϊκός (15:00, Δημ. Στάδιο Καρδίτσας)
Καλλιθέα - Αχαρναϊκός (15:00, Δημ. «Γρ. Λαμπράκης»)
ΑΕΛ - Κισσαμικός (15:00 ΟΤΕ, AEL FC Arena)
Δευτέρα 21 Μαρτίου
Κέρκυρα - Ζάκυνθος (15:00 ΟΤΕ, ΕΑΚ Κέρκυρας)
Λαμία - Αγροτικός Αστέρας (18:00 ΟΤΕ, ΔΑΚ Λαμίας)
α) Ο αγώνας μεταξύ των ΠΑΕ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΠΑΕ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ, δεν θα διεξαχθεί σύμφωνα με την έγγραφη παραίτηση της ΠΑΕ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ από το Πρωτάθλημα FOOTBALL LEAGUE ΟΠΑΠ αγωνιστικής περιόδου 2015-2016.
β) Ο αγώνας μεταξύ των ΠΑΕ ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ - ΠΑΕ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ, δεν θα διεξαχθεί λόγω ληξιπρόθεσμων οφειλών της ΠΑΕ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ, σύμφωνα με το άρθρο 33 παράγραφος 1 & 4 του Π.Κ. της ΕΠΟ.
γ) Το Δ.Σ. της FOOTBALL LEAGUE αποφάσισε ομόφωνα στη συνεδρίαση την 15-03-2016, ότι ο αγώνας μεταξύ των ΠΑΕ ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ 2005 – ΠΑΕ ΧΑΝΙΑ ΑΟ δεν ορίζεται :
I. Λόγω της σχετικής απόφασης της Ε.Ε.Α. για ανάκληση του πιστοποιητικού συμμετοχής στο Πρωτάθλημα FOOTBALL LEAGUE ΟΠΑΠ της ΠΑΕ ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ 2005, σύμφωνα με το υπ΄ αριθμ. 463/10-03-2016 έγγραφο της ΕΕΑ.
II. Λόγω της κλήσης της ΠΑΕ ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ 2005 σε απολογία την Παρασκευή 18-03-2016 από το Πρωτοβάθμιο Μονομελές Πειθαρχικό Όργανο της FOOTBALL LEAGUE OΠΑΠ».
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:20160320T004806Z X-HITS:694 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20160323 DTEND;VALUE=DATE:20160324 UID:653c5061ed63be32b6a7485c44314705 SUMMARY:ΔΣ Football League DTSTAMP:20160322T220052Z DESCRIPTION:Συνεδριάζει την Τετάρτη 23 Μαρτίου 2016 και ώρα 15.00’,το Διοικητικό Συμβούλιο της FOOTBALL LEAGUE με Θέματα Ημερήσιας Διάταξης: 1.- Αδειοδοτήσεις2.- Ενημέρωση για ΟΠΑΠ3.- Αγωνιστικά θέματα, αποφάσεις Ε.Ε.Α.4.- Διάφορα Θέματα X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:Συνεδριάζει την Τετάρτη 23 Μαρτίου 2016 και ώρα 15.00’,το Διοικητικό Συμβούλιο της FOOTBALL LEAGUE με Θέματα Ημερήσιας Διάταξης:
1.- Αδειοδοτήσεις
2.- Ενημέρωση για ΟΠΑΠ
3.- Αγωνιστικά θέματα, αποφάσεις Ε.Ε.Α.
4.- Διάφορα Θέματα
Σάββατο 26 Μαρτίου
Αγροτικός Αστέρας - ΑΕΛ (15:00 ΟΤΕ, Γήπεδο «Δ. Κοντικάκης»)
Κυριακή 27 Μαρτίου
ΑΟ Χανιά - Κέρκυρα (15:00 ΟΤΕ, Δημ. Περιβολίων)
Ζάκυνθος - Αναγέννηση Καρδίτσας (15:30, Δημ. Στάδιο Ζακύνθου)
Πανσερραϊκός - ΑΟ Τρίκαλα (16:00, Δημ. Σερρών)
Κισσαμικός - Παναιγιάλειος (16:00, Δημ. Μάλεμε)
Καλλιθέα - Λαμία (16:00, Δημ. «Γρ. Λαμπράκης»)
Αχαρναϊκός - Παναχαϊκή ΑΝΑΒΟΛΗ
Ολυμπιακός Βόλου - Εργοτέλης ΜΑΤΑΙΩΣΗ
Δευτέρα 28 Μαρτίου
Πανελευσινιακός - Απόλλων Σμύρνης (18:00 ΟΤΕ, Δημ. Γήπεδο Ελευσίνας)
Ο αγώνας μεταξύ των ΠΑΕ ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΕ ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ 2005 δεν ορίζεται, σε συνέχεια της απόφασης του Δ.Σ. την 15-03-2016 :
I. Λόγω της σχετικής απόφασης της Ε.Ε.Α. για ανάκληση του πιστοποιητικού συμμετοχής στο Πρωτάθλημα της FOOTBALL LEAGUE ΟΠΑΠ της ΠΑΕ ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ 2005 , σύμφωνα με το υπ΄αριθμ. 463/10-03-2016 έγγραφο της Ε.Ε.Α.
II. Λόγω της κλήσης της ΠΑΕ ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ 2005 σε απολογία την Πέμπτη 24-03-2016 από το Πρωτοβάθμιο Μονομελές Πειθαρχικό Όργανο της FOOTBALL LEAGUE ΟΠΑΠ.
1ος όμιλος
12η αγωνιστική (εξ αναβολής)
Κυριακή 27 Μαρτίου
Κισσαμικός - Παναιγιάλειος (15:00, Δημ. Στάδιο Κισσάμου)
2ος όμιλος
11η αγωνιστική (εξ αναβολής)
Κυριακή 27 Μαρτίου
Ζάκυνθος - Αναγέννηση Καρδίτσας (11:30, Δημ. Στάδιο Μαχαιράδου)
Σάββατο 2 Απριλίου
ΑΕΛ - Καλλιθέα (18:30 OTE TV, AEL FC Arena)
Κυριακή 3 Απριλίου
Πανσερραϊκός - Πανελευσινιακός (16:00, Δημ. Σερρών)
Αναγέννηση Καρδίτσας - ΑΟ Χανιά (16:00, Δημ. Στάδιο Καρδίτσας)
Παναιγιάλειος - Αγροτικός Αστέρας (16:00, Δημ. Στάδιο Αιγίου)
Κέρκυρα - Αχαρναϊκός (18:00 ΟΤΕ, EAK Κέρκυρας)
Παναχαϊκή - Λαμία ΑΝΑΒΟΛΗ
Εργοτέλης - Κισσαμικός ΜΑΤΑΙΩΣΗ
Απόλλων - Ολυμπιακός Βόλου ΜΑΤΑΙΩΣΗ
Δευτέρα 4 Απριλίου
ΑΟ Τρίκαλα - Ζάκυνθος (18:00 ΟΤΕ, Δημ. Στάδιο Τρικάλων)
α) Ο αγώνας μεταξύ των ΠΑΕ ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ 2005 – ΛΑΜΙΑ 1964 δεν ορίζεται, σε συνέχεια της απόφασης του Δ.Σ. την
23-03-2016 :
I.Λόγω της σχετικής απόφασης της Ε.Ε.Α. για ανάκληση του πιστοποιητικού συμμετοχής στο Πρωτάθλημα της FOOTBALL LEAGUE ΟΠΑΠ της ΠΑΕ ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ 2005 , σύμφωνα με το υπ΄αριθμ. 463/10-03-2016 έγγραφο της Ε.Ε.Α.
II. Λόγω της κλήσης της ΠΑΕ ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ 2005 σε απολογία την Τρίτη 29-03-2016 από το Πρωτοβάθμιο Μονομελές Πειθαρχικό Όργανο της FOOTBALL LEAGUE ΟΠΑΠ.
β) Ο αγώνας μεταξύ των ΠΑΕ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΠΑΕ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937 δεν θα διεξαχθεί λόγω ληξιπρόθεσμων οφειλών της ΠΑΕ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ, σύμφωνα με το άρθρο 33 παράγραφος 1 & 4 του Π.Κ. της ΕΠΟ.
γ) Ο αγώνας μεταξύ των ΠΑΕ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΠΑΕ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ, δεν θα διεξαχθεί σύμφωνα με την έγγραφη παραίτηση της ΠΑΕ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ από το Πρωτάθλημα της FOOTBALL LEAGUE ΟΠΑΠ αγωνιστικής περιόδου 2015-2016.
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:20160402T234952Z X-HITS:1216 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20160402 DTEND;VALUE=DATE:20160404 UID:46731cf2a6f3533f829217262e834b62 SUMMARY:18η αγωνιστική Νέων DTSTAMP:20160330T115940Z DESCRIPTION:1ος όμιλοςΣάββατο 2 ΑπριλίουΠανελευσινιακός - Κισσαμικος (14:00, Γήπεδο «Γ. Ρουμελιώτης»)Καλλιθέα - Εργοτέλης ΜΑΤΑΙΩΣΗΑχαρναϊκός - Απόλλων Σμύρνης ΑΝΑΒΟΛΗΑΟ Χανιά - Παναχαϊκή ΑΝΑΒΟΛΗΡεπό: Παναιγιάλειος\NΟ αγώνας μεταξύ των ΠΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ, δεν θα διεξαχθεί λόγω αποβολής της ΠΑΕ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ από το Πρωτάθλημα ΝΕΩΝ FOOTBALL LEAGUE ΟΠΑΠ αγωνιστικής περιόδου 2015 - 2016, σύμφωνα με την απόφαση του ΔΣ την 23-03-2016.\NΟ αγώνας ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ, αναβάλλεται και θα ορισθεί με νεότερο έγγραφο.\NΟ αγώνας μεταξύ των ΠΑΕ ΧΑΝΙΑ ΑΟ – ΠΑΕ ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ 2005 δεν ορίζεται σε συνέχεια της απόφασης του ΔΣ την 23-03-2016:Λόγω της σχετικής απόφασης της Ε.Ε.Α. για ανάκληση του πιστοποιητικού συμμετοχής στο Πρωτάθλημα FOOTBALL LEAGUE ΟΠΑΠ της ΠΑΕ ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ 2005, σύμφωνα το υπ΄αριθμ. 463/10-03-2016 έγγραφο της Ε.Ε.Α.Λόγω της κλήσης της ΠΑΕ ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ 2005 σε απολογία την Τρίτη 29-03-2016 από το Πρωτοβάθμιο Μονομελές Πειθαρχικό Όργανο της FOOTBALL LEAGUE.\N2ος όμιλοςΣάββατο 2 ΑπριλίουΛαμία - Αναγέννηση Καρδίτσας (12:00, Γήπεδο Λιανοκλαδίου)Πανσερραϊκός - ΑΕΛ (13:00, 13:00, Αθλητικό Πάρκο Ομόνοιας)Κυριακή 3 ΑπριλίουΤρίκαλα - Ζάκυνθος (11:00, Γήπεδο Μεγαλοχωρίου)Κέρκυρα - Ολυμπιακός Βόλου ΜΑΤΑΙΩΣΗΡεπό: Αγροτικός Αστέρας\NΟ αγώνας μεταξύ των ΠΑΕ ΚΑΣΣΙΟΠΗ ΑΟ - ΠΑΕ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937, δεν θα διεξαχθεί λόγω αποβολής της ΠΑΕ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937, από το Πρωτάθλημα ΝΕΩΝ FOOTBALL LEAGUE ΟΠΑΠ αγωνιστικής περιόδου 2015 - 2016,σύμφωνα με την απόφαση του ΔΣ την 23-03-2016. X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:1ος όμιλος
Σάββατο 2 Απριλίου
Πανελευσινιακός - Κισσαμικος (14:00, Γήπεδο «Γ. Ρουμελιώτης»)
Καλλιθέα - Εργοτέλης ΜΑΤΑΙΩΣΗ
Αχαρναϊκός - Απόλλων Σμύρνης ΑΝΑΒΟΛΗ
ΑΟ Χανιά - Παναχαϊκή ΑΝΑΒΟΛΗ
Ρεπό: Παναιγιάλειος
Ο αγώνας μεταξύ των ΠΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ, δεν θα διεξαχθεί λόγω αποβολής της ΠΑΕ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ από το Πρωτάθλημα ΝΕΩΝ FOOTBALL LEAGUE ΟΠΑΠ αγωνιστικής περιόδου 2015 - 2016, σύμφωνα με την απόφαση του ΔΣ την 23-03-2016.
Ο αγώνας ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ, αναβάλλεται και θα ορισθεί με νεότερο έγγραφο.
Ο αγώνας μεταξύ των ΠΑΕ ΧΑΝΙΑ ΑΟ – ΠΑΕ ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ 2005 δεν ορίζεται σε συνέχεια της απόφασης του ΔΣ την 23-03-2016:
Λόγω της σχετικής απόφασης της Ε.Ε.Α. για ανάκληση του πιστοποιητικού συμμετοχής στο Πρωτάθλημα FOOTBALL LEAGUE ΟΠΑΠ της ΠΑΕ ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ 2005, σύμφωνα το υπ΄αριθμ. 463/10-03-2016 έγγραφο της Ε.Ε.Α.
Λόγω της κλήσης της ΠΑΕ ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ 2005 σε απολογία την Τρίτη 29-03-2016 από το Πρωτοβάθμιο Μονομελές Πειθαρχικό Όργανο της FOOTBALL LEAGUE.
2ος όμιλος
Σάββατο 2 Απριλίου
Λαμία - Αναγέννηση Καρδίτσας (12:00, Γήπεδο Λιανοκλαδίου)
Πανσερραϊκός - ΑΕΛ (13:00, 13:00, Αθλητικό Πάρκο Ομόνοιας)
Κυριακή 3 Απριλίου
Τρίκαλα - Ζάκυνθος (11:00, Γήπεδο Μεγαλοχωρίου)
Κέρκυρα - Ολυμπιακός Βόλου ΜΑΤΑΙΩΣΗ
Ρεπό: Αγροτικός Αστέρας
Ο αγώνας μεταξύ των ΠΑΕ ΚΑΣΣΙΟΠΗ ΑΟ - ΠΑΕ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937, δεν θα διεξαχθεί λόγω αποβολής της ΠΑΕ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937, από το Πρωτάθλημα ΝΕΩΝ FOOTBALL LEAGUE ΟΠΑΠ αγωνιστικής περιόδου 2015 - 2016,σύμφωνα με την απόφαση του ΔΣ την 23-03-2016.
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:20160402T232314Z X-HITS:212 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20160408 DTEND;VALUE=DATE:20160412 UID:96eec4989a320650762f098f82633630 SUMMARY:27η αγωνιστική DTSTAMP:20160322T121033Z DESCRIPTION:Παρασκευή 8 ΑπριλίουΚισσαμικός - Απόλλων Σμύρνης (18:00 ΟΤΕ, Δημ. Μάλεμε)Κυριακή 10 ΑπριλίουΖάκυνθος - Πανσερραϊκός (15:30, Δημ. Στάδιο Ζακύνθου)Αχαρναϊκός - Αναγέννηση Καρδίτσας (16:00, Δημ. Αχαρνών)ΑΕΛ - Παναχαϊκή (16:00, AEL FC Arena)Πανελευσινιακός - Ολυμπιακός Βόλου ΜΑΤΑΙΩΣΗΑγροτικός Αστέρας - Εργοτέλης ΜΑΤΑΙΩΣΗΔευτέρα 11 ΑπριλίουΛαμία - Κέρκυρα (15:00 ΟΤΕ, ΔΑΚ Λαμίας)ΑΟ Χανιά - ΑΟ Τρίκαλα (16:00, Δημ. Περιβολίων)Καλλιθέα - Παναιγιάλειος (17:30 OTE, Δημ. Στάδιο «Γρ. Λαμπράκης)\NΟ αγώνας μεταξύ των ΠΑΕ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ – ΠΑΕ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937 δεν θα διεξαχθεί λόγω ληξιπρόθεσμων οφειλών της ΠΑΕ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ, σύμφωνα με το άρθρο 33 παράγραφος 1 & 4 του Π.Κ. της ΕΠΟ.\NΟ αγώνας μεταξύ των ΠΑΕ ΑΓΡ.ΑΣΤΕΡΑΣ - ΠΑΕ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ, δεν θα διεξαχθεί σύμφωνα με την έγγραφη παραίτηση της ΠΑΕ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ από το Πρωτάθλημα FOOTBALL LEAGUE ΟΠΑΠ αγωνιστικής περιόδου 2015-2016. X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:Παρασκευή 8 Απριλίου
Κισσαμικός - Απόλλων Σμύρνης (18:00 ΟΤΕ, Δημ. Μάλεμε)
Κυριακή 10 Απριλίου
Ζάκυνθος - Πανσερραϊκός (15:30, Δημ. Στάδιο Ζακύνθου)
Αχαρναϊκός - Αναγέννηση Καρδίτσας (16:00, Δημ. Αχαρνών)
ΑΕΛ - Παναχαϊκή (16:00, AEL FC Arena)
Πανελευσινιακός - Ολυμπιακός Βόλου ΜΑΤΑΙΩΣΗ
Αγροτικός Αστέρας - Εργοτέλης ΜΑΤΑΙΩΣΗ
Δευτέρα 11 Απριλίου
Λαμία - Κέρκυρα (15:00 ΟΤΕ, ΔΑΚ Λαμίας)
ΑΟ Χανιά - ΑΟ Τρίκαλα (16:00, Δημ. Περιβολίων)
Καλλιθέα - Παναιγιάλειος (17:30 OTE, Δημ. Στάδιο «Γρ. Λαμπράκης)
Ο αγώνας μεταξύ των ΠΑΕ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ – ΠΑΕ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937 δεν θα διεξαχθεί λόγω ληξιπρόθεσμων οφειλών της ΠΑΕ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ, σύμφωνα με το άρθρο 33 παράγραφος 1 & 4 του Π.Κ. της ΕΠΟ.
Ο αγώνας μεταξύ των ΠΑΕ ΑΓΡ.ΑΣΤΕΡΑΣ - ΠΑΕ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ, δεν θα διεξαχθεί σύμφωνα με την έγγραφη παραίτηση της ΠΑΕ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ από το Πρωτάθλημα FOOTBALL LEAGUE ΟΠΑΠ αγωνιστικής περιόδου 2015-2016.
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:20160410T232804Z X-HITS:1996 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20160409 DTEND;VALUE=DATE:20160410 UID:ba7fb0f56259416f6b5401f7716ce6f0 SUMMARY:Εξ αναβολής Νέων DTSTAMP:20160404T130212Z DESCRIPTION:Σάββατο 9 Απριλίου1ος όμιλοςΕξ αναβολής 18ης αγωνιστικής: Αχαρναϊκός - Απόλλων Σμύρνης (13:00, Δημ. Κάτω Αχαρνών)Εξ αναβολής 16ης αγωνιστικής: Παναιγιάλειος - Καλλιθέα (13:00, Δημ. Στάδιο Αιγίου)\N2ος όμιλοςΕξ αναβολής 12ης αγωνιστικής: Λαμία - Ζάκυνθος (12:00, Γήπεδο Λιανοκλαδίου) X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:Σάββατο 9 Απριλίου
1ος όμιλος
Εξ αναβολής 18ης αγωνιστικής: Αχαρναϊκός - Απόλλων Σμύρνης (13:00, Δημ. Κάτω Αχαρνών)
Εξ αναβολής 16ης αγωνιστικής: Παναιγιάλειος - Καλλιθέα (13:00, Δημ. Στάδιο Αιγίου)
2ος όμιλος
Εξ αναβολής 12ης αγωνιστικής: Λαμία - Ζάκυνθος (12:00, Γήπεδο Λιανοκλαδίου)
Παναχαϊκή - ΑΟ Χανιά (15:00, Εθν. Στάδιο Ναυπάκτου)
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:20160411T115108Z X-HITS:167 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20160415 DTEND;VALUE=DATE:20160419 UID:15ae2176bfe4612ded93cd2ed515e46a SUMMARY:28η αγωνιστική DTSTAMP:20160328T125717Z DESCRIPTION:Παρασκευή 15 ΑπριλίουΑπόλλων Σμύρνης - Αγροτικός Αστέρας (18:00 ΟΤΕ, Γήπεδο «Γ. Καμάρας»)Σάββατο 16 ΑπριλίουΚέρκυρα - ΑΕΛ (18:30 ΟΤΕ, ΕΑΚ Κέρκυρας)Κυριακή 17 ΑπριλίουΖάκυνθος - Πανελευσινιακός (15:30, Δημ. Στάδιο Ζακύνθου)ΑΟ Τρίκαλα - Αχαρναϊκός (16:00, Δημ. Στάδιο Τρικάλων)Παναιγιάλειος - Παναχαϊκή (16:00, Δημ. Στάδιο Αιγίου)Ολυμπιακός Βόλου - Κισσαμικός ΜΑΤΑΙΩΣΗΕργοτέλης - Καλλιθέα ΜΑΤΑΙΩΣΗΔευτέρα 18 ΑπριλίουΠανσερραϊκός - ΑΟ Χανιά (15:00, Δημ. Σερρών)Αναγέννηση Καρδίτσας - Λαμία (18:00 ΟΤΕ, Δημ. Στάδιο Καρδίτσας) X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:Παρασκευή 15 Απριλίου
Απόλλων Σμύρνης - Αγροτικός Αστέρας (18:00 ΟΤΕ, Γήπεδο «Γ. Καμάρας»)
Σάββατο 16 Απριλίου
Κέρκυρα - ΑΕΛ (18:30 ΟΤΕ, ΕΑΚ Κέρκυρας)
Κυριακή 17 Απριλίου
Ζάκυνθος - Πανελευσινιακός (15:30, Δημ. Στάδιο Ζακύνθου)
ΑΟ Τρίκαλα - Αχαρναϊκός (16:00, Δημ. Στάδιο Τρικάλων)
Παναιγιάλειος - Παναχαϊκή (16:00, Δημ. Στάδιο Αιγίου)
Ολυμπιακός Βόλου - Κισσαμικός ΜΑΤΑΙΩΣΗ
Εργοτέλης - Καλλιθέα ΜΑΤΑΙΩΣΗ
Δευτέρα 18 Απριλίου
Πανσερραϊκός - ΑΟ Χανιά (15:00, Δημ. Σερρών)
Αναγέννηση Καρδίτσας - Λαμία (18:00 ΟΤΕ, Δημ. Στάδιο Καρδίτσας)
Παρασκευή 22 Απριλίου
Καλλιθέα - Απόλλων Σμύρνης (17:00 ΟΤΕ, Δημ. «Γρ. Λαμπράκης»)
Σάββατο 23 Απριλίου
ΑΟΧ - Ζάκυνθος (16:00, Δημ. Περιβολίων)
Αχαρναϊκός - Πανσερραϊκός (16:00, Δημ. Αχαρνών)
Λαμία - ΑΟ Τρίκαλα (18:00, ΔΑΚ Λαμίας)
ΑΕΛ - Αναγέννηση Καρδίτσας (18:30 ΟΤΕ, AEL FC Arena)
Κυριακή 24 Απριλίου
Παναιγιάλειος - Κέρκυρα (15:00 ΟΤΕ, Δημ. Στάδιο Αιγίου)
Πανελευσινιακός - Κισσαμικός (16:00, Δημ. Ελευσίνας)
Παναχαϊκή - Εργοτέλης ΜΑΤΑΙΩΣΗ
Αγροτικός Αστέρας - Ολυμπιακός Βόλου ΜΑΤΑΙΩΣΗ
ΑΟ Τρίκαλα - Αγροτικός Αστέρας (16:30, Α' ΔΑΚ Κατερίνης)
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:-00011130T000000Z X-HITS:135 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20160426 DTEND;VALUE=DATE:20160428 UID:5003c6635d2ae61592ac91f403f4bfe3 SUMMARY:30ή αγωνιστική DTSTAMP:20160412T211300Z DESCRIPTION:Μεγάλη Τρίτη 26 ΑπριλίουΠανσερραϊκός - Λαμία (15:00 ΟΤΕ, Δημ. Σερρών)Μεγάλη Τετάρτη 27 ΑπριλίουΚισσαμικός - Αγροτικός Αστέρας (14:00, Δημ. Μάλεμε)Ζάκυνθος - Αχαρναϊκός (15:00 ΟΤΕ, Δημ. Στάδιο Ζακύνθου)ΑΟ Χανιά - Πανελευσινιακός (16:00, Δημ. Περιβολίων)Απόλλων Σμύρνης - Παναχαϊκή (16:00, Γήπεδο «Γ. Καμάρας)Αναγέννηση Καρδίτσας - Παναιγιάλειος (16:00, Δημ. Στάδιο Καρδίτσας)ΑΟ Τρίκαλα - ΑΕΛ (17:30 ΟΤΕ, Δημ. Στάδιο Τρικάλων)Ολυμπιακός Βόλου - Καλλιθέα ΜΑΤΑΙΩΣΗΕργοτέλης - Κέρκυρα ΜΑΤΑΙΩΣΗ X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:Μεγάλη Τρίτη 26 Απριλίου
Πανσερραϊκός - Λαμία (15:00 ΟΤΕ, Δημ. Σερρών)
Μεγάλη Τετάρτη 27 Απριλίου
Κισσαμικός - Αγροτικός Αστέρας (14:00, Δημ. Μάλεμε)
Ζάκυνθος - Αχαρναϊκός (15:00 ΟΤΕ, Δημ. Στάδιο Ζακύνθου)
ΑΟ Χανιά - Πανελευσινιακός (16:00, Δημ. Περιβολίων)
Απόλλων Σμύρνης - Παναχαϊκή (16:00, Γήπεδο «Γ. Καμάρας)
Αναγέννηση Καρδίτσας - Παναιγιάλειος (16:00, Δημ. Στάδιο Καρδίτσας)
ΑΟ Τρίκαλα - ΑΕΛ (17:30 ΟΤΕ, Δημ. Στάδιο Τρικάλων)
Ολυμπιακός Βόλου - Καλλιθέα ΜΑΤΑΙΩΣΗ
Εργοτέλης - Κέρκυρα ΜΑΤΑΙΩΣΗ
Νέοι Απόλλωνα - Νέοι Καλλιθέας (16:30, Δημ. Ηλιούπολης)
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:-00011130T000000Z X-HITS:104 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20160505 DTEND;VALUE=DATE:20160506 UID:15e95b67ed5689e63ac15cb7acf61299 SUMMARY:Εξ αναβολής 25ης αγωνιστικής DTSTAMP:20160414T145543Z DESCRIPTION:Αχαρναϊκός - Παναχαϊκή (16:00, Δημ. Μενιδίου) X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:Αχαρναϊκός - Παναχαϊκή (16:00, Δημ. Μενιδίου)
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:20160415T195340Z X-HITS:487 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20160506 DTEND;VALUE=DATE:20160507 UID:16cb2f99bc8a7f25146f69daa310c9ab SUMMARY:ΔΣ Football League DTSTAMP:20160505T224511Z DESCRIPTION:Συνεδριάζει το Διοικητικό Συμβούλιο της FOOTBALL LEAGUE την Παρασκευή, 6 Μαϊου 2016 και ώρα 12.00’, με Θέματα Ημερήσιας Διάταξης : 1.- Έγκριση ισολογισμού περιόδου 2014-20152.- Διοικητικός - Οικονομικός Απολογισμός περιόδου 2015-20163.- Προτάσεις τροποποιήσεων προς Ε.Π.Ο. σχετικά με την επιτήρηση των ομάδων Β’ Εθνικής Κατηγορίας περιόδου 2016-20174.- Προτάσεις τροποποιήσεων προς Ε.Π.Ο. ενόψει της Τακτικής Γενικής Συνέλευσης της Ομοσπονδίας5.- Προτάσεις Αγωνιστικού Τμήματος για τις τελευταίες αγωνιστικές της τρέχουσας περιόδου6.- Διάφορα Θέματα\NΠραγματοποιείται συνεδρίαση Έκτακτης Γενικής Συνέλευσης της FOOTBALL LEAGUE ΟΠΑΠ, την Παρασκευή 6 Μαϊου 2016 και ώρα 12.30΄, στα γραφεία της Ένωσης (Θεμιστοκλέους 42, 4ος όροφος), με Θέματα Ημερήσιας Διάταξης τα εξής: 1.- Έγκριση ισολογισμού περιόδου 2014-20152.- Διοικητικός - Οικονομικός Απολογισμός περιόδου 2015-2016 Σε περίπτωση έλλειψης απαρτίας, η Συνέλευση θα συνέλθει εκ νέου την 7η Μαϊου 2016 και ώρα 12.30΄, στον ίδιο χώρο και με τα ίδια Θέματα Ημερήσιας Διάταξης, οπότε και θεωρείται ότι βρίσκεται σε απαρτία, ανεξάρτητα από τον αριθμό των παρόντων μελών. X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:Συνεδριάζει το Διοικητικό Συμβούλιο της FOOTBALL LEAGUE την Παρασκευή, 6 Μαϊου 2016 και ώρα 12.00’, με Θέματα Ημερήσιας Διάταξης :
1.- Έγκριση ισολογισμού περιόδου 2014-2015
2.- Διοικητικός - Οικονομικός Απολογισμός περιόδου 2015-2016
3.- Προτάσεις τροποποιήσεων προς Ε.Π.Ο. σχετικά με την επιτήρηση των ομάδων Β’ Εθνικής Κατηγορίας περιόδου 2016-2017
4.- Προτάσεις τροποποιήσεων προς Ε.Π.Ο. ενόψει της Τακτικής Γενικής Συνέλευσης της Ομοσπονδίας
5.- Προτάσεις Αγωνιστικού Τμήματος για τις τελευταίες αγωνιστικές της τρέχουσας περιόδου
6.- Διάφορα Θέματα
Πραγματοποιείται συνεδρίαση Έκτακτης Γενικής Συνέλευσης της FOOTBALL LEAGUE ΟΠΑΠ, την Παρασκευή 6 Μαϊου 2016 και ώρα 12.30΄, στα γραφεία της Ένωσης (Θεμιστοκλέους 42, 4ος όροφος), με Θέματα Ημερήσιας Διάταξης τα εξής:
1.- Έγκριση ισολογισμού περιόδου 2014-2015
2.- Διοικητικός - Οικονομικός Απολογισμός περιόδου 2015-2016
Σε περίπτωση έλλειψης απαρτίας, η Συνέλευση θα συνέλθει εκ νέου την 7η Μαϊου 2016 και ώρα 12.30΄, στον ίδιο χώρο και με τα ίδια Θέματα Ημερήσιας Διάταξης, οπότε και θεωρείται ότι βρίσκεται σε απαρτία, ανεξάρτητα από τον αριθμό των παρόντων μελών.
Παρασκευή 6 Μαΐου
Πανελευσινιακός - Αγροτικός Αστέρας (18:00 ΟΤΕ, Δημ. Ελευσίνας)
Σάββατο 7 Μαΐου
Λαμία - Ζάκυνθος (15:00, ΔΑΚ Λαμίας)
ΑΕΛ - Πανσερραϊκός (18:30 ΟΤΕ, AEL FC Arena)
Κυριακή 8 Μαΐου
Καλλιθέα - Κισσαμικός (16:00, Δημ. Καλλιθέας «Γρ. Λαμπράκης»)
Παναιγιάλειος - ΑΟ Τρίκαλα (16:00, Δημ. Στάδιο Αιγίου)
Δευτέρα 9 Μαΐου
Αχαρναϊκός - ΑΟ Χανιά (16:00, Δημ. Αχαρνών)
Κέρκυρα - Απόλλων Σμύρνης (18:00 ΟΤΕ, ΕΑΚ Κέρκυρας)
Παναχαϊκή - Λαμία (16:00, Εθν. Στάδιο Ναυπάκτου)
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:20160511T121733Z X-HITS:297 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20160514 DTEND;VALUE=DATE:20160515 UID:22cb06191c32b4f82cf91731e70862f7 SUMMARY:Τελικός Νέων DTSTAMP:20160506T225324Z DESCRIPTION:ΑΟ Τρίκαλα - Απόλλων Σμύρνης (16:30, Εθνικό Στάδιο Ναυπάκτου) X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:ΑΟ Τρίκαλα - Απόλλων Σμύρνης (16:30, Εθνικό Στάδιο Ναυπάκτου)
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:-00011130T000000Z X-HITS:381 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20160516 DTEND;VALUE=DATE:20160517 UID:5eb57d8d409baa9669ddbf68ad7faf8b SUMMARY:32η αγωνιστική DTSTAMP:20160506T224822Z DESCRIPTION:Δευτέρα 16 ΜαΐουΑχαρναϊκός - Πανελευσινιακός (16:00, Δημ. Αχαρνών)Αγροτικός Αστέρας - Καλλιθέα (16:00, Γήπεδο «Δ. Κοντικάκης»)ΑΟ Χανιά - Λαμία (16:00 ΟΤΕ, Δημ. Περιβολίων)Κισσαμικός - Παναχαϊκή (16:00, Δημ. Μάλεμε)Ζάκυνθος - ΑΕΛ (16:00 ΟΤΕ, Δημ. Στάδιο Ζακύνθου)Πανσερραϊκός - Παναιγιάλειος (16:00, Δημ. Σερρών)Απόλλων Σμύρνης - Αναγέννηση Καρδίτσας (16:00 ΟΤΕ, Γήπεδο «Γ. Καμάρας»)Ολυμπιακός Βόλου - Κέρκυρα ΜΑΤΑΙΩΣΗΤρίκαλα - Εργοτέλης ΜΑΤΑΙΩΣΗ X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:Δευτέρα 16 Μαΐου
Αχαρναϊκός - Πανελευσινιακός (16:00, Δημ. Αχαρνών)
Αγροτικός Αστέρας - Καλλιθέα (16:00, Γήπεδο «Δ. Κοντικάκης»)
ΑΟ Χανιά - Λαμία (16:00 ΟΤΕ, Δημ. Περιβολίων)
Κισσαμικός - Παναχαϊκή (16:00, Δημ. Μάλεμε)
Ζάκυνθος - ΑΕΛ (16:00 ΟΤΕ, Δημ. Στάδιο Ζακύνθου)
Πανσερραϊκός - Παναιγιάλειος (16:00, Δημ. Σερρών)
Απόλλων Σμύρνης - Αναγέννηση Καρδίτσας (16:00 ΟΤΕ, Γήπεδο «Γ. Καμάρας»)
Ολυμπιακός Βόλου - Κέρκυρα ΜΑΤΑΙΩΣΗ
Τρίκαλα - Εργοτέλης ΜΑΤΑΙΩΣΗ
Πανελευσινιακός - Καλλιθέα (17:45 ΟΤΕ, Δημ. Ελευσίνας)
Λαμία - Αχαρναϊκός (17:45, ΔΑΚ Λαμίας)
Παναχαϊκή - Αγροτικός Αστέρας (17:45 ΟΤΕ, Εθν. Στάδιο Ναυπάκτου)
ΑΕΛ - ΑΟ Χανιά (17:45, AEL FC Arena)
Κέρκυρα - Κισσαμικός (17:45, EAK Κέρκυρας)
Παναιγιάλειος - Ζάκυνθος (17:45 ΟΤΕ, Δημ. Στάδιο Αιγίου)
Απόλλων Σμύρνης - ΑΟ Τρίκαλα (17:45, Γήπεδο «Γ. Καμάρας»)
Αναγέννηση Καρδίτσας - Ολυμπιακός Βόλου ΜΑΤΑΙΩΣΗ
Εργοτέλης - Πανσερραϊκός ΜΑΤΑΙΩΣΗ
Κυριακή 29 Μαΐου
Λαμία - Πανελευσινιακός (17:45 ΟΤΕ, ΔΑΚ Λαμίας)
Καλλιθέα - Παναχαϊκή (17:45 Δημ. «Γρ. Λαμπράκης»)
Αχαρναϊκός - ΑΕΛ (17:45 ΟΤΕ TV, Δημ. Αχαρνών)
Αγροτικός Αστέρας - Κέρκυρα (17:45 ΟΤΕ, Δημ. «Δ. Κοντικάκης»)
ΑΟ Χανιά - Παναιγιάλειος (17:45)
Κισσαμικός - Αναγέννηση Καρδίτσας (17:45, Δημ. Μάλεμε)
Πανσερραϊκός - Απόλλων Σμύρνης (17:45, Δημ. Σερρών)
Ζάκυνθος - Εργοτέλης ΜΑΤΑΙΩΣΗ
Ολυμπιακός Βόλου - ΑΟ Τρίκαλα ΜΑΤΑΙΩΣΗ
Στις 15:00 θα συνεδριάσει το ΔΣ της Football League με θέματα ημερήσιας διάταξης:
1. Επικύρωση βαθμολογίας
2. Θέμα εγγυητικού ταμείου
3. Διάφορα θέματα
Ο ΟΦΗ (18:30 ΒΑΚ) και ο Απόλλων Σμύρνης (18:30 Λιόσια) έχουν προγραμματίσει την πρώτη συγκέντρωση της νέας χρονιάς.
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:20160921T115943Z X-HITS:312 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20160719 DTEND;VALUE=DATE:20160720 UID:027af8405ca98a2e015361dee9a26aab SUMMARY:Πρώτη ΑΟ Τρίκαλα DTSTAMP:20160716T231712Z DESCRIPTION:Ο ΑΟ Τρίκαλα θα πραγματοποιήσει την επίσημη πρώτη συγκέντρωση στις 18:00 στο Δημοτικό Στάδιο. X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:Ο ΑΟ Τρίκαλα θα πραγματοποιήσει την επίσημη πρώτη συγκέντρωση στις 18:00 στο Δημοτικό Στάδιο.
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:-00011130T000000Z X-HITS:68 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20160719 DTEND;VALUE=DATE:20160720 UID:591aca9073a5d984dae828de8f18a550 SUMMARY:«Πρώτη» Λαμίας DTSTAMP:20160704T113233Z DESCRIPTION:Η Λαμία έχει προγραμματίσει την πρώτη συγκέντρωση για τη νέα χρονιά στις 18:30 στο ΔΑΚ X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:Η Λαμία έχει προγραμματίσει την πρώτη συγκέντρωση για τη νέα χρονιά στις 18:30 στο ΔΑΚ
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:20160715T230203Z X-HITS:198 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20160725 DTEND;VALUE=DATE:20160726 UID:5f02028550c75d34cf38f60e8f4a7f67 SUMMARY:Πρώτες συγκεντρώσεις DTSTAMP:20160713T112918Z DESCRIPTION:Τις πρώτες τους συγκεντρώσεις έχουν προγραμματίσει οι: \NΑγροτικός Αστέρας (Γήπεδο Ευόσμου, 18:00), ΑΕΛ Καλλονής (Λάμπου Μύλοι, 18:00), Αιγινιακός (Γήπεδο Καταχά, 18:00), Πανθρακικός (18:30) και Άρης («Κλεάνθης Βικελίδης», 19:00) X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:Τις πρώτες τους συγκεντρώσεις έχουν προγραμματίσει οι:
Αγροτικός Αστέρας (Γήπεδο Ευόσμου, 18:00), ΑΕΛ Καλλονής (Λάμπου Μύλοι, 18:00), Αιγινιακός (Γήπεδο Καταχά, 18:00), Πανθρακικός (18:30) και Άρης («Κλεάνθης Βικελίδης», 19:00)
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:20160724T183441Z X-HITS:281 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20160726 DTEND;VALUE=DATE:20160727 UID:e566d2aff241f705b11465b650a2ff0a SUMMARY:Πρώτη συγκέντρωση Αν. Καρδίτσας DTSTAMP:20160722T111814Z DESCRIPTION:Στις 19:00 αναμένεται να πραγματοποιηθεί στο Δημοτικό Στάδιο η πρώτη συγκέντρωση της Αναγέννησης Καρδίτσας. X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:Στις 19:00 αναμένεται να πραγματοποιηθεί στο Δημοτικό Στάδιο η πρώτη συγκέντρωση της Αναγέννησης Καρδίτσας.
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:-00011130T000000Z X-HITS:176 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20160727 DTEND;VALUE=DATE:20160728 UID:34e3204bda036c26c8018d269ba3ae91 SUMMARY:Πρώτη Κισσαμικού DTSTAMP:20160724T184655Z DESCRIPTION:Ο Κισσαμικός στις 19:00 θα πραγματοποιήσει την πρώτη συγκέντρωση της νέας χρονιάς στο Δημοτικό Στάδιο Κισσάμου. X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:Ο Κισσαμικός στις 19:00 θα πραγματοποιήσει την πρώτη συγκέντρωση της νέας χρονιάς στο Δημοτικό Στάδιο Κισσάμου.
