• JUser: :_load: Αδυναμία φόρτωσης χρήστη με Α/Α (ID): 64

Περιμένει πέντε ο Αυλωνίτης

Ενισχυμένος με πέντε ποδοσφαιριστές αναμένεται να παραταχθεί ο Βύζας στο ματς με τον Παναιγιάλειο.

Τις επιστροφές πέντε ποδοσφαιριστών του αναμένει ο Αντώνης Αυλωνίτης στον Βύζαντα Μεγάρων ενόψει του αγώνα της 2ης αγωνιστικής με τον Παναιγιάλειο εκτός έδρας. Οι Σταμόγιαννος, Μαρίνης ήταν τιμωρημένοι και δεν είχαν δικαίωμα συμμετοχής στο ματς της πρεμιέρας, ενώ όλα δείχνουν ότι θα έχουν εκδοθεί τα δελτία των Αργυρίου, Μεντί, Αμπντουραχμάνι.

Ο τεχνικός της ομάδας των Μεγάρων είχε παράπονα από την απόδοση των παικτών του στο παιχνίδι με τον Πανηλειακό (1-2), καθώς οι «κιτρινόμαυροι» δέχτηκαν ένα παιδικό γκολ στο ξεκίνημα από στημένη φάση, ενώ μπήκαν πολύ νωθροί στο πρώτο ημίχρονο, με αποτέλεσμα να κυνηγούν στο σκορ από τα πρώτα λεπτά. Ωστόσο, θεωρεί ότι με την επιστροφή πέντε βασικών ο Βύζας θα παρουσιαστεί βελτιωμένος κόντρα στον Παναιγιάλειο.

Last modified onΤετάρτη, 02 Οκτώβριος 2013 15:34