Αναφορά Αγώνα: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ | Round 3 | FOOTBALL LEAGUE 2017-18

Μπήκε Αλέξανδρος Μασούρας (MΕΣΟΣ)
90COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΤΡΙΤΗ ΑΛΛΑΓΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ:Στη θέση του Μπιτέλη, ο Μασούρας.
90COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Αποβλήθηκε από τον πάγκο ο Νίκος Κουρμπανάς.
90COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων
85Βγήκε Γιάννης Σταματάκης (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Δημοσθένης Χαντζάρας (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
85COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΔΕΥΤΕΡΗ ΑΛΛΑΓΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ: Ο Χατζάρας αντί του Σταματάκη
84Βγήκε Δημήτρης Τσερκέζος (ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Λέλι Ντέμο (ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ)
84COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΑΛΛΑΓΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟ: Στη θέση του Τσερκέζου, ο Ντέμο
81ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Κάρλος Κριστέτο
79COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΛΛΑΓΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ: Αντί του Κονέ, ο Μπούσδρας.
79Βγήκε Μπραχίμα Κονέ (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
 Μπήκε Βασίλης Μπούσδρας (ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ)
77Βγήκε Αλέξανδρος Αρναρέλλης (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Αρμάντο Γκούφας (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
77Βγήκε Κώστας Καζναφέρης (MΕΣΟΣ)
 Μπήκε Ανδρέας Σταματής (ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ)
77COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΔΙΠΛΗ ΑΛΛΑΓΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟ: Στη θέση των Αρναρέλλη, Καζναφέρη, οι Γκούφας, Σταματής.
74COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Κεφαλιά του Κριστέτο, δίπλα από την εστία του Γκέκα.
72COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΓΚΟΛ για την ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ:1-0: Ο Τζέκος πάσαρε στον Ποζατζίδη, ο τελευταίος με σουτ από κοντά έγραψε το 1-0.
72ΓΚΟΛΣτέλιος Ποζατζίδης
72ΓΚΟΛ ΣΟΥΤ Στέλιος Ποζατζίδης
70COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Κονέ, άουτ
67ΔΟΚΑΡΙΑλέξανδρος Αρναρέλλης
67COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Αρναρέλλη έστειλε την μπάλα στο αριστερό δοκάρι.
65COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Εκτέλεση φάουλ του Ποζατζίδη, ο Θεοδωράκης έπιασε την κεφαλιά, άουτ η μπάλα.
62ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Γιώργος Σμίλτος
58COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Πλαβούκου, άουτ.
51COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Σουντουρά, άουτ.
49COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Μικρή διακοπή στο ματς λόγω τραυματισμού του Μπρους. Συνεχίζεται ο αγώνας.
46COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Έναρξη δευτέρου ημιχρόνου
45COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τέλος ημιχρόνου
43COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...2-1 τα κόρνερ υπέρ του Παναιγιάλειου στο ημίχρονο.
40COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Τζέκου, αρκετά άουτ.
38COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Πρώτο κόρνερ και για τον Παναιγιάλειο στο ματς και αυτό πέρασε ανεκμετάλλευτο.
30COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Τίποτα ιδιαίτερο στο πρώτο ημίωρο του αγώνα, με τις δύο ομάδες να μην μπορούν να απειλήσουν.
15COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Πρώτο κόρνερ στην αναμέτρηση υπέρ της Αναγέννησης Καρδίτσας. Πέρασε ανεκμετάλλευτο.
14COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Σουτ του Γεωργακόπουλου, μπλόκαρε ο Γκέκας.
10COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Χωρίς κάποια φάση στα πρώτα 10 λεπτά στην Καρδίτσα.
01COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Έναρξη αγώνα
ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ Μπραχίμα Κονέ
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Πανό συμπαράστασης προς την ομάδα του Αχαρναϊκού έχουν αναρτήσει οι οπαδοί της Αναγέννησης Καρδίτσας «Ultras gate 3» μετά την αφαίρεση 27 βαθμών που της επιβλήθηκε. Το πανό γράφει: «Βαστάτε Αχαρνές».
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ (Νίκος Κουρμπανάς): Πολίτης, Τσερκέζος, Παπαχρήστος, Σμίλτος, Ιντζίδης, Μπρους, Καζναφέρης, Αρναρέλλης, Κριστέτο, Γεωργακόπουλος, Σκαρτσίλας.
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Διαιτητής: Μαλούτας (Ημαθίας) Βοηθοί: Παρασίου, Κελεσίδης (Ημαθίας)
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ (Γιώργος Βαζάκας): Γκέκας, Καρρίκι, Ποζατζίδης, Θεοδωράκης, Ρουσσάκης, Σουντουρά, Σταματάκης, Μπιτέλης, Πλαβούκος, Τζέκος, Κονέ.
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Λίγοι οι φίλοι της Αναγέννησης Καρδίτσας στο στάδιο. Συννεφιασμένος ο καιρός.
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Δύο φίλοι του Παναιγιαλείου βρίσκονται στην εξέδρα του σταδίου της Καρδίτσας, με ένα πανό που γράφει "Αίγιο, 1927".