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:20160724T205719Z X-HITS:113 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20160727 DTEND;VALUE=DATE:20160728 UID:920410648d90d1315be88a3eae58522f SUMMARY:Πρώτη Αχαρναϊκού DTSTAMP:20160726T131447Z DESCRIPTION:17:30 Πρώτη συγκέντρωση Αχαρναϊκού χωρίς κόσμο X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:17:30 Πρώτη συγκέντρωση Αχαρναϊκού χωρίς κόσμο
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:20160726T134657Z X-HITS:94 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20160731 DTEND;VALUE=DATE:20160801 UID:b0f63abeeec5ec2d31c553f0936194d2 SUMMARY:Φιλικά προετοιμασίας DTSTAMP:20160719T131828Z DESCRIPTION:Βώλακας: Δόξα Δράμας - ΑΟ Τρίκαλα X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:Βώλακας: Δόξα Δράμας - ΑΟ Τρίκαλα
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:20160722T111838Z X-HITS:376 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20160731 DTEND;VALUE=DATE:20160801 UID:1d465355ba714f40386f634488cfb091 SUMMARY:Φιλικά προετοιμασίας DTSTAMP:20160711T112149Z DESCRIPTION:Βέροια - Απόλλων Σμύρνης X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:Βέροια - Απόλλων Σμύρνης
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:-00011130T000000Z X-HITS:457 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20160801 DTEND;VALUE=DATE:20160802 UID:1796cc467a2d4e12a1b76d8b3cfd1f04 SUMMARY:Πρώτη προπόνηση Καλλιθέας DTSTAMP:20160731T194939Z DESCRIPTION:ΠΡΩΤΗ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΚΑΛΛΙΘΕΑ 18:00 "Στάδιο Γρηγόρης Λαμπράκης" X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:ΠΡΩΤΗ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΚΑΛΛΙΘΕΑ
18:00 "Στάδιο Γρηγόρης Λαμπράκης"
ΦΙΛΙΚΑ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑΣ
U20 AEK - ΛΑΜΙΑ (ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ)
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:-00011130T000000Z X-HITS:266 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20160802 DTEND;VALUE=DATE:20160803 UID:3baa78ae65e5114dd6e6e714fd0a9cba SUMMARY:Πρώτη προπόνηση Σπάρτης DTSTAMP:20160729T131226Z DESCRIPTION:17:30 πρώτη συγκέντρωση της ομάδας της Σπάρτης στο Δημοτικό Στάδιο της πόλης. X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:17:30 πρώτη συγκέντρωση της ομάδας της Σπάρτης στο Δημοτικό Στάδιο της πόλης.
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:20160921T135359Z X-HITS:194 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20160806 DTEND;VALUE=DATE:20160807 UID:cc14b751f65d84ac62fd978393d81458 SUMMARY:Φιλικά προετοιμασίας DTSTAMP:20160729T212129Z DESCRIPTION:ΦΙΛΙΚΑ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑΣ \NΟΦΗ - Ερμής Ζωνιανών X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:ΦΙΛΙΚΑ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑΣ
ΟΦΗ - Ερμής Ζωνιανών
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:-00011130T000000Z X-HITS:243 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20160807 DTEND;VALUE=DATE:20160808 UID:3c9ef42cd51adb177c9e2241d3a27e02 SUMMARY:Φιλικά προετοιμασίας DTSTAMP:20160711T112227Z DESCRIPTION:Αγροτικός Αστέρας - Απόλλων Σμύρνης (18:30, γήπ. Νάουσας)\NΑΟ Τρίκαλα - ΑΕΛ (19:00, Δημ. Στάδιο Τρικάλων)\NΠανθρακικός-Καβάλα (18:30, Βώλακας)\NΑρης - Αχαρναϊκός (18:00, Καρπενήσι) X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:Αγροτικός Αστέρας - Απόλλων Σμύρνης (18:30, γήπ. Νάουσας)
ΑΟ Τρίκαλα - ΑΕΛ (19:00, Δημ. Στάδιο Τρικάλων)
Πανθρακικός-Καβάλα (18:30, Βώλακας)
Αρης - Αχαρναϊκός (18:00, Καρπενήσι)
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:20160807T125122Z X-HITS:526 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20160809 DTEND;VALUE=DATE:20160810 UID:00e064fde7a9b4a12d40a4f5c5e4e514 SUMMARY:Φιλικά προετοιμασίας DTSTAMP:20160729T210551Z DESCRIPTION:ΦΙΛΙΚΑ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑΣ \NΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ \NΚαρμιώτισσα - Καλλονή (Κύπρος) X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:ΦΙΛΙΚΑ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑΣ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ
Καρμιώτισσα - Καλλονή (Κύπρος)
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:20160729T210815Z X-HITS:350 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20160810 DTEND;VALUE=DATE:20160811 UID:d58541143436d771ded56950b2b269c2 SUMMARY:Φιλικά προετοιμασίας DTSTAMP:20160722T112010Z DESCRIPTION:ΑΟ Τρίκαλα - ΑΕΚ (19:00, Δημ. Στάδιο Τρικάλων)\NΑγροτικός Αστέρας - Αλμωπός Αριδαίας (Νάουσα) X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:ΑΟ Τρίκαλα - ΑΕΚ (19:00, Δημ. Στάδιο Τρικάλων)
Αγροτικός Αστέρας - Αλμωπός Αριδαίας (Νάουσα)
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:20160806T123336Z X-HITS:416 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20160812 DTEND;VALUE=DATE:20160813 UID:8b71a07cc665151274341a79c8e9347a SUMMARY:Φιλικά προετοιμασίας DTSTAMP:20160811T170124Z DESCRIPTION:ΦΙΛΙΚΑ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑΣ\NΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΛΑΜΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:ΦΙΛΙΚΑ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΛΑΜΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:-00011130T000000Z X-HITS:94 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20160813 DTEND;VALUE=DATE:20160814 UID:afd7e6f68ac03b81a9d74ccb5f152c81 SUMMARY:Φιλικά προετοιμασίας DTSTAMP:20160714T231555Z DESCRIPTION:ΦΙΛΙΚΑ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑΣ \N\N\N\N09:00\N\NΟλυμπιακος - Άρης\N\N\N\N\N\N17:30\N\N\NΣπάρτη - Ελευσίνα \N\N\N\N\N\N18:00\N\N\NΑγροτικός - Παραλίμνι\N\N \N\N\N\N18:00\N\N\NΑνγέννηση Καρδιτσας - Σκεντερμπεου\N\N\N\N\N\N\N18:00\N\N\N\N\NΑιγινιακός – Απόλλων Σμύρνης\N\N\N\N\N\N\N\N18:45\N\N\N\N\NΑΕΛ – Τρίκαλα \N\N\N\N\N\N\N\N19:00\N\N\N\N\NΟΦΗ- Κισσαμικός\N\N\N\N\N\N\N\N19:00\N\N\N\N\NΠαναιτωλικός – Λαμία\N\N\N\N\N\N\N\N19:00\N\N\N\N\NΠανθρακικός – Ξάνθη\N\N\N\N\N\N\N \N\N \N X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:ΦΙΛΙΚΑ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑΣ
09:00 |
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
|
11:00 Αχαρναϊκός - Αήττητος Σπάτων
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:20160812T120932Z X-HITS:434 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20160817 DTEND;VALUE=DATE:20160818 UID:806ead31d1dcd0aa176e2e3e5004a73b SUMMARY:Φιλικά προετοιμασίας DTSTAMP:20160729T210922Z DESCRIPTION:ΦΙΛΙΚΑ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑΣ \NΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ - U20 ΠΛΑΤΑΝΙΑ X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:
ΦΙΛΙΚΑ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑΣ
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ - U20 ΠΛΑΤΑΝΙΑ
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:20160817T113630Z X-HITS:269 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20160818 DTEND;VALUE=DATE:20160819 UID:6acffe7bec1976ee0c40242fb402f35c SUMMARY:Φιλικά προετοιμασίας DTSTAMP:20160729T211110Z DESCRIPTION:ΦΙΛΙΚΑ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑΣ \NΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ (18:15, ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ) X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:ΦΙΛΙΚΑ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑΣ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ (18:15, ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ)
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:20160818T084125Z X-HITS:348 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20160819 DTEND;VALUE=DATE:20160820 UID:6221c0f2398d8b6664be71cf14d04646 SUMMARY:Φιλικά προετοιμασίας DTSTAMP:20160819T114940Z DESCRIPTION:Ποταμιά - Καλλιθέα (18:00, Προπονητικό Κέντρο Καρπενησίου) X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:Ποταμιά - Καλλιθέα (18:00, Προπονητικό Κέντρο Καρπενησίου)
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:-00011130T000000Z X-HITS:53 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20160820 DTEND;VALUE=DATE:20160821 UID:c62141beca20a322c47d031facd7e1c7 SUMMARY:Φιλικά προετοιμασίας DTSTAMP:20160714T231849Z DESCRIPTION:Αρχάνες: Τουρνουά Γιούχτα με τη συμμετοχή ΟΦΗ - Εργοτέλη - ΓιούχταTο πρόγραμμα:17:00 Γιούχτας-Εργοτέλης18.00 Γιούχτας-ΟΦΗ19:00 ΟΦΗ-Εργοτέλης\NΑναγέννηση Καρδίτσας - ΑΕΛ (18:00, Δημ. Στάδιο Καρδίτσας)AO Χανιά - Ηρακλής Νεροκούρου X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:Αρχάνες: Τουρνουά Γιούχτα με τη συμμετοχή ΟΦΗ - Εργοτέλη - Γιούχτα
Tο πρόγραμμα:
17:00 Γιούχτας-Εργοτέλης
18.00 Γιούχτας-ΟΦΗ
19:00 ΟΦΗ-Εργοτέλης
Αναγέννηση Καρδίτσας - ΑΕΛ (18:00, Δημ. Στάδιο Καρδίτσας)
AO Χανιά - Ηρακλής Νεροκούρου
ΣΠΑΡΤΗ - ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ (17:30, ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ)
ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ (18:00, ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΓΚΑΔΑ)
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΙΓΙΟΥ (18:00, ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΑΙΓΙΟΥ)
ΤΡΙΚΑΛΑ - ΛΑΜΙΑ (18:00, ΓΗΠΕΔΟ «ΜΠΑΜΠΗΣ ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ»)
ΑΝ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΧΩΡΙΣ (18:00, ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΑΥΡΟΥ)
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ (18:30, ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ)
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ (18:30, ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΦΥΛΗΣ)
ΑΡΗΣ - ΚΕΡΚΥΡΑ (19:15, «ΚΛ. ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ»)
ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ (20:00, ΓΗΠΕΔΟ ΔΟΞΑΣ)
Δόξα Βύρωνα - Πανελευσινιακός (17:30, Δημ. Στάδιο Βύρωνα)
Ολυμπιακός Βόλου - Αν. Καρδίτσας (18:00, Πανθεσσαλικό)
Αχαϊκή - Απόλλων Σμύρνης (18:00, Γήπεδο Κάτω Αχαγιάς)
Ελευθεροχώρι - ΑΟ Τρίκαλα (18:00, Γήπεδο Νεοχωρίου)
Νάουσα - Αιγινιακός (18:00, Γήπεδο Νάουσας)
Χανιά - Άρης Σούδας (18:00, Γήπεδο Μοναχής Ελιάς)
Σπάρτη - Ατρόμητος (18:15, Δημ. Στάδιο Σπάρτης)
ΟΦΗ - Πλατανιάς (18:30, Γεντί Κουλέ)
Άρης - ΑΕΚ (19:30, «Κλεάνθης Βικελίδης»)
Στα γραφεία της ΕΠΟ έχει προγραμματιστεί η κλήρωση της Α' φάσης του Κυπέλλου Ελλάδος.
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:20160821T150831Z X-HITS:336 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20160825 DTEND;VALUE=DATE:20160826 UID:e0c44da4f19eeb6566d4d85fe73d3953 SUMMARY:Φιλικά προετοιμασίας DTSTAMP:20160822T120701Z DESCRIPTION:Σπάρτη - Ζευγολατιό (17:30, Δημ. Στάδιο Σπάρτης)Κισσαμικός - Μινώταυρος (18:00, Δημ. Στάδιο Κισσάμου) X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:Σπάρτη - Ζευγολατιό (17:30, Δημ. Στάδιο Σπάρτης)
Κισσαμικός - Μινώταυρος (18:00, Δημ. Στάδιο Κισσάμου)
Βύζας Μεγάρων - Πανελευσινιακός (17:45, Δημ. γήπεδο Μεγάρων)
ΟΦΗ - Πανθηραϊκός (18:00, ΒΑΚ)
Άρης Σούδας - Κισσαμικός (18:00, Γήπεδο Σούδας)
Λαμία - Τρίκαλα (18:00, ΔΑΚ Λαμίας)
Καβάλα - Πανθρακικός (18:00, Δημ. Κοκκινοχώματος)
Αγροτικός Αστέρας - Ηρακλής (18:00, «Δ. Κοντικάκης»)
Ξάνθη - Αιγινιακός (18:30, Ξάνθη FC Arena)
ΑΕΚ - Απόλλων Σμύρνης (19:00, ΟΑΚΑ)
Καλλιθέα - Ολυμπιακός Αγίου Στεφάνου (17:30, Ελ Πάσο)
Πανσερραϊκός - Δόξα Δράμας (18:00, Δημ. Στάδιο Σερρών)
Παναιγιάλειος - Θύελλα Αιγίου (18:30, Δημ. Στάδιο Αιγίου)
Άρης - Ξάνθη (19:00, Κλεάνθης Βικελίδης)
Πλατανιάς - ΟΦΗ (19:00, Περιβόλια)
ΠΑΟ Κουφαλιών - Αγροτικός Αστέρας (19:00, Κουφάλια)
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:20160829T130510Z X-HITS:104 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20160831 DTEND;VALUE=DATE:20160901 UID:57d1d301c7071799a1e285b6e7ac00ef SUMMARY:Φιλικά προετοιμασίας DTSTAMP:20160714T231642Z DESCRIPTION:ΟΦΗ - Ατσαλένιος (17:30, ΒΑΚ)Κισσαμικός - Κ20 Ολυμπιακού (18:00, Μάλεμε)Απόλλων Λάρισας - ΑΟ Τρίκαλα (18:00, Φιλιππούπολη)AO Χαλκίς - Πανελευσινιακός (18:00, γήπεδο Βασιλικού)\N X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:ΟΦΗ - Ατσαλένιος (17:30, ΒΑΚ)
Κισσαμικός - Κ20 Ολυμπιακού (18:00, Μάλεμε)
Απόλλων Λάρισας - ΑΟ Τρίκαλα (18:00, Φιλιππούπολη)
AO Χαλκίς - Πανελευσινιακός (18:00, γήπεδο Βασιλικού)
Ξάνθη - Πανθρακικός (17:00, Ξάνθη FC Arena)
ΠΑΣ Γιάννινα - ΑΟ Τρίκαλα (18:00, Ζωσιμάδες)
Πανθρακικός - Δόξα Προσκυνητών (17:30, ΔΑΚ Κομοτηνής)
Πανελευσινιακός - Ερμιονίδα (18:00, Δημ. Ελευσίνας)
Ολυμπιακός Βόλου - Απόλλων Σμύρνης (18:00, Πανθεσσαλικό)
Λεβαδειακός - Λαμία (18:00, Δημ. Λιβαδειάς)
Ξάνθη - Αγροτικός Αστέρας (18:30, Ξάνθη FC Arena)
Πανιώνιος - Αχαρναϊκός (18:30, Δημ. Νέας Σμύρνης)
ΟΦΗ - ΑΕΛ Καλλονής (19:00, Γεντί Κουλέ)
Άρης - Παναθηναϊκός (20:00, «Κλεάνθης Βικελίδης»)
Καλλιθέα - Κηφισιά (17:00, Δημ. Στάδιο Καλλιθέας)
Σπάρτη - Αστέρας Τρίπολης (17:30, Δημ. Στάδιο Σπάρτης)
Πανσερραϊκός - Ηρακλής (17:30, Δημ. Σερρών)
ΠΑΟ Βάρδας - Παναιγιάλειος (18:00, Γήπεδο Βάρδας)
ΑΟ Χανιά - ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ (18:00, Γήπεδο Μοναχής Ελιάς)
Στις 19:00 στα γραφεία της διοργανώτριας αρχής θα πραγματοποιηθεί η κλήρωση του πρωταθλήματος της Football League.
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:20160901T065742Z X-HITS:590 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20160905 DTEND;VALUE=DATE:20160906 UID:5888d4f99a3428c9f5604ffaef0ce11d SUMMARY:Φιλικά προετοιμασίας DTSTAMP:20160901T065832Z DESCRIPTION:Αιγινιακός - Βέροια (17:30, «Ιωάννης Παραλυκίδης) X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:Αιγινιακός - Βέροια (17:30, «Ιωάννης Παραλυκίδης)
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:-00011130T000000Z X-HITS:268 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20160907 DTEND;VALUE=DATE:20160908 UID:ef86c719a9768f2548bbf3b55066b860 SUMMARY:Φιλικά προετοιμασίας DTSTAMP:20160729T211243Z DESCRIPTION:Επισκοπή - ΟΦΗ (18:00, γήπεδο Γάλλου) X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:Επισκοπή - ΟΦΗ (18:00, γήπεδο Γάλλου)
Άρης - Αγροτικός Αστέρας (17:00 «Κλεάνθης Βικελίδης»)
Πανθρακικός-Πανσερραϊκός (17:00, ΔΑΚ Κομοτηνής)
Θήβα - Πανελευσινιακός (17:30, Δημ. Στάδιο Θήβας)
Λαμία - Αναγέννηση Καρδίτσας (19:00, ΔΑΚ Λαμίας)
ΑΕΛ Καλλονής - Καλλιθέα (17:30, Δημ. Στάδιο Μυτιλήνης)
Αιγινιακός - Αναγέννηση Καρδίτσας (17:30, «Γ. Παραλυκίδης»)
Νέα Πέραμος - Πανελευσινιακός (19:00, Γήπεδο Νέας Περάμου)
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:20160910T170047Z X-HITS:388 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20160914 DTEND;VALUE=DATE:20160915 UID:b8ad50571ab4e7a20f6a5b3f337f849d SUMMARY:Φιλικά προετοιμασίας DTSTAMP:20160908T130811Z DESCRIPTION:ΑΟ Χανιά - Κισσαμικός (17:15, Γηπ. Μοναχής Ελιάς)ΑΕΛ Καλλονής - Πανσερραϊκός (17:30, Δημ. Στάδιο Μυτιλήνης)Πανελευσινιακός - Απόλλων Σμύρνης (19:00, Δημ. Στάδιο Ελευσίνας) X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:
ΑΟ Χανιά - Κισσαμικός (17:15, Γηπ. Μοναχής Ελιάς)
ΑΕΛ Καλλονής - Πανσερραϊκός (17:30, Δημ. Στάδιο Μυτιλήνης)
Πανελευσινιακός - Απόλλων Σμύρνης (19:00, Δημ. Στάδιο Ελευσίνας)
ΟΦΗ - Αχαρναϊκός (16:00 ΟΤΕ ΤV, «Θ. Βαρδινογιάννης»)
Παναιγιάλειος - Σπάρτη (16:00 ΟΤΕ TV, Γήπεδο Παναιτωλικού)
ΑΟ Τρίκαλα - Αν. Καρδίτσας (17:30, Δημ. Στάδιο Τρικάλων)
ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ - Κισσαμικός (17:00, Γήπεδο Μουρνιών)
Καλλιθέα - ΑΕΛ Καλλονής (17:00, Δημ. Στάδιο Καλλιθέας)
Σπάρτη - Παναιγιάλειος (16:00 ΟΤΕ, Δημ. Λιβαδειάς)
Πανσερραϊκός - Αγροτικός Αστέρας (17:00, Δημ. Σερρών)
Αναγέννηση Καρδίτσας - Αιγινιακός (17:00, Δημ. Στάδιο Καρδίτσας)
Άρης - Λαμία (17:30, «Κλεάνθης Βικελίδης»)
Αχαρναϊκός - ΟΦΗ (15:00 ΟΤΕ, Γήπεδο Πανιωνίου)
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:-00011130T000000Z X-HITS:140 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20160920 DTEND;VALUE=DATE:20160921 UID:822d4c2a6b646b75f2509b46b8649420 SUMMARY:Φιλικά προετοιμασίας DTSTAMP:20160916T164543Z DESCRIPTION:Ολυμπιακός - Απόλλων Σμύρνης (10:30, Εγκαταστάσεις Ρέντη) X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:Ολυμπιακός - Απόλλων Σμύρνης (10:30, Εγκαταστάσεις Ρέντη)
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:20160919T123915Z X-HITS:267 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20160920 DTEND;VALUE=DATE:20160921 UID:35853c3b147f91c226e456fc426cc023 SUMMARY:ΔΣ Football League DTSTAMP:20160919T124143Z DESCRIPTION:Το Διοικητικό Συμβούλιο της Football League συνεδριάζει την Τρίτη 20 Σεπτεμβρίου και ώρα 13:00 στα γραφεία της (Θεμιστοκλέους 42, 4ος όροφος) με θέματα ημερήσιας διάταξης τα εξής:\N1. Τηλεοπτικά δικαιώματα Football League για την αγωνιστική περίοδο 2016-20172. Θέματα Ηλεκτρονικής Εποπτείας γηπέδων Football League - Επιστολή ΕΕΑ3. Αγωνιστικά Θέματα4. Διάφορα θέματα X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:Το Διοικητικό Συμβούλιο της Football League συνεδριάζει την Τρίτη 20 Σεπτεμβρίου και ώρα 13:00 στα γραφεία της (Θεμιστοκλέους 42, 4ος όροφος) με θέματα ημερήσιας διάταξης τα εξής:
1. Τηλεοπτικά δικαιώματα Football League για την αγωνιστική περίοδο 2016-2017
2. Θέματα Ηλεκτρονικής Εποπτείας γηπέδων Football League - Επιστολή ΕΕΑ
3. Αγωνιστικά Θέματα
4. Διάφορα θέματα
Παναιγιάλειος - Πανελευσινιακός (17:00, Δημ. Στάδιο Αιγίου)
Αγροτικός Αστέρας - Νάουσα (16:30, «Δ. Κοντικάκης»)
Λαμία - Άρης (17:30, ΔΑΚ Λαμίας)
Κισσαμικός - ΑΟ Χανιά (18:00, Γήπεδο Περιβολίων)
Αιγινιακός - ΑΟ Τρίκαλα (16:30, «Γ. Παραλυκίδης»)
Παναιγιάλειος - Απόλλων Σμύρνης (17:00, Δημ. Στάδιο Αιγίου)
Καλλιθέα - Αχαρναϊκός (17:00, Δημ. «Γρ. Λαμπράκης»)
ΟΦΗ - Ηρόδοτος (16:00, ΒΑΚ)
Πανελευσινιακός - Παναιγιάλειος (17:00, Δημ. Στάδιο Ελευσίνας)
Στα γραφεία της ΕΠΟ στις 10:30 θα πραγματοποιηθεί η κλήρωση της Β' φάσης («32») του Κυπέλλου Ελλάδος.
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:-00011130T000000Z X-HITS:248 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20161001 DTEND;VALUE=DATE:20161002 UID:0d713703f167d9eb7aaaa7df96d8635a SUMMARY:Φιλικά προετοιμασίας DTSTAMP:20160925T084243Z DESCRIPTION:Πανθρακικός - Άρης (16:30, ΔΑΚ Κομοτηνής)Αιγινιακός - Αγροτικός Αστέρας (16:30, «Γ. Παραλυκίδης»)Αχαρναϊκός - Παναιγιάλειος (17:00, Δημ. Αχαρνών)Πανελευσινιακός - Άγιος Ιερόθεος (17:00, Γήπεδο «Ρουμελιώτης»)ΟΦΗ - ΑΟΧ (17:30, ΒΑΚ) X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:Πανθρακικός - Άρης (16:30, ΔΑΚ Κομοτηνής)
Αιγινιακός - Αγροτικός Αστέρας (16:30, «Γ. Παραλυκίδης»)
Αχαρναϊκός - Παναιγιάλειος (17:00, Δημ. Αχαρνών)
Πανελευσινιακός - Άγιος Ιερόθεος (17:00, Γήπεδο «Ρουμελιώτης»)
ΟΦΗ - ΑΟΧ (17:30, ΒΑΚ)
Πανσερραϊκός - Νέστος (16:30, Δημ. Σερρών)
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:-00011130T000000Z X-HITS:219 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20161003 DTEND;VALUE=DATE:20161004 UID:e4fc2763e41f8bd51df43a7fbd79a037 SUMMARY:Φιλικά προετοιμασίας DTSTAMP:20161002T161933Z DESCRIPTION:Πανελευσινιακός - Κηφισιά (16:30, Δημ. Ελευσίνας)Απόλλων Παραλιμνίου - Πανσερραϊκός (16:30, Δημ. Παραλιμνίου) X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:Πανελευσινιακός - Κηφισιά (16:30, Δημ. Ελευσίνας)
Απόλλων Παραλιμνίου - Πανσερραϊκός (16:30, Δημ. Παραλιμνίου)
Το Διοικητικό Συμβούλιο της Football League συνεδριάζει την Δευτέρα 03/10/2016 και ώρα 13:00 στα γραφεία της (Θεμιστοκλέους 42, 4ος όροφος) με θέματα ημερήσιας διάταξης τα εξής:
1. Εκλογή εκπροσώπων για την Γενική Συνέλευση των Ενώσεων-Μελών της Ε.Π.Ο. (Παρασκευή 14/10/2016, ώρα 10:00, στην Αθήνα, σε αίθουσα του Ξενοδοχείου Divani Apollon Palace & Thalasso, οδός Αγίου Νικολάου και Ιλίου, Βουλιαγμένη) σύμφωνα με το Καταστατικό και των Κώδικα Αρχαιρεσιών
2. Διάφορα Θέματα
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:-00011130T000000Z X-HITS:725 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20161007 DTEND;VALUE=DATE:20161008 UID:c2c445792ebef37d35afafe93378db00 SUMMARY:Φιλικά προετοιμασίας DTSTAMP:20161005T180127Z DESCRIPTION:Καλλιθέα - ΑΕΚ (16:30, Δημ. Καλλιθέας) - ΚΕΚΛΕΙΣΜΕΝΩΝ X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:Καλλιθέα - ΑΕΚ (16:30, Δημ. Καλλιθέας) - ΚΕΚΛΕΙΣΜΕΝΩΝ
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:-00011130T000000Z X-HITS:151 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20161008 DTEND;VALUE=DATE:20161009 UID:6baa0f9b32ca47d7713c5f291150c7c8 SUMMARY:Φιλικά προετοιμασίας DTSTAMP:20161003T210438Z DESCRIPTION:Βέροια - Αγροτικός Αστέρας (16:00, Δημ. Στάδιο Βέροιας)Πανσερραϊκός - Πανθρακικός (16:00, Δημ. Σερρών)Αιγινιακός - Κ19 (16:00, Γήπεδο Καταχά)Σπάρτη - Κ19 (16:00, Σαϊνοπούλειο)Αχαρναϊκός - Απόλλων Σμύρνης (16:30, Γήπεδο Μενιδίου)Άρης - Κ19 (17:00, Δασυγένειο)Πλατανιάς - Κισσαμικός (17:00, Εγκαταστάσεις Μάλεμε)Πανιώνιος - Λαμία (17:00, Γήπεδο Νέας Σμύρνης)ΟΦΗ - Πανθηραϊκός (18:00, Γεντί Κουλέ)ΑΟ Τρίκαλα - Αν. Καρδίτσας (19:00, Δημ. Στάδιο Τρικάλων) X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:Βέροια - Αγροτικός Αστέρας (16:00, Δημ. Στάδιο Βέροιας)
Πανσερραϊκός - Πανθρακικός (16:00, Δημ. Σερρών)
Αιγινιακός - Κ19 (16:00, Γήπεδο Καταχά)
Σπάρτη - Κ19 (16:00, Σαϊνοπούλειο)
Αχαρναϊκός - Απόλλων Σμύρνης (16:30, Γήπεδο Μενιδίου)
Άρης - Κ19 (17:00, Δασυγένειο)
Πλατανιάς - Κισσαμικός (17:00, Εγκαταστάσεις Μάλεμε)
Πανιώνιος - Λαμία (17:00, Γήπεδο Νέας Σμύρνης)
ΟΦΗ - Πανθηραϊκός (18:00, Γεντί Κουλέ)
ΑΟ Τρίκαλα - Αν. Καρδίτσας (19:00, Δημ. Στάδιο Τρικάλων)
Πανελευσινιακός - Παναθηναϊκός (19:00, Δημ. Στάδιο Ελευσίνας)
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:20161005T134125Z X-HITS:258 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20161011 DTEND;VALUE=DATE:20161012 UID:2213f54a9627b941983a2937844adeb0 SUMMARY:Φιλικά προετοιμασίας DTSTAMP:20161010T201023Z DESCRIPTION:Παναιγιάλειος – Κ19 (16:00, Δημ. Στάδιο Αιγίου) X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:Παναιγιάλειος – Κ19 (16:00, Δημ. Στάδιο Αιγίου)
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:-00011130T000000Z X-HITS:88 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20161012 DTEND;VALUE=DATE:20161013 UID:1156847260e0744fdbae099e434405c5 SUMMARY:Φιλικά προετοιμασίας DTSTAMP:20161007T191728Z DESCRIPTION:Ολυμπιακός Βόλου - Αιγινιακός (16:00, Πανθεσσαλικό)Επίλεκτοι Ερασιτέχνες - ΟΦΗ (16:30, Καλό Χωριό Λασιθίου) X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:Ολυμπιακός Βόλου - Αιγινιακός (16:00, Πανθεσσαλικό)
Επίλεκτοι Ερασιτέχνες - ΟΦΗ (16:30, Καλό Χωριό Λασιθίου)
Σπάρτη - Καλλιθέα (16:00, Δημ. Στάδιο Σπάρτης)
Αχαρναϊκός - Κ19 (16:00, Δημ. Μενιδίου)
Άρης - Πανθρακικός (16:30, «Κλ. Βικελίδης»)
ΑΟ Χανιά - ΟΦΗ (17:00, Γήπεδο Περιβολίων)
Πανθηραϊκός - Κισσαμικός (17:30, Δημ. Γήπεδο Πανθηραϊκού)
Πανσερραϊκός - ΑΟ Τρίκαλα (16:00, Δημ. Σερρών)
Απόλλων Σμύρνης - Κ19 (16:30, Βάρη)
Αγροτικός Αστ. - ΑΟ Καρδίας (16:00, Αθλ. κέντρο Μάττα)
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:20161016T192523Z X-HITS:137 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20161021 DTEND;VALUE=DATE:20161022 UID:94423898e51056705311e6f53f986c6c SUMMARY:Φιλικά προετοιμασίας DTSTAMP:20161020T135242Z DESCRIPTION:Πανελευσινιακός - Κηφισιά (15:30, Δημ. Στάδιο Ελευσίνας) X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:Πανελευσινιακός - Κηφισιά (15:30, Δημ. Στάδιο Ελευσίνας)
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:-00011130T000000Z X-HITS:104 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20161022 DTEND;VALUE=DATE:20161023 UID:af16c4955cc1559c2d35109f1e4ae26f SUMMARY:Φιλικά προετοιμασίας DTSTAMP:20161020T011412Z DESCRIPTION:Παναιγιάλειος - Αχαρναϊκός (16:00, Δημ. Στάδιο Αιγίου) X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:Παναιγιάλειος - Αχαρναϊκός (16:00, Δημ. Στάδιο Αιγίου)
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:-00011130T000000Z X-HITS:147 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20161025 DTEND;VALUE=DATE:20161028 UID:f96a9106923123a47659f70511f8e95f SUMMARY:1η αγωνιστική ομίλων Κυπέλλου DTSTAMP:20161024T213309Z DESCRIPTION:1oς ΌμιλοςΠέμπτη 27 ΟκτωβρίουΠανελευσιακός – Τρίκαλα (15:00, Δημ. Ελευσίνας)\N2ος ΌμιλοςΠέμπτη 27 ΟκτωβρίουΣπάρτη - ΑΟ Χανιά (15:00, Δημ. Στάδιο Σπάρτης)\N3ος ΌμιλοςΤρίτη 25 ΟκτωβρίουΑπόλλων Σμύρνης - ΟΦΗ (17:15, Γήπεδο Ριζούπολης)\N4ος ΌμιλοςΤρίτη 25 ΟκτωβρίουΚαλλονή - Αγροτικός Αστέρας (15:00, Δημ. Μυτιλήνης)\N5ος ΌμιλοςΤρίτη 25 ΟκτωβρίουΑιγινιακός - Άρης (15:00, Δημ. Στάδιο Βέροιας)\N6ος ΌμιλοςΠέμπτη 27 ΟκτωβρίουΛαμία - Αναγέννηση Καρδίτσας (17:15, ΔΑΚ Λαμίας)\N7ος ΌμιλοςΤρίτη 25 ΟκτωβρίουΠανθρακικός - Καλλιθέα (17:15, Δημ. Στάδιο Κομοτηνής)\N8ος ΌμιλοςΠέμπτη 27 ΟκτωβρίουΠανσερραϊκός – Κισσαμικός (15:00, Δημ. Σερρών) X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:1oς Όμιλος
Πέμπτη 27 Οκτωβρίου
Πανελευσιακός – Τρίκαλα (15:00, Δημ. Ελευσίνας)
2ος Όμιλος
Πέμπτη 27 Οκτωβρίου
Σπάρτη - ΑΟ Χανιά (15:00, Δημ. Στάδιο Σπάρτης)
3ος Όμιλος
Τρίτη 25 Οκτωβρίου
Απόλλων Σμύρνης - ΟΦΗ (17:15, Γήπεδο Ριζούπολης)
4ος Όμιλος
Τρίτη 25 Οκτωβρίου
Καλλονή - Αγροτικός Αστέρας (15:00, Δημ. Μυτιλήνης)
5ος Όμιλος
Τρίτη 25 Οκτωβρίου
Αιγινιακός - Άρης (15:00, Δημ. Στάδιο Βέροιας)
6ος Όμιλος
Πέμπτη 27 Οκτωβρίου
Λαμία - Αναγέννηση Καρδίτσας (17:15, ΔΑΚ Λαμίας)
7ος Όμιλος
Τρίτη 25 Οκτωβρίου
Πανθρακικός - Καλλιθέα (17:15, Δημ. Στάδιο Κομοτηνής)
8ος Όμιλος
Πέμπτη 27 Οκτωβρίου
Πανσερραϊκός – Κισσαμικός (15:00, Δημ. Σερρών)
Κυριακή 30 Οκτωβρίου
Απόλλων Σμύρνης - Καλλιθέα (15:00, Γήπεδο Ριζούπολης)
Σπάρτη - Πανθρακικός (15:00, Δημ. Στάδιο Σπάρτης)
Παναιγιάλειος - ΑΟ Χανιά (15:00, Δημ. Στάδιο Αιγίου)
Αχαρναϊκός - Καλλονή (15:00, Δημ. Αχαρνών)
Δευτέρα 31 Οκτωβρίου
Αιγινιακός - Λαμία (15:00, Δημ. «Γ. Παραλυκίδης»)
Κισσαμικός - ΟΦΗ (15:00, Γήπεδο Μάλεμε)
Πανσερραϊκός - Πανελευσινιακός (15:00, Δημ. Σερρών)
Τρίτη 1 Νοεμβρίου
Αν. Καρδίτσας - Άρης (15:00, Δημ. Στάδιο Καρδίτσας)
Αγροτικός Αστέρας - ΑΟ Τρίκαλα (15:00, Γήπεδο «Δ. Κοντικάκης»)
ΑΟ Χανιά – Αγροτικός Αστέρας (14:30, ΔΑΚ Γάλλου)
Σπάρτη - Απόλλων (15:00, Δημ. Στάδιο Σπάρτης)
Καλλιθέα – Παναιγιάλειος (15:00, Δημ. «Γρ. Λαμπράκης»)
Πανθρακικός - Αν. Καρδίτσας (15:00, ΔΑΚ Κομοτηνής)
Άρης – Αιγινιακός (15:00, Γήπεδο «Κλεάνθης Βικελίδης»)
ΑΟ Τρίκαλα – Πανσερραϊκός (15:00, Δημ. Στάδιο Τρικάλων)
Λαμία – Κισσαμικός (15:00, ΔΑΚ Λαμίας)
Πανελευσινιακός – Αχαρναϊκός (15:00, Δημ. Στάδιο Ελευσίνας)
ΟΦΗ – Καλλονή (16:00, Γήπεδο «Θ. Βαρδινογιάννης»)
Πανελευσινιακός - Κ19 (15:00, Δημ. Στάδιο Ελευσίνας)
ΑΠΕ Λαγκαδά - Πανσερραϊκός (15:00, Γήπεδο Λαγκαδά)
Ελευθεροχώρι - ΑΟ Τρίκαλα (15:00, Γήπεδο Μαύρων Αετών)
ΟΦΗ - Εργοτέλης (11:00)
ΠΑΟΚ - Αγροτικός Αστέρας (12:00)
Αμαλιάδα - Σπάρτη (15:00)
Κισσαμικός - ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ (15:00)
ΟΦΗ - Ατσαλένιος (15:30, ΒΑΚ)
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:-00011130T000000Z X-HITS:99 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20161118 DTEND;VALUE=DATE:20161121 UID:e7a2b45bb9b4ae66f3cda339c7f2e262 SUMMARY:Φιλικά παιχνίδια DTSTAMP:20161117T122917Z DESCRIPTION:Παρασκευή 18 ΝοεμβρίουΔιαγόρας Σεβαστής - Αιγινιακός (15:00, Γήπεδο Βατανιακού)\NΣάββατο 19 ΝοεμβρίουΟΦΗ - Ερμής Ζωνιανών (11:30, ΒΑΚ)Παναθηναϊκός - Καλλιθέα (11:30, «Γ. Καλαφάτης»)AO Χανιά - Κ20 Πλατανιά (15:00, Γήπεδο Μοναχής Ελιάς)Πανσερραϊκός - ΠΑΟΚ (15:00, Δημ. Σερρών)Αναγέννηση Καρδίτσας - Λαμία (15:00, Δημ. Στάδιο Καρδίτσας)Πανιώνιος - Πανελευσινιακός (15:00, Γήπεδο Πανιωνίου)Αστέρας Τρίπολης - Σπάρτη (15:00, «Θ. Κολοκοτρώνης»)Άρης - Βέροια (15:00, «Κλ. Βικελίδης») ΚΕΚΛΕΙΣΜΕΝΩΝ ΤΩΝ ΘΥΡΩΝ\NΚυριακή 20 ΝοεμβρίουΚαμπανιακός - Αγροτικός Αστέρας (15.00, Γήπεδο Χαλάστρας)ΑΟ Χαλκίς - Αχαρναϊκός (15:00, Δημ. Στάδιο Χαλκίδας) X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:Παρασκευή 18 Νοεμβρίου
Διαγόρας Σεβαστής - Αιγινιακός (15:00, Γήπεδο Βατανιακού)
Σάββατο 19 Νοεμβρίου
ΟΦΗ - Ερμής Ζωνιανών (11:30, ΒΑΚ)
Παναθηναϊκός - Καλλιθέα (11:30, «Γ. Καλαφάτης»)
AO Χανιά - Κ20 Πλατανιά (15:00, Γήπεδο Μοναχής Ελιάς)
Πανσερραϊκός - ΠΑΟΚ (15:00, Δημ. Σερρών)
Αναγέννηση Καρδίτσας - Λαμία (15:00, Δημ. Στάδιο Καρδίτσας)
Πανιώνιος - Πανελευσινιακός (15:00, Γήπεδο Πανιωνίου)
Αστέρας Τρίπολης - Σπάρτη (15:00, «Θ. Κολοκοτρώνης»)
Άρης - Βέροια (15:00, «Κλ. Βικελίδης») ΚΕΚΛΕΙΣΜΕΝΩΝ ΤΩΝ ΘΥΡΩΝ
Κυριακή 20 Νοεμβρίου
Καμπανιακός - Αγροτικός Αστέρας (15.00, Γήπεδο Χαλάστρας)
ΑΟ Χαλκίς - Αχαρναϊκός (15:00, Δημ. Στάδιο Χαλκίδας)
ΔΕΥΤΕΡΑ 21 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ
Διοικητικό Συμβούλιο Football League
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:20161117T180534Z X-HITS:232 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20161125 DTEND;VALUE=DATE:20161128 UID:78f4164793ab7c37b8cff6e97a7b94ad SUMMARY:3η αγωνιστική Football League DTSTAMP:20161102T122312Z DESCRIPTION:Παρασκευή 25 ΝοεμβρίουΑπόλλων Σμύρνης - Παναιγιάλειος (15:00, Γήπεδο Πανιωνίου)ΟΦΗ – Πανελευσινιακός (18:00, Κρήτη TV, Γήπεδο «Θ. Βαρδινογιάννης»)Σάββατο 26 ΝοεμβρίουΑναγέννηση Καρδίτσας – Σπάρτη (15:00, Δημ. Στάδιο Καρδίτσας)Αγροτικός Αστέρας – Καλλιθέα (15:00, Γήπεδο «Δ. Κοντικάκης»)Αιγινιακός – Πανθρακικός (15:00, Δημ. Γήπεδο «Γ. Παραλυκίδης»)Αχαρναϊκός - ΑΟ Τρίκαλα (15:00, Δημ. Αχαρνών)Καλλονή – Λαμία (15:00, Δημ. Στάδιο Μυτιλήνης)Κισσαμικός – Άρης (16:00, Δημ. Περιβολίων)Κυριακή 27 ΝοεμβρίουΠανσερραϊκός - ΑΟ Χανιά (15:00, Δημ. Σερρών) X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:
Παρασκευή 25 Νοεμβρίου
Απόλλων Σμύρνης - Παναιγιάλειος (15:00, Γήπεδο Πανιωνίου)
ΟΦΗ – Πανελευσινιακός (18:00, Κρήτη TV, Γήπεδο «Θ. Βαρδινογιάννης»)
Σάββατο 26 Νοεμβρίου
Αναγέννηση Καρδίτσας – Σπάρτη (15:00, Δημ. Στάδιο Καρδίτσας)
Αγροτικός Αστέρας – Καλλιθέα (15:00, Γήπεδο «Δ. Κοντικάκης»)
Αιγινιακός – Πανθρακικός (15:00, Δημ. Γήπεδο «Γ. Παραλυκίδης»)
Αχαρναϊκός - ΑΟ Τρίκαλα (15:00, Δημ. Αχαρνών)
Καλλονή – Λαμία (15:00, Δημ. Στάδιο Μυτιλήνης)
Κισσαμικός – Άρης (16:00, Δημ. Περιβολίων)
Κυριακή 27 Νοεμβρίου
Πανσερραϊκός - ΑΟ Χανιά (15:00, Δημ. Σερρών)
ΟΜΙΛΟΣ | ΑΓΩΝΑΣ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ |
1ος | ΑΕΛ - Πανελευσινιακός | Τετάρτη 30/11 | 15:00 | AEL FC Arena |
Τρίκαλα - ΠΑΟΚ | Πέμπτη 01/12 | 17:15 | Δημ. Στάδιο Τρικάλων | |
2ος | Πλατανιάς - Σπάρτη | Τρίτη 29/11 | 15:00 | Γήπεδο Περιβολίων |
ΑΟ Χανιά - Ολυμπιακός | Πέμπτη 01/12 | 19:30 | Γήπεδο Περιβολίων | |
3ος | Ηρακλής - Απόλλων Σμύρνης | Τετάρτη 30/11 | 17:15 | Καυτανζόγλειο Στάδιο |
ΟΦΗ - Παναθηναϊκός | Τετάρτη 30/11 | 19:30 | «Θ. Βαρδινογιάννης» | |
4ος | Αγροτικός Αστ. - ΠΑΣ Γιάννινα | Τρίτη 29/11 | 15:00 | «Δ. Κοντικάκης» |
Ξάνθη - Καλλονή | Πέμπτη 01/12 | 15:00 | Ξάνθη Arena | |
5ος | Άρης - Αστέρας Τρίπολης | Τρίτη 29/11 | 17:15 | «Κλ. Βικελίδης» |
Βέροια - Αιγινιακός | Τρίτη 29/11 | 17:15 | Δημ. Στάδιο Βέροιας | |
6ος | Αν. Καρδίτσας - ΑΕΚ | Τρίτη 29/11 | 19:30 | Δημ. Στάδιο Καρδίτσας |
Κέρκυρα - Λαμία | Τετάρτη 30/11 | 15:00 | ΕΑΚ Κέρκυρας | |
7ος | Παναιτωλικός - Πανθρακικός | Τετάρτη 30/11 | 15:00 | Γήπεδο Παναιτωλικού |
Καλλιθέα - Ατρόμητος | Πέμπτη 01/12 | 17:15 | Δημ. «Γρ. Λαμπράκης» | |
8ος | Κισσαμικός - Πανιώνιος | Τετάρτη 30/11 | 17:15 | Μάλεμε |
Λεβαδειακός - Πανσερραϊκός | Πέμπτη 01/12 | 15:00 | Δημ. Στάδιο Λιβαδειάς |
Κυριακή 4 Δεκεμβρίου
Αν. Καρδίτσας – Απόλλων (15:00, Δημ. Στάδιο Καρδίτσας)
Παναιγιάλειος - Αγροτικός Αστέρας (15:00, Δημ. Στάδιο Αιγίου)
Σπάρτη – Αιγινιακός (15:00, Δημ. Στάδιο Σπάρτης)
Πανθρακικός – Κισσαμικός (15:00, ΔΑΚ Κομοτηνής)
ΑΟ Χανιά – Αχαρναϊκός (15:00, Γήπεδο Μάλεμε)
Λαμία – Πανελευσινιακός (15:00, ΔΑΚ Λαμίας)
Δευτέρα 5 Δεκεμβρίου
Καλλιθέα – Πανσερραϊκός (15:00, Δημ. Στάδιο «Γρ. Λαμπράκης»)
Άρης – Καλλονή (15:00, «Κλεάνθης Βικελίδης»)
Τετάρτη 7 Δεκεμβρίου
ΑΟ Τρίκαλα – ΟΦΗ (15:00, Δημ. Στάδιο Τρικάλων)
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:20161204T011003Z X-HITS:1578 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20161205 DTEND;VALUE=DATE:20161206 UID:7e6ff216abc37f7ec73fc80276b7f654 SUMMARY:ΔΣ Football League DTSTAMP:20161202T142309Z DESCRIPTION:Το Διοικητικό Συμβούλιο της Football League συνεδριάζει την Δευτέρα 05/12/2016 και ώρα 11:30 στα γραφεία της (Θεμιστοκλέους 42, 4ος όροφος) με Θέματα Ημερήσιας Διάταξης τα εξής:\N1. Θέματα Προσωπικού2. Πρωτάθλημα Νέων Football League 2016-20173. Εκλογή Β' Αντιπροέδρου 4. Διάφορα θέματα X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:
Το Διοικητικό Συμβούλιο της Football League συνεδριάζει την Δευτέρα 05/12/2016 και ώρα 11:30 στα γραφεία της (Θεμιστοκλέους 42, 4ος όροφος) με Θέματα Ημερήσιας Διάταξης τα εξής:
1. Θέματα Προσωπικού
2. Πρωτάθλημα Νέων Football League 2016-2017
3. Εκλογή Β' Αντιπροέδρου
4. Διάφορα θέματα
Κισσαμικός - Πανιώνιος (15:00, Μάλεμε)
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:-00011130T000000Z X-HITS:141 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20161210 DTEND;VALUE=DATE:20161212 UID:017d96a0132ad5f7ed8d68131f609955 SUMMARY:5η αγωνιστική Football League DTSTAMP:20161108T224523Z DESCRIPTION:Σάββατο 10 ΔεκεμβρίουΑπόλλων - Αγροτικός Αστέρας (15:00, Γήπεδο Ριζούπολης)Αιγινιακός - Αναγέννηση Καρδίτσας (15:00, Δημ. «Γ. Παραλυκίδης»)Κισσαμικός - Σπάρτη (15:00, Γήπεδο Περιβολίων)Πανελευσινιακός - Άρης (15:00, Δημ. Στάδιο Ελευσίνας)\NΚυριακή 11 ΔεκεμβρίουΚαλλονή - Πανθρακικός (13:30, Δημ. Στάδιο Μυτιλήνης)Πανσερραϊκός - Παναιγιάλειος (15:00, Δημ. Σερρών)Αχαρναϊκός - Καλλιθέα (15:00, Δημ. Αχαρνών)Λαμία - Τρίκαλα (15:00, ΔΑΚ Λαμίας)ΟΦΗ - ΑΟ Χανιά (17:00, «Θ. Βαρδινογιάννης») X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:Σάββατο 10 Δεκεμβρίου
Απόλλων - Αγροτικός Αστέρας (15:00, Γήπεδο Ριζούπολης)
Αιγινιακός - Αναγέννηση Καρδίτσας (15:00, Δημ. «Γ. Παραλυκίδης»)
Κισσαμικός - Σπάρτη (15:00, Γήπεδο Περιβολίων)
Πανελευσινιακός - Άρης (15:00, Δημ. Στάδιο Ελευσίνας)
Κυριακή 11 Δεκεμβρίου
Καλλονή - Πανθρακικός (13:30, Δημ. Στάδιο Μυτιλήνης)
Πανσερραϊκός - Παναιγιάλειος (15:00, Δημ. Σερρών)
Αχαρναϊκός - Καλλιθέα (15:00, Δημ. Αχαρνών)
Λαμία - Τρίκαλα (15:00, ΔΑΚ Λαμίας)
ΟΦΗ - ΑΟ Χανιά (17:00, «Θ. Βαρδινογιάννης»)
Τρίτη 13 Δεκεμβρίου
Κισσαμικός - Λεβαδειακός (15:00, Μάλεμε)
Αγροτικός Αστέρας - Ξάνθη (15:00, Γήπεδο «Δ. Κοντικάκης»)
Αιγινιακός - Αστέρας Τρίπολης (15:00, Δημ. «Γ. Παραλυκίδης»)
Άρης - Βέροια (15:00, «Κλ. Βικελίδης»)
Τετάρτη 14 Δεκεμβρίου
Καλλιθέα - Παναιτωλικός (15:00, Δημ. Στάδιο «Γρ. Λαμπράκης»)
Πανθρακικός - Ατρόμητος (15:00, ΔΑΚ Κομοτηνής)
ΑΟ Χανιά - Πλατανιάς (15:00, Γήπεδο Περιβολίων)
Αν. Καρδίτσας - Κέρκυρα (17:15, Δημ. Στάδιο Καρδίτσας)
Λαμία - ΑΕΚ (17:15, ΔΑΚ Λαμίας)
Τρίκαλα - ΑΕΛ (19:30, Δημ. Στάδιο Τρικάλων)
Πανελευσινιακός - ΠΑΟΚ (19:30, Δημ. Στάδιο Ελευσίνας)
Πέμπτη 15 Δεκεμβρίου
Πανσερραϊκός - Πανιώνιος (15:00, Δημ. Σερρών)
Σπάρτη - Ολυμπιακός (15:00, Δημ. Στάδιο Σπάρτης)
Καλλονή - ΠΑΣ Γιάννινα (17:00, Δημ. Στάδιο Μυτιλήνης)
ΟΦΗ - Ηρακλής (19:30, «Θ. Βαρδινογιάννης»)
Απόλλων Σμύρνης - Παναθηναϊκός (19:30, Γήπεδο «Γ. Καμάρας»)
Κυριακή 18 Δεκεμβρίου
Αναγέννηση Καρδίτσας - Κισσαμικός (13:30, Δημ. Στάδιο Καρδίτσας)
Παναιγιάλειος - Αχαρναϊκός (15:00, Δημ. Στάδιο Αιγίου)
Σπάρτη - Καλλονή (15:00, Δημ. Στάδιο Σπάρτης)
Πανθρακικός - Πανελευσινιακός (15:00, ΔΑΚ Κομοτηνής)
Άρης - Τρίκαλα (17:00 ΕΡΤ3, «Κλ. Βικελίδης»)
Δευτέρα 19 Δεκεμβρίου
Αιγινιακός - Απόλλων (15:00, Δημ. «Γ. Παραλυκίδης»)
Αγροτικός Αστέρας - Πανσερραϊκός (15:00, Γήπεδο «Δ. Κοντικάκης»)
ΑΟ Χανιά - Λαμία (15:00, Γήπεδο Περιβολίων)
Καλλιθέα - ΟΦΗ (15:00 ΕΡΤ3, Δημ. «Γρ. Λαμπράκης»)
Στις 11:00 της Τρίτης (20/12) πραγματοποιείται στο Γουδί η κλήρωση των «16» του Κυπέλλου Ελλάδος.
