• JUser: :_load: Αδυναμία φόρτωσης χρήστη με Α/Α (ID): 70

Λευκή ισοπαλία χωρίς φάσεις

Πανσερραϊκός και Πανθρακικός έμειναν στο 0-0.

Στο 0-0 έμειναν Πανσερραϊκός και Πανθρακικός σε μια αναμέτρηση που δεν είχε ποιότητα σε κανένα σημείο της. Με χαμηλές ταχύτητες και φάσεις μόνο στα πρώτα 45 λεπτά της αναμέτρησης οι λίγοι οπαδοί της ομάδας των Σερρών που βρέθηκαν στις εξέδρες έφυγαν απογοητευμένοι. Χωρίς συνοχή στο κέντρο και καλή ανάπτυξη ο Πανσερραϊκός δεν κατάφερε να δημιουργήσει σοβαρούς κινδύνους για την άμυνα του Πανθρακικού, ο οποίος έμεινε ικανοποιημένος με την λευκή ισοπαλία και θα μπορούσε να κλέψει τη νίκη σε κάποιες φάσεις που έκανε στο πρώτο ημίχρονο.
Ο Βρούτσινα ήταν σε κακή μέρα, αλλά έχασε τις περισσότερες από τις φάσεις που έκανε ο Πανσερραϊκός στα πρώτα 45 λεπτά της αναμέτρησης. Στο δεύτερο μέρος τα αξιοσημείωτα είναι μόνο οι αλλαγές των προπονητών και ένα χλιαρό σουτ του Μίνγκα.

Διαβάστε αναλυτικά το λεπτό προς λεπτό του αγώνα Πανσερραϊκός - Πανθρακικός 0-0 ΕΔΩ