Οι διαιτητές της 2ης στροφής
- Written by Footballleague News
- Published in ΔΙΟΡΓΑΝΩΤΡΙΑ
- 0 comments
Ο Γρατσάνης (Τρικάλων) θα διευθύνει το Παναθηναϊκός Β - ΑΕΚ Β.
Αναλυτικά οι ορισμοί διαιτητών για τους αγώνες της 2ης αγωνιστικής της Super League 2:
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Σάββατο 13 Νοεμβρίου (15.00)
Καβάλα - Αναγέννηση Καρδίτσας («Ανθή Καραγιάννη»)
Διαιτητής: Αγγελάκης (Μακεδονίας)
Βοηθοί: Νταβέλας (Μακεδονίας), Μαλανδρής (Χαλκιδικής)
4ος: Τσοπουλίδης (Ξάνθης)
Νίκη Βόλου - Βέροια (Πανθεσσαλικό)
Διαιτητής: Αντωνίου (Αχαΐας)
Βοηθοί: Στάικος (Λάρισας), Κουκούμης (Καβάλας)
4ος: Ντάουλας (Δυτ. Αττικής)
ΠΑΟΚ Β - Πανσερραϊκός (Μακεδονικού)
Διαιτητής: Τσέτσιλας (Γρεβενών)
Βοηθοί: Πραχάλης (Κοζάνης), Κουβαλάκης (Δράμας)
4ος: Τακίδης (Κιλκίς)
Κυριακή 14 Νοεμβρίου (15.00)
Θεσπρωτός – Πιερικός (Ηγουμενίτσας)
Διαιτητής: Μπούμπας (Ηπείρου)
Βοηθοί: Φραγκούλης (Πρέβεζας / Λευκάδας_, Φαλτάκας (Γρεβενών)
4ος: Μπαΐλης (Πρέβεζας / Λευκάδας)
Αλμωπός Αριδαίας - Απόλλων Πόντου (Αριδαίας)
Διαιτητής: Τσιοφλίκη (Λάρισας)
Βοηθοί: Μινούδης (Πιερίας), Καμπερίδης (Καβάλας)
4ος: Τσιάρας (Καβάλας)
Ολυμπιακός Βόλου - Τρίγλια (Νεάπολης)
Διαιτητής: Βάτσιος (Δυτ. Αττικής)
Βοηθοί: Φίλος (Βοιωτίας), Δελής (Βοιωτίας)
4ος: Λεωνίδας (Τρικάλων)
ΑΕΛ - Απόλλων Λάρισας (Αλκαζάρ)
Διαιτητής: Τσαγκαράκης (Χανίων)
Βοηθοί: Δ. Βεργέτης (Αργολίδας), Τυριακίδης (Μακεδονίας)
4ος: Τσιμεντερίδης (Κοζάνης)
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Σάββατο 13 Νοεμβρίου (15.00)
Καραϊσκάκης Άρτας - Κηφισιά (Αγίων Αναργύρων)
Διαιτητής: Κουκούλας (Λέσβου)
Βοηθοί: Οικονόμου (Αχαΐας). Δέτση (Αθήνας)
4ος: Χ. Βεργέτης (Αρκαδίας)
Ζάκυνθος - Αιγάλεω (Δημ. Ζακύνθου)
Διαιτητής: Τσαμούρης (Πειραιά)
Βοηθοί: Πριόνας, Κωνστάντιος (Εύβοιας)
4ος: Μαχαίρας (Αθήνας)
ΟΦΙ - Καλλιθέα (Βουζουνεράκειο)
Διαιτητής: Τσουκαλάς (Αθήνας)
Βοηθοί: Μαυραντωνάκης (Ηρακλείου), Νιδριώτης (Αθήνας)
4ος: Κουκουράκης (Χανίων)
Κυριακή 14 Νοεμβρίου (15.00)
Παναθηναϊκός Β - ΑΕΚ Β («Απόστολος Νικολαΐδης)
Διαιτητής: Γρατσάνης (Τρικάλων)
Βοηθοί: Η. Παπαδόπουλος (Μακεδονίας), Κολλιάκος (Αθήνας)
4ος: Κατοίκος (Αθήνας)
Εργοτέλης - Επισκοπή (Παγκρήτιο)
Διαιτητής: Μπακογιάννης (Αθήνας)
Βοηθοί: Αραβίδης (Αθήνας), Οικονόμου (Δυτ. Αττικής)
4ος: Πουλόπουλος (Πειραιά)
Αστέρας Βλαχιώτη - Ρόδος (Δημ. Σπάρτης)
Διαιτητής: Αλάμπεης (Αθήνας)
Βοηθοί: Κάλλης (Αν. Αττικής), Κύριος (Αρκαδίας)
4ος: Νικολάου (Αθήνας)
Διαγόρας - Λεβαδειακός (Δημ. Ρόδου)
Διαιτητής: Αναστασόπουλος (Χαλκιδικής)
Βοηθοί: Σπυρόπουλος (Αν. Αττικής), Μποζατζίδης (Μακεδονίας)
4ος: Βουρνέλης (Μακεδονίας)
Χανιά - Ηρόδοτος (ΔΑΚ Γάλλου)
Διαιτητής: Μπαϊρακτάρης (Αθήνας)
Βοηθοί: Παγουρτζής (Πειραιά), Δασκαλάκης (Ηρακλείου)
4ος: Κρασαγάκης (Ηρακλείου)