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:20161215T101758Z X-HITS:196 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20161222 DTEND;VALUE=DATE:20161223 UID:516f17cdfd4b4b75da4c507d389a667f SUMMARY:7η αγωνιστική Football League DTSTAMP:20161108T225236Z DESCRIPTION:Πέμπτη 22 ΔεκεμβρίουΚισσαμικός - Αιγινιακός (15:00, Γήπεδο Μάλεμε)Αχαρναϊκός - Αγροτικός Αστέρας (15:00, Δημ. Αχαρνών)Πανελευσινιακός - Σπάρτη (15:00, Δημ. Στάδιο Ελευσίνας)Απόλλων - Πανσερραϊκός (15:00, Γήπεδο Ριζούπολης)Λαμία - Καλλιθέα (15:00 ΕΡΤ3, ΔΑΚ Λαμίας)Τρίκαλα - Πανθρακικός (15:00, Δημ. Στάδιο Τρικάλων)ΟΦΗ - Παναιγιάλειος (17:00, «Θ. Βαρδινογιάννης»)Άρης - ΑΟ Χανιά (17:00 ΕΡΤ3, «Κλ. Βικελίδης»)Παρασκευή 23 ΔεκεμβρίουΚαλλονή - Αναγέννηση Καρδίτσας (15:00, Δημ. Στάδιο Μυτιλήνης) X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:Πέμπτη 22 Δεκεμβρίου
Κισσαμικός - Αιγινιακός (15:00, Γήπεδο Μάλεμε)
Αχαρναϊκός - Αγροτικός Αστέρας (15:00, Δημ. Αχαρνών)
Πανελευσινιακός - Σπάρτη (15:00, Δημ. Στάδιο Ελευσίνας)
Απόλλων - Πανσερραϊκός (15:00, Γήπεδο Ριζούπολης)
Λαμία - Καλλιθέα (15:00 ΕΡΤ3, ΔΑΚ Λαμίας)
Τρίκαλα - Πανθρακικός (15:00, Δημ. Στάδιο Τρικάλων)
ΟΦΗ - Παναιγιάλειος (17:00, «Θ. Βαρδινογιάννης»)
Άρης - ΑΟ Χανιά (17:00 ΕΡΤ3, «Κλ. Βικελίδης»)
Παρασκευή 23 Δεκεμβρίου
Καλλονή - Αναγέννηση Καρδίτσας (15:00, Δημ. Στάδιο Μυτιλήνης)
Τρίτη 3 Ιανουαρίου
Καλλιθέα - Άρης (15:00 ΕΡΤ3, Δημ. «Γρ. Λαμπράκης»)
Τετάρτη 4 Ιανουαρίου
Αιγινιακός - Καλλονή (14:00, Δημ. «Γ. Παραλυκίδης»)
Κισσαμικός - Απόλλων (15:00, Γήπεδο Μάλεμε)
Πανσερραϊκός - Αχαρναϊκός (15:00, Δημ. Σερρών)
Αγροτικός Αστέρας - ΟΦΗ (15:00 ΕΡΤ3, Γήπεδο «Δ. Κοντικάκης»)
Αναγέννηση Καρδίτσας - Πανελευσινιακός (15:00, Δημ. Στάδιο Καρδίτσας)
Παναιγιάλειος - Λαμία (15:00, Δημ. Στάδιο Αιγίου)
Σπάρτη - Τρίκαλα (15:00, Δημ. Στάδιο Σπάρτης)
Πανθρακικός - ΑΟ Χανιά (15:00, ΔΑΚ Κομοτηνής)
Σάββατο 7 Ιανουαρίου
Λαμία - Αγροτικός Αστέρας (15:00 ΕΡΤ3, ΔΑΚ Λαμίας)
Κυριακή 8 Ιανουαρίου
Τρίκαλα - Αναγέννηση Καρδίτσας (ΑΝΑΒΟΛΗ)
Καλλονή - Κισσαμικός (15:00, Δημ. Στάδιο Μυτιλήνης)
Απόλλων - Αχαρναϊκός (15:00, Γήπεδο Ριζούπολης)
Πανελευσινιακός - Αιγινιακός (15:00, Δημ. Στάδιο Ελευσίνας)
Πανθρακικός - Καλλιθέα (15:00, ΔΑΚ Κομοτηνής)
ΟΦΗ - Πανσερραϊκός (16:00, «Θ. Βαρδινογιάννης»)
Άρης - Παναιγιάλειος (17:00 ΕΡΤ3, «Κλ. Βικελίδης»)
Τρίτη 10 Ιανουαρίου
ΑΟ Χανιά - Σπάρτη (15:00, «Θ. Βαρδινογιάννης»)
Τρίτη 10 Ιανουαρίου
ΑΟ Τρίκαλα - Αστέρας Τρίπολης (17:15, Δημοτικό Στάδιο Τρικάλων)
Τετάρτη 11 Ιανουαρίου
Ξάνθη - ΟΦΗ (15:00, Ξάνθη Arena) - ΑΝΑΒΟΛΗ
Άρης - Ολυμπιακός (19:30, «Κλεάνθης Βικελίδης») - ΑΝΑΒΟΛΗ
Πέμπτη 12 Ιανουαρίου
Λαμία - Ατρόμητος (17:15, ΔΑΚ Λαμίας) - ΑΝΑΒΟΛΗ
Παναθηναϊκός - Κισσαμικός (19:30, «Απόστολος Νικολαΐδης»)
Κυριακή 15 Ιανουαρίου
Αν. Καρδίτσας - ΑΟ Χανιά - ΑΝΑΒΟΛΗ
Αγροτικός Αστέρας - Άρης - ΑΝΑΒΟΛΗ
Πανσερραϊκός - Λαμία - ΑΝΑΒΟΛΗ
Καλλονή - Απόλλων Σμύρνης (15:00, Δημοτικό Στάδιο Μυτιλήνης)
Αχαρναϊκός - ΟΦΗ (15:00, Δημοτικό Αχαρνών)
Κισσαμικός - Πανελευσινιακός (15:00, Mάλεμε)
Αιγινιακός - Τρίκαλα (15:00, Δημοτικό Αιγινίου)
Παναιγιάλειος - Πανθρακικός (15:00, Δημοτικό Στάδιο Αιγίου)
Καλλιθέα - Σπάρτη (15:00, Δημοτικό Στάδιο Καλλιθέας)
Στις 12:00 της Τρίτης (17/01) στα γραφεία της Football League θα γίνει η κλήρωση του πρωταθλήματος Νέων.
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:-00011130T000000Z X-HITS:110 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20170118 DTEND;VALUE=DATE:20170119 UID:bb6b9936114abadfef9db52176bb6a7a SUMMARY:11η αγωνιστική Football League DTSTAMP:20161221T231905Z DESCRIPTION:Τετάρτη 18 ΙανουαρίουΠανελευσινιακός - Καλλονή (13:30, Δημ. Στάδιο Ελευσίνας)Απόλλων - ΟΦΗ (15:00 ΕΡΤ2, Γήπεδο Ριζούπολης)Λαμία - Αχαρναϊκός (15:00, ΔΑΚ Λαμίας)Τρίκαλα - Κισσαμικός - ΑΝΑΒΟΛΗΑΟΧ - Αιγινιακός (15:00, Δημ. Περιβολίων)Πανθρακικός - Αγροτικός Αστέρας (15:00, ΔΑΚ Κομοτηνής)Καλλιθέα - Αν. Καρδίτσας (15:00, Δημ. Στάδιο Καλλιθέας)Σπάρτη - Παναιγιάλειος (15:00, Δημ. Στάδιο Σπάρτης)Άρης - Πανσερραϊκός (17:00 ΕΡΤ3, «Κλεάνθης Βικελίδης») X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:Τετάρτη 18 Ιανουαρίου
Πανελευσινιακός - Καλλονή (13:30, Δημ. Στάδιο Ελευσίνας)
Απόλλων - ΟΦΗ (15:00 ΕΡΤ2, Γήπεδο Ριζούπολης)
Λαμία - Αχαρναϊκός (15:00, ΔΑΚ Λαμίας)
Τρίκαλα - Κισσαμικός - ΑΝΑΒΟΛΗ
ΑΟΧ - Αιγινιακός (15:00, Δημ. Περιβολίων)
Πανθρακικός - Αγροτικός Αστέρας (15:00, ΔΑΚ Κομοτηνής)
Καλλιθέα - Αν. Καρδίτσας (15:00, Δημ. Στάδιο Καλλιθέας)
Σπάρτη - Παναιγιάλειος (15:00, Δημ. Στάδιο Σπάρτης)
Άρης - Πανσερραϊκός (17:00 ΕΡΤ3, «Κλεάνθης Βικελίδης»)
Η Football League έχει προγραμματίσει ΔΣ στις 12 της Πέμπτης (19/01) με Θέματα Ημερήσιας Διάταξης:
Θέματα προσωπικού
Θέματα συμβάσεων
Ασφάλεια ποδοσφαιριστών
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:-00011130T000000Z X-HITS:107 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20170121 DTEND;VALUE=DATE:20170123 UID:efc45cd42aa8deed5c59f20133757c60 SUMMARY:1η αγωνιστική Νέων DTSTAMP:20170118T121057Z DESCRIPTION:1ος όμιλοςΣάββατο 21 ΙανουαρίουΚαλλονή - Πανελευσινιακός ΑΝΑΒΟΛΗΚαλλιθέα - Σπάρτη (15:00, Γήπεδο Παραλίας Τζιτζιφιών)Κυριακή 22 ΙανουαρίουΑχαρναϊκός - Απόλλων (11:00, Γήπεδο Αχιλλέα Κάτω Αχαρνών)\N2oς όμιλοςΣάββατο 21 ΙανουαρίουΑιγινιακός - Άρης ΑΝΑΒΟΛΗΚυριακή 22 ΙανουαρίουΠανσερραϊκός - Πανθρακικός ΑΝΑΒΟΛΗΡεπό: Αγροτικός Αστέρας\N3ος όμιλοςΠαναιγιάλειος - Τρίκαλα ΑΝΑΒΟΛΗΑναγέννηση Καρδίτσας - Λαμία ΑΝΑΒΟΛΗ\N4ος όμιλοςΚυριακή 22 ΙανουαρίουΚισσαμικός - ΟΦΗ (11:00, Δημ. Γήπεδο Κισσάμου)Ρεπό: ΑΟΧ X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:
1ος όμιλος
Σάββατο 21 Ιανουαρίου
Καλλονή - Πανελευσινιακός ΑΝΑΒΟΛΗ
Καλλιθέα - Σπάρτη (15:00, Γήπεδο Παραλίας Τζιτζιφιών)
Κυριακή 22 Ιανουαρίου
Αχαρναϊκός - Απόλλων (11:00, Γήπεδο Αχιλλέα Κάτω Αχαρνών)
2oς όμιλος
Σάββατο 21 Ιανουαρίου
Αιγινιακός - Άρης ΑΝΑΒΟΛΗ
Κυριακή 22 Ιανουαρίου
Πανσερραϊκός - Πανθρακικός ΑΝΑΒΟΛΗ
Ρεπό: Αγροτικός Αστέρας
3ος όμιλος
Παναιγιάλειος - Τρίκαλα ΑΝΑΒΟΛΗ
Αναγέννηση Καρδίτσας - Λαμία ΑΝΑΒΟΛΗ
4ος όμιλος
Κυριακή 22 Ιανουαρίου
Κισσαμικός - ΟΦΗ (11:00, Δημ. Γήπεδο Κισσάμου)
Ρεπό: ΑΟΧ
Σάββατο 21 Ιανουαρίου
Αχαρναϊκός - Άρης (14:00 ΕΡΤ2, Δημ. Αχαρνών)
ΟΦΗ - Λαμία (16:00 ΕΡΤ3, «Θ. Βαρδινογιάννης»)
Κυριακή 22 Ιανουαρίου
Πανελευσινιακός - Απόλλων (15:00, Δημ. Στάδιο Ελευσίνας)
Καλλονή - Τρίκαλα (15:00, Δημ. Στάδιο Μυτιλήνης)
Κισσαμικός - Χανιά (15:00, Δημ. Περιβολίων)
Πανσερραϊκός - Πανθρακικός (15:00, Δημ. Σερρών)
Αιγινιακός - Καλλιθέα (15:00, Δημ. Αιγινίου)
Αγροτικός Αστέρας - Σπάρτη (15:00, Γήπεδο «Δ. Κοντικάκης»)
Παναιγιάλειος - Αναγέννηση Καρδίτσας (15:00, Δημ. Στάδιο Αιγίου)
Τρίτη 24 Ιανουαρίου
Ξάνθη - ΟΦΗ (17:15, Ξάνθη Arena)
Τετάρτη 25 Ιανουαρίου
Λεβαδειακός - ΑΕΚ (15:00, Δημ. Λιβαδειάς)
Λαμία - Ατρόμητος (17:15, ΔΑΚ Λαμίας)
Άρης - Ολυμπιακός (19:30, «Κλ. Βικελίδης»)
Πέμπτη 26 Ιανουαρίου
Πλατανιάς - ΠΑΣ Γιάννινα (17:15, Γήπεδο Περιβολίων)
Τετάρτη 25 Ιανουαρίου
Αστέρας Τρίπολης - Τρίκαλα (17:15, «Θ. Κολοκοτρώνης»)
Πέμπτη 26 Ιανουαρίου
ΠΑΟΚ - Παναιτωλικός (17:15, Γήπεδο Τούμπας)
Τρίτη 31 Ιανουαρίου
ΟΦΗ - Ξάνθη (16:00, «Θ. Βαρδινογιάννης»)
Τετάρτη 1 Φεβρουαρίου
Κισσαμικός - Παναθηναϊκός (15:00, Γήπεδο Περιβολίων)
Ατρόμητος - Λαμία (17:15, Περιστερίου)
ΠΑΣ Γιάννινα - Πλατανιάς (17:15, Οι Ζωσιμάδες)
ΑΕΚ - Λεβαδειακός (19:30, ΟΑΚΑ)
Πέμπτη 2 Φεβρουαρίου
Ολυμπιακός - Άρης (19:30, «Γ. Καραϊσκάκης»)
1ος όμιλος
Σάββατο 28 Ιανουαρίου
Σπάρτη - Αχαρναϊκός (11:30, γήπεδο Αμυκλών)
Πανελευσινιακός - Καλλιθέα (12:00, γήπεδο Ρουμελιώτη)
Κυριακή 29 Ιανουαρίου
Απόλλων - Καλλονή (11:45, γήπεδο Πεύκης)
2ος όμιλος
Κυριακή 29 Ιανουαρίου
Άρης - Πανσερραϊκός (12:00, γήπεδο Μάττα)
Πανθρακικός - Αγροτικός Αστέρας ΜΗ ΤΕΛΕΣΗ ΑΓΩΝΑ ΛΟΓΩ ΠΑΡΑΙΤΗΣΗΣ ΤΟΥ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΥ
Ρεπό: Αιγινιακός
3ος όμιλος
Σάββατο 28 Ιανουαρίου
Λαμία - Παναιγιάλειος ΑΝΑΒΟΛΗ
Τρικαλα - Αν. Καρδίτσας ΑΝΑΒΟΛΗ
4ος όμιλος
Κυριακή 29 Ιανουαρίου
Χανιά - Κισσαμικός (11:00, γήπεδο Αγίων Αποστόλων)
Ρεπό: ΟΦΗ
Σάββατο 28 Ιανουαρίου
Άρης - ΟΦΗ (15:00 ΕΡΤ3, «Κλ. Βικελίδης»)
Κυριακή 29 Ιανουαρίου
Απόλλων - Λαμία (15:00 ΕΡΤ3, Γήπεδο Ριζούπολης)
Τρίκαλα - Πανελευσινιακός (15:00, Δημ. Στάδιο Τρικάλων)
Χανιά - Καλλονή (15:00)
Πανθρακικός - Αχαρναϊκός ΜΑΤΑΙΩΣΗ
Καλλιθέα - Κισσαμικός (15:00, Δημ. Στάδιο Καλλιθέας)
Σπάρτη - Πανσερραϊκός (15:00, Δημ. Στάδιο Σπάρτης)
Παναιγιάλειος - Αιγινιακός (15:00, Δημ. Στάδιο Αιγίου)
Αν. Καρδίτσας - Αγροτικός Αστέρας (15:00, Δημ. Στάδιο Καρδίτσας)
Τετάρτη 1 Φεβρουαρίου
ΑΟ Χανιά - Σπάρτη (15:00, Μάλεμε)
Σάββατο 4 Φεβρουαρίου
Τρίκαλα - Απόλλων (15:00 ΕΡΤ, Δημ. Στάδιο Τρικάλων)
Κυριακή 5 Φεβρουαρίου
Λαμία - Άρης (15:00 ΕΡΤ, ΔΑΚ Λαμίας)
Πανελευσινιακός - ΑΟ Χανιά (15:00, Δημ. Στάδιο Ελευσίνας)
Καλλονή - Καλλιθέα (15:00, Δημ. Στάδιο Μυτιλήνης)
Αχαρναϊκός - Σπάρτη (15:00, Δημ. Μενιδίου)
Κισσαμικός - Παναιγιάλειος (15:00, Δημ. Περιβολίων)
Πανσερραϊκός - Αναγέννηση Καρδίτσας (15:00, Δημ. Σερρών)
Αγροτικός Αστέρας - Αιγινιακός (15:00, Γήπεδο «Δ. Κοντικάκης»)
ΟΦΗ - Πανθρακικός ΜΑΤΑΙΩΣΗ
1ος όμιλος
Σάββατο 4 Φεβρουαρίου
Αχαρναϊκός - Καλλονή ΑΝΑΒΟΛΗ
Σπάρτη - Ελευσίνα (15:00, Εθν. Στάδιο Σπάρτης)
Κυριακή 5 Φεβρουαρίου
Απόλλων - Καλλιθέα (14:00, Γήπεδο Πεύκης)
2ος όμιλος
Σάββατο 4 Φεβρουαρίου
Πανσερραϊκός - Αιγινιακός (13:00, Γήπεδο ΕΠΣ Σερρών)
Αγροτικός Αστέρας - Άρης (15:00, Αθλητικό Πάρκο Ευόσμου)
3ος όμιλος
Σάββατο 4 Φεβρουαρίου
Αναγέννηση Καρδίτσας - Παναιγιάλειος (15:00, Γήπεδο Φαναρίου)
Κυριακή 5 Φεβρουαρίου
Τρίκαλα - Λαμία (10:00, Γήπεδο Πηγής)
4ος όμιλος
Σάββατο 4 Φεβρουαρίου
ΟΦΗ - ΑΟ Χανιά (12:00, Εγκαταστάσεις ΟΦΗ)
Ρεπό: Κισσαμικός
1ος όμιλος
Σάββατο 11 Φεβρουαρίου
Πανελευσινιακός - Απόλλων Σμύρνης (12:00, Γήπεδο Ρουμελιώτη)
Καλλιθέα - Αχαρναϊκός ΑΝΑΒΟΛΗ
Καλλονή - Σπάρτη ΑΝΑΒΟΛΗ
2ος όμιλος
Σάββατο 11 Φεβρουαρίου
Αιγινιακός - Αγροτικός Αστέρας (15:00, Γήπεδο Καταχά)
Άρης - Πανθρακικός δ.δ.
Ρεπό: Πανσερραϊκός
3ος όμιλος
Σάββατο 11 Φεβρουαρίου
Λαμία - Αναγέννηση Καρδίτσας (12:00, Γήπεδο Αμουρίου)
Κυριακή 12 Φεβρουαρίου
Τρίκαλα - Παναιγιάλειος (15:00, Γήπεδο Πηγής)
4ος όμιλος
Σάββατο 11 Φεβρουαρίου
ΟΦΗ - Κισσαμικός (12:00, ΒΑΚ)
Ρεπό: ΑΟΧ
Σάββατο 11 Φεβρουαρίου
ΑΟ Χανιά - Τρίκαλα (15:00, Μάλεμε)
Σπάρτη - ΟΦΗ (15:00 ΕΡΤ3, Δημ. Στάδιο Σπάρτης)
Αγροτικός Αστ. - Κισσαμικός (15:00, Γήπεδο «Δ. Κοντικάκης»)
Κυριακή 12 Φεβρουαρίου
Παναιγιάλειος - Καλλονή (13:30, Δημ. Στάδιο Αιγίου)
Απόλλων Σμύρνης - Άρης (15:00 ΕΡΤ3, Γήπεδο Ριζούπολης)
Καλλιθέα - Πανελευσινιακός (15:00, Δημ. Στάδιο Καλλιθέας)
Αν. Καρδίτσας - Αχαρναϊκός (15:00, Δημ. Στάδιο Καρδίτσας)
Αιγινιακός - Πανσερραϊκός (15:00, Δημ. Αιγινίου)
Πανθρακικός - Λαμία ΜΑΤΑΙΩΣΗ
Το Διοικητικό Συμβούλιο της Football League συνεδριάζει την Τρίτη 14/02/2017 και ώρα 13:00 στα γραφεία της (Θεμιστοκλέους 42, 4ος όροφος) με Θέματα Ημερήσιας Διάταξης τα εξής:
1. Εκλογή Προέδρου
2. Εκλογή Αντιπροέδρου
3. Εκλογή Υπεύθυνου Οικονομικής Διαχείρισης
4. Εκκρεμότητες με Δ.Ο.Υ.
5. SUPER LEAGUE
6. Αγωνιστικά Θέματα
7. Ασφάλεια Ποδοσφαιριστών
8. Θέματα Προσωπικού
9. Διάφορα θέματα
Τετάρτη 15 Φεβρουαρίου
Αγροτικός Αστέρας - Άρης (15:00 ΕΡΤ3, «Δ. Κοντικάκης)
Τρίκαλα - Αναγέννηση Καρδίτσας (15:00, Δημ. Στάδιο Τρικάλων)
Πέμπτη 16 Φεβρουαρίου
Πανσερραϊκός - Λαμία (15:00 ΕΡΤ3, Δημ. Σερρών)
1ος όμιλος
Κυριακή 19 Φεβρουαρίου
Απόλλων Σμύρνης - Σπάρτη (15:00, Δημ. Πεύκης)
Δευτέρα 20 Φεβρουαρίου
Αχαρναϊκός - Πανελευσινιακός (15:00, Δημ. Αχαρνών)
Καλλονή - Καλλιθέα ΑΝΑΒΟΛΗ
2ος όμιλος
Σάββατο 18 Φεβρουαρίου
Αγροτικός Αστέρας - Πανσερραϊκός (15:00, Αθλητικό Πάρκο Ευόσμου)
Πανθρακικός - Αιγινιακός ΜΑΤΑΙΩΣΗ
Ρεπό: Άρης
3ος όμιλος
Σάββατο 18 Φεβρουαρίου
Αναγέννηση Καρδίτσας - Τρίκαλα (13:00, Γήπεδο Προαστίου)
Παναιγιάλειος - Λαμία (15:00, Γήπεδο Ροδιάς)
4ος όμιλος
Κυριακή 19 Φεβρουαρίου
Κισσαμικός - ΑΟ Χανιά (11:00, Δημ. Κισσάμου)
Ρεπό: ΟΦΗ
Σάββατο 18 Φεβρουαρίου
ΑΟ Χανιά - Απόλλων Σμύρνης (14:30 ΕΡΤ3, Γήπεδο Περιβολίων)
Κυριακή 19 Φεβρουαρίου
ΟΦΗ - Αν. Καρδίτσας (15:00, «Θ. Βαρδινογιάννης»)
Τρίκαλα - Καλλιθέα (15:00, Δημ. Στάδιο Τρικάλων)
Λαμία - Σπάρτη (15:00 ΕΡΤ3, ΔΑΚ Λαμίας)
Πανελευσινιακός - Παναιγιάλειος (15:00, Δημ. Στάδιο Αιγίου)
Καλλονή - Αγροτικός Αστέρας (15:00, Δημ. Στάδιο Μυτιλήνης)
Αχαρναϊκός - Αιγινιακός (15:00, Δημ. Αχαρνών)
Πανσερραϊκός - Κισσαμικός (15:00, Δημ. Σερρών)
Άρης - Πανθρακικός ΜΑΤΑΙΩΣΗ
Το Διοικητικό Συμβούλιο της Football League συνεδριάζει την Τρίτη 21/02/2017 και ώρα 13:30 στα γραφεία της (Θεμιστοκλέους 42, 4ος όροφος) με Θέματα Ημερήσιας Διάταξης τα εξής:
1. Αδειοδότηση Ε.Π.Ο. αγωνιστικής περιόδου 2016-2017 και 2017-2018
2. Διάφορα θέματα
Τετάρτη 22 Φεβρουαρίου
Καλλιθέα - Χανιά (15:00, Δημ. Στάδιο Καλλιθέας)
Σπάρτη - Άρης (15:00 ΕΡΤ2, Δημ. Στάδιο Σπάρτης)
Παναιγιάλειος - Τρίκαλα (15:00, Δημ. Στάδιο Αιγίου)
Αγροτικός Αστ. - Πανελευσινιακός (15:00, «Δ. Κοντικάκης»)
Αιγινιακός - ΟΦΗ (15:00, «Γ. Παραλυκίδης»)
Πανσερραϊκός - Καλλονή (15:00, Δημ. Σερρών)
Κισσαμικός - Αχαρναϊκός (15:00, Μάλεμε)
Απόλλων - Πανθρακικός ΜΑΤΑΙΩΣΗ
Πέμπτη 23 Φεβρουαρίου
Αν. Καρδίτσας - Λαμία (15:00 ΕΡΤ3, Δημ. Στάδιο Καρδίτσας)
Σάββατο 25 Φεβρουαρίου
Καλλιθέα - Απόλλων Σμύρνης (15:00 ΕΡΤ3, Δημ. Στάδιο Καλλιθέας)
Κυριακή 26 Φεβρουαρίου
Χανιά - Παναιγιάλειος (15:00, Μάλεμε)
Άρης - Αν. Καρδίτσας (15:00 ΕΡΤ3, «Κλεάνθης Βικελίδης»)
Τρίκαλα - Αγροτικός Αστ. (15:00, Δημ. Στάδιο Τρικάλων)
Λαμία - Αιγινιακός (15:00, ΔΑΚ Λαμίας)
Πανελευσινιακός - Πανσερραϊκός (15:00, Δημ. Στάδιο Ελευσίνας)
ΟΦΗ - Κισσαμικός (15:00, «Θ. Βαρδινογιάννης«)
Καλλονή - Αχαρναϊκός (15:00, Δημ. Στάδιο Μυτιλήνης)
Πανθρακικός - Σπάρτη ΜΑΤΑΙΩΣΗ
1ος όμιλος
Σάββατο 25 Φεβρουαρίου
Απόλλων Σμύρνης - Αχαρναϊκός (11:00, Δημ. Στάδιο Πεύκης)
Πανελευσινιακός - Καλλονή ΑΝΑΒΟΛΗ
Κυριακή 26 Φεβρουαρίου
Σπάρτη - Καλλιθέα (15:00, Δημ. Στάδιο Σπάρτης)
2ος όμιλος
Σάββατο 25 Φεβρουαρίου
Άρης - Αιγινιακός (14:00, Γήπεδο Μάττα)
Πανθρακικός - Πανσερραϊκός ΜΑΤΑΙΩΣΗ
Ρεπό: Αγροτικός Αστέρας
3ος όμιλος
Σάββατο 25 Φεβρουαρίου
Παναιγιάλειος - Αν. Καρδίτσας (11:00, Γήπεδο Ροδιάς)
Λαμία - Τρίκαλα (11:30, Γήπεδο ΕΠΣ Φθιώτιδας)
4ος όμιλος
Σάββατο 25 Φεβρουαρίου
ΑΟ Χανιά - ΟΦΗ (12:00, Γήπεδο Αγίων Αποστόλων)
Ρεπό: Κισσαμικός
3ος όμιλος
Σάββατο 4 Μαρτίου
Αναγέννηση Καρδίτσας - Λαμία (13:00, Γήπεδο Ματαράγκας)
1ος όμιλος
Παρασκευή 3 Μαρτίου
Καλλονή - Απόλλων Σμύρνης (13:00, Γήπεδο Μοριά)
Σάββατο 4 Μαρτίου
Καλλιθέα - Πανελευσινιακός (13:00, Γήπεδο Παραλίας Τζιτζιφιών)
Αχαρναϊκός - Σπάρτη ΑΝΑΒΟΛΗ
2ος όμιλος
Σάββατο 4 Μαρτίου
Πανσερραϊκός - Άρης (12:00, Γήπεδο ΕΠΣ Σερρών)
Αγροτικός Αστέρας - Πανθρακικός ΜΑΤΑΙΩΣΗ
Ρεπό: Αιγινιακός
Σάββατο 4 Μαρτίου
Απόλλων - Σπάρτη (15:00 ΕΡΤ3, Γήπεδο Ριζούπολης)
Κυριακή 5 Μαρτίου
Παναιγιάλειος - Καλλιθέα (15:00, Δημ. Στάδιο Αιγίου)
Αγροτικός Αστέρας - Χανιά (15:00, Γήπεδο «Δ. Κοντικάκης»)
Αιγινιακός - Άρης (15:00 ΕΡΤ3, «Γ. Παραλυκίδης»
Πανσερραϊκός - Τρίκαλα (15:00, Δημ. Σερρών)
Κισσαμικός - Λαμία (15:00, Μάλεμε)
Αχαρναϊκός - Πανελευσινιακός (15:00, Δημ. Αχαρνών)
Καλλονή - ΟΦΗ (15:00, Δημ. Στάδιο Μυτιλήνης)
Αν. Καρδίτσας - Πανθρακικός ΜΑΤΑΙΩΣΗ
Τετάρτη 8 Μαρτίου
Αναγέννηση Καρδίτσας - ΑΟ Χανιά (14:00, Δημ. Στάδιο Καρδίτσας)
ΑΟ Τρίκαλα - Κισσαμικός (15:00, Δημ. Στάδιο Τρικάλων)
1ος όμιλος
Σάββατο 11 Μαρτίου
Πανελευσινιακός - Σπάρτη (13:00, Γήπεδο «Γ. Ρουμελιώτης»)
Κυριακή 12 Μαρτίου
Καλλιθέα - Απόλλων Σμύρνης (11:00, Γήπεδο Παραλίας Τζιτζιφιών)
Καλλονή - Αχαρναϊκός ΑΝΑΒΟΛΗ
2ος όμιλος
Σάββατο 11 Μαρτίου
Άρης - Αγροτικός Αστέρας (14:00, Γήπεδο Μάττα)
Αιγινιακός - Πανσερραϊκός (15:00, Γήπεδο Καταχά)
Σάββατο 11 Μαρτίου
Παναιγιάλειος - Απόλλων (15:00 ΕΡΤ3, Δημ. Στάδιο Αιγίου)
Κυριακή 12 Μαρτίου
Σπάρτη - Αν. Καρδίτσας (15:00, Δημ. Στάδιο Σπάρτης)
Καλλιθέα - Αγροτικός Αστέρας (15:00, Δημ. Στάδιο Καλλιθέας)
Χανιά - Πανσερραϊκός (13:00, Μάλεμε)
Άρης - Κισσαμικός (15:00 ΕΡΤ3, «Κλ. Βικελίδης»)
Τρίκαλα - Αχαρναϊκός (15:00, Δημ. Στάδιο Τρικάλων)
Λαμία - Καλλονή (15:00, ΔΑΚ Λαμίας)
Πανελευσινιακός - ΟΦΗ (15:00, Δημ. Στάδιο Ελευσίνας)
Πανθρακικός - Αιγινιακός ΜΑΤΑΙΩΣΗ
Παναιγιάλειος - Τρίκαλα (11:30, Γήπεδο Ροδιάς)
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:-00011130T000000Z X-HITS:57 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20170318 DTEND;VALUE=DATE:20170321 UID:e8d7d005814b3fbfb18764447211a90c SUMMARY:9η αγωνιστική Νέων DTSTAMP:20170315T153948Z DESCRIPTION:1ος όμιλοςΣάββατο 18 ΜαρτίουΑπόλλων Σμύρνης - Πανελευσινιακός (11:00, Γήπεδο Πεύκης)Δευτέρα 20 ΜαρτίουΑχαρναϊκός - Καλλιθέα (15:00, Δημ. Αχαρνών)Σπάρτη - Καλλονή ΑΝΑΒΟΛΗ\N2ος όμιλοςΣάββατο 18 ΜαρτίουΑγροτικός Αστέρας - Αιγινιακός (13:00, Αθλ. Πάρκο Ευόσμου)Πανθρακικός - Άρης ΜΑΤΑΙΩΣΗΡεπό: Πανσερραϊκός X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:1ος όμιλος
Σάββατο 18 Μαρτίου
Απόλλων Σμύρνης - Πανελευσινιακός (11:00, Γήπεδο Πεύκης)
Δευτέρα 20 Μαρτίου
Αχαρναϊκός - Καλλιθέα (15:00, Δημ. Αχαρνών)
Σπάρτη - Καλλονή ΑΝΑΒΟΛΗ
2ος όμιλος
Σάββατο 18 Μαρτίου
Αγροτικός Αστέρας - Αιγινιακός (13:00, Αθλ. Πάρκο Ευόσμου)
Πανθρακικός - Άρης ΜΑΤΑΙΩΣΗ
Ρεπό: Πανσερραϊκός
Σάββατο 18 Μαρτίου
Απόλλων - Αν. Καρδίτσας (15:00 ΕΡΤ3, Γήπεδο Ριζούπολης)
ΟΦΗ - Τρίκαλα (17:00, Γήπεδο «Θ. Βαρδινογιάννης»)
Κυριακή 19 Μαρτίου
Αγροτικός Αστέρας - Παναιγιάλειος (15:00, «Δ. Κοντικάκης»)
Αιγινιακός - Σπάρτη (15:00, «Γ. Παραλυκίδης»)
Πανσερραϊκός - Καλλιθέα (15:00, Δημ. Σερρών)
Αχαρναϊκός - Χανιά (15:00, Δημ. Αχαρνών)
Καλλονή - Άρης (15:00 ΕΡΤ3, Δημ. Στάδιο Μυτιλήνης)
Πανελευσινιακός - Λαμία (15:00, Δημ. Στάδιο Ελευσίνας)
Κισσαμικός - Πανθρακικός ΜΑΤΑΙΩΣΗ
Τετάρτη 22 Μαρτίου
Σπάρτη - Κισσαμικός (14:00, Δημ. Στάδιο Σπάρτης)
Αναγέννηση Καρδίτσας - Αιγινιακός (15:00, Δημ. Στάδιο Καρδίτσας)
Παναιγιάλειος - Πανσερραϊκός (15:00, Δημ. Στάδιο Αιγίου)
Καλλιθέα - Αχαρναϊκός (15:00, Δημ. Στάδιο Καλλιθέας)
Άρης - Πανελευσινιακός (15:00, «Κλ. Βικελίδης»)
Τρίκαλα - Λαμία (15:00 ΕΡΤ2, Δημ. Στάδιο Τρικάλων)
ΑΟ Χανιά - ΟΦΗ (16:00, Γήπεδο Περιβολίων)
Πανθρακικός - Καλλονή ΜΑΤΑΙΩΣΗ
Πέμπτη 23 Μαρτίου
Αγροτικός Αστέρας - Απόλλων Σμύρνης (15:00 ΕΡΤ3, «Δ. Κοντικάκης»)
3ος όμιλος
Παρασκευή 24 Μαρτίου
AO Τρίκαλα - Αναγέννηση Καρδίτσας (15:00, Γήπεδο Πηγής)
Σάββατο 25 Μαρτίου
Λαμία - ΑΟ Χανιά (15:00 ΕΡΤ3, ΔΑΚ Λαμίας)
Κυριακή 26 Μαρτίου
Απόλλων Σμύρνης - Αιγινιακός (15:00, Γήπεδο Ριζούπολης)
Πανσερραϊκός - Αγροτικός Αστέρας (15:00, Δημ. Σερρών)
Κισσαμικός - Αναγέννηση Καρδίτσας (15:00, Γήπεδο Περιβολίων)
Αχαρναϊκός - Παναιγιάλειος (15:00, Δημ. Αχαρνών)
Καλλονή - Σπάρτη (15:00, Δημ. Στάδιο Μυτιλήνης)
ΟΦΗ - Καλλιθέα (15:00, «Θ. Βαρδινογιάννης»)
Τρίκαλα - Άρης (15:00 ΕΡΤ3, Δημ. Στάδιο Τρικάλων)
Πανελευσινιακός - Πανθρακικός ΜΑΤΑΙΩΣΗ
Κυριακή 26 Μαρτίου
Πανσερραϊκός - Αγροτικός Αστέρας (11:30, Γήπεδο Χρισού)
Αιγινιακός - Πανθρακικός ΜΑΤΑΙΩΣΗ
Ρεπό: Άρης
3ος όμιλος
Σάββατο 1 Απριλίου
Λαμία - Παναιγιάλειος (14:00, Γήπεδο Αμουρίου)
2ος όμιλος (εξ αναβολής 1ης αγωνιστικής)
Σάββατο 1 Απριλίου
Αιγινιακός - Άρης (15:00, Γήπεδο Καταχά Πιερίας)
1ος όμιλος (εξ αναβολής 4ης αγωνιστικής)
Κυριακή 2 Απριλίου
Καλλιθέα - Αχαρναϊκός (11:00, Γήπεδο Παραλίας Τζιτζιφιών)
Σάββατο 1 Απριλίου
Πανσερραϊκός - Απόλλων Σμύρνης (15:00 ΕΡΤ3, Δημ. Σερρών)
Κυριακή 2 Απριλίου
Αναγέννηση Καρδίτσας - Καλλονή (13:00, Δημ. Στάδιο Καρδίτσας)
Παναιγιάλειος - ΟΦΗ (15:00, Δημ. Στάδιο Αιγίου)
ΑΟ Χανιά - Άρης (15:00 ΕΡΤ3, Μάλεμε)
Αιγινιακός - Κισσαμικός (16:00, «Γ. Παραλυκίδης»)
Αγροτικός Αστέρας - Αχαρναϊκός (16:00, «Δ. Κοντικάκης»)
Σπάρτη - Πανελευσινιακός (16:00, Δημ. Στάδιο Σπάρτης)
Καλλιθέα - Λαμία (16:00, Δημ. Στάδιο Καλλιθέας)
Πανθρακικός - Τρίκαλα ΜΑΤΑΙΩΣΗ
1ος όμιλος
Τετάρτη 5 Απριλίου
Καλλονή - Πανελευσινιακός (13:30, Γήπεδο Μοριάς)
«Το Διοικητικό Συμβούλιο της Football League συνεδριάζει την Τετάρτη 5/4/2017 και ώρα 13:00 στα γραφεία της (Θεμιστοκλέους 42, 4ος όροφος) με Θέματα Ημερήσιας Διάταξης τα εξής:
1. Αγωνιστικά Θέματα
2. Αναδιάρθρωση πρωταθλήματος STOIXIMAN.GR FOOTBALL LEAGUE για την αγωνιστική περίοδο 2018 - 2019
3. Διάφορα θέματα».
