«Ζητούμε συγγνώμη»

Ο τερματοφύλακας της Καβάλας, Μανώλης Αποστολίδης απολογήθηκε για την ήττα (2-1) από τη Δόξα Δράμας.

Ο έμπειρος γκολκίπερ είπε: «Θέλω να ζητήσω συγγνώμη από τον κόσμο της Καβάλας, γιατί ξέρω πόσο τον πλήγωσε αυτή η ήττα. Ξέραμε ότι θα αντιμετωπίζαμε μια ομάδα που παίζει με αντεπιθέσεις και δουλέψαμε πάνω σε αυτό. Ευτυχήσαμε να μπούμε μπροστά στο σκορ αλλά δεν είχαμε την συγκέντρωση μας, ώστε να μπορέσουμε να το κρατήσουμε μέχρι το ημίχρονο, γιατί μετά θα ήταν πολύ διαφορετικά.

Δεχθήκαμε ένα γκολ από στημένη φάση. Ξέραμε ότι και στο δεύτερο ημίχρονο η Δράμα θα έπαιζε ακόμη πιο κλειστά και με αντεπιθέσεις. Δυστυχώς χάσαμε την συγκέντρωσή μας, δεχθήκαμε το δεύτερο γκολ και δεν μπορέσαμε να αντιδράσουμε. Ελπίζω να μας γίνει μάθημα αυτό . Να μπορέσουμε να σηκώσουμε κεφάλι και την Πέμπτη να πάρουμε την πρόκριση στο κύπελλο».

Πηγή: sportdrama.gr

Last modified onΚυριακή, 16 Δεκέμβριος 2012 23:07