«Θέλουμε περισσότερους» (video)

Ο Παναγιώτης Τζαναβάρας ζητά μεγαλύτερη προσέλευση στα ματς.

Κάλεσμα στους οπαδούς να έχουν πιο μαζική παρουσία στα ματς απηύθυνε ο Παναγιώτης Τζαναβάρας. Μετά τη νίκη (2-0) απέναντι στην Ελευσίνα ο τεχνικός του Παναιγιαλείου είπε:

«Ευχαριστώ τον Γιώργο Στράντζαλη για τα καλά του λόγια. Έχουμε βρεθεί σε σχολές μαζί, είναι πολύ καλός προπονητής και θα βοηθήσει. Περάσαμε μία δύσκολη εβδομάδα. Θέλαμε το τρίποντο και ξέραμε ότι ο αντίπαλος δεν θα ερχόταν για βόλτα στο Αίγιο. Δεν τον υποτιμήσαμε. Δεν είμαστε έτοιμοι να υποτιμήσουμε κανέναν. Μπήκαμε καλά, σκοράραμε και στο πρώτο ημίχρονο θα μπορούσαμε να έχουμε σημειώσει ένα, δύο γκολ ακόμα.

Στο δεύτερο ημίχρονο κάτι το άγχος να σημειώσουμε γκολ, κάτι να κρατήσουμε το προβάδισμα μας πήγε πίσω. Η Ελευσίνα είχε την πρωτοβουλία. Είχε αντιδράσει και στη Λάρισα, όπου παρότι έχασε έπαιξε καλά. Συγχαρητήρια στα παιδιά για την προσπάθεια. Το πρωτάθλημα έχει ακόμα πολύ δρόμο. Και οι δύο ομάδες είναι ανέτοιμες. Ευχαριστούμε αυτό τον κόσμο που ήρθε και θέλουμε περισσότερο».

Απόδοση: flnews.gr