Σάββατο 8 Απριλίου
ΟΦΗ - Αγροτικός Αστέρας (15:00 ΕΡΤ3, «Θ. Βαρδινογιάννης»)
Κυριακή 9 Απριλίου
Λαμία - Παναιγιάλειος (15:00 ΕΡΤ3, ΔΑΚ Λαμίας)
Απόλλων Σμύρνης - Κισσαμικός (16:00, Γήπεδο Ριζούπολης)
Αχαρναϊκός - Πανσερραϊκός (16:00, Δημ. Αχαρνών)
Καλλονή - Αιγινιακός (16:00, Δημ. Στάδιο Μυτιλήνης)
Πανελευσινιακός - Αναγέννηση Καρδίτσας (16:00, Δημ. Στάδιο Ελευσίνας)
Τρίκαλα - Σπάρτη (16:00, Δημ. Στάδιο Τρικάλων)
Άρης - Καλλιθέα (16:00, «Κλ. Βικελίδης»)
ΑΟ Χανιά - Πανθρακικός ΜΑΤΑΙΩΣΗ
Μεγάλη Τετάρτη 12 Απριλίου
Σπάρτη - ΑΟ Χανιά (14:30, Δημ. Στάδιο Σπάρτης)
Κισσαμικός - Καλλονή (14:30, Γήπεδο Περιβολίων)
Αγροτικός Αστέρας - Λαμία (15:00 ΕΡΤ3, «Δ. Κοντικάκης»)
Πανσερραϊκός - ΟΦΗ (15:00, Δημ. Σερρών)
Αχαρναϊκός - Απόλλων Σμύρνης (16:00, Δημ. Αχαρνών)
Αναγέννηση Καρδίτσας - Τρίκαλα (16:00, Δημ. Στάδιο Καρδίτσας)
Καλλιθέα - Πανθρακικός ΜΑΤΑΙΩΣΗ
Μεγάλη Πέμπτη 13 Απριλίου
Παναιγιάλειος - Άρης (15:00 ΕΡΤ3, Δημ. Στάδιο Αιγίου)
Αιγινιακός - Πανελευσινιακός (16:00, «Γ. Παραλυκίδης»)
Σάββατο 22 Απριλίου
Λαμία - Πανσερραϊκός (15:00 ΕΡΤ3, ΔΑΚ Λαμίας)
Κυριακή 23 Απριλίου
Άρης - Αγροτικός Αστέρας (15:00 ΕΡΤ3, «Κλ. Βικελίδης»)
Απόλλων Σμύρνης - Καλλονή (16:00, Γήπεδο Ριζούπολης)
ΟΦΗ - Αχαρναϊκός (16:00, «Θ. Βαρδινογιάννης»)
Πανελευσινιακός - Κισσαμικός (16:00, Δημ. Στάδιο Ελευσίνας)
Τρίκαλα - Αιγινιακός (16:00, Δημ. Στάδιο Τρικάλων)
Σπάρτη - Καλλιθέα (16:00, Δημ. Στάδιο Σπάρτης)
Πανθρακικός - Παναιγιάλειος ΜΑΤΑΙΩΣΗ
Δευτέρα 24 Απριλίου
ΑΟ Χανιά - Αναγέννηση Καρδίτσας (16:00, Μάλεμε)
1ος όμιλος (3η αγωνιστική)
Αχαρναϊκός - Καλλονή (11:00, Δημ. Γυμναστήριο Αχαρνών)
Σάββατο 29 Απριλίου
ΟΦΗ - Απόλλων Σμύρνης (17:00 ΕΡΤ3, «Θ. Βαρδινογιάννης»)
Κυριακή 30 Απριλίου
Αχαρναϊκός - Λαμία (17:00, Δημ. Αχαρνών)
Κισσαμικός - Τρίκαλα (17:00, Γήπεδο Περιβολίων)
Αιγινιακός - ΑΟ Χανιά (17:00, «Γ. Παραλυκίδης»)
Αναγέννηση Καρδίτσας - Καλλιθέα (17:00, Δημ. Στάδιο Καρδίτσας)
Παναιγιάλειος - Σπάρτη (17:00, Δημ. Στάδιο Αιγίου)
Πανσερραϊκός - Άρης (17:00 ΕΡΤ3, Δημ. Σερρών)
Αγροτικός Αστέρας - Πανθρακικός ΜΑΤΑΙΩΣΗ
Δευτέρα 1 Μαΐου
Καλλονή - Πανελευσινιακός (16:00, Δημ. Στάδιο Μυτιλήνης)
1ος όμιλος (4η αγωνιστική)
Καλλονή - Σπάρτη (15:00, Γήπεδο Μοριάς)
Σάββατο 6 Μαΐου
Λαμία - ΟΦΗ (17:00 ΕΡΤ3, ΔΑΚ Λαμίας)
Κυριακή 7 Μαΐου
Απόλλων Σμύρνης - Πανελευσινιακός (17:00, «Γ. Καμάρας»)
Τρίκαλα - Καλλονή (17:00, Δημ. Στάδιο Τρικάλων)
ΑΟ Χανιά - Κισσαμικός (17:00, Γήπεδο Περιβολίων)
Καλλιθέα - Αιγινιακός (17:00, Δημ. Στάδιο Καλλιθέας)
Σπάρτη - Αγροτικός Αστέρας (17:00, Δημ. Στάδιο Σπάρτης)
Αναγέννηση Καρδίτσας - Παναιγιάλειος (17:00, Δημ. Στάδιο Καρδίτσας)
Άρης - Αχαρναϊκός (17:00 ΕΡΤ3, «Κλ. Βικελίδης»)
Πανθρακικός - Πανσερραϊκός ΜΑΤΑΙΩΣΗ
Παρασκευή 12 Μαΐου
Καλλονή - ΑΟ Χανιά (17:00, Δημ. Στάδιο Μυτιλήνης)
Σάββατο 13 Μαΐου
ΟΦΗ - Άρης (17:00 ΕΡΤ3, «Θ. Βαρδινογιάννης»)
Κυριακή 14 Μαΐου
Πανελευσινιακός - Τρίκαλα (17:00, Δημ. Στάδιο Ελευσίνας)
Κισσαμικός - Καλλιθέα (17:00, Γήπεδο Περιβολίων)
Πανσερραϊκός - Σπάρτη (17:00, Δημ. Σερρών)
Αιγινιακός - Παναιγιάλειος (17:00, «Γ. Παραλυκίδης»)
Αγροτικός Αστέρας - Αναγέννηση Καρδίτσας (17:00, «Δ. Κοντικάκης»)
Λαμία - Απόλλων Σμύρνης (17:00 ΕΡΤ3, ΔΑΚ Λαμίας)
Αχαρναϊκός - Πανθρακικός ΜΑΤΑΙΩΣΗ
1ος όμιλος (7η αγωνιστική)
Αχαρναϊκός - Σπάρτη (16:00, Δημ. Γυμναστήριο Αχαρνών)
Κυριακή 21 Μαΐου
Απόλλων Σμύρνης - Τρίκαλα (17:00 ΕΡΤ3, Γήπεδο Ριζούπολης)
Άρης - Λαμία (17:00 ΕΡΤ3, «Κλ. Βικελίδης»)
Χανιά - Πανελευσινιακός (17:00, Δημ. Περιβολίων)
Καλλιθέα - Καλλονή (17:00, Δημ. Στάδιο Καλλιθέας)
Σπάρτη - Αχαρναϊκός (17:00, Δημ. Στάδιο Σπάρτης)
Παναιγιάλειος - Κισσαμικός (17:00, Δημ. Στάδιο Αιγίου)
Αναγέννηση Καρδίτσας - Πανσερραϊκός (17:00, Δημ. Στάδιο Καρδίτσας)
Αιγινιακός - Αγροτικός Αστέρας (17:00, «Γ. Παραλυκίδης»)
Πανθρακικός - ΟΦΗ ΜΑΤΑΙΩΣΗ
1ος όμιλος (5η αγωνιστική)
Καλλονή - Καλλιθέα (16:00, Δημ. Γήπεδο Μοριάς)
Κυριακή 28 Μαΐου
Άρης - Απόλλων Σμύρνης (17:00 ΕΡΤ3, «Κλ. Βικελίδης»)
Τρίκαλα - Χανιά (17:00, Δημ. Στάδιο Τρικάλων)
Πανελευσινιακός - Καλλιθέα (17:00 ΕΡΤ3, Δημ. Στάδιο Ελευσίνας)
ΟΦΗ - Σπάρτη (17:00, «Θ. Βαρδινογιάννης»)
Αχαρναϊκός - Αναγέννηση Καρδίτσας (17:00, Δημ. Αχαρνών)
Κισσαμικός - Αγροτικός Αστέρας (17:00, Γήπεδο Περιβολίων)
Πανσερραϊκός - Αιγινιακός (17:00, Δημ. Σερρών)
Λαμία - Πανθρακικός ΜΑΤΑΙΩΣΗ
Καλλονή - Παναιγιάλειος ΜΑΤΑΙΩΣΗ
Δευτέρα 29 Μαΐου
Σπάρτη - Απόλλων Σμύρνης (16:00, Εθν. Στάδιο Σπάρτης)
Πανελευσινιακός - Αχαρναϊκός (16:30, «Γ. Ρουμελιώτης»)
Καλλιθέα - Καλλονή ΜΑΤΑΙΩΣΗ
Κυριακή 4 Ιουνίου
Καλλιθέα - Τρίκαλα (17:00, Δημ. Στάδιο Καλλιθέας)
Σπάρτη - Λαμία (17:00 ΕΡΤ3, Δημ. Στάδιο Σπάρτης)
Παναιγιάλειος - Πανελευσινιακός (17:00, Δημ. Στάδιο Αιγίου)
Αναγέννηση Καρδίτσας - ΟΦΗ (17:00, Δημ. Στάδιο Καρδίτσας)
Αιγινιακός - Αχαρναϊκός (17:00, «Γ. Παραλυκίδης»)
Κισσαμικός - Πανσερραϊκός (17:00, Γήπεδο Περιβολίων)
Απόλλων Σμύρνης - Χανιά (17:00 ΕΡΤ3, Γήπεδο Ριζούπολης)
Πανθρακικός - Άρης ΜΑΤΑΙΩΣΗ
Αγροτικός Αστέρας - Καλλονή ΜΑΤΑΙΩΣΗ
Κυριακή 11 Ιουνίου
Χανιά - Καλλιθέα (17:00, Γήπεδο Περιβολίων)
Άρης - Σπάρτη (17:00, «Κλ. Βικελίδης»)
Τρίκαλα - Παναιγιάλειος (17:00, Δημ. Στάδιο Τρικάλων)
Λαμία - Αναγέννηση Καρδίτσας (17:00 ΕΡΤ3, ΔΑΚ Λαμίας)
Πανελευσινιακός - Αγροτικός Αστέρας (17:00, Δημ. Στάδιο Ελευσίνας)
ΟΦΗ - Αιγινιακός (17:00, «Θ. Βαρδινογιάννης»)
Αχαρναϊκός - Κισσαμικός (17:00, Δημ. Αχαρνών)
Καλλονή - Πανσερραϊκός ΜΑΤΑΙΩΣΗ
Πανθρακικός - Απόλλων Σμύρνης ΜΑΤΑΙΩΣΗ
Σάββατο 17 Ιουνίου
Τρίκαλα - ΟΦΗ (16:00, Δημ. Στάδιο Αγίου Δημητρίου)
Κυριακή 18 Ιουνίου
Άρης - Καλλιθέα (17:00, Δημ. Στάδιο Καρδίτσας)
Κ19 ΟΦΗ - Κ19 Άρης (17:15, Δημ. Στάδιο Αγίου Δημητρίου)
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:-00011130T000000Z X-HITS:120 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20170724 DTEND;VALUE=DATE:20170725 UID:7a8e0ab91051bd56da27e4c669ad7b05 SUMMARY:Πρώτες συγκεντρώσεις DTSTAMP:20170718T205517Z DESCRIPTION:Απόλλων Λάρισας (18:30)Απόλλων Πόντου (18:30)Παναιγιάλειος (19:00)ΑΟ Τρίκαλα (19:00)Βέροια (19:30) X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:Απόλλων Λάρισας (18:30)
Απόλλων Πόντου (18:30)
Παναιγιάλειος (19:00)
ΑΟ Τρίκαλα (19:00)
Βέροια (19:30)
Αλμωπός Αριδαίας - Άρης (18:30, Γήπεδο Αλμωπού)
Απόλλων Λάρισας - ΑΟ Τρίκαλα (18:30, Γήπεδο Φιλιππούπολης)
Πανηλειακός - Παναιγιάλειος (20:00, Δημ. Στάδιο Πύργου)
Αιγινιακός - Βέροια (17:00, Δημ. Αιγινίου)
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:20170819T150630Z X-HITS:140 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20170823 DTEND;VALUE=DATE:20170824 UID:d523b0fac06bb98645885dbf92b134cb SUMMARY:Φιλικά προετοιμασίας DTSTAMP:20170819T130916Z DESCRIPTION:Βόλος Ν.Π.Σ. - ΑΟ Τρίκαλα (18:00, Γήπεδο Νεάπολης)Απόλλων Πόντου – Φλαμουρτάρι (18:00, Γήπεδο Απόλλωνα)Αν. Καρδίτσας – Κισσαμικός (18:00, Δημ. Στάδιο Καρδίτσας)Πανηλειακός - Παναχαϊκή (20:00, Δημ. Στάδιο Πύργου) X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:Βόλος Ν.Π.Σ. - ΑΟ Τρίκαλα (18:00, Γήπεδο Νεάπολης)
Απόλλων Πόντου – Φλαμουρτάρι (18:00, Γήπεδο Απόλλωνα)
Αν. Καρδίτσας – Κισσαμικός (18:00, Δημ. Στάδιο Καρδίτσας)
Πανηλειακός - Παναχαϊκή (20:00, Δημ. Στάδιο Πύργου)
ΑΟ Τυμπακίου - ΟΦΗ (18:15, Γήπεδο Τυμπακίου)
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:20170824T123100Z X-HITS:108 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20170826 DTEND;VALUE=DATE:20170827 UID:7784b9d373369e1b465b147930166beb SUMMARY:Φιλικά προετοιμασίας DTSTAMP:20170823T134700Z DESCRIPTION:Βόλος Ν.Π.Σ. - Απόλλων Λάρισας (18:00, Γήπεδο Νεάπολης) X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:Βόλος Ν.Π.Σ. - Απόλλων Λάρισας (18:00, Γήπεδο Νεάπολης)
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:20170824T173420Z X-HITS:120 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20170827 DTEND;VALUE=DATE:20170828 UID:de508cf6a8141011749406c62a622d98 SUMMARY:Φιλικά προετοιμασίας DTSTAMP:20170819T130320Z DESCRIPTION:ΑΕ Μυλοποτάμου - ΑΟΧ Κισσαμικός (17:30, ΔΑΚ Γάλλου)Παναιγιάλειος - Αχαϊκή (18:00, Δημ. Στάδιο Αιγίου)Ολυμπιακός Βόλου - Καλλιθέα (18:00, Πανθεσσαλικό)Λήλας Βασιλικού - Αχαρναϊκός (18:00, Γήπεδο Βασιλικού)Απόλλων Ξηροκαμπίου - Σπάρτη (18:00, Γήπεδο Ξηροκαμπίου)Παναχαϊκη - Προοδευτική (18:00, Αγυιά)ΟΦΗ - Ομόνοια (20:00, Γεντί Κουλέ)Τρίκαλα - Άρης (20:00, Δημ. Στάδιο Τρικάλων) X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:ΑΕ Μυλοποτάμου - ΑΟΧ Κισσαμικός (17:30, ΔΑΚ Γάλλου)
Παναιγιάλειος - Αχαϊκή (18:00, Δημ. Στάδιο Αιγίου)
Ολυμπιακός Βόλου - Καλλιθέα (18:00, Πανθεσσαλικό)
Λήλας Βασιλικού - Αχαρναϊκός (18:00, Γήπεδο Βασιλικού)
Απόλλων Ξηροκαμπίου - Σπάρτη (18:00, Γήπεδο Ξηροκαμπίου)
Παναχαϊκη - Προοδευτική (18:00, Αγυιά)
ΟΦΗ - Ομόνοια (20:00, Γεντί Κουλέ)
Τρίκαλα - Άρης (20:00, Δημ. Στάδιο Τρικάλων)
Αναγέννηση Καρδίτσας - Λουφτετάρι (18:00, Δημ. Στάδιο Καρδίτσας)
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:-00011130T000000Z X-HITS:59 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20170830 DTEND;VALUE=DATE:20170831 UID:255b32f31bde3c744361ea795c4a1cfb SUMMARY:1η φάση Κυπέλλου (2η αγωνιστική) DTSTAMP:20170818T111547Z DESCRIPTION:Βέροια - Αιγινιακός (18:00, Δημ. Στάδιο Βέροιας) X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:Βέροια - Αιγινιακός (18:00, Δημ. Στάδιο Βέροιας)
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:-00011130T000000Z X-HITS:340 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20170830 DTEND;VALUE=DATE:20170831 UID:0707b5968fc5bc66aaa2f2ded32c45a9 SUMMARY:Φιλικά προετοιμασίας DTSTAMP:20170828T120415Z DESCRIPTION:ΟΦΗ - ΠΟΑ (18:00, Γεντί Κουλέ)Ηρόδοτος - ΑΟΧ Κισσαμικός (18:00, Γήπεδο Νέας Αλικαρνασσού)Αστ. Βλαχιώτη - Αχαρναϊκός (18:00, Δημ. Στάδιο Βλαχιώτη) X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:ΟΦΗ - ΠΟΑ (18:00, Γεντί Κουλέ)
Ηρόδοτος - ΑΟΧ Κισσαμικός (18:00, Γήπεδο Νέας Αλικαρνασσού)
Αστ. Βλαχιώτη - Αχαρναϊκός (18:00, Δημ. Στάδιο Βλαχιώτη)
Αστέρας Τρίπολης - Σπάρτη (19:00, «Θ. Κολοκοτρώνης»)
ΑΕΚ - Καλλιθέα (19:30, Σπάτα)
Ιωνικός Διαβατών - Ηρακλής 0-2 (18:30, Γήπεδο Διαβατών)
ΑΟ Τρίκαλα - ΑΕΛ (21:00, Δημ. Στάδιο Τρικάλων)
Καλλιθέα - ΑΟ Υπάτου (17:30, Βάρη)
Κέρκυρα - Παναιγιάλειος (18:00, ΕΑΚ Κέρκυρας)
Απόλλων Πόντου - Αιγινιακός (18:00, Γήπεδο Καλαμαριάς)
Απόλλων Λάρισας – Αν. Καρδίτσας (18:00, Γήπεδο Φιλιππούπολης)
Πλατανιάς - ΟΦΗ (19:00, Γήπεδο Περιβολίων)
ΑΟΧ Κισσαμικός - ΑΟ Παλαιόχωρας (17:30, Μοναχή Ελιά)
Άρης - Βέροια (18:00, «Κλεάνθης Βικελίδης»)
Δόξα Μητρόπολης - Αν. Καρδίτσας (17:30, Γήπεδο Μητρόπολης)
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:-00011130T000000Z X-HITS:82 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20170906 DTEND;VALUE=DATE:20170907 UID:f5cfa234cbd37e397c4e19c4e060fdcd SUMMARY:Φιλικά προετοιμασίας DTSTAMP:20170901T214110Z DESCRIPTION:Απόλλων Παραλιμνίου - Πανσερραϊκός (Γήπεδο Παραλιμνίου)ΟΦΗ - Ερμής Ζωνιανών (17:30, Γεντί Κουλέ)Ηρακλής Ψαχνών - Αχαρναϊκός (19:00, Δημ. Στάδιο Ψαχνών)Ναυπακτιακός Αστέρας - Παναχαϊκή (19:30, Δημ. Ναυπάκτου) X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:Απόλλων Παραλιμνίου - Πανσερραϊκός (Γήπεδο Παραλιμνίου)
ΟΦΗ - Ερμής Ζωνιανών (17:30, Γεντί Κουλέ)
Ηρακλής Ψαχνών - Αχαρναϊκός (19:00, Δημ. Στάδιο Ψαχνών)
Ναυπακτιακός Αστέρας - Παναχαϊκή (19:30, Δημ. Ναυπάκτου)
Βελούχι - Εργοτέλης (17:30, Αθλητικό Κέντρο Καρπενησίου)
ΑΟ Τρίκαλα - Αν. Καρδίτσας (20:00, Δημ. Στάδιο Τρικάλων)
Αιγινιακός - Ολυμπιακός Βόλου (17:00, «Γ. Παραλυκίδης»)
ΟΦΗ - ΑΟΧ Κισσαμικός (17:30, Γεντί Κουλέ)
Απόλλων Λάρισας - Άρης (17:45, Γήπεδο Φιλιππούπολης)
Δόξα Βύρωνα - Αχαρναϊκός (18:00, Δημ. Στάδιο Βύρωνα)
Μακεδονικός - Βέροια (18:00, Γήπεδο Μακεδονικού)
Ιωνικός - Παναχαϊκή (19:30, Δημ. Νεάπολης)
Σπάρτη - Παναιγιάλειος (17:00, Δημ. Στάδιο Σπάρτης)
Αστέρας Αμαλιάδας - ΑΟ Τρίκαλα (17:30, Δημ. Στάδιο Αμαλιάδας)
Καλλιθέα - Ηλυσιακός (17:30, «Ελ Πάσο»)
Ελπίς Σκουτάρεως - Πανσερραϊκός (18:00, Αθλ. Πάρκο Ομόνοιας)
Αχαρναϊκός - Φωστήρας (17:30, Δημ. Αχαρνών)
Παναχαϊκή - Σπάρτη (17:30, Παμπελοποννησιακό)
Βέροια - ΑΟ Τρίκαλα (17:30, Δημ. Στάδιο Βέροιας)
Αιγινιακός - Αναγέννηση Καρδίτσας (17:00, «Γ. Παραλυκίδης»)
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:-00011130T000000Z X-HITS:110 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20170915 DTEND;VALUE=DATE:20170916 UID:7b9dd6ec1efcbc3b32af9e4d9cb18fbb SUMMARY:Φιλικά προετοιμασίας DTSTAMP:20170913T235747Z DESCRIPTION:Εργοτέλης - ΟΦ Ιεράπετρας (19:00, Παγκρήτιο) X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:Εργοτέλης - ΟΦ Ιεράπετρας (19:00, Παγκρήτιο)
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:-00011130T000000Z X-HITS:102 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20170916 DTEND;VALUE=DATE:20170917 UID:72ba0471a373c8b11677abe064a60fa9 SUMMARY:Φιλικά προετοιμασίας DTSTAMP:20170912T111117Z DESCRIPTION:ΟΦΗ - Ηρόδοτος (17:00, ΒΑΚ)Παναιγιάλειος - Ζευγολατιό (17:30, Δημ. Στάδιο Αιγίου) X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:ΟΦΗ - Ηρόδοτος (17:00, ΒΑΚ)
Παναιγιάλειος - Ζευγολατιό (17:30, Δημ. Στάδιο Αιγίου)
Βόλος Ν.Π.Σ. - Βέροια (17:30, ΕΑΚ Βόλου)
Καλλιθέα - Τριγλία Ραφήνας (17:30, Δημ. Στάδιο Καλλιθέας)
2ος ΟΜΙΛΟΣ
Τρίτη 19 Σεπτεμβρίου
Αιγινιακός – Απόλλων Πόντου (16:00, «Γ. Παραλυκίδης»)
3ος ΟΜΙΛΟΣ
Πέμπτη 21 Σεπτεμβρίου
Καλλιθέα – Απόλλων Λάρισας (18:15, «Γρ. Λαμπράκης»)
4ος ΟΜΙΛΟΣ
Πέμπτη 21 Σεπτεμβρίου
Σπάρτη – ΑΟ Τρίκαλα (16:00, Δημ. Σπάρτης)
5ος ΟΜΙΛΟΣ
Πέμπτη 21 Σεπτεμβρίου
ΑΟΧ Κισσαμικός – Αχαρναϊκός (16:00, Γήπεδο Περιβολίων)
6ος ΟΜΙΛΟΣ
Τρίτη 19 Σεπτεμβρίου
Πανσερραϊκός – Εργοτέλης (16:00, Δημ. Σερρών)
7ος ΟΜΙΛΟΣ
Πέμπτη 21 Σεπτεμβρίου
Παναιγιάλειος – Άρης (20:30, Δημ. Στάδιο Αιγίου)
8ος ΟΜΙΛΟΣ
Τετάρτη 20 Σεπτεμβρίου
Παναχαϊκή – Αναγέννηση Καρδίτσας (18:15, Γήπεδο Παναχαϊκής)
Εθνικός Φιλιππιάδας - ΑΕ Καραϊσκάκης (17:00, Δημ. Στάδιο Φιλιππιάδας)
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:-00011130T000000Z X-HITS:96 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20170923 DTEND;VALUE=DATE:20170924 UID:b4e978fc922160599bed46bc71fd152d SUMMARY:Φιλικά προετοιμασίας DTSTAMP:20170920T091210Z DESCRIPTION:ΟΦΗ - Παλαιόχωρα (17:30, ΒΑΚ) X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:ΟΦΗ - Παλαιόχωρα (17:30, ΒΑΚ)
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:20170922T155542Z X-HITS:138 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20170924 DTEND;VALUE=DATE:20170925 UID:9652fc9db01d6118924a146f6e8f1f2c SUMMARY:Φιλικά προετοιμασίας DTSTAMP:20170830T125203Z DESCRIPTION:Απόλλων Λάρισας - Αχιλλέας Φαρσάλων (17:00, Γήπεδο Φιλιππούπολης)Εργοτέλης - Ερμής Ζωνιανών (17:00, Παγκρήτιο)ΑΟ Σελλάνων - Αν. Καρδίτσας (17:00, Γήπεδο Προαστίου)Παναιγιάλειος - Σπάρτη (17:00, Δημ. Στάδιο Αιγίου)Αιγινιακός - ΑΟ Τρίκαλα (17:00, «Γ. Παραλυκίδης»)Αστέρας Βλαχιώτη - Καλλιθέα (17:30, Δημ. Στάδιο Βλαχιώτη) X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:Απόλλων Λάρισας - Αχιλλέας Φαρσάλων (17:00, Γήπεδο Φιλιππούπολης)
Εργοτέλης - Ερμής Ζωνιανών (17:00, Παγκρήτιο)
ΑΟ Σελλάνων - Αν. Καρδίτσας (17:00, Γήπεδο Προαστίου)
Παναιγιάλειος - Σπάρτη (17:00, Δημ. Στάδιο Αιγίου)
Αιγινιακός - ΑΟ Τρίκαλα (17:00, «Γ. Παραλυκίδης»)
Αστέρας Βλαχιώτη - Καλλιθέα (17:30, Δημ. Στάδιο Βλαχιώτη)
Βέροια - Δόξα Δράμας (17:00, Δημ. Στάδιο Βέροιας)
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:20170927T220205Z X-HITS:185 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20170928 DTEND;VALUE=DATE:20170929 UID:ad1954af128a8d91182ceda7c09ac050 SUMMARY:Φιλικά προετοιμασίας DTSTAMP:20170925T105634Z DESCRIPTION:Αχαρναϊκός - Καλλιθέα (16:30, Δημ. Αχαρνών)Αιγινιακός - Άρης (17:00, «Γ. Παραλυκίδης») X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:Αχαρναϊκός - Καλλιθέα (16:30, Δημ. Αχαρνών)
Αιγινιακός - Άρης (17:00, «Γ. Παραλυκίδης»)
Κιλκισιακός - Πανσερραϊκός (16:00, Δημ. Στάδιο Κιλκίς)
Αναγέννηση Καρδίτσας - ΑΟ Τρίκαλα (17:00, Δημ. Στάδιο Καρδίτσας)
Παναιγιάλειος - ΑΕ Καραϊσκάκης (17:00, Δημ. Στάδιο Αιγίου)
Εργοτέλης - ΑΟΧ Κισσαμικός (17:00, Παγκρήτιο)
Απόλλων Λάρισας - Απόλλων Πόντου (17:00, Αλκαζάρ)
Τρίκαλα - Βέροια (17:00, Δημ. Στάδιο Τρικάλων)
Αχαρναϊκός - Σπάρτη (16:00, Δημ. Αχαρνών)
Ηρόδοτος - Εργοτέλης (17:30, Ν. Αλικαρνασσός)
Στις 15:00 στα γραφεία της διοργανώτριας αρχής θα πραγματοποιηθεί η κλήρωση του πρωταθλήματος.
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:-00011130T000000Z X-HITS:1279 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20171005 DTEND;VALUE=DATE:20171006 UID:6d04c0f7f81c8a513d73f0a770257f1e SUMMARY:Φιλικά προετοιμασίας DTSTAMP:20170925T105728Z DESCRIPTION:Παναχαϊκή - ΑΕΚ (19:00, Γήπεδο Αγυιάς) X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:Παναχαϊκή - ΑΕΚ (19:00, Γήπεδο Αγυιάς)
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:20170927T215545Z X-HITS:384 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20171006 DTEND;VALUE=DATE:20171007 UID:566852e96b9a937e8bd1a9ed082d285b SUMMARY:Φιλικά προετοιμασίας DTSTAMP:20170930T083218Z DESCRIPTION:Καλλιθέα - Απόλλων Σμύρνης (16:00, Δημ. Στάδιο Καλλιθέας)Κέρκυρα - Δόξα Δράμας (16:30, ΕΑΚ Κέρκυρας) X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:Καλλιθέα - Απόλλων Σμύρνης (16:00, Δημ. Στάδιο Καλλιθέας)
Κέρκυρα - Δόξα Δράμας (16:30, ΕΑΚ Κέρκυρας)
Παναιγιάλειος - Παναιτωλικός (17:00, Δημ. Στάδιο Αιγίου)
ΟΦΗ - Ερμής Ζωνιανών (17:00, ΒΑΚ)
Βέροια - Αιγινιακός (18:30, Δημ. Στάδιο Βέροιας)
Αν. Καρδίτσας - Απόλλων Λάρισας (16:00, Δημ. Στάδιο Καρδίτσας)
Σπάρτη - Παναχαϊκή (16:30, Δημ. Στάδιο Σπάρτης)
Τρίκαλα - Λεβαδειακός (16:30, Δημ. Στάδιο Τρικάλων)
Άρης - ΑΕΛ (17:00, «Κλ. Βικελίδης»)
Αχαρναϊκός - Εθνικός (16:00, Δημ. Αχαρνών)
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:-00011130T000000Z X-HITS:51 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20171011 DTEND;VALUE=DATE:20171012 UID:7c748df760436dac004ebd1b247782d9 SUMMARY:Φιλικά προετοιμασίας DTSTAMP:20171007T071928Z DESCRIPTION:Δόξα Δράμας - Πανσερραϊκός (16:00, Γήπεδο Προσοτσάνης)ΑΕ Καραϊσκάκης - Παναχαϊκή (16:30, Γήπεδο Αγίων Αναργύρων) X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:Δόξα Δράμας - Πανσερραϊκός (16:00, Γήπεδο Προσοτσάνης)
ΑΕ Καραϊσκάκης - Παναχαϊκή (16:30, Γήπεδο Αγίων Αναργύρων)
Άρης - Απόλλων Λάρισας (16:30, «Κλεάνθης Βικελίδης»)
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:20171012T081221Z X-HITS:284 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20171014 DTEND;VALUE=DATE:20171015 UID:c5d275a038d1f5f8b1b4102106f4f9cb SUMMARY:Φιλικά προετοιμασίας DTSTAMP:20171012T081250Z DESCRIPTION:ΑΟΧ Κισσαμικός - Κ20 Πλατανιά (10:00, Μοναχή Ελιά)Καραϊσκάκης - Παναιγιάλειος (16:30, Δημ. Φιλιππιάδας)Εργοτέλης - ΟΦΗ (19:00, Παγκρήτιο) X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:ΑΟΧ Κισσαμικός - Κ20 Πλατανιά (10:00, Μοναχή Ελιά)
Καραϊσκάκης - Παναιγιάλειος (16:30, Δημ. Φιλιππιάδας)
Εργοτέλης - ΟΦΗ (19:00, Παγκρήτιο)
ΑΟΧ Κισσαμικός - ΣΥΝΚΑ (16:00, Περιβόλια)
Καλλιθέα - Αχαρναϊκός (16:00, Δημ. Στάδιο Καλλιθέας)
Απόλλων Σμύρνης - Αχαρναϊκός (11:00, Δημ. Στάδιο Φυλής)
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:-00011130T000000Z X-HITS:66 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20171020 DTEND;VALUE=DATE:20171021 UID:0330705b9768e82d34c3fafc15d56995 SUMMARY:Φιλικά προετοιμασίας DTSTAMP:20171018T124424Z DESCRIPTION:Πανσερραϊκός - Βέροια (16:00, Δημ. Σερρών) X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:Πανσερραϊκός - Βέροια (16:00, Δημ. Σερρών)
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:20171027T141123Z X-HITS:145 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20171024 DTEND;VALUE=DATE:20171027 UID:fb64011231a093966c0e702798ec2a01 SUMMARY:2η αγωνιστική Κυπέλλου (Β' φάση) DTSTAMP:20171017T205254Z DESCRIPTION:1ος όμιλος\NΠέμπτη 26 ΟκτωβρίουΟΦΗ - Πλατανιάς (17:15, «Θ. Βαρδινογιάννης»)Απόλλων Σμύρνης - Ηρακλής ΜΑΤΑΙΩΣΗ\N2ος όμιλος\NΤρίτη 24 ΟκτωβρίουΛεβαδειακός - Αιγινιακός (17:15 Δημ. Λιβαδειάς)Τετάρτη 25 ΟκτωβρίουΑπόλλων Πόντου - ΠΑΟΚ (19:30, Γήπεδο Καλαμαριάς)\N3ος όμιλος\NΤρίτη 24 ΟκτωβρίουΛαμία - Καλλιθέα (19:30, ΔΑΚ Λαμίας)Πέμπτη 26 ΟκτωβρίουΑπόλλων Λάρισας - ΑΕΚ (19:30, Αλκαζάρ)\N4ος όμιλος\NΤρίτη 24 ΟκτωβρίουΚέρκυρα - Σπάρτη (15:00, ΕΑΚ Κέρκυρας)Πέμπτη 26 ΟκτωβρίουΤρίκαλα - Ατρόμητος (15:00, Δημ. Στάδιο Τρικάλων)\N5ος όμιλος\NΤετάρτη 25 ΟκτωβρίουΑχαρναϊκός - Ολυμπιακός (15:00, Δημ. Νεάπολης)Πέμπτη 26 ΟκτωβρίουΑστέρας Τρίπολης - ΑΟΧ Κισσαμικός (15:00, «Θ. Κολοκοτρώνης)\N6ος όμιλος\NΤετάρτη 25 ΟκτωβρίουΕργοτέλης - Ξάνθη (15:00, Παγκρήτιο)Παναιτωλικός - Πανσερραϊκός (17:15, Γήπεδο Παναιτωλικού)\N7ος όμιλος\NΤρίτη 24 ΟκτωβρίουΠΑΣ Γιάννινα - Παναιγιάλειος (15:00, Εθν. Στάδιο «Οι Ζωσιμάδες)Τετάρτη 25 ΟκτωβρίουΆρης - Πανιώνιος (17:15, «Κλ. Βικελίδης»)\N8ος όμιλος\NΤρίτη 24 ΟκτωβρίουΑναγέννηση Καρδίτσας - Παναθηναϊκός (17:15 Δημ. Στάδιο Καρδίτσας)Τετάρτη 25 ΟκτωβρίουΑΕΛ - Παναχαϊκή (17:15, AEL FC Arena) X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:1ος όμιλος
Πέμπτη 26 Οκτωβρίου
ΟΦΗ - Πλατανιάς (17:15, «Θ. Βαρδινογιάννης»)
Απόλλων Σμύρνης - Ηρακλής ΜΑΤΑΙΩΣΗ
2ος όμιλος
Τρίτη 24 Οκτωβρίου
Λεβαδειακός - Αιγινιακός (17:15 Δημ. Λιβαδειάς)
Τετάρτη 25 Οκτωβρίου
Απόλλων Πόντου - ΠΑΟΚ (19:30, Γήπεδο Καλαμαριάς)
3ος όμιλος
Τρίτη 24 Οκτωβρίου
Λαμία - Καλλιθέα (19:30, ΔΑΚ Λαμίας)
Πέμπτη 26 Οκτωβρίου
Απόλλων Λάρισας - ΑΕΚ (19:30, Αλκαζάρ)
4ος όμιλος
Τρίτη 24 Οκτωβρίου
Κέρκυρα - Σπάρτη (15:00, ΕΑΚ Κέρκυρας)
Πέμπτη 26 Οκτωβρίου
Τρίκαλα - Ατρόμητος (15:00, Δημ. Στάδιο Τρικάλων)
5ος όμιλος
Τετάρτη 25 Οκτωβρίου
Αχαρναϊκός - Ολυμπιακός (15:00, Δημ. Νεάπολης)
Πέμπτη 26 Οκτωβρίου
Αστέρας Τρίπολης - ΑΟΧ Κισσαμικός (15:00, «Θ. Κολοκοτρώνης)
6ος όμιλος
Τετάρτη 25 Οκτωβρίου
Εργοτέλης - Ξάνθη (15:00, Παγκρήτιο)
Παναιτωλικός - Πανσερραϊκός (17:15, Γήπεδο Παναιτωλικού)
7ος όμιλος
Τρίτη 24 Οκτωβρίου
ΠΑΣ Γιάννινα - Παναιγιάλειος (15:00, Εθν. Στάδιο «Οι Ζωσιμάδες)
Τετάρτη 25 Οκτωβρίου
Άρης - Πανιώνιος (17:15, «Κλ. Βικελίδης»)
8ος όμιλος
Τρίτη 24 Οκτωβρίου
Αναγέννηση Καρδίτσας - Παναθηναϊκός (17:15 Δημ. Στάδιο Καρδίτσας)
Τετάρτη 25 Οκτωβρίου
ΑΕΛ - Παναχαϊκή (17:15, AEL FC Arena)
Σάββατο 28 Οκτωβρίου
Άρης - Αιγινιακός (15:00 ΕΡΤ3, «Κλ. Βικελίδης»)
Κυριακή 29 Οκτωβρίου
Εργοτέλης - Καλλιθέα (15:00, Παγκρήτιο Στάδιο)
Βέροια - Απόλλων Πόντου (15:00, Δημ. Στάδιο Βέροιας)
Σπάρτη - Παναιγιάλειος (15:00, Δημ. Στάδιο Σπάρτης)
Δόξα Δράμας - Αναγέννηση Καρδίτσας (15:00 ΕΡΤ3, Γήπεδο Δόξας)
Δευτέρα 30 Οκτωβρίου
Αχαρναϊκος - Απόλλων Λάρισας (15:00, Δημ. Αχαρνών)
Παναχαϊκή - Τρίκαλα (15:00, Γήπεδο Αγυιάς)
ΑΟΧ Κισσαμικός - Καραϊσκάκης (15:00, ΔΑΚ Γάλλου)
Πανσερραϊκός - ΟΦΗ (15:00, Δημ. Σερρών)
Σάββατο 4 Νοεμβρίου
Απόλλων Πόντου - Σπάρτη (15:00 ΕΡΤ3, Γήπεδο Καλαμαριάς)
Κυριακή 5 Νοεμβρίου
Εργοτέλης - ΑΟΧ Κισσαμικός (15:00, Παγκρήτιο Στάδιο)
Καραϊσκάκης - Αχαρναϊκός (15:00, Γήπεδο Αγίων Αναργύρων)
Καλλιθέα - Παναχαϊκή (15:00, Δημ. Στάδιο Καλλιθέας)
Απόλλων Λάρισας - Βέροια (15:00, Αλκαζάρ)
Τρίκαλα - Άρης (15:00 ΕΡΤ3, Δημ. Στάδιο Τρικάλων)
Αιγινιακός - Δόξα Δράμας (15:00, Γήπεδο «Γ. Παραλυκίδης»)
Παναιγιάλειος - Πανσερραϊκός (15:00, Δημ. Στάδιο Αιγίου)
Αναγέννηση Καρδίτσας - ΟΦΗ (15:00, Δημ. Στάδιο Καρδίτσας)
Άρης - Μπόκα Τζούνιορς (20:00, «Κλεάνθης Βικελίδης»)
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:-00011130T000000Z X-HITS:621 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20171111 DTEND;VALUE=DATE:20171113 UID:0cb44e7ecdf0afbb904d8c8ead18901d SUMMARY:3η αγωνιστική Football League DTSTAMP:20171107T141154Z DESCRIPTION:Σάββατο 11 ΝοεμβρίουΔόξα Δράμας – Τρίκαλα (15:00 ΕΡΤ3, Γήπεδο Δόξας)Κυριακή 12 ΝοεμβρίουΑΟΧ Κισσαμικός – Αχαρναϊκός (15:00, ΔΑΚ Γάλλου)Παναχαϊκή – Εργοτέλης (15:00 ΕΡΤ3, Γήπεδο Παναχαϊκής)Βέροια – Καραϊσκάκης (15:00, Δημ. Στάδιο Βέροιας)Άρης – Καλλιθέα (15:00 Web TV ΕΡΤ, «Κλεάνθης Βικελίδης»)Σπάρτη – Απόλλων Λάρισας (15:00, Δημ. Στάδιο Σπάρτης)Πανσερραϊκός - Απόλλων Πόντου (15:00, Δημ. Σερρών)ΟΦΗ - Αιγινιακός (15:00, «Θ. Βαρδινογιάννης»)Αναγέννηση Καρδίτσας – Παναιγιάλειος (15:00, Δημ. Στάδιο Καρδίτσας) X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:Σάββατο 11 Νοεμβρίου
Δόξα Δράμας – Τρίκαλα (15:00 ΕΡΤ3, Γήπεδο Δόξας)
Κυριακή 12 Νοεμβρίου
ΑΟΧ Κισσαμικός – Αχαρναϊκός (15:00, ΔΑΚ Γάλλου)
Παναχαϊκή – Εργοτέλης (15:00 ΕΡΤ3, Γήπεδο Παναχαϊκής)
Βέροια – Καραϊσκάκης (15:00, Δημ. Στάδιο Βέροιας)
Άρης – Καλλιθέα (15:00 Web TV ΕΡΤ, «Κλεάνθης Βικελίδης»)
Σπάρτη – Απόλλων Λάρισας (15:00, Δημ. Στάδιο Σπάρτης)
Πανσερραϊκός - Απόλλων Πόντου (15:00, Δημ. Σερρών)
ΟΦΗ - Αιγινιακός (15:00, «Θ. Βαρδινογιάννης»)
Αναγέννηση Καρδίτσας – Παναιγιάλειος (15:00, Δημ. Στάδιο Καρδίτσας)
Σάββατο 18 Νοεμβρίου
Τρίκαλα – ΟΦΗ (15:00 ΕΡΤ3, Δημ. Στάδιο Τρικάλων)
Κυριακή 19 Νοεμβρίου
Παναχαϊκή – ΑΟΧ Κισσαμικός (15:00, Γήπεδο Αγυιάς)
Εργοτέλης – Άρης (15:00 ΕΡΤ3, Παγκρήτιο Στάδιο)
Καραϊσκάκης - Σπάρτη (15:00, Δημ. γήπεδο Αγίων Αναργύρων)
Καλλιθέα – Δόξα Δράμας (15:00, Δημ. γήπεδο Ελευσίνας)
Απόλλων Λάρισας – Πανσερραϊκός (15:00, Αλκαζάρ)
Απόλλων Πόντου – Αναγέννηση Καρδίτσας (15:00, Γήπεδο Καλαμαριάς)
Αιγινιακός – Παναιγιάλειος (15:00, Δημ. «Γιάννης Παραλυκίδης»)
Ο αγώνας μεταξύ των ΠΑΕ ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΕ ΒΕΡΟΙΑ, δεν θα διεξαχθεί μετά την αποβολή της ΠΑΕ ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ από το Πρωτάθλημα FOOTBALL LEAGUE, κατά τη συνεδρίαση του Δ.Σ. την 14/11/2017.
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:20171119T133346Z X-HITS:747 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20171125 DTEND;VALUE=DATE:20171127 UID:482f40a5726f2b2866acefcd5aafd287 SUMMARY:5η αγωνιστική Football League DTSTAMP:20171116T124249Z DESCRIPTION:Σάββατο 25 ΝοεμβρίουΆρης – Παναχαϊκή (15:00 ΕΡΤ3, «Κλεάνθης Βικελίδης»)ΟΦΗ – Καλλιθέα (15:00, «Θ. Βαρδινογιάννης»)Πανσερραϊκός – Καραϊσκάκης (15:00, Δημ. Σερρών)Αν. Καρδίτσας – Απόλλων Λάρισας (15:00, Δημ. Στάδιο Καρδίτσας)Κυριακή 26 ΝοεμβρίουΔόξα Δράμας – Εργοτέλης (15:00 Web TV ΕΡΤ, Γήπεδο Δόξας)ΑΟΧ Κισσαμικός - Βέροια (15:00, Γήπεδο Περιβολίων)Παναιγιάλειος – Τρίκαλα (15:00 ΕΡΤ3, Δημ. Στάδιο Αιγίου)Αιγινιακός - Απόλλων Πόντου (15:00, Δημ. «Γ. Παραλυκίδης»)Σπάρτη – Αχαρναϊκός ΜΑΤΑΙΩΣΗ X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:Σάββατο 25 Νοεμβρίου
Άρης – Παναχαϊκή (15:00 ΕΡΤ3, «Κλεάνθης Βικελίδης»)
ΟΦΗ – Καλλιθέα (15:00, «Θ. Βαρδινογιάννης»)
Πανσερραϊκός – Καραϊσκάκης (15:00, Δημ. Σερρών)
Αν. Καρδίτσας – Απόλλων Λάρισας (15:00, Δημ. Στάδιο Καρδίτσας)
Κυριακή 26 Νοεμβρίου
Δόξα Δράμας – Εργοτέλης (15:00 Web TV ΕΡΤ, Γήπεδο Δόξας)
ΑΟΧ Κισσαμικός - Βέροια (15:00, Γήπεδο Περιβολίων)
Παναιγιάλειος – Τρίκαλα (15:00 ΕΡΤ3, Δημ. Στάδιο Αιγίου)
Αιγινιακός - Απόλλων Πόντου (15:00, Δημ. «Γ. Παραλυκίδης»)
Σπάρτη – Αχαρναϊκός ΜΑΤΑΙΩΣΗ
Τρίτη 28 Νοεμβρίου
ΟΦΗ - Απόλλων Σμύρνης (15:00, «Θ. Βαρδινογιάννης»)
Σπάρτη - Ατρόμητος (15:00, Δημ. Στάδιο Σπάρτης)
Απόλλων Λάρισας - Λαμία (17:15, Αλκαζάρ)
Πανσερραϊκός - Ξάνθη (17:15, Δημ. Σερρών)
Άρης - ΠΑΣ Γιάννινα (19:30, «Κλ. Βικελίδης»)
Τετάρτη 29 Νοεμβρίου
Αιγινιακός - ΠΑΟΚ (15:00, Καυτανζόγλειο Στάδιο)
Τρίκαλα - Κέρκυρα (17:15, Δημ. Στάδιο Τρικάλων)
Κισσαμικός - Ολυμπιακός (17:15, Δημ. Περιβολίων)
Αν. Καρδίτσας - ΑΕΛ (19:30, Δημ. Στάδιο Καρδίτσας)
Παναχαϊκή - Παναθηναϊκός (19:30, Γήπεδο Παναχαϊκής)
Πέμπτη 30 Νοεμβρίου
Εργοτέλης - Παναιτωλικός (15:00, Παγκρήτιο Στάδιο)
Παναιγιάλειος - Πανιώνιος (17:15, Δημ. Στάδιο Αιγίου)
Απόλλων Πόντου - Λεβαδειακός (17:15, Γήπεδο Καλαμαριάς)
Καλλιθέα - ΑΕΚ (19:30, Δημ. Στάδιο Καλλιθέας)
Σάββατο 2 Δεκεμβρίου
Βέροια - Σπάρτη (15:00 ΕΡΤ3, Δημ. Στάδιο Βέροιας)
Κυριακή 3 Δεκεμβρίου
Παναχαϊκή – Δόξα Δράμας (15:00 ΕΡΤ3, Γήπεδο Αγυιάς)
Καραϊσκάκης – Αν. Καρδίτσας (15:00, Δημ. Αγίων Αναργύρων)
Άρης – ΑΟΧ Κισσαμικός (15:00, «Κλ. Βικελίδης»)
Απόλλων Λάρισας - Αιγινιακός (15:00, Αλκαζάρ)
Δευτέρα 4 Δεκεμβρίου
Καλλιθέα – Παναιγιάλειος (15:00, Δημ. «Γρ. Λαμπράκης»)
Τρίκαλα - Απόλλων Πόντου (15:00, Δημ. Στάδιο Τρικάλων)
Εργοτέλης - ΟΦΗ (17:00 Web TV ΕΡΤ, Παγκρήτιο Στάδιο)
Αχαρναϊκός – Πανσερραϊκός ΜΑΤΑΙΩΣΗ
Η κλήρωση της φάσης των «16» του Κυπέλλου Ελλάδος θα γίνει στις 12:00 στην ΕΠΟ. Στην κληρωτίδα θα μπουν οι ΠΑΕ ΟΦΗ, ΑΟ Τρίκαλα.
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:20171201T133234Z X-HITS:147 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20171207 DTEND;VALUE=DATE:20171208 UID:225b44349ce86a48a908670f629b12b9 SUMMARY:ΔΣ Football League DTSTAMP:20171204T121622Z DESCRIPTION:H Football League συνεδριάζει στις 14:00 με Θέματα Ημερήσιας Διάταξης:\N1. Αγωνιστικά Θέματα2. Κλήρωση Πρωταθλήματος Νέων3. Ασφάλιση Ποδοσφαιριστών4. Καταγγελίες Προπονητή Δ. Καλαϊτζίδη5. Διάφορα θέματα X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:H Football League συνεδριάζει στις 14:00 με Θέματα Ημερήσιας Διάταξης:
1. Αγωνιστικά Θέματα
2. Κλήρωση Πρωταθλήματος Νέων
3. Ασφάλιση Ποδοσφαιριστών
4. Καταγγελίες Προπονητή Δ. Καλαϊτζίδη
5. Διάφορα θέματα
Σάββατο 9 Δεκεμβρίου
ΟΦΗ – Παναχαϊκή (15:00 ΕΡΤ3, «Θ. Βαρδινογιάννης»)
Κυριακή 10 Δεκεμβρίου
ΑΟΧ Κισσαμικός - Σπάρτη (15:00, Δημ. Περιβολίων)
Δόξα Δράμας – Άρης (15:00 ΕΡΤ3, Γήπεδο Δόξας)
Πανσερραϊκός - Βέροια (15:00, Δημ. Σερρών)
Παναιγιάλειος – Εργοτέλης (15:00, Δημ. Στάδιο Αιγίου)
Αιγινιακός – Καραϊσκάκης (15:00, «Γ. Παραλυκίδης»)
Απόλλων Πόντου – Καλλιθέα (15:00 Web TV ΕΡΤ, Γήπεδο Καλαμαριάς)
Τρίκαλα – Απόλλων Λάρισας (15:00, Δημ. Στάδιο Τρικάλων)
Αν. Καρδίτσας – Αχαρναϊκός ΜΑΤΑΙΩΣΗ
1ος όμιλος
Σάββατο 16 Δεκεμβρίου
Καλλιθέα – ΟΦΗ (12:30, Γήπεδο Παραλίας Τζιτζιφιών)
Παναχαϊκή – Εργοτέλης (13:00, Γήπεδο Νίκης Προαστίου)
Κυριακή 17 Δεκεμβρίου
Σπάρτη – Παναιγιάλειος (14:00, Εθν. Στάδιο Σπάρτης)
Ρεπό: Κισσαμικός
2ος όμιλος
Σάββατο 16 Δεκεμβρίου
Αιγινιακός – Αν. Καρδίτσας (12:30, Δημ. «Γ. Παραλυκίδης»)
Άρης – Πανσερραϊκός (13:00, Γήπεδο Μάτα)
Κυριακή 17 Δεκεμβρίου
Τρίκαλα – Απόλλων Λάρισας (12:00, Γήπεδο Φλαμουλίου)
Δόξα Δράμας – Βέροια (12:30, Γήπεδο Νικοτσάρα)
Απόλλων Πόντου – Καραϊσκάκης (15:00, Γήπεδο ΜΓΣ Απόλλων)
Σάββατο 16 Δεκεμβρίου
Σπάρτη – Πανσερραϊκός (15:00 ΕΡΤ3, Δημ. Στάδιο Σπάρτης)
Δόξα Δράμας – ΑΟΧ Κισσαμικός (15:00, Γήπεδο Δόξας)
Καραϊσκάκης - Τρίκαλα (15:00, Δημ. Αγίων Αναργύρων)
Κυριακή 17 Δεκεμβρίου
Βέροια - Αναγέννηση Καρδίτσας (15:00, Δημ. Στάδιο Βέροιας)
Εργοτέλης - Απόλλων Πόντου (15:00, Παγκρήτιο Στάδιο)
Καλλιθέα - Απόλλων Λάρισας (15:00 Web TV ΕΡΤ, Δημ. «Γρ. Λαμπράκης»)
Άρης - ΟΦΗ (17:00 ΕΡΤ3, «Κλεάνθης Βικελίδης»)
Παναχαϊκή - Παναιγιάλειος (17:00, Γήπεδο Παναχαϊκής)
Αχαρναϊκός - Αιγινιακός ΜΑΤΑΙΩΣΗ
Τρίτη 19 Δεκεμβρίου
Τρίκαλα - ΠΑΟΚ (19:30, Δημ. Στάδιο Τρικάλων)
Πέμπτη 21 Δεκεμβρίου
Πανιώνιος - ΟΦΗ (15:00, Γήπεδο Νέας Σμύρνης)
Τετάρτη 20 Δεκεμβρίου
Παναιγιάλειος - Άρης (15:00 Web TV, Δημ. Στάδιο Αιγίου)
Αιγινιακός - Βέροια (15:00, «Γ. Παραλυκίδης»)
Απόλλων Λάρισας - Εργοτέλης (15:00, Αλκαζάρ)
Απόλλων Πόντου - Παναχαϊκή (17:00 ΕΡΤ3, Γήπεδο Καλαμαριάς)
Τρίκαλα - Αχαρναϊκός ΜΑΤΑΙΩΣΗ
Πέμπτη 21 Δεκεμβρίου
ΑΟΧ Κισσαμικός - Πανσερραϊκός (15:00, Γήπεδο Περιβολίων)
Αν. Καρδίτσας - Σπάρτη (15:00, Δημ. Στάδιο Καρδίτσας)
Καλλιθέα - Καραϊσκάκης (17:00 ΕΡΤ3, Δημ. Στάδιο Καλλιθέας)
Τετάρτη 17 Ιανουαρίου
ΟΦΗ - Δόξα Δράμας (17:00 ΕΡΤ3, «Θ. Βαρδινογιάννης»)
1ος όμιλος
Σάββατο 6 Ιανουαρίου
Εργοτέλης – Καλλιθέα (12:30, Μαρτινέγκο)
Κισσαμικός – Παναχαϊκή (13:00, Δημ. Στάδιο Κισσάμου)
Παναιγιάλειος – ΟΦΗ ΑΝΑΒΟΛΗ
Ρεπό: Σπάρτη
2ος όμιλος
Παρασκευή 5 Ιανουαρίου
Πανσερραϊκός – Καραϊσκάκης (13:00, Δημ. Γήπεδο Χρυσού)
Απόλλων Λάρισας – Δόξα Δράμας (14:30, Δημ. Γήπεδο Τερψιθέας)
Σάββατο 6 Ιανουαρίου
Αν. Καρδίτσας – Άρης (13:00, Δημ. Στάδιο Καρδίτσας)
Κυριακή 7 Ιανουαρίου
Βέροια – Απόλλων Πόντου (11:30, Δημ. Γήπεδο Παλατίτσιων)
Αιγινιακός – Τρίκαλα (15:00, «Γ. Παραλυκίδης»)
Σάββατο 6 Ιανουαρίου
ΟΦΗ - ΑΟΧ Κισσαμικός (15:00 ΕΡΤ3, «Θ. Βαρδινογιάννης»)
Βέροια – Τρίκαλα (15:00 Web ΕΡΤ, Δημ. Στάδιο Βέροιας)
Κυριακή 7 Ιανουαρίου
Πανσερραϊκός - Αναγέννηση Καρδίτσας (15:00, Γήπεδο Σερρών)
Δόξα Δράμας – Παναιγιάλειος (15:00, Γήπεδο Δόξας)
Σπάρτη – Αιγινιακός (15:00, Δημ. Στάδιο Σπάρτης)
Άρης - Απόλλων Πόντου (15:00 ΕΡΤ3, «Κλεάνθης Βικελίδης»)
Παναχαϊκή - Απόλλων Λάρισας (15:00, Γήπεδο Αγυιάς)
Καραϊσκάκης – Εργοτέλης (15:00, Δημ. Αγίων Αναργύρων)
Αχαρναϊκός – Καλλιθέα Δ.Δ.
ΟΦΗ - Πανιώνιος (15:00, «Θ. Βαρδινογιάννης»)
ΠΑΟΚ - ΑΟ Τρίκαλα (17:15, Γήπεδο Τούμπας)
1ος όμιλος
Σάββατο 13 Ιανουαρίου
Παναχαϊκή – Καλλιθέα (13:00, Γήπεδο Νίκης Προαστίου)
Παναιγιάλειος – Εργοτέλης (13:00, Δημ. Γήπεδο Ροδιάς)
Κυριακή 14 Ιανουαρίου
Σπάρτη – ΑΟ Χανιά Κισσαμικός (14:00, Δημ. Στάδιο Σπάρτης)
Ρεπό: ΟΦΗ
2ος όμιλος
Σάββατο 13 Ιανουαρίου
Άρης – Αιγινιακός (12:00, «Κλεάνθης Βικελίδης»)
Απόλλων Πόντου – Απόλλων Λάρισας (12:00, Δημ. Γήπεδο «Αριστοτέλης»)
Πανσερραϊκός – Βέροια ΑΝΑΒΟΛΗ
Τρίκαλα – Δόξα Δράμας (15:00, Γήπεδο Φλαμουλίου)
Καραϊσκάκης – Αν. Καρδίτσας ΑΝΑΒΟΛΗ
Σάββατο 13 Ιανουαρίου
Απόλλων Πόντου - Δόξα Δράμας (15:00 ΕΡΤ3, Γήπεδο Καλαμαριάς)
Παναιγιάλειος – ΟΦΗ (15:00, Δημ. Στάδιο Αιγίου)
Κυριακή 14 Ιανουαρίου
Καραϊσκάκης – Παναχαϊκή (15:00 ΕΡΤ3, Δημ. Αγίων Αναργύρων)
ΑΟΧ Κισσαμικός - Αναγέννηση Καρδίτσας (15:00, Γήπεδο Περιβολίων)
Αιγινιακός – Πανσερραϊκός (15:00, «Γ. Παραλυκίδης»)
Τρίκαλα – Σπάρτη (15:00, Δημ. Στάδιο Τρικάλων)
Απόλλων Λάρισας – Άρης (15:00 Web ΕΡΤ, Αλκαζάρ)
Καλλιθέα – Βέροια (15:00, Δημ. «Γρ. Λαμπράκης»)
Εργοτέλης – Αχαρναϊκός Δ.Δ.
Τετάρτη 17 Ιανουαρίου
ΟΦΗ - Δόξα Δράμας (17:00 Web TV, «Θ. Βαρδινογιάννης»)
Την Πέμπτη 18 Ιανουαρίου 2018 και ώρα 14:00 στα γραφεία της Football League, θα πραγματοποιηθεί Διοικητικό Συμβούλιο με θέματα ημερησίας διάταξης:
1. Θέματα Διαιτησίας
2. Διαδικασία Επιτήρησης
3. Ασφαλιστήριο
4. Αγωνιστικά Θέματα
Σάββατο 20 Ιανουαρίου
Άρης – Καραϊσκάκης (15:00 ΕΡΤ3, «Κλεάνθης Βικελίδης»)
Κυριακή 21 Ιανουαρίου
ΟΦΗ - Απόλλων Πόντου (15:00 ΕΡΤ3, «Θ, Βαρδινογιάννης»)
Παναιγιάλειος - ΑΟΧ Κισσαμικός (15:00, Δημ. Στάδιο Αιγίου)
Αναγέννηση Καρδίτσας – Αιγινιακός (15:00, Δημ. Στάδιο Καρδίτσας)
Πανσερραϊκός – Τρίκαλα (15:00 Web TV, Δημ. Σερρών)
Δόξα Δράμας - Απόλλων Λάρισας (15:00, Γήπεδο Δόξας)
Σπάρτη – Καλλιθέα (15:00, Δημ. Στάδιο Σπάρτης)
Βέροια – Εργοτέλης (15:00, Δημ. Στάδιο Βέροιας)
Αχαρναϊκός – Παναχαϊκή Δ.Δ.
1ος ΟΜΙΛΟΣ
Σάββατο 20 Ιανουαρίου
Σπάρτη – Παναχαϊκή (14:30, Γήπεδο Ξηροκαμπίου)
Καλλιθέα – Παναιγιάλειος (13:30, Γήπεδο Παραλίας Τζιτζιφιών)
ΑΟ Χανιά Κισσαμικός – ΟΦΗ (14:00, Δημ. Στάδιο Κισσάμου)
Ρεπό: Εργοτέλης
2ος ΟΜΙΛΟΣ
Σάββατο 20 Ιανουαρίου
Απόλλων Λάρισας – Πανσερραϊκός (14:30, Δημ. Τερψιθέας)
Αιγινιακός – Καραϊσκάκης (15:00, «Γ. Παραλυκίδης»)
Δόξα Δράμας – Απόλλων Πόντου (15:00, Γήπεδο Ξηροποτάμου)
Αν. Καρδίτσας – Βέροια (13:00, Γήπεδο Μητρόπολης)
Άρης – Τρίκαλα ΑΝΑΒΟΛΗ
1ος όμιλος
Σάββατο 27 Ιανουαρίου
ΟΦΗ – Σπάρτη (12:00, ΒΑΚ)
Εργοτέλης – ΑΟ Χανιά Κισσαμικός (13:00, Μαρτινέγκο)
Παναχαϊκή – Παναιγιάλειος (14:30, Γήπεδο Νίκης Πραστίου)
Ρεπό: Καλλιθέα
2ος όμιλος
Σάββατο 27 Ιανουαρίου
Βέροια – Αιγινιακός (12:00, Γήπεδο Ταγαροχωρίου)
Πανσερραϊκός – Δόξα Δράμας (15:00, Δημ. Σερρών)
Κυριακή 28 Ιανουαρίου
Απόλλων Λάρισας – Αν. Καρδίτσας (12:00, Δημ. Γήπεδο Τερψιθέας)
Τρίκαλα – Απόλλων Πόντου (15:00, Δημ. Στάδιο Τρικάλων)
Δευτέρα 29 Ιανουαρίου
Καραϊσκάκης – Άρης (15:00, Δημ. Στάδιο Άρτας)
Σάββατο 27 Ιανουαρίου
ΑΟΧ Κισσαμικός - Αιγινιακός (14:00, Δημ. Περιβολίων)
Καραϊσκάκης - Δόξα Δράμας (15:00 ΕΡΤ3, Δημ. Αγίων Αναργύρων)
Τρίκαλα - Αν. Καρδίτσας (15:00, Δημ. Στάδιο Τρικάλων)
Εργοτέλης - Σπάρτη (15:00, Παγκρήτιο)
c
Τετάρτη 31 Ιανουαρίου
Απόλλων Πόντου - ΑΟΧ Κισσαμικός (15:00, Γήπεδο Καλαμαριάς)
Αιγινιακός - ΑΟ Τρίκαλα (15:00, «Γ. Παραλυκίδης»)
Παναιγιάλειος - Απόλλων Λάρισας (15:00, Δημ. Στάδιο Αιγίου)
Αν. Καρδίτσας - Καλλιθέα (15:00, Δημ. Στάδιο Καρδίτσας)
Πανσερραϊκός - Εργοτέλης (15:00, Δημ. Σερρών)
Σπάρτη - Παναχαϊκή (15:00 Web ΕΡΤ, Δημ. Στάδιο Σπάρτης)
Βέροια - Άρης (17:00 ΕΡΤ3, Δημ. Στάδιο Βέροιας)
Δόξα Δράμας - Αχαρναϊκός Δ. Δ.
Πέμπτη 1 Φεβρουαρίου
ΟΦΗ - Καραϊσκάκης (15:00 ΕΡΤ3, «Θ. Βαρδινογιάννης»)
Σάββατο 3 Φεβρουαρίου
Βέροια - Δόξα Δράμας (15:00, ΕΡΤ3, Δημ. Στάδιο Βέροιας)
Κυριακή 4 Φεβρουαρίου
Άρης - Σπάρτη (15:00 ΕΡΤ3, «Κλ. Βικελίδης»)
Απόλλων Λάρισας - Απόλλων Πόντου (15:00, Αλκαζάρ)
Εργοτέλης - Αναγέννηση Καρδίτσας (15:00, Παγκρήτιο)
Παναχαϊκή - Πανσερραϊκός (15:00 WEB ΕΡΤ, Γήπεδο Αγυιάς)
Αχαρναϊκός - ΟΦΗ Δ.Δ.
Δευτέρα 5 Φεβρουαρίου
Καραϊσκάκης - Παναιγιάλειος (15:00, Δημ. Αγίων Αναργύρων)
Καλλιθέα - Αιγινιακός (15:00, Δημ. Στάδιο Καλλιθέας)
Τετάρτη 7 Φεβρουαρίου
ΑΟΧ Κισσαμικός - Τρίκαλα (15:00, Γήπεδο Περιβολίων)
1ος όμιλος
Σάββατο 3 Φεβρουαρίου
ΟΦΗ – Παναχαϊκή (13:30, ΒΑΚ)
Σπάρτη – Εργοτέλης (13:30, Δημ. Στάδιο Σπάρτης)
Κυριακή 4 Φεβρουαρίου
Καλλιθέα – ΑΟ Χανιά Κισσαμικός (13:00, Γήπεδο Παραλίας Τζιτζιφιών)
Ρεπό: Παναιγιάλειος
2ος όμιλος
Σάββατο 3 Φεβρουαρίου
Άρης – Βέροια (12:00, Γήπεδο Μάτα)
Απόλλων Πόντου – Πανσερραϊκός (12:30, Δημ. «Αριστοτέλης»)
Αιγινιακός – Απόλλων Λάρισας (14:00, «Γ. Παραλυκίδης»)
Καραϊσκάκης – Τρίκαλα (15:00, Δημ. Στάδιο Άρτας)
Κυριακή 4 Φεβρουαρίου
Δόξα Δράμας – Αν. Καρδίτσας (15:00, Δημ. Γήπεδο Πετρούσας)
1ος όμιλος
Σάββατο 10 Φεβρουαρίου
ΑΟ Χανιά Κισσαμικός – Παναιγιάλειος (12:00, Γήπεδο Μοναχής Ελιάς)
Εργοτέλης – ΟΦΗ (12:30, «Μαρτινέγκο»)
Καλλιθέα – Σπάρτη (13:15, Γήπεδο Παραλίας Τζιτζιφιών)
Ρεπό: Παναχαϊκή
2ος όμιλος
Σάββατο 10 Φεβρουαρίου
Βέροια – Καραϊσκάκης (14:00, Γήπεδο Ταγαροχωρίου)
Αν. Καρδίτσας – Απόλλων Πόντου (13:00, Δ.Δ. Γεωργικού)
Απόλλων Λάρισας – Άρης (15:00, Γήπεδο Φιλιππούπολης)
Δόξα Δράμας – Αιγινιακός (15:00, Γήπεδο Κουδουνίων)
Δευτέρα 12 Φεβρουαρίου
Πανσερραϊκός – Τρίκαλα (15:30, Γήπεδο Χρυσού)
Σάββατο 10 Φεβρουαρίου
Πανσερραϊκός - Άρης (15:00 ΕΡΤ3, Δημ. Σερρών)
ΟΦΗ - Βέροια (17:00 WEB ΕΡΤ, «Θ. Βαρδινογιάννης»)
Κυριακή 11 Φεβρουαρίου
Τρίκαλα - Καλλιθέα (15:00, Δημ. Στάδιο Τρικάλων)
Απόλλων Πόντου - Καραϊσκάκης (15:00, Γήπεδο Καλαμαριάς)
Αιγινιακός - Εργοτέλης (15:00, «Γ. Παραλυκίδης»)
Αναγέννηση Καρδίτσας - Παναχαϊκή (15:00 ΕΡΤ3, Δημ. Στάδιο Καρδίτσας)
Σπάρτη - Δόξα Δράμας (15:00, Δημ. Στάδιο Σπάρτης)
Παναιγιάλειος - Αχαρναϊκός Δ.Δ.
Δευτέρα 12 Φεβρουαρίου
Απόλλων Λάρισας - ΑΟΧ Κισσαμικός (14:00, Αλκαζάρ)
1ος όμιλος
Παρασκευή 16 Φεβρουαρίου
Παναιγιάλειος – Σπάρτη (15:00, Δημ. Στάδιο Αιγίου)
Σάββατο 17 Φεβρουαρίου
Εργοτέλης – Παναχαϊκή (12:30, Γήπεδο Μαρινέγκο)
ΟΦΗ – Καλλιθέα (12:30, ΒΑΚ)
Ρεπό: ΑΟ Χανιά Κισσαμικός
2ος όμιλος
Σάββατο 17 Φεβρουαρίου
Απόλλων Πόντου – Αιγινιακός (12:30, Γήπεδο Αριστοτέλη)
Τρίκαλα – Βέροια (13:00, Δημ. Γήπεδο Μπάρας)
Άρης – Δόξα Δράμας (15:00, Δημ. Γήπεδο Περιστερώνα)
Καραϊσκάκης – Απόλλων Λάρισας (15:00, Δημ. Στάδιο Άρτας)
Αν. Καρδίτσας – Πανσερραϊκός (15:00, Δημ. Γήπεδο Καρδιτσομαγούλας)
Σάββατο 17 Φεβρουαρίου
Σπάρτη - ΟΦΗ (15:00 ΕΡΤ3, Δημ. Στάδιο Σπάρτης)
Παναχαϊκή - Αιγινιακός (15:00, Γήπεδο Αγυιάς)
Κυριακή 18 Φεβρουαρίου
Καραϊσκάκης - Απόλλων Λάρισας (15:00, Δημ. Αγίων Αναργύρων)
Εργοτέλης - Τρίκαλα (15:00, Παγκρήτιο)
Βέροια - Παναιγιάλειος (15:00, Δημ. Στάδιο Βέροιας)
Άρης - Αναγέννηση Καρδίτσας (15:00 Web ΕΡΤ, «Κλ. Βικελίδης»)
Δόξα Δράμας - Πανσερραϊκός (15:00 ΕΡΤ3, Γήπεδο Δόξας)
Αχαρναϊκός - Απόλλων Πόντου Δ.Δ.
Τρίτη 20 Φεβρουαρίου
ΑΟΧ Κισσαμικός - Καλλιθέα (15:30, Γήπεδο Περιβολίων)
1ος όμιλος
Σάββατο 24 Φεβρουαρίου
Παναχαϊκή – ΑΟ Χανιά Κισσαμικός (13:00, Γήπεδο Αγίου Βασιλείου)
ΟΦΗ – Παναιγιάλειος (13:00, ΒΑΚ)
Καλλιθέα – Εργοτέλης (13:30, Γήπεδο Παραλίας Τζιτζιφιών)
Ρεπό: Σπάρτη
2ος όμιλος
Σάββατο 24 Φεβρουαρίου
Αιγινιακός – Πανσερραϊκός (12:00, Γήπεδο Καταχά)
Απόλλων Πόντου – Άρης (12:30, Γήπεδο Αριστοτέλη)
Δόξα Δράμας – Καραϊσκάκης (13:30, Δημ. Γήπεδο Φωτολίβους)
Βέροια – Απόλλων Λάρισας Δ.Δ.
Δευτέρα 26 Φεβρουαρίου
Τρίκαλα – Αν. Καρδίτσας (15:30, Γήπεδο Πηγής)
Σάββατο 24 Φεβρουαρίου
Τρίκαλα - Παναχαϊκή (15:00 ΕΡΤ-3, Δημοτικό Στάδιο Τρικάλων)
Κυριακή 25 Φεβρουαρίου
Αιγινιακός - Άρης (15:00 ΕΡΤ WEB TV, «Γ. Παραλυκίδης»)
Παναγιάλειος - Σπάρτη (15:00, Δημοτικό Στάδιο Αιγίου)
Αναγέννηση Καρδίτσας - Δόξα Δράμας (15:00, Δημ. Στάδιο Καρδίτσας)
ΟΦΗ - Πανσερραϊκός (15:00 ΕΡΤ-3, «Θ. Βαρδινογιάννης»)
Απόλλων Λάρισας - Αχαρναϊκός Δ.Δ.
Απόλλων Πόντου - Βέροια Δ.Δ.
Δευτέρα 26 Φεβρουαρίου
ΑΕ Καραϊσκάκης - ΑΟ Χανια Κισσαμικός (14:00, Δημ. Αγίων Αναργύρων)
Καλλιθέα - Εργοτέλης (15:00, Δημ. «Γρ. Λαμπράκης»)
1ος όμιλος
Σάββατο 3 Μαρτίου
ΑΟ Χανιά Κισσαμικός – Σπάρτη (11:00, Γήπεδο Μοναχής Ελιάς)
Καλλιθέα – Παναχαϊκή (12:30, Γήπεδο Παραλίας Τζιτζιφιών)
Σάββατο 10 Μαρτίου
Εργοτέλης – Παναιγιάλειος (12:30, Μαρτινέγκο)
Ρεπό: ΟΦΗ
2ος όμιλος
Σάββατο 3 Μαρτίου
Απόλλων Λάρισας – Τρίκαλα (12:00, Δημ. Γήπεδο Τερψιθέας)
Αν. Καρδίτσας – Αιγινιακός (13:00, Γήπεδο Δ.Δ. Μητρόπολης)
Πανσερραϊκός – Άρης (13:00, Δημ. Γήπεδο Αναγέννησης Σερρών)
Βέροια – Δόξα Δράμας Δ.Δ.
Κυριακή 4 Μαρτίου
Καραϊσκάκης – Απόλλων Πόντου (15:00, Δημ. Στάδιο Άρτας)
Σάββατο 3 Μαρτίου
ΟΦΗ - Αναγέννηση Καρδίτσας (15:00 ΕΡΤ3, «Θ. Βαρδινογιάννης»)
Κυριακή 4 Μαρτίου
Παναχαϊκή - Καλλιθέα (15:00, Γήπεδο Αγυιάς)
Σπάρτη - Απόλλων Πόντου (15:00 ΕΡΤ3, Δημ. Στάδιο Σπάρτης)
Δόξα Δράμας - Αιγινιακός (15:00, Γήπεδο Δόξας)
Πανσερραϊκός - Παναιγιάλειος (15:00, Δημ. Σερρών)
Άρης - Τρίκαλα (17:00 Web ΕΡΤ, «Κλ. Βικελίδης»)
Αχαρναϊκός - Καραϊσκάκης Δ.Δ.
Βέροια - Απόλλων Λάρισας Δ.Δ.
Δευτέρα 5 Μαρτίου
ΑΟΧ Κισσαμικός - Εργοτέλης (17:00, Γήπεδο Περιβολίων)
Τετάρτη 7 Μαρτίου
Καλλιθέα - Άρης (15:00 Web ΕΡΤ, Δημ. Στάδιο Καλλιθέας)
Απόλλων Λάρισας - Σπάρτη (15:00, Αλκαζάρ)
Τρίκαλα - Δόξα Δράμας (15:00, Δημ. Στάδιο Τρικάλων)
Απόλλων Πόντου - Πανσερραϊκός (15:00, Γήπεδο Καλαμαριάς)
Αιγινιακός - ΟΦΗ (15:00 ΕΡΤ3, «Γ. Παραλυκίδης»)
Παναιγιάλειος - Αναγέννηση Καρδίτσας (15:00, Δημ. Στάδιο Αιγίου)
Αχαρναϊκός - ΑΟΧ Κισσαμικός Δ.Δ.
Καραϊσκάκης - Βέροια Δ.Δ.
Πέμπτη 8 Μαρτίου
Εργοτέλης - Παναχαϊκή (17:00 ΕΡΤ3, Παγκρήτιο Στάδιο)
Σάββατο 10 Μαρτίου
Τρίκαλα - Αιγινιακός (12:00, Γήπεδο Πηγής)
Δόξα Δράμας - Απόλλων Λάρισας (14:00, Γήπεδο Μοναστηρακίου)
Άρης - Αναγέννηση Καρδίτσας (14:00, Γήπεδο Μάτα)
Καραϊσκάκης Άρτας - Πανσερραϊκός (15:30, Δημ. Γήπεδο Αγίων Αναργύρων)
Απόλλων Πόντου - Βέροια Δ.Δ.
Σάββατο 10 Μαρτίου
Πανσερραϊκός - Απόλλων Λάρισας (15:00 ΕΡΤ3, Δημ. Σερρών)
Κυριακή 11 Μαρτίου
ΟΦΗ - Τρίκαλα (15:00 ΕΡΤ3, «Θ. Βαρδινογιάννης»)
Δόξα Δράμας - Καλλιθέα (15:00, Γήπεδο Δόξας)
Αναγέννηση Καρδίτσας - Απόλλων Πόντου (15:00, Δημ. Στάδιο Καρδίτσας)
Παναιγιάλειος - Αιγινιακός (15:00, Δημ. Στάδιο Αιγίου)
Βέροια - Αχαρναϊκός Δ.Δ.
Δευτέρα 12 Μαρτίου
Άρης - Εργοτέλης (15:00, «Κλ. Βικελίδης»)
Σπάρτη - Καραϊσκάκης Άρτας (15:00, Δημ. Στάδιο Σπάρτης)
Τρίτη 13 Μαρτίου
ΑΟΧ Κισσαμικός - Παναχαϊκή (15:00 WEB TV, Γήπεδο Περιβολίων)
Παναιγιάλειος - ΟΦΗ (15:00, Δημ. Στάδιο Αιγίου)
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:20180309T114640Z X-HITS:259 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20180315 DTEND;VALUE=DATE:20180316 UID:efcc65dbc22e9e90d98c310b19a041bb SUMMARY:Φιλικό παιχνίδι DTSTAMP:20180314T232652Z DESCRIPTION:Αστέρας Τρίπολης - Σπάρτη (16:00, «Θ. Κολοκοτρώνης») X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:Αστέρας Τρίπολης - Σπάρτη (16:00, «Θ. Κολοκοτρώνης»)
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:-00011130T000000Z X-HITS:80 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20180317 DTEND;VALUE=DATE:20180319 UID:9d0464e0e028b4221e25b5641379fea9 SUMMARY:11η αγωνιστική Νέων (1ος όμιλος) DTSTAMP:20180313T124837Z DESCRIPTION:Σάββατο 17 ΜαρτίουΠαναχαϊκή – Σπάρτη (13:00, Γήπεδο Αγίου Βασιλείου)Παναιγιάλειος – Καλλιθέα (14:00, Γήπεδο Ροδιάς)Κυριακή 18 ΜαρτίουΟΦΗ – ΑΟ Χανιά Κισσαμικός (15:00, ΒΑΚ)Ρεπό: Εργοτέλης X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:Σάββατο 17 Μαρτίου
Παναχαϊκή – Σπάρτη (13:00, Γήπεδο Αγίου Βασιλείου)
Παναιγιάλειος – Καλλιθέα (14:00, Γήπεδο Ροδιάς)
Κυριακή 18 Μαρτίου
ΟΦΗ – ΑΟ Χανιά Κισσαμικός (15:00, ΒΑΚ)
Ρεπό: Εργοτέλης
Καραϊσκάκης Άρτας - Αναγέννηση Καρδίτσας (15:00, Δημ. Γήπεδο Κομποτίου)
Τρίκαλα - Δόξα Δράμας (15:00, Δημοτικό γήπεδο Οικουμενίου)
Σάββατο 17 Μαρτίου
Καλλιθέα - ΟΦΗ (15:00 ΕΡΤ3, Δημ. Στάδιο «Γρ. Λαμπράκης»)
Κυριακή 18 Μαρτίου
Παναχαϊκή - Άρης (15:00 ΕΡΤ3, Γήπεδο Αγυιάς)
Εργοτέλης - Δόξα Δράμας (15:00, Παγκρήτιο Στάδιο)
Καραϊσκάκης Άρτας - Πανσερραϊκός (15:00, Δημ. Αγίων Αναργύρων)
Απόλλων Λάρισας - Αναγέννηση Καρδίτσας (15:00, Αλκαζάρ)
Τρίκαλα - Παναιγιάλειος (15:00, Δημ. Στάδιο Τρικάλων)
Απόλλων Πόντου - Αιγινιακός (15:00, Γήπεδο Καλαμαριάς)
Βέροια - ΑΟΧ Κισσαμικός Δ.Δ.
Αχαρναϊκός - Σπάρτη Δ.Δ.
Παναθηναϊκός - Σπάρτη (16:00, «Απ. Νικολαΐδης»)
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:-00011130T000000Z X-HITS:368 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20180324 DTEND;VALUE=DATE:20180325 UID:95c9450c35e4e509fe7c4547c95c2780 SUMMARY:12η αγωνιστική Νέων (1ος όμιλος) DTSTAMP:20180320T151520Z DESCRIPTION:Κισσαμικός - Εργοτέλης (12:30, Γήπεδο Μοναχής Ελιάς)Παναιγιάλειος - Παναχαϊκή (13:00, Γήπεδο Ροδιάς)Σπάρτη - ΟΦΗ (14:00, Δημ. Στάδιο Σπάρτης)Ρεπό: Καλλιθέα X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:Κισσαμικός - Εργοτέλης (12:30, Γήπεδο Μοναχής Ελιάς)
Παναιγιάλειος - Παναχαϊκή (13:00, Γήπεδο Ροδιάς)
Σπάρτη - ΟΦΗ (14:00, Δημ. Στάδιο Σπάρτης)
Ρεπό: Καλλιθέα
Σάββατο 24 Μαρτίου
ΑΟΧ Κισσαμικός - Άρης (15:00 ΕΡΤ3, Γήπεδο Περιβολίων)
Αν. Καρδίτσας - Καραϊσκάκης Άρτας (15:00, Δημ. Στάδιο Καρδίτσας)
Παναιγιάλειος - Καλλιθέα (15:00, Δημ. Στάδιο Αιγίου)
Αιγινιακός - Απόλλων Λάρισας (15:00, «Γ. Παραλυκίδης»)
Απόλλων Πόντου - Τρίκαλα (15:00, Γήπεδο Καλαμαριάς)
ΟΦΗ - Εργοτέλης (17:00, «Θ. Βαρδινογιάννης»)
Σπάρτη - Βέροια Δ.Δ.
Πανσερραϊκός - Αχαρναϊκός Δ.Δ.
Κυριακή 25 Μαρτίου
Δόξα Δράμας - Παναχαϊκή (15:00 ΕΡΤ3, Γήπεδο Δόξας)
Άρης - ΑΟ Τρίκαλα (15:00, «Κλ. Βικελίδης»)
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:-00011130T000000Z X-HITS:188 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20180326 DTEND;VALUE=DATE:20180327 UID:42cf1c6f1371cbc2b861c5273eae2a20 SUMMARY:Φιλικό παιχνίδι DTSTAMP:20180314T232746Z DESCRIPTION:Σπάρτη - Εθνική Ενόπλων (15:00, Δημ. Στάδιο Σπάρτης) X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:Σπάρτη - Εθνική Ενόπλων (15:00, Δημ. Στάδιο Σπάρτης)
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:20180320T151426Z X-HITS:244 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20180331 DTEND;VALUE=DATE:20180403 UID:b307709c9a64331530d4bd454ffad7e4 SUMMARY:12η αγωνιστική Νέων (2ος όμιλος) DTSTAMP:20180328T114457Z DESCRIPTION:Σάββατο 31 ΜαρτίουΑιγινιακός - Άρης (13:00, «Γ. Παραλυκίδης»)Κυριακή 1 Απριλίου Απόλλων Λάρισας - Απόλλων Πόντου (13:00, Δημ. Γήπεδο Τερψιθέας)Μεγάλη Δευτέρα 2 ΑπριλίουΑναγέννηση Καρδίτσας - Καραϊσκάκης Άρτας (15:30, Δημ. Στάδιο Καρδίτσας)Δόξα Δράμας - Τρίκαλα (16:00, Δημ. Γήπεδο Πετρούσας)Βέροια - Πανσερραϊκός Δ.Δ. X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:Σάββατο 31 Μαρτίου
Αιγινιακός - Άρης (13:00, «Γ. Παραλυκίδης»)
Κυριακή 1 Απριλίου
Απόλλων Λάρισας - Απόλλων Πόντου (13:00, Δημ. Γήπεδο Τερψιθέας)
Μεγάλη Δευτέρα 2 Απριλίου
Αναγέννηση Καρδίτσας - Καραϊσκάκης Άρτας (15:30, Δημ. Στάδιο Καρδίτσας)
Δόξα Δράμας - Τρίκαλα (16:00, Δημ. Γήπεδο Πετρούσας)
Βέροια - Πανσερραϊκός Δ.Δ.
Σάββατο 31 Μαρτίου
Κισσαμικός - Καλλιθέα (13:00, Δημ. Στάδιο Κισσάμου)
Κυριακή 1 Απριλίου
Παναχαϊκή - ΟΦΗ (13:00, Αθλ. Κέντρο Νίκης Προαστείου)
Πέμπτη 12 Απριλίου
Εργοτέλης - Σπάρτη (13:00, Μαρτινέγκο)
Ρεπό: Παναιγιάλειος
Σάββατο 31 Μαρτίου
Σπάρτη - ΑΟΧ Κισσαμικός (15:00, Δημ. Στάδιο Σπάρτης)
Παναχαϊκή - ΟΦΗ (15:00 ΕΡΤ3, Γήπεδο Αγυιάς)
Απόλλων Λάρισας - Τρίκαλα (16:00, Αλκαζάρ)
Κυριακή 1 Απριλίου
Καλλιθέα - Απόλλων Πόντου (15:00 ΕΡΤ3, «Γρ. Λαμπράκης»)
Εργοτέλης - Παναιγιάλειος (16:00, Παγκρήτιο Στάδιο)
Καραϊσκάκης Άρτας - Αιγινιακός (16:00, Δημ. Αγίων Αναργύρων)
Άρης - Δόξα Δράμας (17:00 Web TV, «Κλ. Βικελίδης»)
Βέροια - Πανσερραϊκός Δ.Δ.
Αχαρναϊκός - Αν. Καρδίτσας Δ.Δ.
Μεγάλη Τετάρτη
Παναιγιάλειος - ΑΟΧ Κισσαμικός (14:00, Γήπεδο Ροδιάς)
Μεγάλη Πέμπτη
Σπάρτη - Καλλιθέα (14:00, Δημ. Στάδιο Σπάρτης)
ΟΦΗ - Εργοτέλης (15:00, ΒΑΚ)
Ρεπό: Παναχαϊκή
Μεγάλη Τετάρτη 4 Απριλίου
ΟΦΗ - Άρης (15:00 ΕΡΤ3, «Θ. Βαρδινογιάννης»)
Απόλλων Πόντου - Εργοτέλης (15:30, Γήπεδο Καλαμαριάς)
Πανσερραϊκός - Σπάρτη (16:00, Δημ. Σερρών)
Τρίκαλα - Καραϊσκάκης Άρτας (16:00, Δημ. Στάδιο Τρικάλων)
Απόλλων Λάρισας - Καλλιθέα (16:00, Αλκαζάρ)
Αιγινιακός - Αχαρναϊκός Δ.Δ.
Αν. Καρδίτσας - Βέροια Δ.Δ.
Μεγάλη Πέμπτη 5 Απριλίου
ΑΟΧ Κισσαμικός - Δόξα Δράμας (15:00 Web TV, Δημ. Περιβολίων)
Παναιγιάλειος - Παναχαϊκή (17:00 ΕΡΤ3, Δημ. Στάδιο Αιγίου)
Σάββατο 14 Απριλίου
Πανσερραϊκός - ΑΟΧ Κισσαμικός (15:00 ΕΡΤ3, Δημ. Σερρών)
Καραϊσκάκης Άρτας - Καλλιθέα (17:00, Δημ. Αγίων Αναργύρων)
Κυριακή 15 Απριλίου
Δόξα Δράμας - ΟΦΗ (17:00 ΕΡΤ3, Γήπεδο Δόξας)
Σπάρτη - Αναγέννηση Καρδίτσας (17:00 Web TV, Δημ. Στάδιο Σπάρτης)
Άρης - Παναιγιάλειος (17:00, «Κλεάνθης Βικελίδης»)
Παναχαϊκή - Απόλλων Πόντου (17:00, Γήπεδο Αγυιάς)
Εργοτέλης - Απόλλων Λάρισας (17:00, Παγκρήτιο Στάδιο)
Βέροια - Αιγινιακός Δ.Δ.
Αχαρναϊκός - Τρίκαλα Δ.Δ.
Σάββατο 14 Απριλίου
Απόλλων Πόντου - Δόξα Δράμας (12:30, Γήπεδο «Αριστοτέλης»)
Τρίκαλα - Άρης (14:00, Γήπεδο Πύργου)
Κυριακή 15 Απριλίου
Πανσερραϊκός - Απόλλων Λάρισας (15:00, Δημ. Σερρών)
Καραϊσκάκης Άρτας - Αιγινιακός (15:00, Δημ. Αγίων Αναργύρων)
Βέροια - Αναγέννηση Καρδίτσας Δ.Δ.
Το Διοικητικό Συμβούλιο της FOOTBALL LEAGUE θα συνεδριάσει την την Τρίτη 17 Απριλίου 2018 και ώρα 12:30 (στα γραφεία της Ένωσης Θεμιστοκλέους 42-4ος όροφος), με Θέματα Ημερήσιας Διάταξης τα εξής:
1.Εκλογή Β' Αντιπροέδρου
2.Αγωνιστικά Θέματα
3.Οικονομικές Εκκρεμότητες με Ε.Π.Ο
4.Τηλεοπτικά Δικαιώματα 2018-2019
5.Προτάσεις για διαδικασία-ποινές αδειοδότησης 2018-2019
6.Διάφορα Θέματα
Σάββατο 21 Απριλίου
ΟΦΗ - Καλλιθέα (13:00, ΒΑΚ)
Παναχαϊκή - Εργοτέλης (13:30, Γήπεδο Νίκης Προαστείου)
Σπάρτη - Παναιγιάλειος (15:00, Δημ. Στάδιο Σπάρτης)
Ρεπό: ΑΟΧ Κισσαμικός
Σάββατο 21 Απριλίου
ΑΟΧ Κισσαμικός - ΟΦΗ (17:00 ΕΡΤ3, Γήπεδο Περιβολίων)
Κυριακή 22 Απριλίου
Εργοτέλης - Καραϊσκάκης Άρτας (17:00, Παγκρήτιο Στάδιο)
Απόλλων Πόντου - Άρης (17:00 ΕΡΤ3, Γήπεδο Καλαμαριάς)
Αναγέννηση Καρδίτσας - Πανσερραϊκός (17:00, Δημ. Στάδιο Καρδίτσας)
Παναιγιάλειος - Δόξα Δράμας (17:00, Δημ. Στάδιο Αιγίου)
Αιγινιακός - Σπάρτη (17:00, «Γ. Παραλυκίδης»)
Απόλλων Λάρισας - Παναχαϊκή (17:00 WEB ΕΡΤ, Γήπεδο Φιλιππούπολης)
Τρίκαλα - Βέροια Δ.Δ.
Καλλιθέα - Αχαρναϊκός Δ.Δ.
Σάββατο 21 Απριλίου
Αναγέννηση Καρδίτσας - Απόλλων Λάρισας (13:00, Γήπεδο Γουργοβιτών)
Δόξα Δράμας - Πανσερραϊκός (14:00, Γήπεδο Φωτολιβού)
Κυριακή 22 Απριλίου
Απόλλων Πόντου - Τρίκαλα (14:30, Γήπεδο «Αριστοτέλης»)
Τετάρτη 2 Μαΐου
Άρης - Καραϊσκάκης Αρτας (16:00, Γήπεδο Μάτα)
Τετάρτη 25 Απριλίου
Αναγέννηση Καρδίτσας - ΑΟΧ Κισσαμικός (15:00, Δημ. Στάδιο Καρδίτσας)
Πανσερραϊκός - Αιγινιακός (15:00 ΕΡΤ3, Δημ. Γήπεδο Σερρών)
Δόξα Δράμας - Απόλλων Πόντου (17:00, Γήπεδο Δράμας)
Σπάρτη - Τρίκαλα (17:00, Δημ. Στάδιο Σπάρτης)
Άρης - Απόλλων Λάρισας (17:00, WEB TV ΕΡΤ, «Κλεάνθης Βικελίδης»)
Παναχαϊκή - ΑΕ Καραϊσκάκης Αρτας (17:00, Γήπεδο Αγυιάς)
Βέροια - Καλλιθέα Δ.Δ.
Αχαρναϊκός - Εργοτέλης Δ.Δ.
Πέμπτη 26 Απριλίου
ΟΦΗ - Παναιγιάλειος (17:00 ΕΡΤ3, «Θ. Βαρδινογιάννης»)
Σάββατο 28 Απριλίου
Απόλλων Λάρισας - Αιγινιακός (13:00, Γήπεδο Φιλιππούπολης)
Αν. Καρδίτσας - Δόξα Δράμας (15:00, Γήπεδο Γοργοβιτών)
Τρίκαλα - Καραϊσκάκης Άρτας (15:00, Γήπεδο Αγίου Οικουμενίου)
Τετάρτη 2 Μαΐου
Πανσερραϊκός - Απόλλων Πόντου (17:00, Δημ. Σερρών)
Βέροια - Άρης Δ.Δ.
Σάββατο 28 Απριλίου
Παναχαϊκή - Κισσαμικός (12:00, Γήπεδο Αγυιάς)
Εργοτέλης - Καλλιθέα (13:00, Μαρτινέγκο)
ΟΦΗ - Παναιγιάλειος (13:00, ΒΑΚ)
Ρεπό: Σπάρτη
Σάββατο 28 Απριλίου
Καλλιθέα - Σπάρτη (17:00 ΕΡΤ3, Δημ. «Γρ. Λαμπράκης»)
Κυριακή 29 Απριλίου
Αιγινιακός - Αναγέννηση Καρδίτσας (17:00, «Γ. Παραλυκίδης»)
Απόλλων Πόντου - ΟΦΗ (17:00 WEB ΕΡΤ, Γήπεδο Καλαμαριάς)
Τρίκαλα - Πανσερραϊκός (17:00, Δημ. Στάδιο Τρικάλων)
Απόλλων Λάρισας - Δόξα Δράμας (17:00, Γήπεδο Φιλιππούπολης)
Καραϊσκάκης Άρτας - Άρης (17:00 ΕΡΤ3, Δημ. Αγίων Αναργύρων)
Εργοτέλης - Βέροια Δ.Δ.
Παναχαϊκή - Αχαρναϊκός Δ.Δ.
Δευτέρα 30 Απριλίου
ΑΟΧ Κισσαμικός - Παναιγιάλειος (17:00, Δημ. Περιβολίων)
Παρασκευή 4 Μαΐου
Σπάρτη – Εργοτέλης (16:00, Δημ. Στάδιο Σπάρτης)
Σάββατο 5 Μαΐου
ΟΦΗ - Απόλλων Λάρισας (17:00 ΕΡΤ3, «Θ. Βαρδινογιάννης»)
Κυριακή 6 Μαΐου
Αιγινιακός - ΑΟΧ Κισσαμικός (17:00, «Γ. Παραλυκίδης»)
Παναιγιάλειος - Απόλλων Πόντου (17:00 WEB ΕΡΤ, Δημ. Στάδιο Αιγίου)
Αναγέννηση Καρδίτσας – Τρίκαλα (17:00 ΕΡΤ3, Δημ. Στάδιο Καρδίτσας)
Πανσερραϊκός – Καλλιθέα (17:00, Δημ. Σερρών)
Δόξα Δράμας – Καραϊσκάκης Άρτας (17:00, Γήπεδο Δόξας)
Άρης – Αχαρναϊκός Δ.Δ.
Βέροια – Παναχαϊκή Δ.Δ.
Σάββατο 5 Μαΐου
Άρης - Απόλλων Λάρισας (13:00, Γήπεδο Μάτα)
Αιγινιακός - Δόξα Δράμας (13:00, Γήπεδο Κορινού)
Τρίκαλα - Πανσερραϊκός (15:00, Γήπεδο Μπάρας)
Δευτέρα 7 Μαΐου
Απόλλων Πόντου - Αν. Καρδίτσας (15:00, Γήπεδο Αριστοτέλης)
Καραϊσκάκης Άρτας - Βέροια 3-0 α.α.
Σάββατο 5 Μαΐου
Καλλιθέα - Παναχαϊκή (13:00, Γήπεδο Παραλίας Τζιτζιφιών)
Κισσαμικός - Σπάρτη (13:00, Γήπεδο Μοναχής Ελιάς)
Τετάρτη 16 Μαΐου
Εργοτέλης - Παναιγιάλειος (16:30, Μαρτινέγκο)
Ρεπό: ΟΦΗ
Παναχαϊκή - Σπάρτη (14:00, Γήπεδο Νίκης Προαστείου)
Καλλιθέα - Παναιγιάλειος (17:30, Γήπεδο Παραλίας Τζιτζιφιών)
ΟΦΗ - Κισσαμικός (18:00, «Θ. Βαρδινογιάννης»)
Ρεπό: Εργοτέλης
Σάββατο 12 Μαΐου
Εργοτέλης - ΑΟΧ Κισσαμικός (13.00, Μαρτινέγκο)
ΟΦΗ - Σπάρτη (16.00, «Θ. Βαρδινογιάννης»)
Παναχαϊκή - Παναιγιάλειος (18.00, Γήπεδο Νίκης Προαστείου)
Ρεπό: Καλλιθέα
Σάββατο 12 Μαΐου
Εργοτέλης – Πανσερραϊκός (17:00 ΕΡΤ3, Παγκρήτιο Στάδιο)
Κυριακή 13 Μαΐου
ΑΟΧ Κισσαμικός - Απόλλων Πόντου (15:00, Γήπεδο Περιβολίων)
Καραϊσκάκης Άρτας – ΟΦΗ (15:30, Δημ. Αγίων Αναργύρων)
Τρίκαλα – Αιγινιακός (17:00, Δημ. Στάδιο Τρικάλων)
Απόλλων Λάρισας – Παναιγιάλειος (17:00, Γήπεδο Φιλιππούπολης)
Καλλιθέα - Αναγέννηση Καρδίτσας (17:00 WEB TV, Δημ. Στάδιο Καλλιθέας)
Παναχαϊκή – Σπάρτη (17:00 ΕΡΤ3, Γήπεδο Αγυιάς)
Αχαρναϊκός - Δόξα Δράμας Δ.Δ.
Άρης – Βέροια Δ.Δ.
Σάββατο 12 Μαΐου
Αιγινιακός - Απόλλων Πόντου (14:30, «Γ. Παραλυκίδης»)
Απόλλων Λάρισας - Καραϊσκάκης Άρτας (15:30, Δημ. Τερψιθέας)
Δευτέρα 14 Μαΐου
Δόξα Δράμας - Άρης (17:30, Γήπεδο Κουδουνιών)
Πέμπτη 17 Μαΐου
Πανσερραϊκός - Αναγέννηση Καρδίτσας (16:00, Δημ. Σερρών)
Βέροια - Τρίκαλα Δ.Δ.
Τετάρτη 16 Μαΐου
Τρίκαλα - ΑΟΧ Κισσαμικός (17:00, Δημ. Στάδιο Τρικάλων)
Απόλλων Πόντου - Απόλλων Λάρισας (17:00, Γήπεδο Καλαμαριάς)
Αιγινιακός – Καλλιθέα (17:00, «Γ. Παραλυκίδης»)
Παναιγιάλειος – Καραϊσκάκης Άρτας (17:00, Δημ. Στάδιο Αιγίου)
Αναγέννηση Καρδίτσας – Εργοτέλης (17:00 ΕΡΤ3, Δημ. Στάδιο Καρδίτσας)
Πανσερραϊκός – Παναχαϊκή (17:00, Δημ. Σερρών)
Σπάρτη – Άρης (17:00 WEB ΕΡΤ, Δημ. Στάδιο Σπάρτης)
ΟΦΗ – Αχαρναϊκός Δ.Δ.
Δόξα Δράμας – Βέροια Δ.Δ.
Σάββατο 19 Μαΐου
ΟΦΗ - Παναχαϊκή (17:00, «Θ. Βαρδινογιάννης»)
Τετάρτη 23 Μαΐου
Εργοτέλης - Σπάρτη (16:00, Μαρτινέγκο)
Πέμπτη 24 Μαΐου
Καλλιθέα - Κισσαμικός (16:30, Γήπεδο Παραλίας Τζιτζιφιών)
Ρεπό: Παναιγιάλειος
Σάββατο 19 Μαΐου
Καραϊσκάκης Άρτας - Δόξα Δράμας (15:30, Δημ. Στάδιο Άρτας)
Πανσερραϊκός - Αιγινιακός (16:30, Δημ. Σερρών)
Δευτέρα 21 Μαΐου
Αν. Καρδίτσας - Τρίκαλα (17:00, Γήπεδο Προαστείου)
Τρίτη 22 Μαΐου
Άρης - Απόλλων Πόντου (17:30, «Κλ. Βικελίδης)
Απόλλων Λάρισας - Βέροια Δ.Δ.
Κυριακή 20 Μαΐου
ΑΟΧ Κισσαμικός - Απόλλων Λάρισας (17:00, Γήπεδο Περιβολίων)
Καλλιθέα – Τρίκαλα (17:00, Δημ. Στάδιο Καλλιθέας)
Καραϊσκάκης Άρτας - Απόλλων Πόντου (17:00, Δημ. Αγίων Αναργύρων)
Εργοτέλης – Αιγινιακός (17:00, Παγκρήτιο Στάδιο)
Παναχαϊκή - Αναγέννηση Καρδίτσας (17:00 Web TV, Γήπεδο Αγυιάς)
Άρης – Πανσερραϊκός (17:00 ΕΡΤ3, «Κλ. Βικελίδης»)
Δόξα Δράμας – Σπάρτη (17:00, Γήπεδο Δόξας)
Αχαρναϊκός - Παναιγιάλειος Δ.Δ.
Βέροια – ΟΦΗ Δ.Δ.
Παρασκευή 25 Μαΐου
Τρίκαλα - Εργοτέλης (17:00, Δημ. Στάδιο Τρικάλων)
Κυριακή 27 Μαΐου
Απόλλων Λάρισας - Καραϊσκάκης Άρτας (17:00, Γήπεδο Φιλιππούπολης)
Αιγινιακός – Παναχαϊκή (17:00, «Γ. Παραλυκίδης»)
Αναγέννηση Καρδίτσας – Άρης (17:00 Web TV, Δημ. Στάδιο Καρδίτσας)
ΟΦΗ – Σπάρτη (17:00 ΕΡΤ3, «Θ. Βαρδινογιάννης»)
Πανσερραϊκός - Δόξα Δράμας (17:00, Δημ. Σερρών)
Απόλλων Πόντου – Αχαρναϊκός Δ.Δ.
Παναιγιάλειος – Βέροια Δ.Δ
Δευτέρα 28 Μαΐου
Καλλιθέα - ΑΟΧ Κισσαμικός (17:00, Δημ. Στάδιο Καλλιθέας)
Κυριακή 27 Μαΐου
Εργοτέλης - ΟΦΗ (11:30, Μαρτινέγκο)
Παναιγιάλειος - Κισσαμικός (12:00, Δημ. Στάδιο Αιγίου)
Δευτέρα 28 Μαΐου
Καλλιθέα - Σπάρτη (13:00, Γήπεδο Παραλίας Τζιτζιφιών)
Ρεπό: Παναχαϊκή
Κ19 Άρης - Κ19 Εργοτέλης (16:30, Δημ. Στάδιο Σπάτων)
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:-00011130T000000Z X-HITS:86 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20180709 DTEND;VALUE=DATE:20180710 UID:eaf2895dd29385516ca835f5b31febd2 SUMMARY:Πρώτη συγκέντρωση Βόλου DTSTAMP:20180708T183216Z DESCRIPTION:Ο Βόλος θα πραγματοποιήσει την πρώτη συγκέντρωση εν όψει της νέας σεζόν στις 19:30 στο γήπεδο Νεάπολης. X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:Ο Βόλος θα πραγματοποιήσει την πρώτη συγκέντρωση εν όψει της νέας σεζόν στις 19:30 στο γήπεδο Νεάπολης.
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:-00011130T000000Z X-HITS:41 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20180713 DTEND;VALUE=DATE:20180714 UID:61a3aaf60686d4eb4b29f422da69c3f4 SUMMARY:Παρουσίαση ΑΟΤ DTSTAMP:20180711T214825Z DESCRIPTION:Στις 13:30 στο ξενοδοχείο Ντίνα θα παρουσιαστούν ο προπονητής, Ράτκο Ντόστανιτς, ο τεχνικός διευθυντής, Κώστας Νεμπεγλέρας, οι νέες εμφανίσεις και ο μεγάλος χορηγός του ΑΟ Τρίκαλα. X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:Στις 13:30 στο ξενοδοχείο Ντίνα θα παρουσιαστούν ο προπονητής, Ράτκο Ντόστανιτς, ο τεχνικός διευθυντής, Κώστας Νεμπεγλέρας, οι νέες εμφανίσεις και ο μεγάλος χορηγός του ΑΟ Τρίκαλα.
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:-00011130T000000Z X-HITS:149 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20180716 DTEND;VALUE=DATE:20180717 UID:9737da4905354506508218de1c8a99cb SUMMARY:Πρώτη προπόνηση ΑΟ Τρίκαλα DTSTAMP:20180714T123710Z DESCRIPTION:Στις 18:30 στο προπονητικό κέντρο «Σκαμνιές» ο ΑΟ Τρίκαλα θα πραγματοποιήσει την πρώτη του προπόνηση. X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:Στις 18:30 στο προπονητικό κέντρο «Σκαμνιές» ο ΑΟ Τρίκαλα θα πραγματοποιήσει την πρώτη του προπόνηση.
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:20180715T143127Z X-HITS:39 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20180716 DTEND;VALUE=DATE:20180717 UID:a295816df16b2122dd29fabf99fa49dc SUMMARY:Πρώτη προπόνηση Κέρκυρας DTSTAMP:20180715T143211Z DESCRIPTION:Στις 19:00 η Κέρκυρα θα πραγματοποιήσει την πρώτη της προπόνηση για τη νέα σεζόν. X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:Στις 19:00 η Κέρκυρα θα πραγματοποιήσει την πρώτη της προπόνηση για τη νέα σεζόν.
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:-00011130T000000Z X-HITS:43 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20180716 DTEND;VALUE=DATE:20180717 UID:af59596b9eb046eaece09051d8133542 SUMMARY:Πρώτη προπόνηση Αιγινιακού DTSTAMP:20180717T122144Z DESCRIPTION:Στο γήπεδο «Γ. Παραλυκίδης» θα γίνει η πρώτη συγκέντρωση του Αιγινιακού για τη νέα σεζόν. X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:Στο γήπεδο «Γ. Παραλυκίδης» θα γίνει η πρώτη συγκέντρωση του Αιγινιακού για τη νέα σεζόν.
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:-00011130T000000Z X-HITS:1 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20180718 DTEND;VALUE=DATE:20180719 UID:f8d2e047c307b23ac7fe72ef54903f70 SUMMARY:Πρώτη προπόνηση Καραϊσκάκη Άρτας DTSTAMP:20180718T093024Z DESCRIPTION:Στο Δημοτικό γήπεδο Αγίων Αναργύρων στις 19:00 θα γίνει η πρώτη συγκέντρωση του Καραϊσκάκη Άρτας για τη νέα σεζόν. X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:Στο Δημοτικό γήπεδο Αγίων Αναργύρων στις 19:00 θα γίνει η πρώτη συγκέντρωση του Καραϊσκάκη Άρτας για τη νέα σεζόν.
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:-00011130T000000Z X-HITS:36 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20180718 DTEND;VALUE=DATE:20180719 UID:8915ae6a21574b626eaa6e79f6705a2f SUMMARY:Πρώτη προπόνηση Παναχαϊκής DTSTAMP:20180716T152133Z DESCRIPTION:«Η Π.Α.Ε. ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ 1891 ανακοινώνει οτι η πρώτη προπόνηση της Ομάδας ενόψει της αγωνιστικής περιόδου 2018/19 είναι προγραμματισμένη για την Τετάρτη 18 Ιουλίου 2018 στις 19.00 στο Γήπεδο Παναχαϊκης Γ.Ε. στην Αγυιά και θα είναι ανοιχτή για τον φίλαθλο κόσμο της ΠαναχαΪκής. Η Θύρα που θα ανοίξει για το κοινό θα είναι η 2 (Θύρα Επισήμων)». X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:«Η Π.Α.Ε. ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ 1891 ανακοινώνει οτι η πρώτη προπόνηση της Ομάδας ενόψει της αγωνιστικής περιόδου 2018/19 είναι προγραμματισμένη για την Τετάρτη 18 Ιουλίου 2018 στις 19.00 στο Γήπεδο Παναχαϊκης Γ.Ε. στην Αγυιά και θα είναι ανοιχτή για τον φίλαθλο κόσμο της ΠαναχαΪκής. Η Θύρα που θα ανοίξει για το κοινό θα είναι η 2 (Θύρα Επισήμων)».
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:-00011130T000000Z X-HITS:49 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20180723 DTEND;VALUE=DATE:20180724 UID:9f622b7c03407cedeaf19d35d8665352 SUMMARY:Πρώτη προπόνηση Εργοτέλη DTSTAMP:20180722T212439Z DESCRIPTION:Ο Εργοτέλης θα πραγματοποιήσει στις 18:30 στο Παγκρήτιο την πρώτη προπόνηση εν όψει της προσεχούς σεζόν. X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:Ο Εργοτέλης θα πραγματοποιήσει στις 18:30 στο Παγκρήτιο την πρώτη προπόνηση εν όψει της προσεχούς σεζόν.
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:-00011130T000000Z X-HITS:23 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20180723 DTEND;VALUE=DATE:20180724 UID:7e13f87ad49571e6ddfe83eefcb648a7 SUMMARY:Πρώτη προπόνηση Ηρακλή DTSTAMP:20180722T213459Z DESCRIPTION:Στις 18:00 στις εγκαταστάσεις της Μίκρας θα γίνει η ανεπίσημη πρώτη συγκέντρωση του Ηρακλή. X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:Στις 18:00 στις εγκαταστάσεις της Μίκρας θα γίνει η ανεπίσημη πρώτη συγκέντρωση του Ηρακλή.
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:-00011130T000000Z X-HITS:36 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20180726 DTEND;VALUE=DATE:20180727 UID:6f5567c346f41af6930b0e8b2abdb513 SUMMARY:Πρώτη προπόνηση Ηροδότου DTSTAMP:20180722T213822Z DESCRIPTION:Στις 18:30 θα πραγματοποιηθεί η πρώτη συγκέντρωση του Ηροδότου εν όψει της νέας χρονιάς. X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:Στις 18:30 θα πραγματοποιηθεί η πρώτη συγκέντρωση του Ηροδότου εν όψει της νέας χρονιάς.
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:20180725T195828Z X-HITS:66 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20180728 DTEND;VALUE=DATE:20180729 UID:756542976e02f4a4e7ac1743643eace7 SUMMARY:Φιλικά προετοιμασίας DTSTAMP:20180727T111428Z DESCRIPTION:ΟΦΗ - Παναχαϊκή (18:00, Καρπενήσι)Βόλος - Μαγνησιακός (18:00, Πορταριά)Καραϊσκάκης Άρτας - Κ20 Παναιτωλικού (18:30, Γήπεδο Αγίων Αναργύρων) X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:ΟΦΗ - Παναχαϊκή (18:00, Καρπενήσι)
Βόλος - Μαγνησιακός (18:00, Πορταριά)
Καραϊσκάκης Άρτας - Κ20 Παναιτωλικού (18:30, Γήπεδο Αγίων Αναργύρων)
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ – Κ20 ΡΟΥΝΤΑΡ ΒΕΛΕΝΙΕ (ΑΥΣΤΡΙΑ)
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:-00011130T000000Z X-HITS:11 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20180803 DTEND;VALUE=DATE:20180804 UID:fa232f91f658773df0ac570c0ad2f7f9 SUMMARY:Φιλικά προετοιμασίας DTSTAMP:20180820T215140Z DESCRIPTION:ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ – AL WAHDA (ΑΥΣΤΡΙΑ)ΒΟΛΟΣ – ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ (ΠΟΡΤΑΡΙΑ) ΤΡΙΚΑΛΑ – ΥΠΑΤΟ ΒΟΙΩΤΙΑΣ (3-5 ΠΗΓΑΔΙΑ) X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ – AL WAHDA (ΑΥΣΤΡΙΑ)
ΒΟΛΟΣ – ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ (ΠΟΡΤΑΡΙΑ)
ΤΡΙΚΑΛΑ – ΥΠΑΤΟ ΒΟΙΩΤΙΑΣ (3-5 ΠΗΓΑΔΙΑ)
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΓΙΟΥΧΤΑΣ (ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ)
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:-00011130T000000Z X-HITS:11 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20180805 DTEND;VALUE=DATE:20180806 UID:b6701f95c750c89d01b306329fa30b4c SUMMARY:Φιλικά προετοιμασίας DTSTAMP:20180820T215538Z DESCRIPTION:ΝΑΟΥΣΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ (ΝΑΟΥΣΑ) X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:ΝΑΟΥΣΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ (ΝΑΟΥΣΑ)
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:-00011130T000000Z X-HITS:10 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20180806 DTEND;VALUE=DATE:20180807 UID:c303dc4db81d334dc54756b5794b09ee SUMMARY:Φιλικά προετοιμασίας DTSTAMP:20180820T215602Z DESCRIPTION:ΚΕΡΚΥΡΑ – ΗΡΟΔΟΤΟΣ (3-5 ΠΗΓΑΔΙΑ) X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:ΚΕΡΚΥΡΑ – ΗΡΟΔΟΤΟΣ (3-5 ΠΗΓΑΔΙΑ)
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:-00011130T000000Z X-HITS:9 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20180807 DTEND;VALUE=DATE:20180808 UID:33155f756b67a56396a38a4dc643b714 SUMMARY:Φιλικά προετοιμασίας DTSTAMP:20180820T215641Z DESCRIPTION:ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ – ΦΟΥΖΙΝΑΡ (ΑΥΣΤΡΙΑ)ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ ΑΡΤΑΣ – Κ20 ΠΑΟΚ (ΓΡΕΒΕΝΑ) X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ – ΦΟΥΖΙΝΑΡ (ΑΥΣΤΡΙΑ)
ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ ΑΡΤΑΣ – Κ20 ΠΑΟΚ (ΓΡΕΒΕΝΑ)
ΗΡΑΚΛΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ (3-5 ΠΗΓΑΔΙΑ)
ΛΑΜΙΑ – ΒΟΛΟΣ (ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ)
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ – ΧΕΡΤΑ (ΑΥΣΤΡΙΑ)
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:-00011130T000000Z X-HITS:11 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20180811 DTEND;VALUE=DATE:20180812 UID:24e91cc880eb82373eef83463d20946d SUMMARY:Φιλικά προετοιμασίας DTSTAMP:20180820T215909Z DESCRIPTION:ΒΟΛΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ (ΝΕΑΠΟΛΗ)ΕΠΙΣΚΟΠΗ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ (ΔΑΚ ΓΑΛΛΟΥ)ΗΡΑΚΛΗΣ – ΚΕΡΚΥΡΑ (3-5 ΠΗΓΑΔΙΑ) X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:ΒΟΛΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ (ΝΕΑΠΟΛΗ)
ΕΠΙΣΚΟΠΗ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ (ΔΑΚ ΓΑΛΛΟΥ)
ΗΡΑΚΛΗΣ – ΚΕΡΚΥΡΑ (3-5 ΠΗΓΑΔΙΑ)
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΑΜΠΕΛΩΝΙΑΚΟΣ (Φιλιππούπολη)
Τουρνουά στο ΠΕΑΚΙ Ανατολής (ΠΑΣ Γιάννινα, Παναχαϊκή, ΑΟ Τρίκαλα)
ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ – ΗΡΟΔΟΤΟΣ (ΦΟΡΗΣ ΓΕΝΤΖΗΣ)
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΒΟΛΟΣ (ΔΗΜ. ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ)
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΟΦ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ (ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ)
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΣΠΑΡΤΗ (ΓΗΠ. ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ)
ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ (ΜΠΑΝΣΚΟ)
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:-00011130T000000Z X-HITS:10 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20180817 DTEND;VALUE=DATE:20180818 UID:52a1486e3fcb16d4bccfac1d10d32499 SUMMARY:Φιλικά προετοιμασίας DTSTAMP:20180820T220338Z DESCRIPTION:ΑΟΧ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ - ΣΤΥΛΙΔΑ (ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ) X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:ΑΟΧ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ - ΣΤΥΛΙΔΑ (ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ)
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:-00011130T000000Z X-HITS:11 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20180818 DTEND;VALUE=DATE:20180819 UID:fd6df2cfee6a8f00ff6d10ae6cc03239 SUMMARY:Φιλικά προετοιμασίας DTSTAMP:20180820T220754Z DESCRIPTION:ΑΕ ΚΑΡΙΤΣΑΣ – ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ (ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΡΙΤΣΑΣ)ΟΦΗ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ (ΓΕΝΤΙ ΚΟΥΛΕ)ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ (ΝΕΑ ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΣ)ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΚΕΡΚΥΡΑ (ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ)ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ (ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ) X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:ΑΕ ΚΑΡΙΤΣΑΣ – ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ (ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΡΙΤΣΑΣ)
ΟΦΗ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ (ΓΕΝΤΙ ΚΟΥΛΕ)
ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ (ΝΕΑ ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΣ)
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΚΕΡΚΥΡΑ (ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ)
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ (ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ)
ΤΡΙΚΑΛΑ – ΑΕΛ (ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ)
ΞΑΝΘΗ – ΗΡΑΚΛΗΣ (ΞΑΝΘΗ ARENA)
ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ ΑΡΤΑΣ – ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ (ΔΗΜ. ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ)
ΣΠΑΡΤΗ – ΚΑΛΑΜΑΤΑ (ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ)
ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ – ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ (17:30, ΜΠΑΝΣΚΟ)
ΑΟΧ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ (18:00, ΑΘΛ. ΚΕΝΤΡΟ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ)
ΣΙΑΤΙΣΤΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ (17:30, ΦΙΛΙΠΠΑΙΟΙ ΓΡΕΒΕΝΩΝ)
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ (18:00, ΓΗΠΕΔΟ ΗΡΟΔΟΤΟΥ)
ΒΟΛΟΣ – ΤΡΙΚΑΛΑ (18:00, ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ)
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ (18:30, ΜΑΛΕΜΕ)
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ (18:30, ΕΥΚΑΡΠΙΑ)
«Σας ενημερώνουμε ότι το Διοικητικό Συμβούλιο της FOOTBALL LEAGUE, θα συνεδριάσει την Πέμπτη 23 Αυγούστου 2018 και ώρα 13:00 στα γραφεία της Ένωσης (Θεμιστοκλέους 42 - 4ος όροφος, Αθήνα), με Θέματα Ημερήσιας Διάταξης τα εξής :
1. Συζήτηση σχετικά με την αναδιάρθρωση των Πρωταθλημάτων.
2. Προκήρυξη Πρωταθλήματος αγωνιστικής περιόδου 2018 - 2019».
ΑΟ ΣΤΥΛΙΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ (17:30, ΔΑΚ ΣΤΥΛΙΔΑΣ)
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:20180826T072641Z X-HITS:84 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20180825 DTEND;VALUE=DATE:20180826 UID:1012654d0f909ef98b4c7caf6c939898 SUMMARY:Φιλικά προετοιμασίας DTSTAMP:20180820T221408Z DESCRIPTION:ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ (17:30, ΜΑΡΚΟΜΙΧΕΛΑΚΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΧΑΝΩΝ)ΒΟΛΟΣ – ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ (18:00, ΝΕΑΠΟΛΗ)ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΚΡΥΧΩΡΙΟΥ - ΤΡΙΚΑΛΑ (18:15, ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΡΥΧΩΡΙΟΥ) X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ (17:30, ΜΑΡΚΟΜΙΧΕΛΑΚΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΧΑΝΩΝ)
ΒΟΛΟΣ – ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ (18:00, ΝΕΑΠΟΛΗ)
ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΚΡΥΧΩΡΙΟΥ - ΤΡΙΚΑΛΑ (18:15, ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΡΥΧΩΡΙΟΥ)
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ – ΣΠΑΡΤΗ (18:00, ΑΓΥΙΑ)
ΑΟΧ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ - ΠΟΑ (18:00, ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ)
ΑΛΜΥΡΟΣ – ΒΟΛΟΣ (18:00, ΑΛΜΥΡΟΣ)
ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ ΑΡΤΑΣ - ΚΕΡΚΥΡΑ (18:30, ΔΗΜ. ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ)
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ (19:30, ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΙΚΟ)
ΣΠΑΡΤΗ - ΑΕ ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ (17:30, ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ)
ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ - ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ (17:30, ΓΗΠΕΔΟ ΔΟΞΑΣ)
ΚΕΡΚΥΡΑ - ΛΕΥΚΙΜΜΗ (18:00, ΠΛΑΝΤΡΑΦΟΣ)
ΕΠΙΣΚΟΠΗ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ (18:00, ΔΑΚ ΓΑΛΛΟΥ)
ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ (18:00, ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ)
ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ (18:00, ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ)
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:-00011130T000000Z X-HITS:223 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20180901 DTEND;VALUE=DATE:20180902 UID:3263e2a5a4e38749e542dac5409a2e0e SUMMARY:Φιλικά προετοιμασίας DTSTAMP:20180824T075452Z DESCRIPTION:ΒΟΛΟΣ - ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ (18:00, ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ)ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ - ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ ΑΡΤΑΣ (18:00, ΓΗΠΕΔΟ ΕΛΕΥΘΕΡΟΧΩΡΙΟΥ)ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΟΧ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ (18:00, ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ)ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ (19:00, ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΙΚΟ)ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ (20:30, ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΥ) X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:ΒΟΛΟΣ - ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ (18:00, ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ)
ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ - ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ ΑΡΤΑΣ (18:00, ΓΗΠΕΔΟ ΕΛΕΥΘΕΡΟΧΩΡΙΟΥ)
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΟΧ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ (18:00, ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ)
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ (19:00, ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΙΚΟ)
ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ (20:30, ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΥ)
ΣΠΑΡΤΗ - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ (17:30, ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ)
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΠΟΑ (18:00, ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ)
ΚΕΡΚΥΡΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ (18:00, ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ)
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ (18:30, ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ)
ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ (17:30, ΓΗΠΕΔΟ ΔΟΞΑΣ)
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:20180902T134322Z X-HITS:121 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20180905 DTEND;VALUE=DATE:20180906 UID:d60de4f5d2bcf6e4435bbf13244d8cb1 SUMMARY:Φιλικά προετοιμασίας DTSTAMP:20180904T093251Z DESCRIPTION:ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ (17:00, ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ)ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ - ΣΠΑΡΤΗ (17:30, ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ)ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ - ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ (18:00, ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ) X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ (17:00, ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ)
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ - ΣΠΑΡΤΗ (17:30, ΜΑΚΑΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ)
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ - ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ (18:00, ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ)
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΟΧ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ (09:30, ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΡΕΝΤΗ)
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:-00011130T000000Z X-HITS:109 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20180907 DTEND;VALUE=DATE:20180908 UID:81da90ed42ff4e49aa19a81c8135bb42 SUMMARY:Φιλικά προετοιμασίας DTSTAMP:20180828T124420Z DESCRIPTION:ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ - ΣΠΑΡΤΗ (17:00, ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ)ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ ΑΡΤΑΣ (18:00, ΕΘΝ. ΣΤΑΔΙΟ «ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ»)ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ (17:45, ΔΗΜ. ΣΠΑΤΩΝ)ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ - ΑΕΚ (20:00, ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ) X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ - ΣΠΑΡΤΗ (17:00, ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ)
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ ΑΡΤΑΣ (18:00, ΕΘΝ. ΣΤΑΔΙΟ «ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ»)
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ (17:45, ΔΗΜ. ΣΠΑΤΩΝ)
ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ - ΑΕΚ (20:00, ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ)
Η κλήρωση για τους αγώνες της 3ης Φάσης του Κυπέλλου Ελλάδος περιόδου 2018-2019, θα διεξαχθεί την Παρασκευή 07.09.2018 και ώρα 11:00 στα γραφεία της ΕΠΟ, στο Πάρκο Γουδή.
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:20180904T202628Z X-HITS:282 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20180908 DTEND;VALUE=DATE:20180909 UID:875cad48d2f91a0c113b6781bdfe9f98 SUMMARY:Φιλικά προετοιμασίας DTSTAMP:20180904T111211Z DESCRIPTION:ΚΑΒΑΛΑ - ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ (17:30, «ΑΝΘΗ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ»)ΒΟΛΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ (17:30, ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ)ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΛΑΜΙΑ (18:00, ΓΗΠΕΔΟ ΦΙΛΙΠΠΟΥΠΟΛΗΣ)Κ20 ΠΑΟΚ - ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ (18:00 - ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΛΟΛΑ) ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ ΑΡΤΑΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΡΓΥΡΑΔΩΝ (18:0, ΓΗΠΕΔΟ ΚΟΜΠΟΤΙΟΥ)ΚΕΡΚΥΡΑ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ (18:15, ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ)ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ (18:30, ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΥΙΑΣ) X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:ΚΑΒΑΛΑ - ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ (17:30, «ΑΝΘΗ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ»)
ΒΟΛΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ (17:30, ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ)
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΛΑΜΙΑ (18:00, ΓΗΠΕΔΟ ΦΙΛΙΠΠΟΥΠΟΛΗΣ)
Κ20 ΠΑΟΚ - ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ (18:00 - ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΛΟΛΑ)
ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ ΑΡΤΑΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΡΓΥΡΑΔΩΝ (18:0, ΓΗΠΕΔΟ ΚΟΜΠΟΤΙΟΥ)
ΚΕΡΚΥΡΑ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ (18:15, ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ)
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ (18:30, ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΥΙΑΣ)
ΑΟΧ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ (17:30, ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ)
ΑΟ ΣΕΛΛΑΝΩΝ - ΒΟΛΟΣ (17:30, ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΛΑΜΑ)
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ (17:45, ΓΗΠΕΔΟ ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ)
ΚΟΡΙΝΘΟΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ (18:00, ΓΗΠΕΔΟ ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ)
ΟΦΗ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ (18:30, ΓΕΝΤΙ ΚΟΥΛΕ)
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ (18:00, ΜΑΛΕΜΕ)
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:20180912T181154Z X-HITS:226 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20180915 DTEND;VALUE=DATE:20180916 UID:a818c6062f6ab9e8820d2d1971b8ef1f SUMMARY:ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ DTSTAMP:20180911T160250Z DESCRIPTION:ΣΑΒΒΑΤΟ 15 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 201816:00 Kιθαιρών Καπαρελλίου - Ηρόδοτος16:30 Αντίμαχος - Βόλος X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:ΣΑΒΒΑΤΟ 15 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2018
16:00 Kιθαιρών Καπαρελλίου - Ηρόδοτος
16:30 Αντίμαχος - Βόλος
11:00 Θύελλα Καμαρίου - Σπάρτη
16:30 Ερμής Αμυνταίου - Εργοτέλης
16:30 Εθνικός - Ηρακλής
16:30 Τηλυκράτης - Αήττητος Σπάτων
16:30 Θεσπρωτός - Απόλλων Λάρισας
16:30 ΑΟ Καρδίας - Απόλλων Πόντου
16:30 Κόρινθος 2006 - Παναχαϊκή
16:30 ΟΦ Ιεράπετρας - Καραϊσκάκης Άρτας
16:30 Απόλλων Παραλιμνίου - Αιγινιακός
16:30 Ερμιονίδα - Κισσαμικός
16:30 ΑΣ Γιαννιτσά - Τρίκαλα
16:30 Επισκοπή - Κέρκυρα
18:30 Άρης Αβάτου - Πλατανιάς
18:30 Νίκη Βόλου - Δόξα Δράμας
H κλήρωση για τους αγώνες της 4ης Φάσης του Κυπέλλου Ελλάδος περιόδου 2018-2019, θα διεξαχθεί την Τρίτη 18.09.2018 και ώρα 12:00 στα γραφεία της ΕΠΟ, στο Πάρκο Γουδή.
Οι αγωνιστικές της 4ης Φάσης θα διεξαχθούν ως ακολούθως :
1η Αγωνιστική 25-26-27/9/2018
2η Αγωνιστική 30-31/10/2018 και 01/11/2018
3η Αγωνιστική 4-5-6/12/2018
ΑΟ Τρίκαλα - Σπάρτη (17:00, Δημ. Στάδιο Τρικάλων)
Απόλλων Λάρισας - Προοδευτική (17:00, Γήπεδο Φιλιππούπολης)
Αιγινιακός - Ηρακλής (17:00, «Γ. Παραλυκίδης»)
ΑΟ Υπάτου - Αήττητος Σπάτων (17:00, Γήπεδο Σχηματαρίου)
Το Διοικητικό Συμβούλιο της FOOTBALL LEAGUE θα συνεδριάσει την Παρασκευή 21 Σεπτεμβρίου 2018 και ώρα 14:00 (στα γραφεία της Ένωσης - Θεμιστοκλέους 42 - 4ος όροφος), με Θέματα Ημερήσιας Διάταξης τα εξής:
1. Ενημέρωση σχετικά με την από 18/09/2018 απόφαση του Διαιτητικού Δικαστηρίου της Ε.Π.Ο. σχετικά με την προσφυγή της SUPER LEAGUE κατά της Ελληνικής Ποδοσφαρικής Ομοσπονδίας.
2. Ενημέρωση σχετικά με τις εξελίξεις για την παραχώρηση των τηλεοπτικών δικαιωμάτων, αγωνιστικής περιόδου 2018 - 2019.
3. Λήψη απόφασης σχετικά με κλήρωση Πρωταθλήματος.
4. Ασφάλιση ποδοσφαιριστών
5. Πρωτάθλημα FOOTBALL LEAGUE ΝΕΩΝ
6. Διάφορα Θέματα
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:-00011130T000000Z X-HITS:81 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20180922 DTEND;VALUE=DATE:20180923 UID:9cb2af7e20d63045a1610c2d82c790cf SUMMARY:Φιλικά προετοιμασίας DTSTAMP:20180920T104656Z DESCRIPTION:ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ (16:30, ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ)ΑΟΧ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ - ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ (17:30, ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ)ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΣΠΑΡΤΗ (19:30, ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ) X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ (16:30, ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ)
ΑΟΧ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ - ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ (17:30, ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ)
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΣΠΑΡΤΗ (19:30, ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ)
1ος Όμιλος
ΤΡΙΤΗ 25 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ
Ατρόμητος - ΠΑΣ Γιάννινα (21:30 Cosmote Sport 1, Δημ. Περιστερίου)
Θύελλα Καμαρίου - Ηρακλής - ΑΝΑΒΟΛΗ
2ος Όμιλος
ΤΡΙΤΗ 25 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ
Βόλος - Απόλλων Λάρισας (16:30 Cosmote Sport 2, Δημ. Νεάπολης)
ΑΕΚ - Λαμία (ΟΑΚΑ) - ΑΝΑΒΟΛΗ
3ος Όμιλος
ΤΡΙΤΗ 25 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ
ΟΦ Ιεράπετρας - ΑΟΧ Κισσαμικός (16:30 Cosmote Sport 1, Παγκρήτιο Στάδιο)
ΤΡΙΤΗ 2 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ
Παναιτωλικός - Παναθηναϊκός (17:30, Γήπεδο Παναιτωλικού)
4ος Όμιλος
ΤΕΤΑΡΤΗ 26 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ
Αήττητος Σπάτων - Εργοτέλης (16:30 Cosmote Sport 3, Δημ. Σπάτων)
ΠΑΟΚ - Άρης (19:00 Cosmote Sport 3, Γήπεδο Τούμπας)
5ος Όμιλος
ΠΕΜΠΤΗ 27 ΣΕΠΤΕΒΡΙΟΥ
Άρης Αβάτου - Παναχαϊκή (16:30 Cosmote Sport 2, Γήπεδο ΑΟΞ)
Ολυμπιακός - Λεβαδειακός (21:30 Cosmote Sport 1, «Γ. Καραϊσκάκης»)
6ος Όμιλος
ΤΡΙΤΗ 25 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ
Απόλλων Παραλιμνίου - ΑΟ Τρίκαλα (16:30 Cosmote Sport 3, Δημ. Σερρών)
Αστέρας Τρίπολης - Απόλλων Σμύρνης (19:00 Cosmote Sport 1, Γήπεδο «Θ. Κολοκοτρώνης»)
7ος Όμιλος
ΤΕΤΑΡΤΗ 26 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ
Ξάνθη - ΟΦΗ (16:30 Cosmote Sport 2, Ξάνθη Arena)
Νίκη Βόλου - Κέρκυρα (19:00 Cosmote Sport 2, Πανθεσσαλικό Στάδιο)
8ος Όμιλος
ΠΕΜΠΤΗ 27 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ
Ηρόδοτος - Απόλλων Πόντου (16:30 Cosmote Sport 3, Παγκρήτιο Στάδιο)
ΤΕΤΑΡΤΗ 3 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ
Πανιώνιος - ΑΕΛ (17:30, Γήπεδο Νέας Σμύρνης)
ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ - ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ (17:00, ΓΗΠΕΔΟ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ)
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:-00011130T000000Z X-HITS:98 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20181002 DTEND;VALUE=DATE:20181004 UID:96a35c60ff5c87f3bb8f0368aec41616 SUMMARY:Εξ αναβολής Κυπέλλου Ελλάδος DTSTAMP:20180926T112019Z DESCRIPTION:1ος ΌμιλοςΤΕΤΑΡΤΗ 3 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥΘύελλα Καμαρίου - Ηρακλής (16:30, Δημ. Νάξου)\N3ος ΌμιλοςΤΡΙΤΗ 2 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥΠαναιτωλικός - Παναθηναϊκός (17:30, Γήπεδο Παναιτωλικού)\N8ος ΌμιλοςΤΕΤΑΡΤΗ 3 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥΠανιώνιος - ΑΕΛ (17:30, Γήπεδο Νέας Σμύρνης) X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:1ος Όμιλος
ΤΕΤΑΡΤΗ 3 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ
Θύελλα Καμαρίου - Ηρακλής (16:30, Δημ. Νάξου)
3ος Όμιλος
ΤΡΙΤΗ 2 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ
Παναιτωλικός - Παναθηναϊκός (17:30, Γήπεδο Παναιτωλικού)
8ος Όμιλος
ΤΕΤΑΡΤΗ 3 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ
Πανιώνιος - ΑΕΛ (17:30, Γήπεδο Νέας Σμύρνης)
Στις 14:00 στα γραφεία της διοργανώτριας αρχής θα πραγματοποιηθεί η κλήρωση του πρωταθλήματος Football League 2018-19.
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:20181004T221447Z X-HITS:199 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20181006 DTEND;VALUE=DATE:20181007 UID:603f89f689d76cbdeda98b8e57ca8d41 SUMMARY:Φιλικά προετοιμασίας DTSTAMP:20181004T221343Z DESCRIPTION:ΑΟ Τρίκαλα - Βόλος (16:30, Δημ. Στάδιο Τρικάλων) X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:ΑΟ Τρίκαλα - Βόλος (16:30, Δημ. Στάδιο Τρικάλων)
Ηρόδοτος - ΑΟΧ Κισσαμικός (17:00, Νέα Αλικαρνασσός)
Πλατανιάς - Εργοτέλης (17:00, Περιβόλια)
Αήττητος Σπάτων - Ολυμπιακός (11:00, Ρέντη)
ΠΑΣ Γιάννινα - Κέρκυρα (17:00, «Οι Ζωσιμάδες»)
Αστέρας Τρίπολης - Παναχαϊκή (16:00, «Θ. Κολοκοτρώνης»)
Απόλλων Λάρισας - Τρίκαλα (16:30, Γήπεδο Φιλιππούπολης)
Το Διοικητικό Συμβούλιο της FOOTBALL LEAGUE θα συνεδριάσει στις 11:30 με Θέματα Ημερήσιας Διάταξης:
1. Τηλεοπτικά δικαιώματα.
2. Έναρξη Πρωταθληματος αγωνιστικής περιόδου 2018-2019.
3. Διάφορα Θέματα.
ΟΦΗ - Εργοτέλης (11:00, ΒΑΚ)
Βόλος - Παναχαϊκή (16:30, ΔΑΚ Λαμίας)
Ηρακλής - Απόλλων Σμύρνης (16:30, Καυτανζόγλειο Στάδιο)
Παναθηναϊκός - Αιγινιακός (17:00, «Γ. Καλαφάτης»)
Πλατανιάς - Ηρόδοτος (17:00, Μάλεμε)
Αιγινιακός - Σπάρτη (16:00, Γήπεδο Σβορώνου)
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:20181019T102619Z X-HITS:103 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20181020 DTEND;VALUE=DATE:20181021 UID:84056d8122efe7563cb485b40a7a1dd3 SUMMARY:Φιλικά προετοιμασίας DTSTAMP:20181016T132939Z DESCRIPTION:Εργοτέλης - ΠΟΑ (16:30, Παγκρήτιο)Πλατανιάς - ΑΟΧ Κισσαμικός (17:00, Μάλεμε)Δόξα Δράμας - Ηρακλής (19:00, Γήπεδο Δόξας)Ναυπακτιακός Αστέρας - Καραϊσκάκης Άρτας (19:00, Παπαχαραλάμπειο Στάδιο) X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:Εργοτέλης - ΠΟΑ (16:30, Παγκρήτιο)
Πλατανιάς - ΑΟΧ Κισσαμικός (17:00, Μάλεμε)
Δόξα Δράμας - Ηρακλής (19:00, Γήπεδο Δόξας)
Ναυπακτιακός Αστέρας - Καραϊσκάκης Άρτας (19:00, Παπαχαραλάμπειο Στάδιο)
Σάββατο 27 Οκτωβρίου
Σπάρτη - ΑΟΧ Κισσαμικός (15:00, Δημ. Στάδιο Σπάρτης)
ΑΟ Τρίκαλα - Δόξα Δράμας (15:00 ΕΡΤ3, Δημ. Στάδιο Τρικάλων)
Ηρακλής - Ηρόδοτος (15:00, Καυτανζόγλειο Στάδιο)
Πλατανιάς - Αήττητος Σπάτων (16:00, Μάλεμε)
Βόλος - Καραϊσκάκης Άρτας (16:00, Δημ. Νεάπολης)
Κυριακή 28 Οκτωβρίου
Παναχαϊκή - Αιγινιακός (15:00 ΕΡΤ3, Γήπεδο Αγυιάς)
Εργοτέλης - Απόλλων Πόντου (15:00, Παγκρήτιο Στάδιο)
Απόλλων Λάρισας - Κέρκυρα (15:00, Γήπεδο Φιλιππούπολης)
1ος όμιλος
Τετάρτη 31 Οκτωβρίου
Ηρακλής - Ατρόμητος (17:15, Καυτανζόγλειο Στάδιο)
Πέμπτη 1 Νοεμβρίου
ΠΑΣ Γιάννινα - Θύελλα Καμαρίου (19:30, Εθν. Ιωαννίνων «Οι Ζωσιμάδες»)
2ος όμιλος
Τρίτη 30 Οκτωβρίου
Λαμία - Βόλος (19:30, ΔΑΚ Λαμίας)
Τετάρτη 31 Οκτωβρίου
Απόλλων Λάρισας - ΑΕΚ (15:00, Δημ. Φιλιππούπολης)
3ος όμιλος
Τετάρτη 31 Οκτωβρίου
ΑΟΧ Κισσαμικός - Παναιτωλικός (15:00, Δημ. Περιβολίων)
Παναθηναϊκός - ΟΦ Ιεράπετρας (αναμένεται ορισμός)
4ος όμιλος
Τετάρτη 31 Οκτωβρίου
Άρης - Αήττητος Σπάτων (17:15, «Κλ. Βικελίδης»)
Εργοτέλης - ΠΑΟΚ (αναμένεται ορισμός)
5ος όμιλος
Τρίτη 30 Οκτωβρίου
Λεβαδειακός - Άρης Αβάτου (17:15, Δημ. Λιβαδειάς)
Πέμπτη 1 Νοεμβρίου
Παναχαϊκή - Ολυμπιακός (17:15, Παμπελοποννησιακό Στάδιο)
6ος όμιλος
Τετάρτη 31 Οκτωβρίου
Τρίκαλα - Αστέρας Τρίπολης (19:30, Δημ. Στάδιο Τρικάλων)
Πέμπτη 1 Νοεμβρίου
Απόλλων Σμύρνης - Απόλλων Παραλιμνίου (15:00, «Γ. Καμάρας»)
7ος όμιλος
Τρίτη 30 Οκτωβρίου
ΟΦΗ - Νίκη Βόλου (15:00, «Θ. Βαρδινογιάννης»)
Πέμπτη 1 Νοεμβρίου
Κέρκυρα - Ξάνθη (15:00, ΕΑΚ Κέρκυρας)
8ος όμιλος
Τρίτη 30 Οκτωβρίου
ΑΕΛ - Ηρόδοτος (17:15, AEL FC Arena)
Τετάρτη 31 Οκτωβρίου
Απόλλων Πόντου - Πανιώνιος (15:00, Γήπεδο Καλαμαριάς)
Σάββατο 3 Νοεμβρίου
Καραϊσκάκης Άρτας - Πλατανιάς (15:00 ΕΡΤ3, Δημ. Αγίων Αναργύρων)
Κυριακή 4 Νοεμβρίου
ΑΟΧ Κισσαμικός - Εργοτέλης (15:00, Γήπεδο Περιβολίων)
Αιγινιακός - Απόλλων Λάρισας (15:00, «Γ. Παραλυκίδης»)
Απόλλων Πόντου - ΑΟ Τρίκαλα (15:00, Γήπεδο Καλαμαριάς)
Κέρκυρα - Ηρακλής (15:00 ΕΡΤ3, ΕΑΚ Κέρκυρας)
Δόξα Δράμας - Βόλος (15:00, Γήπεδο Δόξας)
Ηρόδοτος - Αήττητος Σπάτων (15:00, Δημ. Νέας Αλικαρνασσού)
Δευτέρα 5 Νοεμβρίου
Παναχαϊκή - Σπάρτη (15:00, Γήπεδο Αγυιάς)
Σάββατο 10 Νοεμβρίου
Βόλος - Απόλλων Πόντου (15:00 ΕΡΤ3, Δημ. Νεάπολης)
Σπάρτη - Εργοτέλης (15:00, Δημ. Στάδιο Σπάρτης)
Κυριακή 11 Νοεμβρίου
Απόλλων Λάρισας - Παναχαϊκή (15:00 ΕΡΤ3, Γήπεδο Φιλιππούπολης)
Τρίκαλα - ΑΟΧ Κισσαμικός (15:00, Δημ. Στάδιο Τρικάλων)
Ηρακλής - Αιγινιακός (15:00, Καυτανζόγλειο)
Αήττητος Σπάτων - Κέρκυρα (15:00, Δημ. Σπάτων)
Πλατανιάς - Δόξα Δράμας (15:00, Γήπεδο Περιβολίων)
Ηρόδοτος - Καραϊσκάκης Άρτας (15:00, Δημ. Νέας Αλικαρνασσού)
Εργοτέλης - ΠΑΟΚ (15:00, Παγκρήτιο Στάδιο)
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:-00011130T000000Z X-HITS:108 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20181117 DTEND;VALUE=DATE:20181119 UID:2dbefc155739e22c12b55db78fda6169 SUMMARY:4η αγωνιστική Football League DTSTAMP:20181029T143150Z DESCRIPTION:Σάββατο 17 ΝοεμβρίουΕργοτέλης - Τρίκαλα (15:00 ΕΡΤ3, Παγκρήτιο)ΑΟΧ Κισσαμικός - Βόλος (15:00, Γήπεδο Περιβολίων)Δόξα Δράμας - Ηρόδοτος (15:00, Γήπεδο Δόξας)Απόλλων Πόντου - Πλατανιάς (15:00, Γήπεδο Καλαμαριάς)Κυριακή 18 ΝοεμβρίουΑπόλλων Λάρισας - Σπάρτη (15:00, Γήπεδο Φιλιππούπολης)Παναχαϊκή - Ηρακλής (15:00 ΕΡΤ3, Γήπεδο Αγυιάς)Αιγινιακός - Αήττητος Σπάτων (15:00, «Γ. Παραλυκίδης»)Κέρκυρα - Καραϊσκάκης Άρτας (15:00, ΕΑΚ Κέρκυρας) X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:Σάββατο 17 Νοεμβρίου
Εργοτέλης - Τρίκαλα (15:00 ΕΡΤ3, Παγκρήτιο)
ΑΟΧ Κισσαμικός - Βόλος (15:00, Γήπεδο Περιβολίων)
Δόξα Δράμας - Ηρόδοτος (15:00, Γήπεδο Δόξας)
Απόλλων Πόντου - Πλατανιάς (15:00, Γήπεδο Καλαμαριάς)
Κυριακή 18 Νοεμβρίου
Απόλλων Λάρισας - Σπάρτη (15:00, Γήπεδο Φιλιππούπολης)
Παναχαϊκή - Ηρακλής (15:00 ΕΡΤ3, Γήπεδο Αγυιάς)
Αιγινιακός - Αήττητος Σπάτων (15:00, «Γ. Παραλυκίδης»)
Κέρκυρα - Καραϊσκάκης Άρτας (15:00, ΕΑΚ Κέρκυρας)
Τετάρτη 21 Νοεμβρίου
Σπάρτη - Τρίκαλα (15:00, Δημ. Στάδιο Σπάρτης)
Βόλος - Εργοτέλης (15:00, Δημ. Νεάπολης)
Αήττητος Σπάτων - Παναχαϊκή (15:00, Δημ. Στάδιο Σπάτων)
Πλατανιάς - ΑΟΧ Κισσαμικός (15:00, Γήπεδο Περιβολίων)
Καραϊσκάκης - Αιγινιακός (15:00, Δημ. Αγίων Αναργύρων)
Ηρόδοτος - Απόλλων Πόντου (15:00, Γήπεδο Ν. Αλικαρνασσού)
Κέρκυρα - Δόξα Δράμας (15:00 ΕΡΤ3, ΕΑΚ Κέρκυρας)
Πέμπτη 22 Νοεμβρίου
Ηρακλής - Απόλλων Λάρισας (15:00 ΕΡΤ3, Καυτανζόγλειο)
1ος ΟΜΙΛΟΣ
Σάββατο 24 Νοεμβρίου
Εργοτέλης - Σπάρτη (12:00, Μαρτινέγκο)
Πλατανιάς - Ηρόδοτος (12:00, Μάλεμε)
ΑΟΧ Κισσαμικός - Αήττητος Σπάτων (12:00, Αθλητικό Κέντρο Elpisniki)
Τρίκαλα - Παναχαϊκή (15:00, Γήπεδο Μεγαλοχωρίου)
2ος ΟΜΙΛΟΣ
Σάββατο 24 Νοεμβρίου
Ηρακλής- Αιγινιακός (12:30, Εθνιικό Στάδιο Μίκρας)
Κέρκυρα - Καραϊσκάκης Άρτας (14:00, Αθλ. Κέντρο «Σφακιανάκη»)
Απόλλων Λάρισας - Δόξα Δράμας (15:00, Δημ. Γήπεδο Ραχούλας)
Βόλος - Απόλλων Πόντου (15:00, ΕΑΚ Βόλου)
Σάββατο 24 Νοεμβρίου
ΑΟΧ Κισσαμικός - Ηρόδοτος (15:00 ΕΡΤ3, Γήπεδο Περιβολίων)
Κυριακή 25 Νοεμβρίου
Ηρακλής - Σπάρτη (15:00, Καυτανζόγλειο)
Τρίκαλα - Βόλος (15:00 ΕΡΤ3, Δημ. Στάδιο Τρικάλων)
Απόλλων Λάρισας - Αήττητος Σπάτων (15:00, Γήπεδο Φιλιππούπολης)
Εργοτέλης - Πλατανιάς (15:00, Παγκρήτιο)
Παναχαϊκή - Καραϊσκάκης (15:00, Γήπεδο Αγυιάς)
Αιγινιακός - Δόξα Δράμας (15:00, Δημ. «Γ. Παραλυκίδης»)
Απόλλων Πόντου - Κέρκυρα (15:00, Γήπεδο Καλαμαριάς)
Σάββατο 1 Δεκεμβρίου
Πλατανιάς - Τρίκαλα (15:00 ΕΡΤ3, Γήπεδο Περιβολίων)
Αιγινιακός - Απόλλων Πόντου (15:00, Δημ. «Γ. Παραλυκίδης»)
Κυριακή 2 Δεκεμβρίου
Σπάρτη - Βόλος (15:00, Δημ. Στάδιο Σπάρτης)
Αήττητος Σπάτων - Ηρακλής (15:00, Δημ. Στάδιο Σπάτων)
Καραϊσκάκης - Απόλλων Λάρισας (15:00, Δημ. Αγίων Αναργύρων)
Ηρόδοτος - Εργοτέλης (15:00, Γήπεδο Ν. Αλικαρνασσού)
Δόξα Δράμας - Παναχαϊκή (15:00 ΕΡΤ3, Γήπεδο Δόξας)
Κέρκυρα - ΑΟΧ Κισσαμικός (15:00, ΕΑΚ Κέρκυρας)
1ος ΟΜΙΛΟΣ
Σάββατο 1 Δεκεμβρίου
Παναχαϊκή - ΑΟΧ Κισσαμικός (12:00, Βοηθητικό Παμπελοποννησιακού)
Αήττητος Σπάτων - Ηρόδοτος (15:00, Γήπεδο Αγίας Μαρίνας Νέας Μάκρης)
Κυριακή 2 Δεκεμβρίου
Σπάρτη - Πλατανιάς (12:00, Γήπεδο Ξηροκαμπίου)
Τρίκαλα - Εργοτέλης (13:30, Γήπεδο Αγίας Μονής)
2ος ΟΜΙΛΟΣ
Σάββατο 1 Δεκεμβρίου
Καραϊσκάκης Άρτας - Ηρακλής (12:00, Δημ. Κωστακίων)
Δόξα Δράμας - Βόλος (15:00, Γήπεδο Ξηροποτάμου)
Κυριακή 2 Δεκεμβρίου
Κέρκυρα - Απόλλων Λάρισας (12:00, Αθλ. Κέντρο «Σφακιανάκη»)
Αιγινιακός - Απόλλων Πόντου (15:00, Δημ. «Γ. Παραλυκίδης»)
1ος ΟΜΙΛΟΣ
Παρασκευή 7 Δεκεμβρίου
ΑΟΧ Κισσαμικός - ΑΟ Τρίκαλα (15:30, Γήπεδο Elpisniki)
Σάββατο 8 Δεκεμβρίου
Ηρόδοτος - Παναχαϊκή (11:00, Γήπεδο Ρωμανού)
Εργοτέλης - Πλατανιάς (13:00, Γήπεδο Μαρτινέγκο)
Αήττητος Σπάτων - Σπάρτη (14:00, Γήπεδο Αγίας Μαρίνας Νέας Μάκρης)
2ος ΟΜΙΛΟΣ
Σάββατο 8 Δεκεμβρίου
Απόλλων Λάρισας - Βόλος (11:00, Γήπεδο Συκουρίου)
Αιγινιακός - Δόξα Δράμας (15:00, Δημ. «Γ. Παραλυκίδης»)
Σάββατο 22 Δεκεμβρίου
Απόλλων Πόντου - Καραϊσκάκης Άρτας (14:00, Δημ. Καλαμαριάς «Αριστοτέλης)
Κυριακή 23 Δεκεμβρίου
Ηρακλής - Κέρκυρα (11:30, Εθν. Στάδιο Μίκρας)
Σάββατο 8 Δεκεμβρίου
Εργοτέλης - Κέρκυρα (15:00 ΕΡΤ3, Δημ. Ν. Αλικαρνασσού)
Κυριακή 9 Δεκεμβρίου
Βόλος - Πλατανιάς (14:00, Δημ. Νεάπολης)
ΑΟΧ Κισσαμικός - Αιγινιακός (14:30, Δημ. Περιβολίων)
Αήττητος Σπάτων - Σπάρτη (15:00, Δημ. Στάδιο Σπάτων)
Ηρακλής - Καραϊσκάκης Άρτας (15:00, Καυτανζόγλειο Στάδιο)
Τρίκαλα - Ηρόδοτος (15:00, Δημ. Στάδιο Τρικάλων)
Απόλλων Λάρισας - Δόξα Δράμας (15:00 ΕΡΤ3, Γήπεδο Φιλιππούπολης)
Παναχαϊκή - Απόλλων Πόντου (15:00, Γήπεδο Αγυιάς)
Σάββατο 15 Δεκεμβρίου
Ηρόδοτος - Βόλος (15:00, Δημ. Στάδιο Νέας Αλικαρνασσού)
Δόξα Δράμας - Ηρακλής (15:00 ΕΡΤ3, Γήπεδο Δόξας)
Κέρκυρα - Τρίκαλα (15:00, ΕΑΚ Κέρκυρας)
Αιγινιακός - Εργοτέλης (15:00, Δημ. «Γ. Παραλυκίδης»)
Κυριακή 16 Δεκεμβρίου
Σπάρτη - Πλατανιάς (15:00 ΕΡΤ3, Δημ. Στάδιο Σπάρτης)
Καραϊσκάκης Άρτας - Αήττητος Σπάτων (15:00, Δημ. Αγίων Αναργύρων)
Απόλλων Πόντου - Απόλλων Λάρισας (15:00, Γήπεδο Καλαμαριάς)
ΑΟΧ Κισσαμικός - Παναχαϊκή (15:00, Δημ. Περιβολίων)
1ος ΟΜΙΛΟΣ
Σάββατο 15 Δεκεμβρίου
ΑΟΧ Κισσαμικός - Εργοτέλης (13:00, Γήπεδο Elpisniki)
Πλατανιάς - Αήττητος Σπάτων (13:00, Δημ. Μάλεμε)
Σπάρτη - Παναχαϊκή (13:00, Δημ. Στάδιο Φάριδος)
Κυριακή 16 Δεκεμβρίου
Τρίκαλα - Ηρόδοτος (12:00, Γήπεδο Μεγαλοχωρίου)
2ος ΟΜΙΛΟΣ
Σάββατο 15 Δεκεμβρίου
Δόξα Δράμας - Καραϊσκάκης Άρτας (12:00, Δημ. Ξηροποτάμου)
Κέρκυρα - Απόλλων Πόντου (15:00, Αθλητικό Κέντρο «Σφακιανάκη»)
Κυριακή 16 Δεκεμβρίου
Ηρακλής - Απόλλων Λάρισας (12:00, Βοηθητικό Καυτανζογλείου)
Βόλος - Αιγινιακός (12:30, ΕΑΚ Βόλου)
1ος ΟΜΙΛΟΣ
Τρίτη 18 Δεκεμβρίου
Ηρακλής - ΠΑΣ Γιάννινα (19:30, Καυτανζόγλειο Στάδιο)
Τετάρτη 19 Δεκεμβρίου
Θύελλα Καμαρίου - Ατρόμητος (17:15, Γήπεδο Ριζούπολης)
2ος ΟΜΙΛΟΣ
Πέμπτη 20 Δεκεμβρίου
Απόλλων Λάρισας - Λαμία (15:00, Γήπεδο Φιλιππούπολης)
Βόλος - ΑΕΚ (15:00, Δημ. Νεάπολης)
3ος ΟΜΙΛΟΣ
Τρίτη 18 Δεκεμβρίου
ΟΦ Ιεράπετρας - Παναιτωλικός (15:00, Δημ. Στάδιο Ιεράπετρας)
Τετάρτη 19 Δεκεμβρίου
Κισσαμικός - Παναθηναϊκός (15:30, Δημ. Περιβολίων)
4ος ΟΜΙΛΟΣ
Πέμπτη 20 Δεκεμβρίου
Εργοτέλης - Άρης (17:15, Παγκρήτιο Στάδιο)
Αήττητος Σπάτων - ΠΑΟΚ (17:15, Δημ. Σπάτων)
5ος ΟΜΙΛΟΣ
Τετάρτη 19 Δεκεμβρίου
Άρης Αβάτου - Ολυμπιακός (15:00, Γήπεδο ΑΟ Ξάνθης)
Πέμπτη 20 Δεκεμβρίου
Παναχαϊκή - Λεβαδειακός (19:30, Γήπεδο Αγυιάς)
6ος ΟΜΙΛΟΣ
Τρίτη 18 Δεκεμβρίου
Απόλλων Παραλιμνίου - Αστέρας Τρίπολης (17:15, Δημ. Σερρών)
Πέμπτη 20 Δεκεμβρίου
ΑΟ Τρίκαλα - Απόλλων Σμύρνης (15:00, Δημ. Στάδιο Τρικάλων)
7ος ΟΜΙΛΟΣ
Τετάρτη 19 Δεκεμβρίου
Κέρκυρα - ΟΦΗ (15:00, ΕΑΚ Κέρκυρας)
Νίκη Βόλου - Ξάνθη (15:00, Πανθεσσαλικό Στάδιο)
8ος ΟΜΙΛΟΣ
Τρίτη 18 Δεκεμβρίου
Ηρόδοτος - Πανιώνιος (15:00, Γήπεδο Ν. Αλικαρνασσού)
Τετάρτη 19 Δεκεμβρίου
Απόλλων Πόντου - ΑΕΛ (19:30, Γήπεδο Καλαμαριάς)
Στις 15.00 θα διενεργηθεί η κλήρωση της 5ης φάσης («16» του Κυπέλλου Ελλάδας στα γραφεία της Ε.Π.Ο. στο Πάρκο Γουδή.
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:20181218T154210Z X-HITS:110 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20181222 DTEND;VALUE=DATE:20181224 UID:daa24ac99f853e5378e98209636e6aa1 SUMMARY:10η αγωνιστική Football League DTSTAMP:20181127T234106Z DESCRIPTION:Σάββατο 22 ΔεκεμβρίουΠλατανιάς - Ηρόδοτος (15:00 ΕΡΤ3, Δημ. Περιβολίων)Κυριακή 23 ΔεκεμβρίουΑπόλλων Λάρισας - ΑΟΧ Κισσαμικός (14:00, Δημ. Φιλιππούπολης)Καραϊσκάκης Άρτας - Σπάρτη (15:00, Δημ. Αγ. Αναργύρων)Αήττητος Σπάτων - Δόξα Δράμας (15:00, Δημ. Σπάτων)Βόλος - Κέρκυρα (15:00 ΕΡΤ3, Δημ. Νεάπολης)Ηρακλής - Απόλλων Πόντου (15:00, Γήπεδο Μακεδονικού)Τρίκαλα - Αιγινιακός (15:00, Δημ. Στάδιο Τρικάλων)Εργοτέλης - Παναχαϊκή (15:00, Παγκρήτιο) X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:Σάββατο 22 Δεκεμβρίου
Πλατανιάς - Ηρόδοτος (15:00 ΕΡΤ3, Δημ. Περιβολίων)
Κυριακή 23 Δεκεμβρίου
Απόλλων Λάρισας - ΑΟΧ Κισσαμικός (14:00, Δημ. Φιλιππούπολης)
Καραϊσκάκης Άρτας - Σπάρτη (15:00, Δημ. Αγ. Αναργύρων)
Αήττητος Σπάτων - Δόξα Δράμας (15:00, Δημ. Σπάτων)
Βόλος - Κέρκυρα (15:00 ΕΡΤ3, Δημ. Νεάπολης)
Ηρακλής - Απόλλων Πόντου (15:00, Γήπεδο Μακεδονικού)
Τρίκαλα - Αιγινιακός (15:00, Δημ. Στάδιο Τρικάλων)
Εργοτέλης - Παναχαϊκή (15:00, Παγκρήτιο)
1ος ΟΜΙΛΟΣ
Παρασκευή 4 Ιανουαρίου
Σπάρτη - Τρίκαλα (12:00, Γήπεδο Αμυκλών)
Σάββατο 5 Ιανουαρίου
Εργοτέλης - Αήττητος Σπάτων (12:00, Μαρτινέγκο)
Παναχαϊκή - Πλατανιάς (13:00, Δημ. Βραχνέικων)
Κυριακή 6 Ιανουαρίου
Ηρόδοτος - ΑΟΧ Κισσαμικός (12:00, Γήπεδο Ρωμανού Ελιάς)
2ος ΟΜΙΛΟΣ
Σάββατο 5 Ιανουαρίου
Δόξα Δράμας - Κέρκυρα - ΑΝΑΒΟΛΗ
Απόλλων Πόντου - Ηρακλής - ΑΝΑΒΟΛΗ
Καραϊσκάκης Άρτας - Βόλος - ΑΝΑΒΟΛΗ
Δευτέρα 7 Ιανουαρίου
Απόλλων Λάρισας - Αιγινιακός ΑΝΑΒΟΛΗ
Σάββατο 5 Ιανουαρίου
Παναχαϊκή - Τρίκαλα (15:00, Γήπεδο Αγυιάς)
Εργοτέλης - Απόλλων Λάρισας (15:00 ΕΡΤ3, Παγκρήτιο Στάδιο)
ΑΟΧ Κισσαμικός - Ηρακλής (15:00, Γήπεδο Περιβολίων)
Κυριακή 6 Ιανουαρίου
Σπάρτη - Ηρόδοτος (14:00, Δημ. Στάδιο Σπάρτης)
Κέρκυρα - Πλατανιάς (15:00 ΕΡΤ3, ΕΑΚ Κέρκυρας)
Δευτέρα 7 Ιανουαρίου
Δόξα Δράμας - Καραϊσκάκης Άρτας (15:00, Γήπεδο Δόξας) - ΑΝΑΒΟΛΗ
Απόλλων Πόντου - Αήττητος Σπάτων (15:00, Γήπεδο Καλαμαριάς) - ΑΝΑΒΟΛΗ
Αιγινιακός - Βόλος (15:00, «Γ. Παραλυκίδης») - ΑΝΑΒΟΛΗ
1ος ΟΜΙΛΟΣ
Σάββατο 12 Ιανουαρίου
Αήττητος Σπάτων - Παναχαϊκή (14:00, Γήπεδο Αγίας Μαρίνας Νέας Μάκρης)
Πλατανιάς - Τρίκαλα (15:00, Μάλεμε)
ΑΟΧ Κισσαμικός - Σπάρτη (16:00, Γήπεδο Elpisniki)
Κυριακή 13 Ιανουαρίου
Ηρόδοτος - Εργοτέλης (11:00, Γήπεδο Ρωμανού Ελιάς)
2ος ΟΜΙΛΟΣ
Σάββατο 12 Ιανουαρίου
Αιγινιακός - Καραϊσκάκης Άρτας - ΑΝΑΒΟΛΗ
Ηρακλής - Δόξα Δράμας - ΑΝΑΒΟΛΗ
Κυριακή 13 Ιανουαρίου
Βόλος - Κέρκυρα (12:00, ΕΑΚ Βόλου)
Απόλλων Πόντου - Απόλλων Λάρισας (13:00, Δημ. «Αριστοτέλης»)
Σάββατο 12 Ιανουαρίου
Ηρόδοτος - Κέρκυρα (15:00 ΕΡΤ3, Παγκρήτιο Στάδιο)
Κυριακή 13 Ιανουαρίου
Πλατανιάς - Αιγινιακός (14:30, Γήπεδο Περιβολίων)
Δόξα Δράμας - Σπάρτη (15:00, Γήπεδο Δόξας)
Καραϊσκάκης Άρτας - Απόλλων Πόντου (15:00, Δημ. Αγίων Αναργύρων)
Αήττητος Σπάτων - ΑΟΧ Κισσαμικός (15:00, Δημ. Στάδιο Σπάτων)
Βόλος - Παναχαϊκή (15:00, Γήπεδο Νεάπολης)
Ηρακλής - Εργοτέλης (15:00 ΕΡΤ3, Καυτανζόγλειο Στάδιο)
Δευτέρα 14 Ιανουαρίου
Τρίκαλα - Απόλλων Λάρισας - ΑΝΑΒΟΛΗ
Σάββατο 19 Ιανουαρίου
Απόλλων Λάρισας - Βόλος (15:00 ΕΡΤ3, Γήπεδο Φιλιππούπολης)
ΑΟΧ Κισσαμικός - Καραϊσκάκης Άρτας (15:00, Γήπεδο Περιβολίων)
Παναχαϊκή - Πλατανιάς (15:00, Γήπεδο Αγυιάς)
Εργοτέλης - Αήττητος Σπάτων (15:00, Παγκρήτιο Στάδιο)
Κυριακή 20 Ιανουαρίου
Αιγινιακός - Ηρόδοτος (14:00, Δημ. «Γ. Παραλυκίδης»)
Σπάρτη - Κέρκυρα (15:00, Δημ. Στάδιο Σπάρτης)
Απόλλων Πόντου - Δόξα Δράμας (15:00 ΕΡΤ3, Γήπεδο Καλαμαριάς)
Τρίκαλα - Ηρακλής (15:00, Δημ. Στάδιο Τρικάλων)
1ος ΟΜΙΛΟΣ
Σάββατο 19 Ιανουαρίου
Παναχαϊκή - Εργοτέλης (12:30, Γήπεδο Σαραβαλίου)
Σπάρτη - Ηρόδοτος (13:00, Δημ. Στάδιο «Ν. Παπαδάκος»)
Τρίκαλα - Αήττητος Σπάτων (15:00, Γήπεδο Μονής)
Κυριακή 20 Ιανουαρίου
Πλατανιάς - Κισσαμικός (14:00, Μάλεμε)
2ος ΟΜΙΛΟΣ
Σάββατο 19 Ιανουαρίου
Κέρκυρα - Αιγινιακός (12:00, Αθλητικό Κέντρο «Σφακιανάκης»)
Δόξα Δράμας - Απόλλων Πόντου (15:00, Γήπεδο Κουδουνιών)
Βόλος - Ηρακλής (15:00, ΕΑΚ Βόλου)
Κυριακή 20 Ιανουαρίου
Καραϊσκάκης Άρτας - Απόλλων Λάρισας (15:00, Δημ. Αγίων Αναργύρων)
Τρίτη 22 Ιανουαρίου
Πανιώνιος - ΠΑΣ Γιάννινα (15:00, Γήπεδο Νέας Σμύρνης)
ΠΑΟΚ - Παναχαϊκή (19:30, Τούμπα)
Τετάρτη 23 Ιανουαρίου
Ατρόμητος - Απόλλων Σμύρνης (15:00, Δημ. Περιστερίου)
Αστέρας Τρίπολης - ΑΕΛ (17:15, Γήπεδο «Θ. Κολοκοτρώνης)
ΑΕΚ - ΑΟΧ Κισσαμικός (17:15, ΟΑΚΑ)
Ολυμπιακός - Ξάνθη (19:30, «Γ. Καραϊσκάκης»)
Πέμπτη 24 Ιανουαρίου
ΟΦΗ - Εργοτέλης (17:15, «Θ. Βαρδινογιάννης»)
Παναθηναϊκός - Λαμία (19:30, ΟΑΚΑ)
Η κλήρωση για τους αγώνες της 6ης Φάσης (προημιτελικά) του Κυπέλλου Ελλάδος περιόδου 2018-2019, θα διεξαχθεί στις 12:00 στα γραφεία της ΕΠΟ, στο Πάρκο Γουδή.
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:-00011130T000000Z X-HITS:43 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20190126 DTEND;VALUE=DATE:20190128 UID:2966f0b1dba69221dbcd334ab0c77f6b SUMMARY:5η αγωνιστική Νέων (2ος όμιλος) DTSTAMP:20190123T002910Z DESCRIPTION:Σάββατο 26 ΙανουαρίουΑπόλλων Λάρισας - Αιγινιακός (13:00, Γήπεδο Συκουρίου)Απόλλων Πόντου - Ηρακλής (13:30, Δημ. Γήπεδο «Αριστοτέλης»)Καραϊσκάκης Άρτας - Βόλος (15:00, Δημ. Γήπεδο Κομποτίου)Κυριακή 27 ΙανουαρίουΔόξα Δράμας - Κέρκυρα (11:30, Γήπεδο Κουδουνιών) X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:Σάββατο 26 Ιανουαρίου
Απόλλων Λάρισας - Αιγινιακός (13:00, Γήπεδο Συκουρίου)
Απόλλων Πόντου - Ηρακλής (13:30, Δημ. Γήπεδο «Αριστοτέλης»)
Καραϊσκάκης Άρτας - Βόλος (15:00, Δημ. Γήπεδο Κομποτίου)
Κυριακή 27 Ιανουαρίου
Δόξα Δράμας - Κέρκυρα (11:30, Γήπεδο Κουδουνιών)
Σάββατο 26 Ιανουαρίου
Σπάρτη - Εργοτέλης (12:30, Γήπεδο Αμυκλών)
Ηρόδοτος - Πλατανιάς (13:00, Γήπεδο Ρωμανού Ελιάς)
Αήττητος Σπάτων - ΑΟΧ Κισσαμικός (14:00, Γήπεδο Αγίας Μαρίνας)
Παναχαϊκή - ΑΟ Τρίκαλα (15:00, Γήπεδο «Κεραυνός Αγίου Βασιλείου»)
Σάββατο 26 Ιανουαρίου
Βόλος - Ηρακλής (15:00 ΕΡΤ3, Γήπεδο Νεάπολης)
Πλατανιάς - Απόλλων Λάρισας (15:00, Δημ. Περιβολίων)
Κυριακή 27 Ιανουαρίου
Απόλλων Πόντου - Σπάρτη (15:00, Γήπεδο Καλαμαριάς)
Κέρκυρα - Αιγινιακός (15:00, ΕΑΚ Κέρκυρας)
Δόξα Δράμας - ΑΟΧ Κισσαμικός (15:00, Γήπεδο Δόξας)
Καραϊσκάκης Άρτας - Εργοτέλης (15:00, Δημ. Αγίων Αναργύρων)
Αήττητος Σπάτων - Τρίκαλα (15:00 ΕΡΤ3, Δημ. Στάδιο Σπάτων)
Δευτέρα 28 Ιανουαρίου
Ηρόδοτος - Παναχαϊκή (15:00, Παγκρήτιο Στάδιο)
Απόλλων Πόντου - Αήττητος Σπάτων (15:00, Γήπεδο Καλαμαριάς)
Αιγινιακός - Βόλος (15:00, Δημ. «Γ. Παραλυκίδης»)
Δόξα Δράμας - Καραϊσκάκης Άρτας (15:00, Γήπεδο Δόξας)
ΑΟ Τρίκαλα - Απόλλων Λάρισας (15:00, Δημ. Στάδιο Τρικάλων)
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:20190130T093845Z X-HITS:419 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20190131 DTEND;VALUE=DATE:20190201 UID:58072b18c378e313c759d7612848d18c SUMMARY:ΔΣ Football League DTSTAMP:20190123T003022Z DESCRIPTION:Το Διοικητικό Συμβούλιο της FOOTBALL LEAGUE θα συνεδριάσει την Πέμπτη 31 Ιανουαρίου 2019 και ώρα 12:00 με Θέματα Ημερήσιας Διάταξης τα εξής:\N1. Αγωνιστικά θέματα2. Συζήτηση σχετικά με την αναδιάρθρωση των Πρωταθλημάτων3. Εκλογή Α’ Αντιπροέδρου4. Διάφορα Θέματα X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:Το Διοικητικό Συμβούλιο της FOOTBALL LEAGUE θα συνεδριάσει την Πέμπτη 31 Ιανουαρίου 2019 και ώρα 12:00 με Θέματα Ημερήσιας Διάταξης τα εξής:
1. Αγωνιστικά θέματα
2. Συζήτηση σχετικά με την αναδιάρθρωση των Πρωταθλημάτων
3. Εκλογή Α’ Αντιπροέδρου
4. Διάφορα Θέματα
Σάββατο 2 Φεβρουαρίου
Αιγινιακός - Καραϊσκάκης Άρτας (14:30, Γήπεδο Νέας Εφέσσου)
Κυριακή 3 Φεβρουαρίου
Ηρακλής - Δόξα Δράμας (13:00, Βοηθητικό Καυτανζογλείου)
ΑΟΧ Κισσαμικός - Παναχαϊκή (10:45, Γήπεδο Μοναχής Ελιάς)
Ηρόδοτος - Αήττητος Σπάτων (12:00, Γήπεδο Ρωμανού Ελιάς)
Πλατανιάς - Σπάρτη (14:00, Μάλεμε)
Εργοτέλης - Τρίκαλα (15:00, Μαρτινέγκο)
Σάββατο 2 Φεβρουαρίου
Ηρακλής - Πλατανιάς (15:00 ΕΡΤ3, Καυτανζόγλειο Στάδιο)
Κυριακή 3 Φεβρουαρίου
ΑΟΧ Κισσαμικός - Απόλλων Πόντου (14:00, Δημ. Περιβολίων)
Σπάρτη - Αιγινιακός (15:00, Δημ. Στάδιο Σπάρτης)
Παναχαϊκή - Κέρκυρα (15:00 ΕΡΤ3, Γήπεδο Αγυιάς)
Εργοτέλης - Δόξα Δράμας (15:00, Παγκρήτιο Στάδιο)
Απόλλων Λάρισας - Ηρόδοτος (15:00, Γήπεδο Φιλιππούπολης)
Τρίκαλα - Καραϊσκάκης Άρτας (15:00, Δημ. Στάδιο Τρικάλων)
Βόλος - Αήττητος Σπάτων (15:00, Δημ. Νεάπολης)
Τετάρτη 6 Φεβρουαρίου
Λαμία - Ολυμπιακός (17:00, ΔΑΚ Λαμίας)
Πανιώνιος - ΠΑΟΚ (19:30, Γήπεδο Πανιωνίου)
Πέμπτη 7 Φεβρουαρίου
Εργοτέλης - Αστέρας Τρίπολης (17:00, Παγκρήτιο Στάδιο)
Ατρόμητος - ΑΕΚ (19:30, Δημ. Περιστερίου)
Σπάρτη - Αήττητος Σπάτων (12:30, Γήπεδο Αμυκλών)
Παναχαϊκή - Ηρόδοτος (12:45, Γήπεδο Σαραβαλίου)
ΑΟ Τρίκαλα - ΑΟΧ Κισσαμικός (13:00, Γήπεδο Πηγής)
Πλατανιάς - Εργοτέλης (13:30, Μάλεμε)
Σάββατο 9 Φεβρουαρίου
Αιγινιακός - Ηρακλής (13:00, Γήπεδο Νέας Εφέσσου)
Καραϊσκάκης Άρτας - Κέρκυρα (15:00, Γήπεδο Κωστακίων)
Κυριακή 10 Φεβρουαρίου
Δόξα Δράμας - Απόλλων Λάρισας (15:00, Γήπεδο Κουδουνιών)
Απόλλων Πόντου - Βόλος (15:00, Γήπεδο «Αριστοτέλης»)
Σάββατο 9 Φεβρουαρίου
Δόξα Δράμας - Τρίκαλα (15:00 ΕΡΤ3, Γήπεδο Δόξας)
Κυριακή 10 Φεβρουαρίου
Αιγινιακός - Παναχαϊκή (15:00, «Γ. Παραλυκίδης»)
ΑΟΧ Κισσαμικός - Σπάρτη (15:00, Γήπεδο Περιβολίων)
Κέρκυρα - Απόλλων Λάρισας (15:00 ΕΡΤ3, ΕΑΚ Κέρκυρας)
Ηρόδοτος - Ηρακλής (15:00, Γήπεδο Νέας Αλικαρνασσού)
Καραϊσκάκης Άρτας - Βόλος (15:00, Δημ. Αγίων Αναργύρων)
Αήττητος Σπάτων - Πλατανιάς (15:00, Δημ. Στάδιο Σπάτων)
Δευτέρα 11 Φεβρουαρίου
Απόλλων Πόντου - Εργοτέλης (15:00, Γήπεδο Καλαμαριάς)
Σάββατο 16 Φεβρουαρίου
Απόλλων Πόντου - Αιγινιακός (13:00, Γήπεδο «Αριστοτέλης»)
Βόλος - Δόξα Δράμας (15:00, ΕΑΚ Βόλου)
Ηρακλής - Καραϊσκάκης Άρτας (15:00, Μίκρα)
Κυριακή 17 Φεβρουαρίου
Απόλλων Λάρισας - Κέρκυρα (11:30, Γήπεδο Συκουρίου)
Παναχαϊκή - Σπάρτη (12:45, Γήπεδο Σαραβαλίου)
Εργοτέλης - ΑΟΧ Κισσαμικός (13:15, Μαρτινέγκο)
Αήττητος Σπάτων - Πλατανιάς (14:00, Γήπεδο Αγίας Μαρίνας)
Ηρόδοτος - Τρίκαλα (15:30, Γήπεδο Ρωμανού Ελιάς)
Σάββατο 16 Φεβρουαρίου
Εργοτέλης - ΑΟΧ Κισσαμικός (15:00 ΕΡΤ3, Παγκρήτιο Στάδιο)
Κυριακή 17 Φεβρουαρίου
Σπάρτη - Παναχαϊκή (15:00, Δημ. Στάδιο Σπάρτης)
Απόλλων Λάρισας - Αιγινιακός (15:00, Γήπεδο Φιλιππούπολης)
Τρίκαλα - Απόλλων Πόντου (15:00, Δημ. Στάδιο Τρικάλων)
Ηρακλής - Κέρκυρα (15:00 ΕΡΤ3, Καυτανζόγλειο Στάδιο)
Βόλος - Δόξα Δράμας (15:00, Γήπεδο Νεάπολης)
Αήττητος Σπάτων - Ηρόδοτος (15:00, Δημ. Στάδιο Σπάτων)
Πλατανιάς - Καραϊσκάκης Άρτας (15:00, Γήπεδο Περιβολίων)
Σάββατο 23 Φεβρουαρίου
Κέρκυρα - Ηρακλής (12:00, «Σφακιανάκη» Κανονίου)
Δόξα Δράμας - Αιγινιακός - ΑΝΑΒΟΛΗ
Καραϊσκάκης Άρτας - Απόλλων Πόντου - ΑΝΑΒΟΛΗ
Κυριακή 24 Φεβρουαρίου
Βόλος - Απόλλων Λάρισας (15:00, ΕΑΚ Βόλου)
Σάββατο 23 Φεβρουαρίου
Παναχαϊκή - Απόλλων Λάρισας (15:00 ΕΡΤ3, Γήπεδο Αγυιάς)
Εργοτέλης - Σπάρτη (15:00, Παγκρήτιο Στάδιο)
Δόξα Δράμας - Πλατανιάς (18:00, Γήπεδο Δόξας)
Κυριακή 24 Φεβρουαρίου
ΑΟΧ Κισσαμικός - Τρίκαλα (15:00, Δημ. Περιβολίων)
Αιγινιακός - Ηρακλής (15:00, «Γ. Παραλυκίδης»)
Απόλλων Πόντου - Βόλος (15:00 ΕΡΤ3, Γήπεδο Απόλλωνα Καλαμαριάς)
Κέρκυρα - Αήττητος Σπάτων (15:00, ΕΑΚ Κέρκυρας)
Καραϊσκάκης Άρτας - Ηρόδοτος (15:00, Δημ. Αγίων Αναργύρων)
Σάββατο 23 Φεβρουαρίου
Πλατανιάς - Παναχαϊκή - ΑΝΑΒΟΛΗ
Αήττητος Σπάτων - Εργοτέλης - ΑΝΑΒΟΛΗ
ΑΟΧ Κισσαμικός - Ηρόδοτος - ΑΝΑΒΟΛΗ
Δευτέρα 25 Φεβρουαρίου
Τρίκαλα - Σπάρτη - ΑΝΑΒΟΛΗ
Τρίτη 26 Φεβρουαρίου
ΑΕΚ- Ατρόμητος (19:30, ΟΑΚΑ)
Τετάρτη 27 Φεβρουαρίου
Αστέρας Τρίπολης – Εργοτέλης (17:15, «Θ. Κολοκοτρώνης»)
ΠΑΟΚ - Πανιώνιος (19:30, Γήπεδο Τούμπας)
Πέμπτη 28 Φεβρουαρίου
Ολυμπιακός - Λαμία (19:30, «Γ. Καραϊσκάκης»)
Σάββατο 2 Μαρτίου
Αιγινιακός - Βόλος (11:30, «Γ. Παραλυκίδης»)
Απόλλων Λάρισας - Ηρακλής (14:00, Αλκαζάρ)
Κυριακή 3 Μαρτίου
Καραϊσκάκης Άρτας - Δόξα Δράμας (11:00, Άρτας)
Απόλλων Πόντου - Κέρκυρα (13:00, «Αριστοτέλης» Καλαμαριάς)
Σάββατο 2 Μαρτίου
Πλατανιάς - Παναχαϊκή (11:00, Μάλεμε)
Αήττητος Σπάτων - Εργοτέλης (14:30, Γήπεδο Αγίας Μαρίνας)
Κυριακή 3 Μαρτίου
Τρίκαλα - Σπάρτη (12:00, Αγίας Μονής Τρικάλων)
ΑΟΧ Κισσαμικός - Ηρόδοτος (15:00, Elpisniki)
Σάββατο 2 Μαρτίου
Βόλος - ΑΟΧ Κισσαμικός (14:00, Γήπεδο Νεάπολης)
Πλατανιάς - Απόλλων Πόντου (15:00 ΕΡΤ3, Γήπεδο Περιβολίων)
Τρίκαλα - Εργοτέλης (15:00, Δημ. Στάδιο Τρικάλων)
Ηρόδοτος - Δόξα Δράμας (15:00, Γήπεδο Νέας Αλικαρνασσού)
Κυριακή 3 Μαρτίου
Σπάρτη - Απόλλων Λάρισας (15:00, Δημ. Στάδιο Σπάρτης)
Ηρακλής - Παναχαϊκή (15:00 ΕΡΤ3, Καυτανζόγλειο)
Αήττητος Σπάτων - Αιγινιακός (15:00, Δημ. Στάδιο Σπάτων)
Καραϊσκάκης Άρτας - Κέρκυρα (15:00, Δημ. Αγίων Αναργύρων)
Τετάρτη 6 Μαρτίου
Απόλλων Πόντου - Ηρόδοτος (14:00, Γήπεδο Καλαμαριάς)
Εργοτέλης - Βόλος (15:00 ΕΡΤ3, Παγκρήτιο Στάδιο)
Τρίκαλα - Σπάρτη (15:00, Δημ. Στάδιο Τρικάλων)
Απόλλων Λάρισας - Ηρακλής (15:00, Γήπεδο Φιλιππούπολης)
Παναχαϊκή - Αήττητος Σπάτων (15:00, Γήπεδο Αγυιάς)
Αιγινιακός - Καραϊσκάκης Άρτας (15:00, Δημ. «Γ. Παραλυκίδης»)
Δόξα Δράμας - Κέρκυρα (15:00, Γήπεδο Δόξας)
Πέμπτη 7 Μαρτίου
ΑΟΧ Κισσαμικός - Πλατανιάς (17:00 ΕΡΤ3, Γήπεδο Περιβολίων)
Σπάρτη - Κισσαμικός (12:00, Αμυκλών)
Παναχαϊκή - Αήττητος Σπάτων (13:00, Σαραβαλίου)
Εργοτέλης - Ηρόδοτος (13:30, Μαρτινέγκο)
Τρίκαλα - Πλατανιάς - ΑΝΑΒΟΛΗ
Σάββατο 9 Μαρτίου
Αιγινιακός - Απόλλων Λάρισας (15:00, «Γ. Παραλυκίδης»)
Κυριακή 10 Μαρτίου
Βόλος - Καραϊσκάκης Άρτας (11:00, ΕΑΚ Βόλου)
Κέρκυρα - Δόξα Δράμας (12:00, Σφακιανάκη)
Ηρακλής - Απόλλων Πόντου (13:00, Βοηθ. Καυτανζογλείου)
Σάββατο 9 Μαρτίου
Καραϊσκάκης Άρτας – Παναχαϊκή (15:00 ΕΡΤ3, Δημ. Αγίων Αναργύρων)
Κυριακή 10 Μαρτίου
Σπάρτη – Ηρακλής (15:00, Δημ. Στάδιο Σπάρτης)
Βόλος – ΑΟ Τρίκαλα (15:00, Γήπεδο Νεάπολης)
Αήττητος Σπάτων – Απόλλων Λάρισας (15:00, Δημ. Στάδιο Σπάτων)
Πλατανιάς – Εργοτέλης (15:00, Γήπεδο Περιβολίων)
Ηρόδοτος – ΑΟΧ Κισσαμικός (15:00, Δημ. Νέας Αλικαρνασσού)
Δόξα Δράμας – Αιγινιακός (15:00, Γήπεδο Δόξας)
Κέρκυρα – Απόλλων Πόντου (17:00 ΕΡΤ3, ΕΑΚ Κέρκυρας)
Κέρκυρα - Βόλος (11:00, «Σφακιανάκη» Κανονίου)
Δόξα Δράμας - Ηρακλής (13:00, Πετρούσας)
Καραϊσκάκης Άρτας - Αιγινιακός (14:00, Αγίων Αναργύρων)
Απόλλων Λάρισας - Απόλλων Πόντου (15:00, Καλοχωρίου)
Σάββατο 16 Μαρτίου
ΑΟΧ Κισσαμικός – Κέρκυρα (15:00 ΕΡΤ3, Γήπεδο Περιβολίων)
Τρίκαλα – Πλατανιάς (15:30, Δημ. Στάδιο Τρικάλων)
Κυριακή 17 Μαρτίου
Βόλος – Σπάρτη (15:00, Γήπεδο Νεάπολης)
Ηρακλής – Αήττητος Σπάτων (15:00, Καυτανζόγλειο Στάδιο)
Απόλλων Λάρισας – Καραϊσκάκης Άρτας (15:00, Γήπεδο Φιλιππούπολης)
Παναχαϊκή – Δόξα Δράμας (15:00 ΕΡΤ3, Γήπεδο Αγυιάς)
Απόλλων Πόντου – Αιγινιακός (15:00, Γήπεδο Καλαμαριάς)
Εργοτέλης – Ηρόδοτος (17:00, Παγκρήτιο Στάδιο)
ΑΟ Τρίκαλα - Πλατανιάς (11:00, Αγίας Μονής Τρικάλων)
X-ACCESS:1 X-MODIFIED:20190316T101735Z X-HITS:140 X-URL: X-COLOR:3366CC END:VEVENT BEGIN:VEVENT DTSTART;VALUE=DATE:20190320 DTEND;VALUE=DATE:20190321 UID:437e46fa00ef6cbea97f6ecc872ca81d SUMMARY:Εξ αναβολής Νέων (2ος όμιλος - 10η αγωνιστική) DTSTAMP:20190315T104732Z DESCRIPTION:Καραϊσκάκης Άρτας - Απόλλων Πόντου (14:00, Δημ. Στάδιο Άρτας)Δόξα Δράμας - Αιγινιακός (15:00, Γήπεδο Φωτολίβου) X-ALT-DESC;FMTTYPE=text/html:Καραϊσκάκης Άρτας - Απόλλων Πόντου (14:00, Δημ. Στάδιο Άρτας)
Δόξα Δράμας - Αιγινιακός (15:00, Γήπεδο Φωτολίβου)
Σάββατο 23 Μαρτίου
Ηρακλής - Βόλος (14:00, Μίκρας)
Απόλλων Λάρισας - Καραϊσκάκης Άρτας (15:30, Γλαύκης)
Κυριακή 24 Μαρτίου
Αιγινιακός - Κέρκυρα (12:00, «Γ. Παραλυκίδης»)
Απόλλων Πόντου - Δόξα Δράμας (13:30, Γήπεδο «Αριστοτέλης»)
Σάββατο 23 Μαρτίου
Σπάρτη – Αήττητος Σπάτων - ΜΑΤΑΙΩΣΗ
Πλατανιάς – Βόλος (15:00 ΕΡΤ3, Δημ. Περιβολίων)
Ηρόδοτος – Τρίκαλα (15:00, Νέας Αλικαρνασσού)
Κέρκυρα – Εργοτέλης (15:00, ΕΑΚ Κέρκυρας)
Αιγινιακός – ΑΟΧ Κισσαμικός (15:00, Δημ. «Γ. Παραλυκίδης»)
Κυριακή 24 Μαρτίου
Καραϊσκάκης Άρτας – Ηρακλής (15:00, Δημ. Αγίων Αναργύρων)
Δόξα Δράμας – Απόλλων Λάρισας (15:00, Γήπεδο Δόξας)
Απόλλων Πόντου – Παναχαϊκή (15:00 ΕΡΤ3, Γήπεδο Καλαμαριάς)
Σάββατο 23 Μαρτίου
Εργοτέλης - Παναχαϊκή (12:00, Μαρτινέγκο)
Ηρόδοτος - Σπάρτη (12:00, Γήπεδο Ρωμανού Ελιάς)
Κυριακή 24 Μαρτίου
ΑΟΧ Κισσαμικός - Πλατανιάς (12:00, Elpisniki)
Τρίτη 26 Μαρτίου
Αήττητος Σπάτων - Τρίκαλα - ΜΑΤΑΙΩΣΗ
Τετάρτη 27 Μαρτίου
Βόλος - Ηρόδοτος (14:00, Γήπεδο Νεάπολης)
Πλατανιάς - Σπάρτη (15:00, Γήπεδο Περιβολών)
Αήττητος Σπάτων - Καραϊσκάκης Άρτας - ΜΑΤΑΙΩΣΗ
Τρίκαλα - Κέρκυρα (15:00, Δημ. Στάδιο Τρικάλων)
Απόλλων Λάρισας - Απόλλων Πόντου (15:00 ΕΡΤ3, Γήπεδο Φιλιππούπολης)
Εργοτέλης - Αιγινιακός (15:00, Παγκρήτιο Στάδιο)
Παναχαϊκή - ΑΟΧ Κισσαμικός (15:00, Γήπεδο Αγυιάς)
Πέμπτη 28 Μαρτίου
Ηρακλής - Δόξα Δράμας (15:00 ΕΡΤ3, Καυτανζόγλειο Στάδιο)
Σάββατο 30 Μαρτίου
Ηρόδοτος - Πλατανιάς (15:00 ΕΡΤ3, Γήπεδο Νέας Αλικαρνασσού)
Κυριακή 31 Μαρτίου
Σπάρτη - Καραϊσκάκης Άρτας (16:00, Δημ. Στάδιο Σπάρτης)
Δόξα Δράμας - Αήττητος Σπάτων - ΜΑΤΑΙΩΣΗ
Κέρκυρα - Βόλος (15:00 ΕΡΤ3, ΕΑΚ Κέρκυρας)
Απόλλων Πόντου - Ηρακλής (16:00, Γήπεδο Καλαμαριάς)
Αιγινιακός - Τρίκαλα (16:00, Δημ. «Γ. Παραλυκίδης»)
ΑΟΧ Κισσαμικός - Απόλλων Λάρισας (16:00, Γήπεδο Περιβολίων)
Παναχαϊκή - Εργοτέλης (16:00, Γήπεδο Αγυιάς)
Σάββατο 6 Απριλίου
Ηρακλής - ΑΟΧ Κισσαμικός (15:00 ΕΡΤ3, Καυτανζόγλειο)
Κυριακή 7 Απριλίου
Ηρόδοτος - Σπάρτη (16:00, Νέας Αλικαρνασσού)
Καραϊσκάκης Άρτας - Δόξα Δράμας (16:00, Δημ. Αγίων Αναργύρων)
Πλατανιάς - Κέρκυρα (15:00 ΕΡΤ3, Δημ. Περιβολίων)
Αήττητος Σπάτων - Απόλλων Πόντου - ΜΑΤΑΙΩΣΗ
Βόλος - Αιγινιακός (16:00, Δημ. Νεάπολης)
Τρίκαλα - Παναχαϊκή (16:00, Δημ. Στάδιο Τρικάλων)
Απόλλων Λάρισας - Εργοτέλης (16:00, Γήπεδο Φιλιππούπολης)
Σάββατο 13 Απριλίου
Κέρκυρα - Ηρόδοτος (15:00, ΕΑΚ Κέρκυρας)
Παναχαϊκή - Βόλος (15:00 ΕΡΤ3, Γήπεδο Αγυιάς)
Αιγινιακός - Πλατανιάς (15:00, «Γ. Παραλυκίδης»)
Σπάρτη - Δόξα Δράμας (16:00, Δημ. Στάδιο Σπάρτης)
Εργοτέλης - Ηρακλής (16:00, Παγκρήτιο Στάδιο)
ΑΟΧ Κισσαμικός - Αήττητος Σπάτων ΔΕΝ ΟΡΙΣΤΗΚΕ
Κυριακή 14 Απριλίου
Απόλλων Λάρισας - Τρίκαλα (15:00 ΕΡΤ3, Γήπεδο Φιλιππούπολης)
Απόλλων Πόντου - Καραϊσκάκης Άρτας (16:00, Γήπεδο Καλαμαριάς)
Τετάρτη 17 Απριλίου
Πλατανιάς - Παναχαϊκή (15:00, Γήπεδο Περιβολίων)
Κέρκυρα - Σπάρτη (16:00, ΕΑΚ Κέρκυρας)
Ηρόδοτος - Αιγινιακός (16:00, Νέας Αλικαρνασσού)
Καραϊσκάκης Άρτας - ΑΟΧ Κισσαμικός (16:00, Δημ. Αγίων Αναργύρων)
Βόλος - Απόλλων Λάρισας (16:00 ΕΡΤ3, Γήπεδο Νεάπολης)
Ηρακλής - Τρίκαλα (16:00, Καυτανζόγλειο Στάδιο)
Αήττητος Σπάτων - Εργοτέλης ΔΕΝ ΟΡΙΣΤΗΚΕ
Πέμπτη 18 Απριλίου
Δόξα Δράμας - Απόλλων Πόντου (16:00 ΕΡΤ3, Γήπεδο Δόξας)
Κυριακή 21 Απριλίου
Απόλλων Λάρισας - Πλατανιάς (15:00 ΕΡΤ3, Γήπεδο Φιλιππούπολης)
Σπάρτη - Απόλλων Πόντου (15:00, Δημ. Στάδιο Σπάρτης)
Μεγάλη Δευτέρα 22 Απριλίου
ΑΟΧ Κισσαμικός - Δόξα Δράμας (15:00, Γήπεδο Περιβολίων)
Αιγινιακός - Κέρκυρα (15:00, «Γ. Παραλυκίδης»)
Εργοτέλης - Καραϊσκάκης Άρτας (15:00, Παγκρήτιο Στάδιο)
Ηρακλής - Βόλος (15:00 ΕΡΤ Sports, Καυτανζόγλειο Στάδιο)
Παναχαϊκή - Ηρόδοτος (15:00, Γήπεδο Αγυιάς)
Τρίκαλα - Αήττητος Σπάτων ΜΑΤΑΙΩΣΗ
Κέρκυρα - Παναχαϊκή (15:00, ΕΑΚ Κέρκυρας)
Καραϊσκάκης Άρτας - Τρίκαλα (15:00, Δημ. Αγίων Αναργύρων)
Αιγινιακός - Σπάρτη (15:00, «Γ. Παραλυκίδης»)
Απόλλων Πόντου - ΑΟΧ Κισσαμικός (15:00, Γήπεδο Καλαμαριάς)
Δόξα Δράμας - Εργοτέλης (15:00, Γήπεδο Δόξας)
Ηρόδοτος - Απόλλων Λάρισας (15:00 ΕΡΤ Play, Νέας Αλικαρνασσού)
Πλατανιάς - Ηρακλής (15:00 ΕΡΤ3, Γήπεδο Περιβολίων)
Αήττητος Σπάτων - Βόλος Δ.Δ.